Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie kompromituję, to Ty się kompromitujesz pisząc, że Warren nie poprawia ataku:) Pewnie nie oglądasz Suns bo tankują od startu sezonu i jest 25 fajniejszych drużyn do oglądania i masz w głowie obraz Warrena z zeszłego sezonu, gdzie nabijał cyferki i nie poprawiał ataku. W tym sezonie jest zupełnie inaczej. Eot:)

 

no pewnie, że nie oglądam Suns, widzę podstawowe statystyki i wyciągam sobie wnioski, a jak Ty chcesz go sprzedawać jako Lou Williamsa second coming to proszę bardzo

to boiskowy debil

co się z Wami dzieje, jakaś kampania żeby za wszelką cenę mi nasrać na dywan? Jak mówił Ci już Jasiek, martw się o Rubio z Irvingiem i o pfów, ja sobie swój opis zrobię a czy lud to kupi to się okaże na końcu

 

proszę bez takich gimbusowskich wstawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co się z Wami dzieje, jakaś kampania żeby za wszelką cenę mi nasrać na dywan? Jak mówił Ci już Jasiek, martw się o Rubio z Irvingiem i o pfów, ja sobie swój opis zrobię a czy lud to kupi to się okaże na końcu

 

proszę bez takich gimbusowskich wstawek

 

 

a mnie denerwuje to standardowe odbijanie piłeczki i w ramach obrony krytykowanie rywala.

 

Ja nie piszę na temat Lavine'a by Ci zrobić na złość. 

A przytoczone mało wybredne określenie myślę dość dobrze oddaje charakterystykę tego gracza. 

 

Wyraża więcej niż 1000 słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje to standardowe odbijanie piłeczki i w ramach obrony krytykowanie rywala.

 

Ja nie piszę na temat Lavine'a by Ci zrobić na złość.

nazywając go koszykarskim debilem ignorując cyfry, które kręci pomimo otoczenia chyba najgorszego w lidze, rzeczywiście nie robisz mi na złość

 

kwiatów się k**** spodziewałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ball handling stał się bardzo niedoceniany na forum. Widać to od jakiegoś czasu, a i w BeGM widać tego efekty.

 

Lavine z ławki jako fire power to jest super opcja. W drugim unicie przy znacznie lepszych partnerach efektywność by mu bardzo skoczyła, a jego łatwość mijania rywali i wbijania się w pomalowane to jest poziom Mitchella z zeszłego roku. Bardzo efektowny styl gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ball handling stał się bardzo niedoceniany na forum. Widać to od jakiegoś czasu, a i w BeGM widać tego efekty.

 

Lavine z ławki jako fire power to jest super opcja.

 

No tak zgrubsza Lou Williams?

Overrated.

 

Choć fakt, gra u nas w Denver powinna korzystnie wpływać na jego efektywność. Pytanie czy w takim stopniu by realnie mówić o nim jako kimś pokroju 6th man of the year. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgrubsza Lou Williams?

 

No tak zgrubsza Lou Williams, przy czym Lou jednak lepiej rzuca, a Zach lepiej łamie linię obrony.

 

Myślę, że najbardziej przypomina stylem gry Mitchella. Mankamenty też podobne. Myślę, że jakby ich zamienić w tym sezonie na drużyny to wyglądaliby bardzo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najbardziej przypomina stylem gry Mitchella. Mankamenty też podobne. Myślę, że jakby ich zamienić w tym sezonie na drużyny to wyglądaliby bardzo podobnie.

 

mitchell to przede wszystkim nie jest scrub w obronie. 

 

Co z miejsca daje już innej jakości impact.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja nie popieram żadnych porównań z Mitchellem - żebyśmy mieli jasność

 

Ja nie mówię o impact, tylko o stylu gry. Ale ja wiem, że ty to lubisz się odcinać od mojego zdania z góry :)

 

Chociaż w sumie Mitchell w tym sezonie gra mocno rozczarowująco, więc w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby byli bliżej niż się wydaje.

 

A co do obrony...ja nie widzę, aż tak wielkiej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby, robisz mi świetny PR od początku, a ten sezon Barył tylko potwierdza to, że miałeś racje. Zbyt osobiście odbierasz niektóre moje docinki, lubię wbić szpileczkę tu czy tam, ale wszystkich w gruncie rzeczy szanuję, a przynajmniej tak mi się zdaje :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby, robisz mi świetny PR od początku, a ten sezon Barył tylko potwierdza to, że miałeś racje. Zbyt osobiście odbierasz niektóre moje docinki, lubię wbić szpileczkę tu czy tam, ale wszystkich w gruncie rzeczy szanuję, a przynajmniej tak mi się zdaje :smile:

 

Ja tylko przedstawiam swoje skromne zdanie :)

 

Miałeś dobry, utalentowany roster i ten sezon to potwierdza.

 

Dodałeś do tego fajne elementy układanki jak Ingles, Grant, Lavine, Payton ( fajnie wyglądał do czasu kontuzji ), więc nie zostaje mi nic innego jak pocmokać z zachwytu mimo bycia moim rywalem w konkurencji i tych wszystkich złośliwości ;)

 

Ano i oczywiście wielki Eric Bledsoe! Mój misio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zwycięstwo z OKC w realu.

Ale w 6 nie dasz rady wygrać meczu nba.

Tym bardziej ze drugi najlepszy gracz z meczu w realu gra u mnie. ;))))

Minuta zbója. Wow.

Grant zagrał akurat słabo w realu po drugiej stronie plus rzutowo 4/11.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela Konferencji Wschodniej według liczby minut rozegranych na dzień 14 grudnia 2018r.

 

1. Orlando Magic 9518
2. Washington Wizards 8246
3. Philadelphia 76ers 8206
4. Miami Heat 8118
5. Boston Celtics 7460
6. Cleveland Cavaliers 7389
7. New York Knicks 7266
8. Atlanta Hawks 7118
 
9. Milwaukee Bucks 6896
10. Chicago Bulls 6545
11. Toronto Raptors 6506
12. Indiana Pacers 5670
13. Brooklyn Nets 5073
14. Detroit Pisont 4999
15. Charlotte Hornets 4782
 

Drużyny pogrubione to te teamy, które mają wystarczającą liczbę minut z RL NBA, żeby wypełnić minuty w rotacji, pozostałe teamy to zespoły, które mają za mało minut w swoich zespołach. 

 

Drużyny, które są w TOP 7 konferencji mają w komplecie ponadwymiarową liczbę minut, choć komentarze o krótkiej rotacji Bucks nie są bezpodstawne, to najsłabsza z playoffowych drużyn pod względem minut ( ale i tak tych minut jest tyle ile trzeba). 

 

Po cichu Atlanta Hawks wydają się być drużyną, która zamiast Chicago Bulls będzie walczyć z Cavs o play-offs. Cavaliers są drużyną z największą liczbą rozegranych minut, spośród tych, które nie mają pewnych play-offs.

 

Olbrzymie minuty w zespołach Orlando Magic, Washington Wizards i Miami Heat. Drużyny te mają kłopoty bogactwa i prawdopodobnie będą szukać wzmocnień pod kątem jakości lub wzmocnień na konkretnych pozycjach, gdyż problemów na poszczególnych pozycjach mój ranking nie obejmuje ( a są drużyny, które mają takie problemy).

 

Playoffs zapowiadają się pasjonująco, 7 topowych drużyn może wygrać konferencję przy korzystnym splocie okoliczności i tylko drużyna, która trafi w 1 rundzie prawdopodobnie na Cavs będzie mieć spokojną przeprawę do 2 rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

 

Murray nie był drugim najlepszy graczem tego meczu, nie jest też nawet top4 tego sezonu

 

ze Zbójem to oczywiście żart, tak jak żartem jest zakopywanie go przez McMillana, ale największum żartem zaczyna być ciągnięcie przez Cb tej retoryki z dupy - odwdzięcze się w swoim czasie

 

@fluber

 

ale co to za założenie? czy drużyna dajmy na to mająca mniej tych minut poprzez kontuzję dajmy na to Sapa jest na straconej pozycji, bo w drugiej ekipie minuty nabija komuś armia kasztanów? i to jeszcze ma wpływać na rostawienie w PO?

 

:D

 

co?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ciągnę. Ja się tylko odniosłem do twojego wpisu.

Zaczęło się to z reszta id twojego nieprawdziwego wpisu o rotacji. Reszta to jest tylko konsekwencja twojego wpisu i tez robię to w nastroju wesołym. Wiec się nie denerwuj.

Zaraz Fluber wrzuci minuty gdzie mamy ich bardzo mało i zarówno Ty jak i ja będziemy pisać o rotacji.

 

Gdybym był Orlando to twój zarzut byłby może i trafny.

Tylko ja tez mam kłopot kontuzji.

Chwalisz granta i mu minuty wydłużasz a on w przegranym meczu zagrał słabo.

Nie strasz nie strasz

Obstawiam 14 15 miejsce w minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.