Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma za dużego ciśnienia by szybko wracał, Grancik sobie bardzo chwali współprace ;] wychodzi jednak na to, że Gruby robi stały progres i już nawet ze Śliwką w duecie vs Raps potrafią wyglądać bardzo legitnie

 

ołtarzyk wyciągnięty i zaraz zaczynamy codzienny rytuał z lekko zmodernizowanym tekstem:

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny totalny rozpierdol spurs w realu ale niech was to nie zmyli bo mam tam tylko 3 graczy z tamtego składu którzy zagrali poprawnie.

 

LMA efektywnie w 21 minut 16/3/2/1/1 na 7/10 i 2/2

Bertans w s5 8/6/2/01/2 na 50 procentowych wskaźnikach 2/4 za 3

Metu dłuższe minuty 10/1/2/2 5/10 z gry

 

Cały realny zespół fatalnie zestawiony został rozstrzelany za 3

 

Fatalnie się z tym czuje ze ukochany zespół jest w dupie a moja garstka spurs obudowana dużo lepiej. Bym się zamienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jednak hawks a nie bulls beda moim glownym rywalem w pojedynku o playoffs. Widze ze planowane sa powazne wzmocnienia po 1 trymestrze, wyscig o 8 miejsce nabiera rumiencow.

 

Hawks dopiero się ogłosili, że szukają wzmocnień, ale co wyjdzie tego nie wiemy ;P a Bulls na pewno będą walczyć z tym rosterem i pewnie nawet ze wzmocnionym po okienku ;) DeRozan gra powyżej oczekiwań, a w rl ma pecha, że gra na Zachodzie - na Wschodzie to by skład podobny do Spurs do PO wprowadził... natomiast McCollum jest strasznie nierówny (wysyłałem wskaźnik nierówności ostatnio - był w czubie), a to jak dla lidera niezbyt dobrze :P każdy ma jakieś swoje problemy i powinny być emocje w walce o play-offy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff rozumiem że Cavs wprowadzi do playoffs Bazemore?

 

Czy to nie ty mówiłeś jak ważny jesy rzut za 3 w obecnej NBA? Bo w twojej drużynie jest z tym problem obecnie.

 

Czy tylko piszesz to co akurat ci na rękę? Bo jeśli tak to mogłeś dać znać z góry, stracilbym mniej czasu na czytanie tych twoich postów pod tytułem

 

idę na play-offs!

Jakie masz mocne strony?

Idę na play-offs!

Jak się odnissisz do swoich słabych stron?

A w Bulls to...

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff rozumiem że Cavs wprowadzi do playoffs Bazemore?

Nie, Bazemore jest rolesem i nie wprowadza zespołów do play-offs.

 

 

Czy to nie ty mówiłeś jak ważny jesy rzut za 3 w obecnej NBA? Bo w twojej drużynie jest z tym problem obecnie.

 

W mojej 10-osobowej rotacji. Jeden zawodnik nie rzuca za 3, dwóch zawodników rzuca za 3, ale trafia poniżej 35%, 3 zawodników trafia ze skutecznością pomiędzy 35, a 40%, a 4 zawodników trafia ze skutecznością powyżej 40%. Nie wiem, czy takie skuteczności to jest problem. To już trzeba by porównać z moimi bezpośrednimi rywalami w walce o awans.

 

 

Czy tylko piszesz to co akurat ci na rękę? Bo jeśli tak to mogłeś dać znać z góry, stracilbym mniej czasu na czytanie tych twoich postów pod tytułem

 

idę na play-offs!

Jakie masz mocne strony?

 

Moimi mocnymi stronami jest 10-osobowa rotacja, która gra w dobrym zdrowiu ( żaden zawodnik mojej pierwszej piątki nie opuścił ani jednego spotkania jak do tej pory), solidny jak na border play-offs team lider ( który w solidnym play-offowym zespole na Zachodzie ma on/off wynoszący powyżej +10), bardzo solidna defensywa z Rozierem, Bazemorem, Gibsonem i Jordanem w piątce, dobra ławka rezerwowych z trzema graczami, którzy w RL NBA są podstawowymi zawodnikami swoich zespołów grającymi ponad 30 minut na mecz w pierwszych piątkach. Ławka również trzyma się w dobrym zdrowiu i kluczowi rezerwowi opuścili jak dotąd jedynie pojedyncze mecze. 

 

 

Jak się odnissisz do swoich słabych stron?

 

Brakuje kreatora, zamierzam go pozyskać w najbliższym okienku, nie mam lidera na poziomie LeBrona, Giannisa, czy Davis - z tym nic nie zrobię, nie uważam, żeby do 8 miejsca w konferencji taki gracz był niezbędny. 

 

 

A w Bulls to...

A w Bulls to już chyba wszyscy widzą co się dzieje, więc nie będę kopał leżącego. Nie jesteś taki sfrustrowany bez powodu.

To sie zdecydujcie panowie, kto tam bedzie moim rywalem. Bede czekal na 8 seedzie ;)

Skądinąd wiem, że nie tylko ja widzę Cię przed Bulls w 1 trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szanuj te picki, a nie za J.Simmonsa :tongue: Bo jak zobaczę 1st za Clarksona, to serio uznam, że Qcin jakieś nauki przy "zegareczek dla pana?" pobierał ;-)

 

Ja cały czas czekam kto z wschodniego wyścigu ślimaków zgarnie Conleya swoją drogą.... 

Ja już kilka miesięcy temu uderzałem po Conleya, ale Kungfu nie chce się go pozbyć, z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądinąd wiem, że nie tylko ja widzę Cię przed Bulls w 1 trymestrze.

Nie ma co dzielic skory na niedzwiedzu, wszystko sie okaze w swoim czasie

 

 

Tylko szanuj te picki, a nie za J.Simmonsa :tongue: Bo jak zobaczę 1st za Clarksona, to serio uznam, że Qcin jakieś nauki przy "zegareczek dla pana?" pobierał ;-)

Swoje picki szanuje, tylko takie innej druzyny z 2024 sa wedlug mnie na tyle niepewna waluta, ze lepiej sie wzmocnic na teraz. No przeplacilem, nie da sie ukryc, ale ciiii... W opisie pomine to 'J' przed Simmonsem i bedzie gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uściślić bo coś Fluber napisał to tak że może to kogoś wprowadzić w błąd.

 

Podstawowa 5 Cavs za 3

Jordan 0

Gibson rzuca bardzo rzadko za 3, bo trafia tylko 0,3 trójki na mecz ale przyznam że na ładnym procencie 0,421 :smile:

Kent 0,293

Cj 0,365

Rozier 0,354

 

Niech każdy oceni sobie sam czy taka drużyna ma problem z spacingiem :smile:

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą adv stats, ale na coś takiego natrafiłem, mam nadzieję, że dobrze odczytałem i przedstawię :smile:

W razie czego proszę o korektę :smile:

 

Moja pierwsza piątka i kluczowi rezerwowi a obrona 3jek, czyli podstawy ofensywy w dzisiejszych czasach.

 

Embiid 32,6 - 35 (-2,4) 3,7 obron

Covington 29,7 - 36,2 (-6,5) 5,6 obron na mecz

J. Richardson 32,1 - 34,6 (-2,5) 4,6 obron

K. Thompson 33,7 - 34,5 (-0,8) 4,2 obron

B. Simmons 30,4 - 36 (-5,6) 4,3 obron

 

P. Beverley 32,2 - 34,3 (-2,2) 3,8 obron

J. Jackson 32,8 - 35,4 (-2,7) 2,4 obrony

 

Oczywiście jest też odstępstwo od reguły :smile: WCS gra u mnie jednak mniej niż w realu.

WCS 42,7 - 35,7 (+6,9) 3,3 obrony

 

​W nawiasie różnica między tym jak grali kryci przez nich zawodnicy a średnią ich skutecznością. Dotyczy tylko trójek. Na minusie to znaczy, że dobrze :smile: Ilość obron takich akcji na mecz. 5,6 RoCo to jest 6ta pozycja a 2,4 Jacksona 227ma jeżeli chodzi o ilość.

 

​Można po tym stwierdzić, że mam świetną obronę trójek? Czy coś pokręciłem? :smile:

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niech każdy oceni sobie sam czy taka drużyna ma problem z spacingiem :smile:

W drużynie nie gra 5 zawodników ( czy jak w Twoim przypadku 4) tylko trochę więcej, wymieniłem skuteczności graczy s5 oraz 5 podstawowych rezerwowych.

 

A już szczytem bezczelności jest fakt, że o moich problemach ze spacingiem w pierwszej piątce mówi GM zespołu, który w piątce wychodzi Ballem, DeRozanem, Wigginsem i Hassanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drużynie nie gra 5 zawodników ( czy jak w Twoim przypadku 4) tylko trochę więcej, wymieniłem skuteczności graczy s5 oraz 5 podstawowych rezerwowych.

 

A już szczytem bezczelności jest fakt, że o moich problemach ze spacingiem w pierwszej piątce mówi GM zespołu, który w piątce wychodzi Ballem, DeRozanem, Wigginsem i Hassanem.

 

DJ Augustin na bank w piątce. To chyba drugi najlepszy gracz Magic obok Vucevica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Augustin na bank w piątce. To chyba drugi najlepszy gracz Magic obok Vucevica.

Nie wiem, GM Bulls pisał ostatnio o piątce Ball-Forbes-DeRozan-Wiggins-Whiteside. Z ławki Augustin, Felicio, Ellenson, Lance Stephenson i Iwundu. Może zmieni, nie wiem, podejrzewam że chce mieć Augustina z ławki, bo sam widzisz jak ta ławka wygląda.

 

A drugim najlepszym graczem Magic jest bez cienia wątpliwości Aaron Gordon, nawet nie żartuj z Augustinem, choć przyznaję, że gra powyżej oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź tam rozbij ten bank assetów i zrób jakieś wzmocnienia, bo aż boli jak to zobaczyłem :tongue:

 

Tecu gdyby chciał już dawno zostawiłby nas w tyle. 

 

Choć te mniejsze kroczki wychodzą niestety bardzo przeciętnie - poza Robinsonem bardzo słabo w drafcie+kiepski ruch po Johnsona. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.