Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Drużyny mające lepszy niż wtedy roster:

 

Warriors, Lakers, Blazers, Pelicans, Jazz, nie wiem co powiedzieć o Spurs.

Na wschodzie Knicks, Sixers, Bucks, Celtics, Magic, Heat, Wizards

 

Na dobrą sprawę nic wielkiego tu się nie stało żebyś miał oczekiwać lepszego wyniku, bo wzmocniłeś roster. Wszystkie PO teamy poza Rockets chyba tylko się wzmocniły. Więc możesz być dumny, że dotrzymałeś kroku i nie zostałeś z tyłu, ale chyba nikogo wielce nie wyprzedziłeś więc nie bardzo rozumiem tę logikę.

lol, a może bilans rl Nuggets i aktualnie najlepszy L10 może być takim powodem?

 

widzę, że się zaczyna idę prać zbroję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS ma listę 14 nazwisk zamiast 15 i Big Al w dead RYZYKO

 

gramy w #15

u LBS #13 #14 nie gra Jack/Affalo RYZYKO

#12 KP też nie gra RYZYKO

#11 #10 #9 bardzo duże straty w minutach 

#8 Harris ostatnio kontuzja ale straty mniejsze

 

Ingles i Iggy nie grają porywająco to kto ciągnie wózek? Grant?

 

@LBS!

 

zaryzykowałeś i zbudowałeś zespół na PO z bardzo wąską rotacją podpartą ryzykiem z KP

 

Zgadzam się, że LBS zaryzykował i nie do końca zabezpieczył się przed kontuzjami podstawowych graczy ;) jednak wiadomo, że w rl NBA też to się zdarza i minuty przejmują dalsi rezerwowi ;)

 

jeśli chodzi o tabelę Zachodu, to szczerze sam nie mam pojęcia, jak to będzie wyglądało po 1.trymestrze, ale może być tak ciasno jak w rl NBA jeśli chodzi o czołówkę ;)

 

 

wiem że miałem z tym problem i dlatego nie robię wpisów jak LBs że problemu nie ma

 

Dragic wypadł niedawno i na 6 spotkań a już wrócił więc mając Rose / Murray /jednak Dragic / rezerwowy z Orlando Grant i Green na SF uzywam raczej Bertansa w kryzysowych sytuacjach

 

teraz przy kontuzji Millsapa Bertans może przejść na PF także jak i Caroll

 

ta sytuacja tylko do stycznia czyli kłopot z Milsapem bo już zmieniłem i poszerzyłem skład

 

do tego czasu muszę sobie radzić i wiem to doskonale

zaryzykował i dostał kolejne kontuzje

u mnie teoriia z graniem 98minutowym Metu po kontuzji Hensona

 

a Henson jednak 14 meczów i 188 minut

 

Bardziej mi chodziło, jak to się w czasie rozłożyło - na początku trymestru nie masz SF i za Dannym kto te kilkanaście minut zagra (Bertans?)?

 

Potem 8 spotkań bez Dragicia - kto gra na G z ławki oprócz Granta? Teraz Dragić niby grał 2 mecze (ale się oszczędzał), ale jeden opuścił (rest), a drugi teraz znów z kontuzją, więc nie wiem, jak to dalej będzie wyglądało u Ciebie...

 

Wysocy to samo - jak grał Henson, to wygląda ok rotacja, ale jak wypadł, to kto gra za LMA - Bertans i Metu po kilkanaście minut? No i ostatnie 3 mecze trymestru jeszcze bez Sapa, to nie wiem, jak to rozpiszesz...

 

Nie mówię, że LBS nie ma problemów z rotacją, bo też się pojawiły ;) u mnie też nie jest optymalnie, bo oprócz Dejounte też kilku graczy wypadło, ale po prostu jestem ciekawy, jak to rozwiążesz i następnie to ocenię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda

 

Dragic zagrał 16 spotkań po 30 minut tylko ale na szczęście jest Rose i Murray

 

Kontuzja Millsapa więc te trzy mecze muszę sobie radzić tylko Bertansem Carrolem i Metu 

 

ja stwierdziłem szybko że mam kłopot a Ty LBS dalej nie widzisz?

 

nie chodzi o to żeby się bardziej napierdalać bo inni tylko sobie siedzą i zyskują w ciszy tylko dalej czekam na jedno proste zdanie od Ciebie ;-)

 

tym bardziej że w lato zrobiliśmy dobrą dla Ciebie i CM wymianę z Leonardem z której czuję że dostaję ciut więcej teraz niż myslałem

 

tylko pomyśleć co by było gdyby to nie Millsap a Jok padł ;-)

 

tfu tfu

 

nie życzę tego oczywiście bo jednym z lepszych wpisów na forum są Wsze dyskusje o Denver i im bardzo kibicuję w real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie widzę? - zakończmy to raz na zawsze bo to już jest k**** chore

 

napisałem, że jakieś pogłoski o jakiś mega problemach w mojej rotacji są przesadzone, jako przykład dałem Zacha który klepie za Paytona i Zbója, który łata pod koszem, Ty wykazałeś się nieznajomościa kanononów, bo to, że ktoś nie gra prawie wcale nie znaczy, że umarł zwłaszcza jak jest Zbójem gostkiem o wysokim IQ i potrafiącym grać po obu stronach

 

finalnie prawie w każdym momencie trymestru miałem 5 graczy na ławce i żaden z nich nie był specjalnie out of position

 

koniec z mojej strony, bo się zaczynam grzać i beďę musiał znowu do Qcinowa jechać

 

eloszka

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zagotowany.

Ja zagotowany.

 

Zimna wódeczka. ;)))

 

Finalnie to tak uzupełniłeś tabelkę aby tych pięciu na ławce było w Maksie. Sorry. Złe liczę. 6 ;)))

Do czasu okna masz 12 nazwisk w tym KP.

W maksie 6.

A czasem się nie udało.

Gdzie ty miałeś jechać? Qcinowa? Ocb?

Zrobimy kalendarz nieobecności?

Twój i mój?

A tak na poważnie to dużo urazów znowu w nba.

Hawks 5

Nets 2 ale jedna istotna

Celts 4

Cavs 4

Denver 6!!! W realu

Pustons 4

Gsw 4

Rakiety 4

NY 4

76 ers 6

Spurs 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pomijasz fakt, że w pewnych lineupach mieszam graczy s5 z takim Igoudalą czy innym Zbójem i jakoś to mogę nadrobić, Iggy jak gra tak gra, ale niech mnie, który powie, że w takiej roli się nie sprawdzi

 

nie wiem też czemu się gotujesz, a przy okazji innych, najlepiej poczekać po prostu do opisów, ja nie mam pojęcia co gra 9/10 ligi teraz, to po co mam sam to oceniać przed głoaowaniem?

 

ps. Qcin mieszka w Ciechocinku ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz to nie spurs.

 

Btw. Tony Parker bardzo dobrze gra w Charlotte.

Pomocny z ławeczki i doświadczenie robi swoje.

Skład w realu to takie odczepianie 1/3 składu i czekam aż ktoś tam coś wzmocni.

Jeżeli nie chcą tankować to po co kisić te drafty.

18/28 bez sensu jeżeli pop koniecznie chce wygrywać.

Ja w naszej grze lekko oddaje drafty a pop wcale.

Mógłby mnie trochę podpatrywać ;)))

 

Byśmy się martwili teraz o zdrowie Millsapa ale na po byłoby dobrze.

Pop Dragica tez by lepiej wykorzystywał

I nie zajechał go jak w Miami.

Niby rasizm ale ciężko jest grać białym 33 minuty bez kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, a może bilans rl Nuggets i aktualnie najlepszy L10 może być takim powodem?

 

widzę, że się zaczyna idę prać zbroję

 

Ale po co się denerwować aż tak? Na starcie sezonu umieściłem Cię na 2. miejscu w kontekście RS po tym jak to wyglądało po pierwszych kilkunastu meczach, bo w naszych drużynach wydawało się wszystko ładnie klika. Później okazało się, że część mojej rotacji dopadły urazy i część zaczęła grać jak dziady więc myślałem, że skończę ten trymestr jednak za Tobą ze stratą 3 W, a w pewnym momencie, że może i więcej i odstawisz tym samym trochę tę naszą konferencję. Jednak po dokładniejszym przyjrzeniu wygląda na to, że ja po prostu zbyt skupiam się na tym jak ktoś ode mnie słabo pogra a niezbyt zwracałem uwagę na problemy innych teamów i stąd trochę krzywa percepcja.

 

WIęcej powiem. Z uwagi na wyjazd zacząłem już powoli przymierzać się do bilansów wstępnie i wyszło mi, że tak czy siak Denver skończy przed GSW. Jedynie nie o 3-4 W ale o 1-2 (powtarzam, wstępne szacunki).  Przecież nikt Ci na złość nie robi, ja na pewno nie, po prostu napisałem, że masz mało ludzi do grania, bo masz :P ale problemy ma każda drużyna.  Jasne, Jokić jako lider Denver z bilansem 18-9 to solidny argument.  Na pewno solidniejszy niż 3 liderów którzy za cholere do siebie nie pasują i żaden nie potrafi uciec z 50%> win pct ze swoimi ekipami, ale już mniejsza o to. 

 

W skrócie - ogromne oczekiwanie rozjechały się trochę z rzeczywistością, ale wciąż chyba powinieneś być 1. Ale ostrzegam, że jak tak dalej będzie wąsko rotacja szła to przy II i III głosowaniu oberwie Ci się trochę za to, bo to w końcu maraton a nie sprint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślałem. Ale dziś lbs ma 6 graczy zdrowych

I nie unikam dyskusji tylko dlatego ze sam mam kłopot zdrowia.

Mimo wszystko u mnie się to ciut lepiej ułożyło

Dlatego nie widzę Denver #1

Ale jeżeli mimo takiego pecha jest to lider naszej zabawy to się martwię o to ile tu będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.