Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

To była jedna z moich intencji bo tak wcześniej to myślałem patrząc na skład ze zebrałeś 7 takich nazwisk ze hoho.

 

Miałem już twój obraz ze tak sobie jak Jax przysypiając na trybunach palisz cygaro w loży.

 

Ale potem tak od tylu znalazłem nazwiska które miałeś zbędne oraz 15 slot pusty. I pomyślałem o kp jeszcze.

I z tego obrazu potęgi nagle wyłonił się obraz ekipy która można dziabnąc.

 

Jestem ciekawy korekt.

 

Już sam fakt ze się wzmocniłes sprawia ze gdzieś tej racji trochę miałem.

 

Takie to są uroki bycia GM.

 

Najlepsze jest to ze twoi zaczęli sezon średnio i strach pomyśleć jak zaczną grać na poważnie. Tu masz zapas spory.

spoko Iggy, wbrew pozorom sporo mi pomogłeś, bo zacząłem intensywniej myśleć nad swoimi mankamentami, których oczywiście u mnie nie brakuje (bo NY Knicks są tylko jedni) i teraz trochę z większym optymizmem podchodzę do opisu, pomijając już to ile będę miał na niego czasu ;]

 

ważne, że się dobrze skończyło, nie kryje urazy

Łoołłłłłłłłłłłłłłłłłłł!!!!

Wiedziałem, że Magic maja kłopot bogactwa, ale nie zdawałem sobie sprawy, że aż do tego stopnia.

 

Gracze Orlando grali ponad 2x więcej minut niz Charlotte... ale to jest nic!!! Bo prawie 3x tyle co Clippers i ponad 3x tyle co Griezzlies i Timbervolves!!!

 

Wygląda na to, że niektóre drużyny Magic zwyczajnie zabiegają! Intensywność przez pełne 48min.!!!

 

Fluber masz u mnie browara ;)

Browara w jedynym słusznym miejscu mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierzesz go z powrotem, jak zobaczysz swój bilans po 1 trymestrze ode mnie, bo z mojej wstępnej analizy wynika, że przez to, że masz najtrudniejszy bilans w 1 trymestrze ze wszystkich drużyn, mój algorytm strasznie Cię krzywdzi:/

Zawsze możesz coś w nim zmienić :)

Jak moja wybiegana i wyskakana 12 wspierana z ławki i w garbage time przez roztropność i doświadczenie Jona Leuera  gra przeciwko 6-8 graczom warto mieć to na uwadze, przy decyzji L, czy W :)

 

wolalbym zeby mial na imie Donovan :smile:

Twoje marzenie może się spełnić:

https://www.nbadraft.net/players/donovan-williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz coś w nim zmienić :smile:

Jak moja wybiegana i wyskakana 12 wspierana z ławki i w garbage time przez roztropność i doświadczenie Jona Leuera  gra przeciwko 6-8 graczom warto mieć to na uwadze, przy decyzji L, czy W :smile:

Spokojnie, w 2 trymestrze możesz skończyć w moim algorytmie nawet na pierwszym miejscu, bo Twój terminarz w 2 trymestrze wygląda śmiesznie łatwo:) Ten terminarz dużo po prostu u mnie wazy w ocenie, na koniec sezonu nie będziesz stratny, zapewniam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, w 2 trymestrze możesz skończyć w moim algorytmie nawet na pierwszym miejscu, bo Twój terminarz w 2 trymestrze wygląda śmiesznie łatwo:) Ten terminarz dużo po prostu u mnie wazy w ocenie, na koniec sezonu nie będziesz stratny, zapewniam:)

Ale młodzież już teraz jak widać dobrze weszła w sezon. Magic mają po dwóch, a czasami i trzech ludzi na każdej pozycji. Mamy z Dnc więcej graczy, którzy rzucili w którymś meczu ponad 20pkt. niż co poniektóre drużyny łącznie graczy, którzy w ogóle wybiegli na boisko w tym sezonie ;)

 

Uroki grafiku i rotacji wymuszonej przez takie czynniki losowe jak kontuzje. 

 

Mam tylko nadzieje, że weźmiecie takie czynniki pod uwagę.

 

A poza tym Fluber : Ciiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Nic im nie mów o II trymestrze, bo mi teraz zaniżą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale młodzież już teraz jak widać dobrze weszła w sezon. Magic mają po dwóch, a czasami i trzech ludzi na każdej pozycji. Mamy z Dnc więcej graczy, którzy rzucili w którymś meczu ponad 20pkt. niż co poniektóre drużyny łącznie graczy, którzy w ogóle wybiegli na boisko w tym sezonie ;)

 

Co oznacza też mniej więcej tyle, że masz na ławce ludzi, którzy mogliby rzucać 15 czy 20 ppg (abstrahując od efektywności i sensu), ale rzucają 3 czy 5, bo przed nimi jest kolejny taki człowiek. Więc zrób coś z tym bo się marnują :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza też mniej więcej tyle, że masz na ławce ludzi, którzy mogliby rzucać 15 czy 20 ppg (abstrahując od efektywności i sensu), ale rzucają 3 czy 5, bo przed nimi jest kolejny taki człowiek. Więc zrób coś z tym bo się marnują :smile:

Już zrobiłem :)

 

Jeszcze nie wiem, jakie będą reakcje GMów na te decyzje, ale wspólnie z Dnc postanowiliśmy przeprowadzić kilka roszad w składzie. 

 

.. ale o tym za dobre 2 tygodnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tabela Konferencji Zachodniej według liczby minut rozegranych na dzień 14 grudnia 2018r.

1. Portland Trail Blazers 8142
2. Golden State Warriors 8138
3. Houston Rockets 7386
4. Los Angeles Lakers 7061
5. Phoenix Suns 6691
6. Sacramento Kings 6514
7. New Orleans Pelicans 6478
8. Denver Nuggets 6428
 
9. Dallas Mavericks 6401
10. San Antonio Spurs 6353
11. Utah Jazz 6342
12. Oklahoma City Thunder 6319
13. Los Angeles Clippers 3683 (!)
14. Memphis Grizzlies 3128 (!!!)
15. Minnesota Timberwoles 3104 (!!!!!!!!!!!!!)

 

Kontuzje dość mocno dają mi się w znaki, ale z drugiej strony moje TOP4 jest najmocniejsze w konferencji, więc jak to było? Gram w siódemkę, a moi czołowi gracze odpoczywają przy blowoutach? ;)

 

W sumie sam jestem ciekaw, gdzie wypadnę. Drugie miejsce jak i piąte jest równie prawdopodobne na pierwszy rzut oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak zbyt surowo się oceniłem. Po wrzutkach Flubera i Januarego (obie super dla wszystkich na pewno, brawo Panowie :smile: ) oraz zapoznaniu się z finalnym okresem 28 spotkań (ależ ten Jokić poprawił rzut :tongue: ) jednak powinienem skończyć na pewno nie niżej niż Denver :smile:

 

+ po tak dobitnym przestawieniu chyba skrzywdziłbym trochę Sixers kosztem Knicks. Trzeba poprawić. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak zbyt surowo się oceniłem. Po wrzutkach Flubera i Januarego (obie super dla wszystkich na pewno, brawo Panowie :smile: ) oraz zapoznaniu się z finalnym okresem 28 spotkań (ależ ten Jokić poprawił rzut :tongue: ) jednak powinienem skończyć na pewno nie niżej niż Denver :smile:

 

+ po tak dobitnym przestawieniu chyba skrzywdziłbym trochę Sixers kosztem Knicks. Trzeba poprawić. 

 

Przecież sama rada dała wniosek, że terminarz jest bez znaczenia...

 

Nie mówiąc o tym, że same minuty też niewiele mówią, przecież twój Tyreke Evans czy Draymond Green w tym sezonie to tragedia.

 

Z drugiej strony Durant to chyba obok LeBrona MVP tego trymestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zsumujmy ilość rozegranych minut wyliczonych przez Flubera i ciężkość kalendarza wg Januarego i powinno się uśrednić. Problem przemęczenia - jak widać po rozegranych minutach i głębi składu u Magic nie występował. 

 

Lowry potrzebuje odpocząć - prosze bardzo - zwiększamy minuty Collisona.

 

Mitchellowi nie siedzi - nic się nie dzieje - są Holiday lub Lamb

 

Oubre ma gorszy dzień - zwiększamy minuty Kuzmy lub przerzucamy na trojkę kogoś z dwójki Lamb/Holiday. No i muszą znaleźć się minuty dla Dariusa Millera, żeby trafił dwie swoje trójki.

 

Gordonowi nie idzie? Kyle Kuzma z pewnością wykorzysta te minuty, a kilka minut dobrej obrony da Jon Leuer.

 

KAT znów złapał o jeden faul za dużo? Hmmm... Zeller, czy Gorti? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zsumujmy ilość rozegranych minut wyliczonych przez Flubera i ciężkość kalendarza wg Januarego i powinno się uśrednić. Problem przemęczenia - jak widać po rozegranych minutach i głębi składu u Magic nie występował. 

 

Lowry potrzebuje odpocząć - prosze bardzo - zwiększamy minuty Collisona.

 

Mitchellowi nie siedzi - nic się nie dzieje - są Holiday lub Lamb

 

Oubre ma gorszy dzień - zwiększamy minuty Kuzmy lub przerzucamy na trojkę kogoś z dwójki Lamb/Holiday. No i muszą znaleźć się minuty dla Dariusa Millera, żeby trafił dwie swoje trójki.

 

Gordonowi nie idzie? Kyle Kuzma z pewnością wykorzysta te minuty, a kilka minut dobrej obrony da Jon Leuer.

 

KAT znów złapał o jeden faul za dużo? Hmmm... Zeller, czy Gorti? ;)

 

A co z takimi kwestiami jak zgranie czy chociażby gra najsilniejszym lineupem? Będziesz rotował wszystkimi, więc wypadnie mało minut dla twojego death lineupu.

 

Skąd będziesz wiedział, kto ma kiedy gorszy dzień by tak rotować? Nie da się tego zrobić. Albo będziesz grał Gordonem albo Kuzmą. Dariusem Millerem, Justinem Holidayem albo Kelly Oubre.

 

Prawda jest taka, że siłą rzeczy ktoś podzieli u Ciebie losy takich Udohów i Quinnów z RL NBA, bo nie dasz im takich samych minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Camby, Camby. Jak zwykle.

 

Obecność Draymonda na boisku poprawia Drtg Warriors o 5 pkt / 100 poss. Nie siedzi mu rzut, ale od zdobywania punktów i karania ludzi z dystansu to mam zawodników - jak na ekipę NBA 2018 przystało. Nie zatrzymałem się w 2014 roku (wink, wink). Ponadto zareagował na tyle inteligentnie, że oddaje tych rzutów z tego powodu mniej, a pomimo mniejszego czasu gry notuje ciut więcej asyst i wciąż gwarantuje prawie 2 bloki/game i 1 steal.  Ovr Draymond pomimo spadku formy wciąż jest wartością dodaną w defensywie, bo nawet grając na pół gwizdka jego zwyczajny poziom ogarniania po prostu jest na tyle wysoki, że jest z czego zjeżdżać - ale to raczej każdy wie i rozumie. Jeśli to wskazujesz na mój problem to... to ja się mogę tylko cieszyć, ale to chyba tłumaczy czemu tutaj w żartach odnoszę się do LBSa i jego rsowej zabawki :smile:

 

Gdzie jest Tyreke Evans? Na walizkach i poza lineupem rzecz jasna. Nie wiem czemu przywołujesz mojego 3 SG w tym sezonie, ale to bardzo dobrze, bo po raz pierwszy mam okazję napisać - skoro już zostałem wywołany do tablicy - że rzutowo ta pozycja w Warriors nie wyglądała tak świetnie od nieodżałowanego ( :tongue: ) odejścia Klaya Thompsona. 

 

Joe Harris 49% FG /45% 3pt przy 5+ próbach bez jakiś wyśmienitych partnerów w Nets (takich jak np. Curry czy Durant)  i bardzo przyjemne 2 asysty, co jak na strzelbę typową jest fajnym wynikiem. 

Josh Hart 46% FG / 40% 3 pt przy 4.5 próbach w Lakers grając 25 minut, dokładając defensive effort. 

 

Obaj panowie jak ostatnio sprawdzałem zatrzymywali też rywali na około 3-4% niższym FG% poniżej średniej dla tychże także jeśli o to także mam się martwić to... to dziękuję znowu.

 

Jak widzisz moja ekipa ma zarówno kim bronić, jest komu piłkę kozłować, jest komu rzucać. Nie wszyscy tak dobrze mają :tongue:

 

aaa zapomniałem

 

Jak widać też z pracy Flubera, w  przeciwieństwie do Warriors rl do beGM Pelicans mam też kim grać żeby wypełnić minuty w nadmiarze spokojnie. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest żadną tajemnica, że pierwsza piątka Magic to: Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT i oni graja największe minuty razem. 

Z ławki będą grali - Collison, Lamb, Holiday, Kuzma i Zeller.

W sytuacjach specjalnych i garbage time grają - Miller, Gortat i Jon Leuer

Nader pojawia się incydentalnie. 

Dla graczy na 2way contractach nie było w ogóle minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.