Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

nie było żadnego nieprawdziwego wpisu o rotacji, rl Nuggets zatrzymują Thunder poniżej setki bez 5 ważnych graczy rotacyjnych (i grajka top2 w ogóle) mając w składzie 2 i pół nominalnych wysokich, ja w rotacji na ten moment mam Nene, Joka, Granta i Zbója więc możesz mnie Panie cmoknąć ;]

 

a fluber niech lepiej z tym czymś ograniczy się do wschodu, bo nie ręcze za siebie jak ma podobne konkluzje wyciągać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

 

ale co to za założenie? czy drużyna dajmy na to mająca mniej tych minut poprzez kontuzję dajmy na to Sapa jest na straconej pozycji, bo w drugiej ekipie minuty nabija komuś armia kasztanów? i to jeszcze ma wpływać na rostawienie w PO?

 

:grin:

 

co?

 

Jakie założenie? To jest wrzucona tabelka w formie ciekawostki. Opieramy się o grę graczy w RL NBA i jako ciekawostkę przygotowałem i wrzuciłem tabelkę uwzględniającą ile minut grają w RL NBA zawodnicy poszczególnych klubów. Możesz to brać pod uwagę albo nie brać przecież.

 

Drużyna która ma połamanych ważnych graczy ma na pewno gorszą sytuację niż ta, która ma zdrowych, to raczej nie jest nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie założenie? To jest wrzucona tabelka w formie ciekawostki. Opieramy się o grę graczy w RL NBA i jako ciekawostkę przygotowałem i wrzuciłem tabelkę uwzględniającą ile minut grają w RL NBA zawodnicy poszczególnych klubów. Możesz to brać pod uwagę albo nie brać przecież.

 

Drużyna która ma połamanych ważnych graczy ma na pewno gorszą sytuację niż ta, która ma zdrowych, to raczej nie jest nic dziwnego.

no fajna ciekawostka, ale jakoś na jej podstawie zacząłeś pisać o Hawks over Bulls, dodając, że tak naprawde 7 drużyn się liczy, a mamy kurka 1/3 sezonu, gdzie jest kamera?

 

@ignazz

 

nie moja wina, że nic nie kumasz, nie czaisz pojęcia fitu, mieszania lineupów, wyciągasz jakieś dziwne wnioski na podstawie suchych boxów graczy grających w innych ekipach, a potem się dziwisz, że się ktoś wkurza, to ostatni wpis na ten temat do Cb z mojej strony, do momentu głosowania będę tylko obserwował sobie i wyciągne odpowiednie wnioski z tego co robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przecież tez nie będę protestował.

 

Ale już jakość gry wtedy spada.

 

Gdybyśmy grali w fantazy kopana to gracza z ławki który nie gra byśmy za dużo nie brali pod uwagę albo wcale.

 

Ja minuty uznam.

 

Ale to ze jest daleko od gry nie pozwala marzyć o rewelacyjnych występach.

 

A Grant zebrał w nocy 2 zbiórki.

Poza Jokiem tam nikt nie zbiera.

 

Jeżeli ktoś zamierza Zbójowi dopisać ich 15 to się będę martwił ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna ciekawostka, ale jakoś na jej podstawie zacząłeś pisać o Hawks over Bulls, dodając, że tak naprawde 7 drużyn się liczy, a mamy kurka 1/3 sezonu, gdzie jest kamera?

 

 

Przecież między Bucks, 76ers, Knicks, Wizards, Magic, Heat oraz Celtics a resztą drużyn jest przepaść. I piszę to zupełnie świadomie  z pozycji drużyny numer 8 na Wschodzie w 1 trymestrze. Przecież moi Cavs nie mają podjazdu do żadnej z tych 7 drużyn.

 

A Hawks over Bulls po 1 trymestrze to akurat nie z tej tabelki, choć tutaj widać, jak wybijają się Hawks nad pozostałych. Bulls i tak bardzo skorzystali na tym, że sumuję minuty bez podziału na pozycje, bo połowę minut Bulls robią rozgrywający, którzy i tak nie mogę wszyscy grać razem. Ale mniejsza o to, nie chcę tutaj wywoływać żadnej wojny o Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela Konferencji Wschodniej według liczby minut rozegranych na dzień 14 grudnia 2018r.

 

1. Orlando Magic 9518
2. Washington Wizards 8246
3. Philadelphia 76ers 8206
4. Miami Heat 8118
5. Boston Celtics 7460
6. Cleveland Cavaliers 7389
7. New York Knicks 7266
8. Atlanta Hawks 7118
 
9. Milwaukee Bucks 6896
10. Chicago Bulls 6545
11. Toronto Raptors 6506
12. Indiana Pacers 5670
13. Brooklyn Nets 5073
14. Detroit Pisont 4999
15. Charlotte Hornets 4782
 

Drużyny pogrubione to te teamy, które mają wystarczającą liczbę minut z RL NBA, żeby wypełnić minuty w rotacji, pozostałe teamy to zespoły, które mają za mało minut w swoich zespołach. 

 

Tabela Konferencji Zachodniej według liczby minut rozegranych na dzień 14 grudnia 2018r.

1. Portland Trail Blazers 8142
2. Golden State Warriors 8138
3. Houston Rockets 7386
4. Los Angeles Lakers 7061
5. Phoenix Suns 6691
6. Sacramento Kings 6514
7. New Orleans Pelicans 6478
8. Denver Nuggets 6428
 
9. Dallas Mavericks 6401
10. San Antonio Spurs 6353
11. Utah Jazz 6342
12. Oklahoma City Thunder 6319
13. Los Angeles Clippers 3683 (!)
14. Memphis Grizzlies 3128 (!!!)
15. Minnesota Timberwoles 3104 (!!!!!!!!!!!!!)
 
Na Zachodzie nie ma kto grać :smile: Widać wyraźną różnicę między konferencjami i tylko 4 drużyny załapały się na teoretycznie wymaganą liczbę minut ( przy czym Lakers jakby odjąć graczy którzy według Januarego u niego nie będą grać to spada w tabeli nad Clippers...)
 
Na całe szczęście problemy te są w wielu drużynach bardzo podobne, co nie daje im w bezpośrednich starciach dużych przewag. Zaskakuje wysoka pozycja Warriors mimo kontuzji Curry'ego i Draymonda, Tomek ma bardzo szeroką rotację. Zaskakująco ciche w tym sezonie Blazers i Rockets wypadają bardzo dobrze w tym zestawieniu.
 
Clippers, Memphis i Minnesota to w porównaniu z tankerami ze Wschodu absolutny dramat. Nie ma kto grać, oranie na całego.
Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Lakers nie mają żodnych problemów.

Żodnych.

Jak Hutchison z Pattersonem będą biegać tyle co w RL NBA, to rzeczywiście, żadnych:) Jeśli ich wstawisz do rotacji, to zwracam honor:)

lolollolol

 

choć sobie w głowie kminiłem, że s5 prócz Harriska grała wszystko jak leci

 

bardzo dobry pomysł fluber miałeś, Ty to masz łeb!

 

sorry

 

Dlatego rano nie za bardzo rozumiałem Twój wybuch:)

 

Ale zabawne jest, że, jak zwykle, wartościowa statystyka to taka, w której wypadasz dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Hutchison z Pattersonem będą biegać tyle co w RL NBA, to rzeczywiście, żadnych:) Jeśli ich wstawisz do rotacji, to zwracam honor:)

 

 

Dlatego rano nie za bardzo rozumiałem Twój wybuch:)

 

Ale zabawne jest, że, jak zwykle, wartościowa statystyka to taka, w której wypadasz dobrze:)

no to rzeczywiście bardzo zabawne, jakbyś robił zupełnie na odwrót ;)

 

ja śpię po 4 godziny od początku rs, nie zawsze jestem dyspozycyjny, zwłaszcza z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dziękuje Fluber za opis bo kłopoty w składzie sprawiły ze martwiłem się zarówno o siebie jak i mojego Przyjaciela z Denver.

A tymczasem wyglada to bardzo dobrze dla praktycznie 12 ekip na Zachodzie i 11 na wschodzie.

Nie miałem pojęcia ze jest 50% różnica w czasie gry tankerow a o tym ze będę mimo startu bez Lee i Carrolla wyżej niż OKC czy Jazz czy Indiana to tez niespodzianka.

 

Lbs jeżeli czułeś się w jakiś sposób atakowany to jeszcze raz przepraszam ale to były tylko reakcje na twoje zdania którym starałem się w jakimś stopniu kontrargumentowac.

 

Najważniejsze ze mamy zdrowego najważniejszego gracza i z zazdrością patrzę na Jokica.

 

GM PTB gratuluje zdrowia i zbilansowanego składu.

GSW i milczące Rakiety tez dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Iggy, wbrew pozorom sporo mi pomogłeś, bo zacząłem intensywniej myśleć nad swoimi mankamentami, których oczywiście u mnie nie brakuje (bo NY Knicks są tylko jedni) i teraz trochę z większym optymizmem podchodzę do opisu, pomijając już to ile będę miał na niego czasu ;]

 

ważne, że się dobrze skończyło, nie kryje urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela Konferencji Wschodniej według liczby minut rozegranych na dzień 14 grudnia 2018r.

 

1. Orlando Magic 9518
2. Washington Wizards 8246
3. Philadelphia 76ers 8206
4. Miami Heat 8118
5. Boston Celtics 7460
6. Cleveland Cavaliers 7389
7. New York Knicks 7266
8. Atlanta Hawks 7118
 
9. Milwaukee Bucks 6896
10. Chicago Bulls 6545
11. Toronto Raptors 6506
12. Indiana Pacers 5670
13. Brooklyn Nets 5073
14. Detroit Pisont 4999
15. Charlotte Hornets 4782
 

Drużyny pogrubione to te teamy, które mają wystarczającą liczbę minut z RL NBA, żeby wypełnić minuty w rotacji, pozostałe teamy to zespoły, które mają za mało minut w swoich zespołach. 

 

Drużyny, które są w TOP 7 konferencji mają w komplecie ponadwymiarową liczbę minut, choć komentarze o krótkiej rotacji Bucks nie są bezpodstawne, to najsłabsza z playoffowych drużyn pod względem minut ( ale i tak tych minut jest tyle ile trzeba). 

 

Po cichu Atlanta Hawks wydają się być drużyną, która zamiast Chicago Bulls będzie walczyć z Cavs o play-offs. Cavaliers są drużyną z największą liczbą rozegranych minut, spośród tych, które nie mają pewnych play-offs.

 

Olbrzymie minuty w zespołach Orlando Magic, Washington Wizards i Miami Heat. Drużyny te mają kłopoty bogactwa i prawdopodobnie będą szukać wzmocnień pod kątem jakości lub wzmocnień na konkretnych pozycjach, gdyż problemów na poszczególnych pozycjach mój ranking nie obejmuje ( a są drużyny, które mają takie problemy).

 

Playoffs zapowiadają się pasjonująco, 7 topowych drużyn może wygrać konferencję przy korzystnym splocie okoliczności i tylko drużyna, która trafi w 1 rundzie prawdopodobnie na Cavs będzie mieć spokojną przeprawę do 2 rundy.

 

 

 

Tabela Konferencji Zachodniej według liczby minut rozegranych na dzień 14 grudnia 2018r.

1. Portland Trail Blazers 8142
2. Golden State Warriors 8138
3. Houston Rockets 7386
4. Los Angeles Lakers 7061
5. Phoenix Suns 6691
6. Sacramento Kings 6514
7. New Orleans Pelicans 6478
8. Denver Nuggets 6428
 
9. Dallas Mavericks 6401
10. San Antonio Spurs 6353
11. Utah Jazz 6342
12. Oklahoma City Thunder 6319
13. Los Angeles Clippers 3683 (!)
14. Memphis Grizzlies 3128 (!!!)
15. Minnesota Timberwoles 3104 (!!!!!!!!!!!!!)
 
Na Zachodzie nie ma kto grać :smile: Widać wyraźną różnicę między konferencjami i tylko 4 drużyny załapały się na teoretycznie wymaganą liczbę minut ( przy czym Lakers jakby odjąć graczy którzy według Januarego u niego nie będą grać to spada w tabeli nad Clippers...)
 
Na całe szczęście problemy te są w wielu drużynach bardzo podobne, co nie daje im w bezpośrednich starciach dużych przewag. Zaskakuje wysoka pozycja Warriors mimo kontuzji Curry'ego i Draymonda, Tomek ma bardzo szeroką rotację. Zaskakująco ciche w tym sezonie Blazers i Rockets wypadają bardzo dobrze w tym zestawieniu.
 
Clippers, Memphis i Minnesota to w porównaniu z tankerami ze Wschodu absolutny dramat. Nie ma kto grać, oranie na całego.

 

Łoołłłłłłłłłłłłłłłłłłł!!!!

Wiedziałem, że Magic maja kłopot bogactwa, ale nie zdawałem sobie sprawy, że aż do tego stopnia. 

 

Gracze Orlando grali ponad 2x więcej minut niz Charlotte... ale to jest nic!!! Bo prawie 3x tyle co Clippers i ponad 3x tyle co Griezzlies i Timbervolves!!!

 

Wygląda na to, że niektóre drużyny Magic zwyczajnie zabiegają! Intensywność przez pełne 48min.!!!

 

Fluber masz u mnie browara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.