Skocz do zawartości

Trades, signs, rumors OFFSEASON 2008


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: Wizards oferują Jamisonowi 50mln za 4 lata i pewnie styknie.

:arrow: Magic są ponoć zainteresowani Maggette'm, tylko w sumie tak się zastanawiam po co on im tam

:arrow: 76ers wciąż zainteresowani Brandem

:arrow: Villanueva jest na wylocie z Bucks, chociaż to w sumie od dawna wiadomo, że jest im nie podrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko slowko apropo powiazan Maggsa z Magic. Wiadomo ze Magic sa under salary tax , wiec pozostaje im tylko MLE. Czyli max dla Coreya to ok. 40 baniek za 5 lat. Jesli popatrzymy tylko na suchhe statsy Coreya i Lewisa, to nie zobaczymy wielkiej roznicy. A na pewno nie dysproporcji 3, czy nawet 4 krotnej. Z kazdym sezonem co raz wiekszym echem i czkawka bedzie odbijac sie zakup Rasharda Lewisa. A, bylbym zapomnial Maggs bylby fajnym uzupelnieniem i Magic by grali ciekawa piatka: Nelson/Maggete/Hedo/Lewis/Howard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando moze i by chcialo go pozyskac ale tak jak pisze antek maja tylko MLE do zaoferowania a Maggette powiedzial ze chetnie wroci jezeli oferta bedzie "konkurencyjna" Chodzilo mu o MLE? :) Na domiar zlego Orlando musi uzupelnic sklad na kolejny sezon bo paru zawodnikom skonczyly sie kontrakty Jezeli nie chca placic podatku to musza sie zmiescic w 10mln rozlozonych na pieciu graczy :roll: A z potencjalnych kandydatow do podpisania wymienia sie Duhona, Pietrusa, Najere, Kwame... W sumie to kazdy bylby lepszy niz to co mielismy na lawce w poprzednim sezonie ale ciezko bedzie ich przekonac do gry dla Magic jezeli nie rzuci im sie szmalcu... Boston nie jest zainteresowany Tonym Allenem - on tez by sie nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie cale tegoroczne lato jest pod znakiem:

"chcemy kasy". umowy zaliczajace sie do kat. "chcemy misia kosztem kasy" raczej w tej lidze w ciagu kilku najblizszych lat sie pewnie nie zdarza. jak przychodzi co do czego, kazdy chce "mo money" i sie koncza sny zespolow o misiu.

 

szkoda, bo magic z coreyem z miejsca staliby sie przeciwwaga dla bostonu.

 

kilku gosci zdecydowalo sie na opcje out, ale tylko po to by na koniec ich espol wyrownal najwyzsza mozliwa oferte. bo nikt nie pozwoli sobie na to by za free odszedl z klubu ktos taki jak brand, arenas czy inny grajek tego pokroju.

 

sasha chce kasy, ronny chce byc lakersem za rozsadna cene, bynum chce juz tego lata maxa, bo jest opcja w jego kontrakcie, ze mozna renegocjowac jego kontrakt. wychodzi zatem calkiem zabawnie. sashce juz rockets zaproponowali 30 baniek. nie wie mza ile lat ale lakers to jeszcze przebija albo minimum wyrownaja.

 

pozostaje nam wierzyc z s'n't...

 

i najfajniejsze z czego ucieszy sie napewno ignazz.

spurs chca zatrzymac horry'ego, finleya i thomasa, wiec beda z nimi gadac. za to brentowi barry;emu pozwola spokojnie odejsc. nie wiem gdzie to widzialem, ale mowa byla chyba o rockets.

 

 

hornets podpisali maxa z paulem.

 

za to moze byc ciekawie, jesli clippsom uda sie sciagnac do siebie barona davisa, ktory moglby zrobic z brandem fajny duet i wprowadzic ponownie clipps do playoffs.

 

za to jego miejsce w warriors moglby zajac gilbert arenas, ale raczej malo prawdopodobne by ruszyl sie z washingtonu.

 

 

zobaczymy czy boston utrzyma u siebie poseya. o tego bije sie kilka ekip. nie powiem, ze brak jego w bostonie strasznie by mnie ucieszyl, odszedl allen, ktory tez byl kolejna opcja na bryanta, zatem wszystko dobrze sie uklada. tylko, ze posey liczy na cos wiecej niz mle. chyba, ze po misiu chce poprostu zmienic otoczenie by moc byc pierwszopiatkowym graczem a przy okazji wiecej zarobic.

 

to tyle mojego malego podsumowania tego 1 dnia. zobaczymy co przyniesie najblizsza przyszlosc......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre mialem informacje:

ESPN Insider Chris Sheridan reports the New York Knicks and Chris Duhon are close to an agreement that would give the former blue devil 11.5 million over the next two seasons. Donnie Walsh met with Duhon today and it appears it won't be his last.

 

Niezle niezle kombinuje Donnie Walsh zeby tylko byc ponizej pulapu salary cap w 2010.

Szkoda tylko ze chce placic prawie 6 baniek/sezon za grajka wykrecajacego niecale 6pk i 4ast w 20 min (o ile dobrze pamietam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Baron w Clippers i pojawia się pytanie czy są w stanie ugrać coś więcej niż w 2005 roku? Mimo, że bardzo lubię Davisa i Branda i życzę im jak najlepiej, to nie widzę tu więcej niż drugiej rundy. W każdym razie walka o PO na zachodzie i za rok szykuje się rewelacyjnie. Ciekawe też czy Warriors dołączają do Wolves, Grizzlies i Sonics, czy może podpisują Arenasa i są w dupie na długie lata?

 

jakby przymierzać do Cavs kogokolwiek to czy ciekawie nie wygladałby duet młodych Guardów Beno Udrih ( chce kosmos $ powyżej MLE) i Monta Ellis (MLE?)

To wytłumacz mi po co Cavs Beno Udrih, który właśnie dostał MLE na 5 lat od Kings, skoro jest tam dwóch zarówno młodszych, jak i lepszych PG. A Ellis to najbardziej przereklamowany ze wszystkich PG i pewnie spokojnie wyciągnie więcej niż te MLE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Brand zostaję w Clippers na dłuższy okres. Zapewne za kasę podobną do zarobków Barona. Przy takim rozwoju wypadków możemy raczej zapomnieć o Eltonie na Florydzie. Pozostaję mi tylko życzyć zdrowia Clippersom, mogą być bardzo ciekawą opcją na Zachodzie.

 

A w GSW jest problem. Do podpisania jest na pewno Biedrinis a w kolejce czekają Arenas i Ellis. Na podpisanie 3 grajków z dużymi aspiracjami Mullin pewnie nie będzie miał kasy więc trzeba z kogoś zrezygnować. Chyba, że Chris upchnąłby gdzieś Ala i pozwolił grać długie minuty Brandanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy boston utrzyma u siebie poseya. o tego bije sie kilka ekip.

między innymi my się mamy ponoć bić o niego, przynajmniej tak podaje LA Times, że rozmawiają z Poseyem i Barrym. Czyli co, najpierw Posey zdobywa misia w barwach Celtics kosztem Lakers, a w nadchodzącym sezonie będzie odwrotnie? :wink:

 

Gerald Green ponoć jest już dogadany na roczną umowę z Mavericks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle mrzonki :twisted:

 

nie macie nic wiecej do zaoferowania poseyowi i on mialby pojsc do LA? macie jeszcze bardziej zapchane salary niz boston ;]

 

badboys po co sie doszukujesz rywali dla bostonu tam gdzie ich nie ma? :?

raz piszesz "szkoda, bo magic z coreyem z miejsca staliby sie przeciwwaga dla bostonu" i wierzysz, ze JAKAKOLWIEK druzyna z rashardem na PF zagraza bostonowi, potem dodajesz, ze "odszedl allen, ktory tez byl kolejna opcja na bryanta, zatem wszystko dobrze sie uklada", ktory kryl go w calych finalach moze z minute(a chyba nawet go nie kryl). ja nie wiem czy ty masz jakas obsesje na punkcie tego bostonu czy co?

 

:arrow: magic z rashardem coreyem i turkoglu to max 2 runda tak jak w tym roku i SROGIE BATY od bostonu cavs detroit

 

:arrow: tony allen to bardzo gleboka rezerwa bostonu, ktora nie odegrala praktycznie zadnej roli w runie po mistrzostwo, a ty piszesz o jakiejs opcji na bryanta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: magic z rashardem coreyem i turkoglu to max 2 runda tak jak w tym roku i SROGIE BATY od bostonu cavs detroit

regular season 2007/2008

vs Detroit 2-2

vs Cleveland 3-1 dla Magic

vs Boston 2-1 dla Magic

 

o jakich ty batach mowisz....

 

After meeting with the Knicks today, Bulls free-agent point guard Chris Duhon is on to Orlando to meet with the Magic tomorrow. He was contacted by five teams on the first day of free agency: Cleveland, Sacramento, New York, Orlando and, in a bit of a surprise, Boston. The re-signing of Udrih should eliminate the Kings. Keep an eye on Duhon's dinner plans -- he could be meeting up with some current Magic players tomorrow. Players only get involved in free-agent recruitment when teams are truly serious about signing them.

Takze danp nic nie jest jeszcze przesadzone :) Mysle ze Orlando moze mu zaoferowac cos kolo 4-5mln Kolejnym zawodnikiem do wyciagniecia bylby Pietrus z podobnym kontraktem

Duhon 4.5mln

Pietrus 4.5mln

Augustine 750tys

i 10mln byloby wykorzystane ale pozostaja jeszcze 2 wolne miejsca Wtedy do trejdu bylby Bogans lub Redick za zaluzmy jakis pick w przyszlorocznym drafcie lub taniego wysokiego Reszte skladu uzupelniamy zawodnikami z ligi letniej i weteranami

 

Nelson/Duhon/

Pietrus/Lee/(Redick lub Bogans)

Turkoglu/

Lewis/Cook/Augustine

Howard/Battie/Gortat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Brand zostaję w Clippers na dłuższy okres. Zapewne za kasę podobną do zarobków Barona. Przy takim rozwoju wypadków możemy raczej zapomnieć o Eltonie na Florydzie. Pozostaję mi tylko życzyć zdrowia Clippersom, mogą być bardzo ciekawą opcją na Zachodzie..

Ale na Florydzie może wylądować Boozer bo ciągle wraca pogłoska o tym, że ciągnie go do chaty w Miami i w przyszłym roku wykorzysta opt-out :roll: Chce wyciagnąć maxa od Jazz, czyli 136 baniek ale może się przeliczyć, bo Miller z Connorem szykują extra kontrakty dla D-Willa (trwają negocjacje), Millsapa (przyszły rok), Brewera (także 2009) i chyba jednak Memo Okura 8). A są jeszcze Fess, CJ Miles, Almond... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis w lac to ciekawe, czy chlopak chcial sie przeniesc w rodzinne strony czy gsw nie walczą o nic i maja gdzies wygrywanie w najbliższych latach, patrząc na to ze pietrus odchodzi to myśle ze ta druga opcja jest na rzeczy, chociaż moze kogos pozyskaja ja znowu nie mam jakiegos wielkiego podziwu dla Barona, wiadomo to dobru koszykarz niesamowity atleta ale watpie żeby poprowadził jaką kolwiek ekipe do wiekszego sukcesu. I to LaC ja rozumialem jak grali w innej hali niz lakers ze ma to jakis sens im kibicowanie bo maja swoich ludzi ale teraz tak sie zastanawaim po co wogóle ta drużyna tam jest jaki sens ma chodzenie na mecze Cllipers do tej samej hali w ktorej graja rewelacyjni Lakers, niewiem zeby sobie porażki pooglądac.

Boozer w Miami - na pewno nie. Niebroniący PF to nie w typie Rilesa.

Max sobie tego transferu nie wymyslił to sam Pat mowił ze chciałby miec Booza w swojej druzynie, wiec moze mu sie troche zmieniło, zreszta z tego co pamietam to chciał miec J. Howarda u siebie pod koniec lat 90, tego pana też, nawet w najlepszych latach kariery ciężko było zaliczyc do tytanów obrony. Co do Orlando to pozyskanie CM bylo by totalnie bezsensu, Magic mają teraz fajny skład ale ciężko im bedzie wygrywac w playoff coś wiecej niż ta druga runda jesli nie znajda goscia który poukłada grę na boisku, Nelson jak dlamnie kims taki nie jest, i jesli nie bedzie tam typa który bedzie wstanie udzwignąc ciężar spotkań o wysoką stawke, który bedzie dodatkowo grał dosyć równo. Co do Arenasa to z jednej strony przyciąga ludzi na trybuny i rewelacyjny z niego showman ale z drugiej te wypadki z kontuzjami, przecież na dobrą sprawe nie wiadomo czy chłopak nie bedzie musiał zakończyc kariery niedługo albo czy niebedzie grał 40 do 50 spotkań w sezonie, najlepiej dla Wizards to by było gdyby płacili mu z pojedyncze występy :) chociaż nawet to nie jest takie znowu rewelacyjne bo skoro zostawiają goscia w klubie no i opierają na nim siłe swojego zespołu to dobrze by było być pewnym ze kiedy bedzie trzeba grac ważne spotkania to bedzie można na niego liczyc. Ogólnie bardzo ciężka sytuacja dla ludzi w tej organizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEATTLE (AP)—The SuperSonics will move to Oklahoma City for the 2008-09 season as part of a settlement announced Wednesday with the city of Seattle.

 

The agreement ends a contentious relationship that culminated in a recent six-day federal trial over terms of the team’s KeyArena lease. The judge was scheduled to rule Wednesday afternoon.

 

The settlement calls for Sonics owner Clay Bennett and his Professional Basketball Club LLC to pay as much as $75 million to the city in exchange for the immediate termination of the lease. The team’s name and colors will be staying in Seattle.

No i to jest kurcze transfer roku :) , a serio to jak przeczytalem całą tą historie to mi sie jakos smutno zrobilo bo lubilem sonicks i troche to wszystko wyglada dziwnie co jest zwiazane z tymi przenosinami, z tego co zrosumialem to miasto Seattle ma prawo do nazywy loga i calego dorobku ale pod kopułą hali w Oklahoma City bedą wisiec banery jak gdyby to byly dokonania druzyny z tego miasta, totalnie porąbane ale niewiem czy czegos nie przekreciłem. No i ciekawe jak sie bedzie wiodło druzynie w nowym miejscu i jak teraz beda podzielone dywizje.

Nie pisze w poprzednim poscie bo to zupelnie nowa sprawa wiec mnie nie gaNcie mody jesli zamierzaliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Heat are reportedly interested in free agent point guards Sebastian Telfair and Tyronn Lue, according to The Miami Herald.

 

They began talks with both Telfair and Lue on Tuesday but have yet to contact Chris Duhon about playing the point in South Beach this coming season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van skoro juz tu zajrzales, to utwierdz mnie tylko w przekonaniu, ze:

1. mamy prawa birda zarowno do vujacicai turiafa

2. co za tym idzie mozemy wykorzystac pelne mle na kogo chcemy, czyli np. poseya, odsylajac w ten sposob na 7. rezerwowego, jednak kontrakt poseya kosztuje nas 1+1 czyli za kazdy dolar w kontrakcie dolar dla ligi. tak to wyglada?

 

troche to ryzykowne, ale z poseyem i zdrowym bynumem w przyszlym sezonie byloby zabawnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van skoro juz tu zajrzales, to utwierdz mnie tylko w przekonaniu, ze:

1. mamy prawa birda zarowno do vujacicai turiafa

2. co za tym idzie mozemy wykorzystac pelne mle na kogo chcemy, czyli np. poseya, odsylajac w ten sposob na 7. rezerwowego, jednak kontrakt poseya kosztuje nas 1+1 czyli za kazdy dolar w kontrakcie dolar dla ligi. tak to wyglada?

 

troche to ryzykowne, ale z poseyem i zdrowym bynumem w przyszlym sezonie byloby zabawnie...

Lakers mają do nich pełne prawa mogą spokojnie wyrównać każdą ofertę i mogą wydać pełne MLE na kogo tylko chcą, ale jakoś trudno mi uwierzyć by to zrobili. Mają już za dużo kasy utopione będą na pewno płacić podatek i dając komuś MLE będzie on jeszcze wyższy, ja jakoś tego nie widzę chyba, że nie uda im się podpisać Vujacica i Turiafa, albo jakimś cudem wcisną komuś Radmana i/lub Waltona. Byłbym bardzo zaskoczony gdyby Lakers zatrzymali tą dwójkę i nie robiąc żadnego transferu robiącego miejsce tak w rosterze jak i w salary dla takiego Poseya czy kogoś innego wykorzystali to MLE.

 

Moim zdaniem Lakers zatrzymają tą dwójkę jaką mają, podpiszą tanio jakiegoś rezerwowego wysokiego najlepiej Kwame i z tym zostaną bo szczerze mówiąc nie ma sensu wydawanie większej kasy bo jedyne czego potrzebują to zdrowie i jedynie jego brak będzie ich w stanie za rok powstrzymać przed zdobyciem tytułu.

a czemu posey mialby isc do LA? nie dostanie wiekszej kasy niz w bostonie, a jesli ma nie dostac wiecej, to po co ma tam isc?

oj mistrzu właśnie o to chodzi Posey wykorzystał opcję w kontrakcie by wziać od kogoś pełne MLE na max lat, którego od Celtów nie dostanie, jak napisałem wyżej nie dostanie go również najprawdopodobniej od Lakers, ale gość chce swojego ostatniego kontraktu, ma już tytułu jego wartość prawdopodobnie nigdy nie była i nie będzie już wyższa niż jest teraz po finałach więc chce zarobić, a tego mu Celtics nie zapewniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tutaj tak cicho jest o tej sprawie, a przecież tak dużo się dzieje ostatnio wokół duetu Davis-Brand i ich zespołach.

 

Davis wykorzystał opcję w swoim kontrakcie i już zgodził się na kontrakt który zaproponowali mu Clippers (65$ milionów za 5 lat), Brand zrobił to samo, tyle, że on to zrobił tylko dlatego, żeby za kilka dni ponownie podpisać umowę z Clippers i stworzyć Los Angeles duet z Baronem.

 

Tyle, że Warriors zaproponowali Brandowi w tym czasie kontrakt o 20 milionów wyższy( 90$ mln za 5 lat przeciw 70$ mln za 5 lat Clippersów).

No i właśnie dlatego zrobiło się ciekawie, bo Elton podobno pojechał spotkać sie ze swoim agentem i skonsultować w tej sprawie.

 

Gdyby Brand zgodził się na kontrakt Wojowników, to okazał by się według mnie niesłownym dupkiem lecącym na kasę.

 

Narazie oczywiście go nie oceniam bo nic się nie stało, ale jeśli postawi on kasę i przeciętny zespół ponad grą w silnym zespole i prawie pewną walką w PO to dla mnie będzie zerem.

 

Mam nadzieję, że postąpi tak jak należy, bo od kiedy gra w lidze, lubię tego gościa, nie tylko za to co prezentuje na parkiecie, ale także poza nim, wydawał sie sympatycznym graczem, nie gwiazdorzył i oby tego lata nie zepsuł kompletnie swojej dobrej reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors pojechali po bandzie i w sumie im sie nie dziwie bo stracili Barona Najpierw gigantyczna oferta dla Arenasa ktory i tak zostanie z Wizz a teraz Brand ktory mimo wszystko jest pewniejsza opcja (jezeli chodzi o glowke) Grabos... GS z Brandem nazywasz przecietnym zespolem? :roll: A 20mln wiecej... czego nie jezeli tyle daja? Ciekawe co by wtedy zrobili Clipps? Josh Smith? :) A 76ers? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.