Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak zwiększę ledwie o 10% LJ i Butlerowi minuty to problem nie jest? ;-)

 

Ale nah, Grant "walczy" o minuty z moją pattersonowską łajzą i gra 30, bez jaj już, że porównujesz do tego zwiększanie minut Favorsa (z niecałych 24), który ma Goberta na C.

Ja ogolnie widze problem ze zwiekszaniem bo bazujemy na zdrowiu z malych minut. Trudno to przelozyc statystycznie na nasze oceny ale ja staram sie to brac pod uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

 

jakich 2-3 graczy?

 

harris zagrał w 21 meczach, no powiedzmy w 20, problem jego braku dopiero mi zaczął doskwierać, tak samo jak problem Nene się już rozwiązał

 

jaki jest problem żeby Grant grał 36-38 minut serio pytam?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, Lebron już tak nie może :tongue:

 

@ignazz

 

i gdzie u Cb objawia się ta "wielowymiarowość"? jak Ty nnie piszesz, że Ingles gra słabo, a ja Ci mówię, że gra słabiej, bo Rubio nie był w formie a Gobert przy Jokiciu to może sobie pizze na telefon wykreować

 

 

czyli wszystko jest OK?

 

masz lepszego rozgrywającego więc Ingles gra automatycznie lepiej

inni mający problemy z minutami u Ciebie już nie

każdy dobry 10 minutowy występ jak ktoś jest koniem to robi u Ciebie całe 40?

bo mi się chyba rzeczywiście gra pomyliła

 

Częściowo każdy z nas w opisach będzie chciał przekonać do swojej koncepcji.

 

Ale o ile mogę zrozumieć, że totalnie inne ułożenie akcentów w spurs z dobra równą obroną i zawsze 2-3 strzelcami zza łuku rzeczywiście poprawia grę LaMarcusa jako lidera bo to czytelnie dużo prostsze do uwierzenia to taka jedna podmiana Rubio na Erica nie musi się aż tak przełożyc na wynik Inglesa

 

tym bardziej że jest kłopot.... Iggy zamiast Mitchela w real Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEBRON 48 MPG KUHWA.

 

Smoku, chodzi o to, że Grant w ostatnie 3 lata w OKC 1 raz zagrał powyżej 36 minut, w tym sezonie 1 raz powyżej 35min i 10s, ciężko tu będzie znacząco (32 np żaden problem) zwiększyć jego minuty, bo konkurencji to w Thunder (z bólem serca jako posiadacz Pattersona to piszę) aktualnie nie ma żadnej.

teraz doczytałem

 

nie no nie róbmy sobie jaj, Grant dopiero od teraz zaczął grać więcej bo ten łeb Donovan w końcu skumał co ma w składzie, będę się starał mieć to na uwadze, ale jeśli macie mnie za takie coś zabrać kilka W to będę mega zły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nene to są Minuty Lee u mnie 

Harriss to strata jak Dragic

 

ja mam Sapa kontuzjowanego po 25 meczach i 670 minutach ale ty w zamian KP, Paytona którzy wylecieli na dużo dłużej

no ja widzę tu dużą różnicę

 

i się nie czepiam Ciebie tylko raczej takiego zdania na forum że masz super wyniki 

 

poprzez kontuzje nie masz


czemu słabe?

 

idę na skróty z opisem


słabe to, rozczarowałeś mnie

 

mnie rozczarowała gra Denver po pierwszym trymestrze


btw: masz jeszcze Jacka i Affalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już kilkukrotnie pisałem - dyskutujemy o czymś, co nie wiemy, jak będzie dokładnie wyglądało, czyli o opisach rywali ;P

 

Każdy z nas ma jakąś koncepcję na drużynę i niech najpierw to przedstawi - wtedy poddamy to pod ocenę ;)

 

Kontuzje, problemy ze zdrowiem ma praktycznie każdy i oczywiście można to wytykać, ale chyba w opisie zostanie to dokładnie przedstawione, i jak to wpłynie na minuty innych graczy ;)

 

@ignazz - tak jedziesz po LBSie, że ma krótką rotację, a sam jestem ciekawy, jak to u Ciebie będzie wyglądać - zaczniesz z Dannym na SF(?), a za nim kto z ławki? Przy kontuzji Dragicia Rose i Jamal w S5, a kto z ławki będzie trzymał jakość? I co teraz z wysokimi w przypadku kontuzji Sapa i Hensona - bo aktualnie na C to chyba tylko LMA może grać :P

 

Co do O'Quinna, to może i jest częściej poza rotacją niż w rotacji, ale można podejrzewać, że prezentowałby się nieźle na te kilkanaście minut za Jokiem - rozegrał kilka spotkań po >10 minut i raczej jakiegoś regresu w stosunku do zeszłego roku nie ma ;P ale wiadomo, że inna próbka i można na to patrzeć, że jest gorzej, jednak na kilkanaście minut KOQ to niezły back-up ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant grający dłużej na pewno na intensywności trochę straci ale gra obecnie najlepsze mecze patrząc na faule więc to 3,1 per 36 najlepsze w karierze nie przeszkodzi mu zagrać dłużej. Z faulami nie widzę problemu tym bardziej że wychodzi w S5 na najlepsze F przeciwnika

 

tu problemu nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ogólnie wkurzyłem po analizowaniu mpg moich Lakers na dziesiąte części, kiedy na zachodzie to ja mam większy komfort od większości ;d

Powinienes sie cieszyc z moich niezwykle wnikliwych analiz tworzonych PRZED opisami bo masz mozliwosc sie dostosowac i znalezc odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już kilkukrotnie pisałem - dyskutujemy o czymś, co nie wiemy, jak będzie dokładnie wyglądało, czyli o opisach rywali ;P

 

Każdy z nas ma jakąś koncepcję na drużynę i niech najpierw to przedstawi - wtedy poddamy to pod ocenę ;)

 

Kontuzje, problemy ze zdrowiem ma praktycznie każdy i oczywiście można to wytykać, ale chyba w opisie zostanie to dokładnie przedstawione, i jak to wpłynie na minuty innych graczy ;)

 

@ignazz - tak jedziesz po LBSie, że ma krótką rotację, a sam jestem ciekawy, jak to u Ciebie będzie wyglądać - zaczniesz z Dannym na SF(?), a za nim kto z ławki? Przy kontuzji Dragicia Rose i Jamal w S5, a kto z ławki będzie trzymał jakość? I co teraz z wysokimi w przypadku kontuzji Sapa i Hensona - bo aktualnie na C to chyba tylko LMA może grać :tongue:

 

Co do O'Quinna, to może i jest częściej poza rotacją niż w rotacji, ale można podejrzewać, że prezentowałby się nieźle na te kilkanaście minut za Jokiem - rozegrał kilka spotkań po >10 minut i raczej jakiegoś regresu w stosunku do zeszłego roku nie ma ;P ale wiadomo, że inna próbka i można na to patrzeć, że jest gorzej, jednak na kilkanaście minut KOQ to niezły back-up ;p

 

 

wiem że miałem z tym problem i dlatego nie robię wpisów jak LBs że problemu nie ma

 

Dragic wypadł niedawno i na 6 spotkań a już wrócił więc mając Rose / Murray /jednak Dragic / rezerwowy z Orlando Grant i Green na SF uzywam raczej Bertansa w kryzysowych sytuacjach

 

teraz przy kontuzji Millsapa Bertans może przejść na PF także jak i Caroll

 

ta sytuacja tylko do stycznia czyli kłopot z Milsapem bo już zmieniłem i poszerzyłem skład

 

do tego czasu muszę sobie radzić i wiem to doskonale

 

ale z drugiej strony kończąc rozmowy o Denver

 

przy braniu KP na kontuzji LBS zaryzykował trzymając #13 Jacka #14 Affalo #15 pusty i dead Big Al

zaryzykował i dostał kolejne kontuzje

u mnie teoriia z graniem 98minutowym Metu po kontuzji Hensona

 

a Henson jednak 14 meczów i 188 minut

 

dalej lepiej niż Nene

i proszę nie piszcie że jadę po LBS tylko zdenerwował mnie wpis że nie ma problemu

 

Denver ma 12 nazwisk wpisanych

w tym KP bez minuty

4 nazwiska wypadły na długo

1 istotne na krótko

 

u mnie to od razu było pytanie o kłopot ze zdrowiem bo Lee nie wracał a łapali urazy Dragic, Henson teraz Millsap 

jeden wracał inny wylatywał

kłopot spory

 

ale tu jest masakra jakby spojrzeć a wielu z nas uważa Denver za kandydata do Finałów

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale tu jest masakra jakby spojrzeć a wielu z nas uważa Denver za kandydata do Finałów

 

Nie no, tu to przesadzasz. Wydaje mi się, że (o ile nie padło to w ostatnich tygodniach :D ) to nikt nawet nie był bliski takiego stwierdzenia. Może pojawiały się hurraoptymistyczne wyrywne głosy, że mogą skończyć z 1 po RS i tyle. Niezły początek sezonu Bledsoe, Inglesa, Jokicia, steal z Paytonem to jakby trochę podbudowały, ale chyba wyszło tyle z tego, że to taki one month wonder był jednak. 

W sumie racja ;p

Odwołuję wkurzenie.

 

:smile:

 

Czemu? Napisz o nich dla osób, które nie mają czasu robić tak wnikliwych analiz. Ja chętnie poczytam, bo na pewno w ciągu tygodnia nie dam radę zejść do takiego poziomu szczegółowości by wyłapać te wszystkie rzeczy, a pewnie pomogłoby to bardziej sprawiedliwie ocenić drużyny. Lepiej wiedzieć więcej, niż mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harris to strata jak Dragic

 

bzdura, kolejna, Harris zagrał o 6 spotkań więcej, Harris generalnie miał jak dotąd bardzo przeciętny sezon również w obronie, rl Nuggets bez Harrisa radzą sobie bardzo dobrze zastępując go Craigiem, ja zastąpie go Beasleyem

 

cholera Ignazz, takie to trudne żeby pojąć? masz kontuzje = zwiększasz minuty rezerwowym, okno jest zamknięte co mogę zrobić? :D

 

real Baryły mają dwa razy większy szpital, a jeszcze ani razu nie dali się zblowoutować, ja tu mam niegorszą s5, znacznie lepszą w obronie, z ławki mam świra LaVina i kilka uznanych nazwisk, ale jeśli jednak:

 

mnie rozczarowała gra Denver po pierwszym trymestrze

 

to bardzo mnie przykro, ja się tam jaram i liczę na bdb bilans i jestem niemal pewny, że taki stanie się faktem, a że Tobie się nie podoba? jakoś to przeżyje, wiesz? już był taki jeden co mi tu robił koło pióra a i tak zrobiłem 57W z gorszym niż teraz rosterem

 

ale tamten się jara KATem, więc tego

 

@MJ1 dzięki za te słowa - Zbója wypada szanować i tyle

 

@jasiek a jak dam mu 36 to co się wtedy stanie? możesz to wyrazić memem ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek@

 

częściowo masz rację!

na początku sezonu była taka narracja ale rozumiem że częściowo OSTATNIO związana była z wyliczeniem że pick 1st DEN 2019 to jest tylko #30 

tu owszem więcej takich stwierdzeń było w "negocjacjach" ;-) przez PM ;---)))))))

 

kończę

 

LBS ma listę 14 nazwisk zamiast 15 i Big Al w dead RYZYKO

 

gramy w #15

u LBS #13 #14 nie gra Jack/Affalo RYZYKO

#12 KP też nie gra RYZYKO

#11 #10 #9 bardzo duże straty w minutach 

#8 Harris ostatnio kontuzja ale straty mniejsze

 

Ingles i Iggy nie grają porywająco to kto ciągnie wózek? Grant?

 

@LBS!

 

zaryzykowałeś i zbudowałeś zespół na PO z bardzo wąską rotacją podpartą ryzykiem z KP

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo mnie przykro, ja się tam jaram i liczę na bdb bilans i jestem niemal pewny, że taki stanie się faktem, a że Tobie się nie podoba? jakoś to przeżyje, wiesz? już był taki jeden co mi tu robił koło pióra a i tak zrobiłem 57W z gorszym niż teraz rosterem

 

Drużyny mające lepszy niż wtedy roster:

 

Warriors, Lakers, Blazers, Pelicans, Jazz, nie wiem co powiedzieć o Spurs.

Na wschodzie Knicks, Sixers, Bucks, Celtics, Magic, Heat, Wizards

 

Na dobrą sprawę nic wielkiego tu się nie stało żebyś miał oczekiwać lepszego wyniku, bo wzmocniłeś roster. Wszystkie PO teamy poza Rockets chyba tylko się wzmocniły. Więc możesz być dumny, że dotrzymałeś kroku i nie zostałeś z tyłu, ale chyba nikogo wielce nie wyprzedziłeś więc nie bardzo rozumiem tę logikę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyny mające lepszy niż wtedy roster:

 

Warriors, Lakers, Blazers, Pelicans, Jazz, nie wiem co powiedzieć o Spurs.

Na wschodzie Knicks, Sixers, Bucks, Celtics, Magic, Heat, Wizards

 

Na dobrą sprawę nic wielkiego tu się nie stało żebyś miał oczekiwać lepszego wyniku, bo wzmocniłeś roster. Wszystkie PO teamy poza Rockets chyba tylko się wzmocniły.

Bez przesady, ja sie nie wzmocnilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.