Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

I tak mam ;>

 

 

Szanse są ale to nie jest tier warriors, bucks, czy knicks. Ale moglbys fobra wymiana zniwelowac te roznice. Moze warto?

 

Przede wszystkim idealny fit z LJ + 3pt > 40% + cloooooser.

Az szkoda ich przez pol meczu rozdzielac. Nie lepiej zeby grali razem i dawac pilke ingramowi w pozostalych minutach zeby go nie hamowali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoje picki Ignazz, czy tak ogólnie czyjeś :tongue: ?

Ps : jak chodzi o finanse, to świetnie, że pod lux zszedłeś, ale dalej minus musisz mocno nadrabiać, więc uważaj ;>

 

Ja jestem pod wrażeniem Butlera muszę się przyznać, gdzie ten Camby z Griffinem? Aaeejaaaaoooo Butler i Brooon.

 

Przecież Griffin grał kolejny świetny mecz i jak wykazałem ostatnio, że nie tylko ja uważam, że gra najlepszą swoją koszykówkę w karierze. Butler i Griffin to jest w tym sezonie podobny poziom, przy czym mój na większej próbce. Twój albo odpoczywał albo zawodził w Wolves.

 

Tak czytam o assecie Maker i przypomina mi się, że SlaKB chciał go oddać za darmo, by zejść z podatku w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Butler pokazuje swoją zajebistość, bo już zacząłem się martwić że zostałem fanboyem gościa którego nawet nie lubię umieszczając go na 5 czy 7 miejscu jakiegoś tam rankingu :D Które btw nikogo nie interesują i tak zbytnio.

 

January chyba do końca nie wierzy ani w LBJ ani w Butlera i spodziewa się ich rychłego końca, bo przecież dobrze wie od początku sezonu że taki skład w formie gwarantuje mu pewnie WCF, ale zabraknie mu do mistrzostwa. Gdyby wierzył w obu i ich długowieczność to by tych młokosów posłał dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o pierwszorundowe wybory różne.

Szukać po świecie tych co kiedyś oddałem to musiałbym w pare adresów uderzać. A tam niekiedy drogo.

 

Wiadomo wybór wyborowi nierówny ale mam na najbliższe lata prawo wyboru i to się liczy.

W komplecie. Czasem lepszy czasem słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Butler pokazuje swoją zajebistość, bo już zacząłem się martwić że zostałem fanboyem gościa którego nawet nie lubię umieszczając go na 5 czy 7 miejscu jakiegoś tam rankingu :grin: Które btw nikogo nie interesują i tak zbytnio.

 

Interesują, interesują.

 

Wciąż pamiętamy hejt na CP3 i potem nagłą zmianę frontu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pozniej pi jego wystepie w PO znowu zaczalem go wysoko cenic, poza tym napisalem ze w razie duzych klopotow finansowych to on poleci bo nikogo innego nie moglem oddac wiec prosze nie przeinaczać moich slow.

 

Przecież Griffin grał kolejny świetny mecz i jak wykazałem ostatnio, że nie tylko ja uważam, że gra najlepszą swoją koszykówkę w karierze. Butler i Griffin to jest w tym sezonie podobny poziom, przy czym mój na większej próbce. Twój albo odpoczywał albo zawodził w Wolves.

 

Tak czytam o assecie Maker i przypomina mi się, że SlaKB chciał go oddać za darmo, by zejść z podatku w poprzednim sezonie.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ingram z Butlerem wg mnie lepiej fitują i to im daje minuty bez LJ. Jimmy idealny jest w roli sidekicka z przejmowaniem trudnych momentów.

 

 

Z punktu widzenia teorii to jest bardzo dobre rozwiązanie.

 

Z punktu widzenia praktyki, to Butler by Cię prawdopodobnie opluł jakby się dowiedział, że ma być sidekickiem Ingrama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Gm Nets udał się na zachodnie wybrzeże w celu finalizacji rozmów dotyczących Serge Ibaki.

 

W końcu coś na zachód. 

 

Póki co jest tam kaszana i widać w ktorej konferencji skupiła się póki co ta lepsza część gm'ow. 

De facto to na brak rzutu Simmonsa narzeka.

 

No prosze. To i na Ingrama może się lekko zdenerwować. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajć myslalem ze o butlerze piszesz

 

tak czy siak, patrzac na to jak butler lubi sie denerwowac, to ingram jest powaznym kandydatem do bycia kozlem ofairnym jimmiego


takie subiektywne odczucie

 

ingramowi nie zalezy na wygrywaniu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś na zachód. 

 

Póki co jest tam kaszana i widać gdzie skupiła się póki co ta lepsza część gm'ow. 

 

Przecież ja nie będę pukać jak jehowi do drzwi i się pytać czy chciałby pan porozmawiać na temat dealów

 

1792370_print-trimmed-1.png?resize=max_s

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto to wcześniej nie narzekał, a powiedział, że od trade Butlera jego rola się zmieniła i nie jest z tego powodu zadowolony.

 

Wiedziałem, że odbijesz na Simmonsa. Wszyscy winni, tylko nigdy nie Butler :)

Btw. Butler oddaje w sixers jeszcze więcej rzutów niż w minnesocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Per game dokładnie tyle samo, ostatnie 2 mecze (raz łajza Embiid, raz odpoczynek Biida) musiał po prostu przejąć. To dalej jednak nie jest dużo tbh... (+-top10 ligi z usage <25% to rzadkość)

Per game tyle samo tylko gra mniejsze minuty. Zreszta nie chodzilo mi o to ze butler potrzebuje bardzo duzo rzutow w meczu tylko o to ze nie zamierza zmniejszac swojej roli nawet przy lepszym od niego graczu obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.