Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martwię się absolutnie o Bogansa. Ale też nie wiązałbym jakichś ogromnych nadziei z Pietrusem (chociaż to ciągle młody gracz i może w końcu zaskoczy jak dostanie więcej minut).

 

Wg Iry Windermana 'deal done' czyli mamy już zaklepanego Jonesa. Minimum 2 lata gry i opcja Heat na przedłużenie o kolejne 3. Dobry ruch - nie jest to jakiś przełom w Heat ale drobny kroczek w stronę PO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, ze jestes zaskoczony bb2 tą kasą, ktorą dostal Turiaf od Warriors. 4banki/rok to nie jest wybitnie duzo jak na gracza tego formatu - tyle im sie płaci.... wyzszy, energizerek, bloker, rebounderek... Evans dostal 5 Millsap, Maxiell itp dostana pewnie porównywalna kase... Z drugiej strony nie wydaje mi sie, zeby LAkers mieli problem ze znalezieniem mu następcy - sporo ludzi bedzie chcialo grac teraz za free dla nich, bo są contenderem.. przyjdzie zaraz jakis Kwame, wróci Bynum i po problemie...

 

co do branda... zapraszamy tutaj: :)

viewtopic.php?f=3&p=106482#p106482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie

ale evans to jest mimo wszystko swietny rebounder. robi 7-8 zbiorek w 23 minuty gry to jest troche inna polka

podobnie maxiell czy

maxiell w 21 minut 8-5 robil

a milsap podobnie 8-5,5

 

co do kasy to zarowno milsap jak i maxiel maja jeszcze kontrakty debiutanckie, ale po tym sezony sie koncza i mysle ze moga zalapac sie na mle jesli beda tak sie rozwijali.

 

ale stawiam ich wyzej od ronny'ego. dlaczego? ronny unikal walki pod koszami w ataku. nie wchodzil tak agresywnie jak w.w. dwojka. zadziej zdarzaly mu sie wybitne mecze. przewyzszal ich jedynie w blokach i tworzeniu team spirit. tego bedzie mi/lakersom brakowalo.

 

4 banki to nie jest kosmos. gdybym mogl tylko spuscic walton to nawet bym sie nie zastanowil. ale imo to wciaz duzo dla turiafa. jest mlody moze zrobic postep. ale do konca nie wiadomo jak bedzie gral gdy wokol siebie nie bedzie mial takich gwiazd jakie mial w los angeles. a styl gry wojownikow chyba zostanie zmieniony i to ostro. i teraz sobie przypominam, ze turiaf rozgrywal zawsze swietne mecze przeciwko wojownikom. chocby 2 lata temu na poczatku sezonu kiedy wychodzac z lawki zrobil +20...

 

van lakers nie wyrownaja. priorytetem byl sasha. 78 baniek placimy w tej chwili dodaj 10+10 dla sashy i turiafa i juz robi sie 98 baniek. a w perspektywie kontrakty dla bynuma i arizy.

 

ale jest plotka jakoby lakers kontaktowali sie z kings w sprawie artesta. oczywiscie odom za artesta. tu jednak jest problem bo nie zgadzaja sie sumy. zatem kings chcieliby bardzo wcisnac wysokiego kenny'ego thomasa, ktory zarobi w 2 sezonach jeszcze 18 baniek. calkiem sporo, ale jezeli bylaby taka szansa, to wyrwalbym jeszcze z kings jakis pick, dal im mihma czy nawet waltona i sie nie zastanawial.

 

choc suma sumarum wyszlibysmy na tym tak jakbysmy podpisali chyba turiafa za 4 banki, choc pewnosci nie mam.

 

zobaczymy jestem dobrej mysli.

 

 

a raptors chyba oficjalnie dopieli transfer o'neal-ford. lol szykuje nam sie potega na wschodzie. kolejna zreszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van lakers nie wyrownaja. priorytetem byl sasha

obawiam się, że masz rację, ale to dla mnie jest totalna głupota

 

mam naprawdę masę wątpliwości odnośnie dania Vujacicowi długiego i wysokiego kontraktu, jak miałbym wybierać między wyrównaniem kontraktu Turiafa, a daniem Vujacicowi czegoś w typie kontraktu Waltona czy Radmana to wybór jest dla mnie oczywisty. Ronny to gracz podkoszowy tu Lakers potrzebują tylu zabezpieczeń ile się tylko da, Vujacic jest zmiennikiem najlepszego gracza w lidze, do tego na SF wg planów ma przechodzić Odom na stałe co ogranicza minuty jakie stwarzało Sashy przesuwanie tu częściej Bryanta, jest dodatkowo Ariza nie wspominając nawet o Waltonie i Radmanie, na których jesteśmy skazani.

 

Doceniam postęp jaki zrobił Vujacic wiem też jakie masz na jego temat zdanie, ale jestem co raz bardziej przekonany, że można go łatwiej i taniej zastąpić, dla mnie priorytetem jest Ronny nie Sasha zwłaszcza, że ten drugi będzie sporo droższy i istnieje większe ryzyko, że odstawi nam Waltona po dostaniu tego kontraktu niż w przypadku Ronny'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie

ale evans to jest mimo wszystko swietny rebounder. robi 7-8 zbiorek w 23 minuty gry to jest troche inna polka

podobnie maxiell czy

maxiell w 21 minut 8-5 robil

a milsap podobnie 8-5,5

Ale Evans jest beznadziejny w ataku, ciezko mu dunka spod kosza skonczyc, jest undersized co odbija sie na jego obronie, bardzo slabo rzuca FT. Widzielismy PO i grał rewelacyjnie - ale to sporadyczne, zeby tak dobrze sobie radzil - nawet w obronie. jego zbiórki, walecznosc i uśmiech to na pewno plus, ale powiedzmy sobie szczerze - czasami to jest za mało.

 

Maxiell jest fajny ofensywnie, jest jeszcze mniejszy, ale bardzo waleczny i masywny. Mimo to, centymetrasów sobie nie doda. :P

 

Turiaf gra własciwie 2 poważny sezon w lidze, w/w gracze zaczęli błyszczec w swoich 3. Ogromnym plusem Turiafa jest wzrost, bo z 6-10 mozesz bronic i PF i centra. Moze zbierac, blokowac tych najwyzszych, dzieki polaczeniu wzrostu i masy ma szanse ustac przeciwko niemal kazdemu grajkowi w lidze. Potencjał ma zresztą nie mniejszy niż jego odpowiednicy, wiec nie rozumiem wciąż, czemu to 4mln to zaskoczenie. Pokaz wysokiego, ktory podobni podobną rolę a zarabia mniej. Tu płacisz nie tylko za obbecne umiejetnosci, ale tez za to ze jest młody, wysoki, silny, no i ten spirit, ktory wprowadza, podrywa kibicow. To wszystko jest w cenie, 4-5baniek to absolutny standard, mozna bylo sie spodziewac, ze ktos sie zgłosi, bo kazdy kogos takiego potrzebuje w zespole. Zobaczymy, jak sie sprawy potoczą z Shasha, ale wydaje sie byc duzo wazniejszy dla Lakers. Tradzik jakis też przypuszczam bedzie, takze take it easy. offseason dopiero sie zaczął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Brand grubo pojechal po bandzie, a 76ers moga byc czarnym koniem na Wschodzie.

Swoja droga LAC nie majac teraz nic do stracenia pewnie uderza w kierunku Josha Smitha albo Okeafora.

 

Milwaukee Bucks center Andrew Bogut will sign a five-year, $72.5 million extension later this week, his agent said Wednesday. HAhahahah niezle kogos zgielo w tym Wisconsin, mogli od razu dac 100 baniek. Swoja droga takie kontraktu tylko winduja rynek w gore, juz zaczalbym sie bac na miejscu fanow LAL, ile zaspiewa im Bynum jak bedzie mial najblizszy sezon zdrowy i chociaz dobry, nie mowie b.dobry czy rewelacyjny.

 

Dumars rozglada sie za jakies trejdem, i jak nie wyjdzie/nie wyszlo z Melo to niby teraz sprobuje "zaatakowac" T-Maca, ile w tej ploteczce prawdy to sie pewnie okaze, swoja droga pewnie niezbyt wiele.

 

Kwame Brown moze byc teraz jednym z ostatnich FA goraco rozchwytywanych tego lata, i kto by pomyslal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browna wartosc zawsze bedzie w miare wysoka bo przeciez kazdy moze się ludzic że wykrzesi z niego cos czego nie zrobily inne zespoly

 

Ale mial sporo minut w washingtonie nie wyszlo

W lakers miescie gdzie gwiazdy patrza i czas na popisy pod publike nie wyszlo

 

W memphis gdzie mogl pokazac że cos jednak jest wart to samo

 

I kolejny raz się znajdzie paru glupcow oby że spurs w roli glownej ktorzy sprobuja

 

Brand na wschodzie i 2 pickami wschodnimi troche wyrownuje konferencje co cieszy, oby josh zostal tam i bedzie ciekawiej

 

No i czekamy na decyzje poseya,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posey już nie dla Spursów, którzy podpisali Rogera Masona Jr. za 7 mln/2 lata, a szkoda, bo Spurs wydawali się dla niego (Poseya) najlepszym miejscem. Pewnie zostanie w Bostonie. Mason z kolei to chyba zastępcza opcja dla Barry'ego.

Poseja to oni nie potrzebuja. Maja kupe zadaniowcow.Im potzreba mlodego zawodnika do pierwszej piatki za Finleja lub bowena tak ok 27-29 lat juz troche doswiadczonnego w najlepszym okresie wydolnosci. Ktoryy by potrafil regularnie zdobywac 15 i wiecej punktow i ktoiry bylby w stanie ich pociagnac dac impuls i powiew mlodosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Brand faktycznie ladnie, tu juz wszyscy mysleli ze Davisa nie oleje, sam zainteresowany również, a tu prosze, bedzie chlopak sam musial tą pilkę klepac, zresztą tak jak lubi teraz bedzie tylko jego bedzie sie mogł udac z nią do jakiejś jaskini i nikomu jej oddawac nie bedzie musiał buuhaha ( takie złowieszcze zaśmianie) :) :) :) :) :) Co do pozyskania kogos przez Clipers to wątpie zeby udało im sie kogos pozyskac, no chyba ze jeszcze jednego typa ktory teskni za rodzinnymi stronami. Mogę sie załozyc ze w nastepnym roku Davisowi też sie odechce grac, bedzie mial jakies kontuzjie na koniec sezonu jak wade i te sprawy. A co do Branda to chlopak dobrze zrobil gratulacje dla 76ers bo to fajny steal, troche tam ciasno bedą mieli pod koszem on i delambert ale pewnie sie jakos dogadaja szczegolnie ze samuel to co drugi mecz staje na wysokosci zadania. Ogolnie juz na dzien dzisiejszy Phili ma niezly sklad dodatkowo z chłopakami ktorzy wiedzą co to koszykówka ( ze to gra zespołowa, nie jedno osobowa) , i nie maja narąbane w glowie , wiec pewnie atmosfera bedzie dobra w druzynie a stąd już tylko krok od wygrywania sporej ilosci meczów w obu czesciach rozgrywek. Co do Boguta to czysty smiech, dobra gosciu jest niezly ma w swoim arsenale parę trików, ale taki hajs, ludzie lockout juz blisko przecież to sie niedlugo zawali, jesli takie umowy beda podpisywac robi sie naprawde nonsensowna sytuacja nad ktorą mozna by sie zastanowic, ze kazdy koles z nawet nie wielkimi umejetnosciami dostanie wielki kontrakt bo gdyby bogutowi nie dali to zaraz ktos inny by sie zglosil po niego, niby konkurencja i wszystko jest wporzo ale tutaj sytuacja nie wydaje mi sie do konca normalna, widac w tych ligah amerykanskich sytuacja idzie zawsze w kierunku zawalenia sie calego systemu inaczej sobie poradzic niepotrafią. Zeby gosciu grajacy w marnej druzynie ze statami 12 i 10 dostawał prawie 15mln to przechodzi ludzkie pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga takie kontraktu tylko winduja rynek w gore, juz zaczalbym sie bac na miejscu fanow LAL, ile zaspiewa im Bynum jak bedzie mial najblizszy sezon zdrowy i chociaz dobry, nie mowie b.dobry czy rewelacyjny.

 

wiesz danp gdyby nie kontuzja kolana Bynum już mialby maxa zaklepanego, tak to w dzisiejszej lidze wygląda, jak Nene czy Dalamberty dostają kontrakty po 50-60mln, Bogut jeszcze więcej to jedyne co może stanąć na drodze Bynuma do najwyższego możliwego kontraktu to jego kolano.

 

Browna wartosc zawsze bedzie w miare wysoka bo przeciez kazdy moze się ludzic że wykrzesi z niego cos czego nie zrobily inne zespoly

 

Ale mial sporo minut w washingtonie nie wyszlo

W lakers miescie gdzie gwiazdy patrza i czas na popisy pod publike nie wyszlo

 

W memphis gdzie mogl pokazac że cos jednak jest wart to samo

 

I kolejny raz się znajdzie paru glupcow oby że spurs w roli glownej ktorzy sprobuja

Browna wartość będzie zawsze w miarę wysoka bo to dobrze broniący wysoki

dla mnie to jest wciąż dobry role player i mam nadzieję, że wróci do Lakers oczywiście za rozsądną cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze patrze na te przetasowania i smiac mi sie chce.

clipps i warriors spadna na dol masakrycznie. a moglo byc tak pieknie. clipps z brandem i davisem oj to bylaby ekipa...

 

czego sie boje? boje sie poseya w hornets. ostro go cisna. posey pewnie bedzie chcial zmienic otoczenie. a rok stari szerszenie z poseyem z lawki to moze byc ciekawa opcja.

 

spurs sa w bagnie. strasznym. jakos tak wyszlo, ze nitk nie chce isc tam grac. dziwi mnie to strasznie, bo to jest ekipa o jednego moze 2 rolesow z prawdziwego zdarzenia od misia.

 

podoba mi sie to co sie dzieje na wschodzie

raptors praktycznie tracac balast, pozyskali solidnego podkoszowca, ktory z boshem moze stworzyc niesamowity duet

sixers stali sie jak dla mnie zespolem ktory moze wygrac wschod w przyszlym roku.

heat sie odbuduja i beda ekipa na miare playoffs. tym razem wade w roli doswiadczonego grajka, zas beasley bedzie objawieniem

bulls i knicks pominmy...

 

readumujac, ta roznica pomiedzy wschodem a zachodem troche nam sie zmniejszyla. do tej pory byli celtics,pistons. zadatki mieli magic i cavs. a teraz tych ekip chetnych na wygranie wschodu bedzie kilka. celtom bedzie calkiem ciezko obronic misia w przyszlym roku.

 

zachod.

poki co oslabienie lakers. turiaf to byl wazny gosc dla tej ekipy. lakers odczuja jego brak w przyszlym roku. chyba, ze trio bynum-odom-gasol spowoduja, ze szybko zapomnimy o wsparciu wysokich. ale podobno sa prowadzone rozmowy z kings na temat wymiany artest-odom wiec tu jeszcze roznie moze byc.

 

spurs jak juz wspomnialem nie zachwycili. transferow nie zrobia. a pozyskanie masona by rok starsi spurs mogli walczyc o misia to troche smiech na sali.

rockets i hornets sie wzmocnia. i to moga byc czarne konie przyszlego sezonu. w pelnym skladzie byly to strasznie ciezkie do pokonania ekipy. a jezeli podochodza grajkowie typu barry,posey czy costam to beda to juz contenderzy pelna geba.

suns. omg. podpisza lue. ale tu potrzeba wiekszych zmian. zobaczymy co jeszcze zrobia, ale chyba nastapil zmierzch slonc. po raz pierwszy suns nie beda stawiani w roli contendera. przynajmniej wg mnie

jazz bez zmian poki co. a brak zmian oznacza krok w tyl.

 

 

ty tyle., za nami chyba 10 dni. przed nami jeszcze 2-3 miesiace. zobaczymy co pokarza ligi letnie.

 

 

im wiecej mysle o skladzie jeziorowcow, to tymbardziej wydaje mi sie, ze powinnismy jednak przebic turiafa. jest idealnym uzupelnieniem tego trio podkoszowego. a zamiast sashy mielibysmy karla, yue i crawforda. minimum jeden z nich bedzie pewnego dnia dobrym grajkiem. z 2 strony jak pomysle, ze tyle czasu odchowywalismy turiafa i sashe, a teraz maja sobie gdzies tak poprostu isc. eh

 

z 2 strony sasha rokuje jeszcze postep. potrzebujemy takiego goscia. byle by nie odwalil nam waltona.

 

zobaczymy, ale zastanawia mnie czy jeziorowcy brali w ogole pod uwage utrate turiafa. chyba nie spodziewali sie az takich problemow. i chyba sa w wiekszym szoku niz ja. predzej brali pod uwage odejscie sashy skoro wybierali crawforda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clipps i warriors spadna na dol masakrycznie. a moglo byc tak pieknie. clipps z brandem i davisem oj to bylaby ekipa...

Przepraszam, ale gdzie maja niby spasc Clippers ? duzo nizej sie nie da :twisted: Tak na powaznie - w stosunku do ubiegłego sezonu wlasciwie wymienili Coreya na Davisa i dodali Gordona z draftu, do tego maja troszke bardziej ogranego Thortona - ogólnie ekipa wciąż jest niezła. Corey tylko marudzil i nie gral przez to na maxa, Brand to oczywiscie wielka strata, ale jak rzucą kase to mogą podpisac Okafora/Josha, a to - szczególnei w wypadku Emeki, zapewnie juz walkę o PO.

Davis/Mobley/Thorton/Okafor/Kaman (pamietacie te jego gamesy pod 20/20 ? to nie przypadek przeciez) na ławece jakies Rossy, Thomasy i Gordony. Fajny, młody, perspektywiczny zespol - wreszcie maja PG, ktorego tak im brakowalo w poprzednich sezonach.

 

spurs sa w bagnie. strasznym. jakos tak wyszlo, ze nitk nie chce isc tam grac. dziwi mnie to strasznie, bo to jest ekipa o jednego moze 2 rolesow z prawdziwego zdarzenia od misia.

Nie martwi mnie to jakos strasznie.. tak znowu w dupie nie sa... Mason to fajny grajek, pewnie sie o czołówke poocieraja jeszcze troche, Pop, Duncan i Parker to trzon, ktory jeszcze troche pociągnie... obudowywac zawsze jest kogo... moze bedzie jakas mala przerwa w contenderowaniu.. ale never under... :D

 

raptors praktycznie tracac balast, pozyskali solidnego podkoszowca, ktory z boshem moze stworzyc niesamowity duet

albo duet niesamowitych jumperkowcow - wszakże srednie fg maja zdaje sie podobne i obaj z połdychy lubia ciepnac, na pewno beda mocniejsi niz przed rokiem, ale czzy cos ugraja ? zobaczymy...

 

sixers stali sie jak dla mnie zespolem ktory moze wygrac wschod w przyszlym roku.

Sixers musza najpierw utrzymac Iggiego i Lou (raczej im sie to uda), za sensowna kase, potem poszukac shootera... i najlepiej gtg :P potem zdrówko... ale jakby nie patrzec bedzie sie gralo przeciwko nim strasznie ciezko... Celtics beda juz troche nasyceni, szczegolnie w RS bedzie im sie mniej chcialo... a philly z młodymi, głodnymi grajkami, z dobrym defencem beda na pewno bardzo upierdliwi.

 

Co do Lakers i ... Sixers.. Gdzies wyczytalem, ze jest pomysł wymiany Radman-Evans... :lol: mam nadzieje, ze stefan tego nie zrobi, chocia pod koszem powolutku robi sie tlok, a shooter by sie przydal, to jednak nie za takie pieniadze, nie Radman przede wszystkim, nie z Lakers i nie za... Reggiego :) Reggie.Sammy

+ Sprights i Young to skład, ktory powinien nam zalatwic wygrana deske z kazdym rywalem, co mecz... nie ma tesnu tego psuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lakers i ... Sixers.. Gdzies wyczytalem, ze jest pomysł wymiany Radman-Evans... :lol: mam nadzieje, ze stefan tego nie zrobi,

a ja mam nadzieję, że coś takiego by przeszło :) w sumie obydwaj mają kontrakty jeszcze na trzy lata z tym, że ten Radmana trochę wyższy. To dla samych Sixers nie byłaby taka zła opcja KaBe wrzuciliby Radmana obok Branda na SF czy na ławkę do rozciągania defensywy przy składzie Sixers z Brandem i Dalembertem za plecami jego defensywa nie stanowiłaby aż takiego problemu, a w razie czego wpuszczają Younga, wymiana byłaby na pewno bardziej korzystna dla Lakers, ale też nie taka zła dla Sixers.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze tobie sie podoba - oddajecie zbednego, przebulonego snowboardziste, ze bardzo pasujacego wam energizera, ktory spokojnie zalata dziure po ronnym. Tyle ze ja wole taki support z lawki, niz tak drogiego shootera... Bo rownie dobrze mozna wziac takiego R.Masona za 2x mniej... :) Jesli Evans nie poleci teraz - w OS, to pewnie dopiero ewentualnie jak sie okaze co to jest ten Sprights i na ile sobie bedzie radzil...

 

Mimo calego tego spacingu jaki daje radman - dzieki, ale nie. nie w tej postaci i nie za takie pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van ja tam radmana nigdzie bym nie posylal. tak wiem, ze jeszcze nie zagral sezonu na miare kasy , ktora zarabia, ale jakby nie bylo w wielu meczach gosc wietnie zaczyna;. trafial 2 trojki, czesto ustawial wynik w 1 kwarcie. potrzebujemy wmmiare pewnego goscia ktory wejdzie i rzuci z dystansu. do tego w obronie nie jest wcale taki slaby.szczegolnie w zespolowej obronie niezle sobie radzi. jest graczem uniwersalnym.

 

jezeli nie ma dla kogos miejsca to dla waltona. ciekawi mnie tez ariza. gosc ostro walczy o kontrakt. juz pracuje nad soba. mysle ze w przyszlym sezonie ma szanse zrobic cos ciekawego. zastanawia mnie natomiast zatrzymanie mbengi. mihma musimy jeszcze ten sezon przetrzumac. ale kto wie, moze chlop dojdzie do siebie.

 

co do philly to podoba mi sie to co zrobili w te wakacje. pomijam juz branda i to co zrobil. ale to jest fajni ewygladajaca ekipa. i pomyslec ze nie potrzebny byl zaden ai by sie odrodzili. ciekawe co ten zrobi po sezonie. czy poszuka ostatniego wielkiego kontraktu, czy wroci za mle grac dla philly. oj byloby ciekawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radmanowi krzyż na drogę. Nie chodzi nawet, że nie gra na miarę kasy jaką dostaje. W PO, zwłaszcza z Bostonem strasznie mnie momentami irytował odpuszczaniem i brakiem walki do końca. Było kilka takich sytuacji kiedy aż prosiło się o twardy faul, niedopuszczenie do lay upa, zatrzymanie kontry, a Radman po prostu zatrzymywał się albo przebiegał sobie obok gościa. Mały szczegół, a denerwował mnie cholernie. Poza tym mamy taki ścisk na SF że każdy trade z jego udziałem będzie dobry. Zwyczajnie nie ma dla niego miejsca, a na PF oglądać go nie chcę.

 

Z dwójki Ronny/Sasha brałbym tego pierwszego. Wiem, że lux tax, ale 4 mln za młodego wysokiego energizera to nie taka straszna cena, wole Ronny za 4 mln niż Sasha za 6 mln. W PO często graliśmy Fish/Sasha/Kobe, teraz wraca jednak Bynum, Odom idzie na SF, zmienia go Walton z Arizą, tyle minut co ostatnio dla Vujacica nie będzie. Poza tym boję się czegoś ala Walton - nowy kontrakt, jakość gry w dół, minut brak, kolejny rezerwowy za 20/30 mln.

 

Artesta za Odoma bym nie chciał. Wolę wypróbować frontcourt Byn/Pau/Lamar. A jak już oddawać Lamara, to kilka lepszych celów by się znalazło. Pistons robią zmiany, Prince w LA by się przydał 8) Wolę pewnego i słabszego Prince czy innego broniącego i walącego trójki SFa niż ryzyko z Artestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.