Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Sources: Wieczorna kolacja, na której gm Nets miał się spotkać z nieznanym nam kolegą z branży aby dogadać ostatnie szczegóły dotyczące wymiany Serge Ibaki zostanie opóźniona o kilka godzin. Właśnie zakończyła się wideokonferencja z przedstawicielem czołowej drużyny wschodniej konferencji. Nieoczekiwanie wznowiono rozmowy z gm-em jednej z najbardziej utytułowanej drużyny ostatniego ćwierćwiecza.

 

Czyzby Bulls? 

 

Wojnar wiesz cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olynyk?

Taki urok ustawiania po całym trymestrze, normalnie to dopóty rzucał 38-39% za 3 to by grał trochę minut, a potem zostałby wypieprzony na ławkę.

Powiem szczerze, że takie podejście mi się bardzo nie podoba. Jak trafia to gra, jak nie trafia to nie gra.Fakt, że możemy ustawić sobie rotację po trymestrze uwzględniając to jak grali zawodnicy jest bardzo mylący. No bo skoro twierdzisz, że odstawiałbyś gracza po takim slumpie, to:

 

Doug McDermott od 22.10 do 17.11 w 13 meczach zanotował następujące statystyki per game:

 

3,3 punktu, 34,1% z gry, 27,6% za 3.

 

Skoro Pattersona wrzucasz na ławkę, to przecież McDermotta też byś wrzucił, ale McDermott w rzeczywistości w Pacers nie został wyrzucony z rotacji i w kolejnych 10 meczach zanotował per game:

 

10,5 punktu, 53,3% FG, 44,7% za 3.

 

a Patterson dalej ssie, w związku z czym próbujesz nam wcisnąć, że Patterson z powodu slumpu rzutowego wypada z rotacji, ale McDermott, który robi dokładnie to samo nie wypada ( bo wiesz, że się potem poprawił). 

 

Zatem moim zdaniem, albo wyrzucasz graczy z rotacji jak przestają trafiać, albo ich nie wyrzucasz, musisz się na coś zdecydować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest to problem z takim opisywaniem rotacji, ale jak chcesz go rozwiązać?

Bo de facto to zyskałyby jedynie osoby cichutko siedzące całe miesiące, nic nie komentujące i nagle piszące "no od razu tak chciałem przecież ustawić rotację!"

 

Taki jest system uśredniania z wadami i zaletami - brak zmniejszania mpg/ odsyłania na ławkę w gorszych meczach i katowania hothand.

Ale ja mówię o konkretnej sytuacji, w której Ty chcesz używać gracza w części trymestru, kiedy trafia, a przestać używać, kiedy nie trafia:) 

Możesz nie używać Pattersona od początku sezonu przecież:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz

 

jak Ty chcesz minuty 1:1 do każdego składu przekładać to chyba Ci się zabawy pomyliły

 

Jokić nie gra słabszego sezonu nie pisz bredni proszę, po prostu się akcenty trochę zmieniły

 

w rl Thunder są trzeci w zbiórkach Nuggets siódmi, jak na moje to przestań oglądać suche boxy, a najlepiej skoncentruj się na swoim opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piszę o kłopotach w minutach i jak się wychyliłeś to co sprawdzałem nazwisko to wyszło że nie grał

pewnie że nie będzie 1:1 w minutach ale ja już zostałem zaatakowany

GM lakers też 

 

a Ty mając łącznie sumę problemów większą niż my razem siedzisz cicho i teraz zaprzeczasz 

 

więc spojrzałem i doczytałem jaka to box scorowa produkcja idzie za tym

 

i wyszło że Jokic grający bardzo fajny sezon akurat tam gdzie Ciebie boli najbardziej nie pomaga

 

i jestem w tym szczery i uważny bo mam twój pick ( więc tak tu dochodzi mój interes) i nie sposób przejść obok tego

 

początek masz bardzo trudny bo w realu 2-3 graczy ma uraz, wkalkulowałeś ryzyko kontuzji KP dodatkowo ale 2-3 gra bardzo słabo ( np. Iggy)


zabrało Tobie 6 graczy grających albo wcale albo słabo

 

Ingles w Jazz też nie błyszczy


January jest tu rozliczany z podziału minut na Jimmy i LBJ a Ty się chcesz wykpić tym że Jok super?

 

powtórzę, ja nawet nie patrzyłem w Twoją stronę bo każdy chwalił twójn skład a jak napisałeś zaprzeczenie faktu że nie masz problemu z minutami to jak spojrzałem to się załamałem

 

i wiem że to jest do zrobienia bo mi zapewne też Metu czasem zagra wiecej minut ale wiemy o co chodzi

 

pech


piszę to bez cienia złośliwości tylko sam jestem w szoku jak to zle poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mnie co boli?

 

z czego wynika takie niskie rpg Granta i że pomimo to Thunder to ścisły top na deskach?

 

z czego wynika tak duża liczba zbiórek Nuggets choć Jokić ledwo robi +10rpg?

 

mam bardzo dobrze zbierających niskich, bardzo atletyczny skład, nie potrzebuje DeAnde ani Drummonda, bo to potwierdzają prawdziwe mecze

 

mówisz, że nie mam Sapa a on ma 7.0 zbióry, ziomek, czep się tramwaju :)

 

i ja wiem, że mam problemy z minutami, ale na pewno nie takie jak tu sobie to malujesz - Zbój pomimo, że zakopany praktycznie jak tylko wchodzi daje mega produkcje, trza będzie pograć trochę smallballem, ale co zrobisz

 

ja bazuje na obronie obwodowej tak jak to robią rl Baryły co generuje mnóstwo team rebsów, bo kompletnie nie istotne kto tą piłkę zbierze

 

i nie baw się w te wyliczanki kto gra słabo bo to banialuki bo u nas różni gracze różnie fitują i tylko Twoja w tym głowa byś to odpowiednio sprzedał, a jak Cię january zaatakował, to jedź sobie po nim, chyba, że chcesz mnie uruchomić, wyliczać kto u Cb daje ciała będzie banalnie proste, tylko po co?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiniesz zdanie że jak zbój wchodzi? co on robi? i sprawdź czy wchodzi?

 

103 minuty podpowiem

 

Metu który nie ma zaufania Popa 98

 

my przecież bawimy się wielowymiarowo i nie można tylko klepać o efektywności i zrobić z króli per36 wymiataczy

 

bo zaraz Marjana ściągnę jak rzeczywiście pomyliłem zabawy

 

tak jak nie można iść w totale i boxscore tak nie można zrobić mnożnika


z mega efektywnych pięciominutowców bo was zaraz jakimś Shake szybki w obronie Miltonem zjem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Grant to taki koń, że on by spokojnie 40mpg mógł grać, proszę mnie tu nie imputować jakiś bajkowych teorii, sytuacja jest jaka jest, trochę pewnie na tym stracę, ale nie ma żadnego dramatu

 

Ignazz, no u mnie wchodzi na 10 minut co mecz, jak Ci się wydaje, że skoro Pacers nim nie grają to gostka nie ma, to radzę szybko zmienić podejście

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEBRON 48 MPG KUHWA.

nie, Lebron już tak nie może :P

 

@ignazz

 

i gdzie u Cb objawia się ta "wielowymiarowość"? jak Ty nnie piszesz, że Ingles gra słabo, a ja Ci mówię, że gra słabiej, bo Rubio nie był w formie a Gobert przy Jokiciu to może sobie pizze na telefon wykreować

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.