Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jan

 

Zamień się. huerter za huestisa

Nikt nie pozna nawet

 

A ze sałary lżejsze to dopłacisz 1st i będzie ok.

 

Takie tu mamy realia ;))))

To są lepsze 2 podania niż Dotsona przez całą karierę, to co rżysz ;-) ?

 

Kuna od Pippena też coś poszalała z małolatem ostatnio co nie? :P

Nie obrażaj „ przyjaciela” Leonarda bo w lato nie przyjedzie.

Kuna bawi się za nie swoje ;)))

Małolat tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniajcie w jakich tematach piszecie, bo włączę bardzo ostrą moderację jak tak dalej pójdzie.

 

Jak o klasie /wybitnych Huerterów, Dotsonów i pozdro Ignazz - własnych graczy/ to w temacie powerrankingów.

Jak o nie wiadomo w sumie czym to w Random shit.

Temat tablica ogłoszeń  - posty powinny być dość zwięzłe i czytelne (ponownie pozdro Ignazz) i bez komentarzy oraz przede wszystkim bez wstawek (Eld). Również przypominam o max 1 poście.

W Media room też shitstorm się czesto robi.

 

Tyle ode mnie.

 

Jasiu, miejże ty godność człowieka i nie stawiaj w jednym rzędzie lekceważąco Dotsona z rudym Huerterem.

 

Pierwszy na ten moment daje efektywne minuty, gra jak dobry roles, który swoją charakterystyką (classic 3&d) wpasowuje się do mocnych ekip.

 

Z kolei drugi to narazie raczkujący junior, przed którym droga daleka by być na +, tym bardziej w drużynie walczącej o coś. 

 

Nie chce mi się bawić w głębokie analizy, powoływanie się na statsy, bo w tym przypadku to zupełnie niepotrzebne. Różnica jest oczywista. 

 

Powagi trochę. 

 

Jeszcze jakbyś Mcdermotta porównywał, to moglibyśmy się bawić, choć i tu kto bardziej skrupluatny zauważy, że Dotson jest po prostu lepszym, wszechstronniejszym zawodnikiem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty pierniczysz CM.

 

Jeden wydupcył z s5 Baze

Drugi stracił miejsce w s5 na rzecz Hezonji.

 

Jeden i drugi daje wartościowe minuty w słabych teamach (ba, Huerter poprawia grę Hawks nawet bardziej niż Dotson NYK jak chodzi o on/off). Huerter obecnie z pozycji startera, Dotson już nie ;]

 

Manipulacja.

 

Baw się w tym względzie dalej sam. 

 

A ja napiszę co i jak w odpowiednim momencie. 

 

Bez koloryzowania. 

Mam też dla Ciebie misiu zagadkę :smile:

 

Jak nazywa się zawodnik, który:

- określany jest przez Ciebie jako kasztan;

- kryje w ostatniej akcji meczu na remisie Giannisa;

- 6 z 7 najczęściej krytych przez niego zawodników to: Doncic, Lavine, Durant, Middelton, Wade, Bogdanovic;

- notuje poniższe statystyki:

a832627e8f95c.png

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że matchupy na stats.nba trochę ssą? (w sensie ostatnio było to pokazywane jak Kuzmie na Donciciu 0/6 zapisało, a pts na nim Luka zrobił)

I jak zamierzasz dawać zagadki z podawania stats z 3 spotkań to pozdro.

Pisz se tam co chcesz, Dotson ma Ci trzymać SG przez pół trymestru, mi Huerter ma dawać paręnaście minut z ławki dostając piłki na trójkę od LJ.

 

Manipulacja i mijanie się z prawdą. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Ty gdyński rybaku zacząłeś dyskredytować moich, a teraz udajesz skrzywdzoną dziewicę.

 

Z McDermottem być może trochę tak, choć dalej stoję na stanowisku, że on jedynie siedzi na tylnym siedzonku, zaś rower prowadzą Sabonis z Josephem. 

 

Fitowo oczywiście pasuje do koncepcji o czym pisałem Ci na priv. 

Z Juancho i Mcdermottem już nie napiszesz, kto gra w s5 a kto z ławki? 

 

McDermotta to do Juancho możemy porównywać (rolesi w mocnych teamach).

 

Gdzieś mi dzwoni, że ktoś przed chwilą pisał o graniu w s5 i z ławki. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ostatnio przy dyskusji o McD argumentem było właśnie, iż Juancho gra w s5.

To teraz odwróciłem, skoro Huerter zdążył Kenta Bazemore'a z s5 wydupcyć już ;-)

 

k**** no bez jaj z tym wydupceniem.

 

Bazemore złapał kontuzje, Atlanta tankuje. 

 

Pisanie tu o Huerterze jakby był jakimś pełnoprawnym członkiem s5 to bezsens. Beneficjent sytuacji w klubie. 

 

Canaan też był starterem. Kto go ma?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Baze nie opuścił spotkań żadnych.

 

Ale złapał kontuzję ( najpierw były jakieś kłopoty z Raptors, potem w następnym meczu już kontuzja kostki), padła decyzja, że będzie grał mniejsze minuty z ławki + zbiegły się inne czynniki i rzeczywiście Huerter tutaj jest lepszym fitem, bo do piątki weszli mniej więcej w tym samym czasie Dedmon z Collinsem, którzy rzucają odpowiednio 22% i 11% za 3 i tutaj Huerter i jego 38,8% za 3 ratuje tę piątkę zdecydowanie, bo Bazemore nie dość, że spadł z trójką w tym sezonie, to jeszcze zaczął więcej rzucać spod kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac troche racji Januaremu, bo olynyk wyglada bardzo dobrze po tym jak wrocil po wylocie z rotacji, choc jako czworka a nie jako piatka. Gdy heat maja pod koszem pare olynyk-adebayo to ich net rating robi sie naprawde wysoki ( ponad 20).

Fluber,

To nie tak, że Olynyk wyleciał z rotacji. Nie było go raptem w jednym meczu - oczywiście możemy gdybać dlaczego, ale to nie jest wylot z rotacji. Jest drugim podkoszowym za Hassanem ( i nie Jasiu, nie jest lepszy od Hassana ;)  ). a trzecim jest Bam na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego u wysokich, wg mnie Hassan dobrze wygląda tylko w niektórych, specyficznych matchupach. Kelly wiadomo jak dużo dodaje w ofensywie.

 

Ujmę to inaczej - Olynyk jest i lepszy i ważniejszy dla Heat niż Hassan.

Doceniam Twoja heroiczną obronę Kellego (nawiasem mówiąc gdzie byleś Jasiu, jak wiosną robiąc temat o top 100 wrzucałem Olynyka na jakieś 70 miejsce i ludzie nieoglądający Heat z forum śmiali się ze mnie, że gdzie ja go do top 100 wrzucam?.).  

 

Uwielbiam grę Olynyka i mnie nie musisz do niego przekonywać, ale na jego wyższość nad Hassanem zgodzę się tylko, jak Ty zgodzisz się na wyższość Jona Leuera w team D nad Drummondem ;)

 

Hassan jest startującym centrem i gra 27min.

Olynyk gra w lineupie rezerwowym i gra 18,7min.

Siła rzeczy przekłada sie to tez na inne statsy na boisku.

Amen. :)

 

Zupełnie inną kwestia jest to, czy w lutym nadal tak będzie, bo Olynyk to wszechstronność, pewien stabilny wysoki poziom i boiskowe IQ i ja w nim widzę gracza na 30min. w pierwszej piątce. Tylko, czy Heat graja na zdealowanie Hassana w lutym? Nie mam bladego pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber,

To nie tak, że Olynyk wyleciał z rotacji. Nie było go raptem w jednym meczu - oczywiście możemy gdybać dlaczego, ale to nie jest wylot z rotacji. Jest drugim podkoszowym za Hassanem ( i nie Jasiu, nie jest lepszy od Hassana ;) ). a trzecim jest Bam na ten moment.

Nawet ciezko stwierdzic kto jest 2 a kto 3 bo obaj graja akurat w tym sezonie bardzo podobne ( 18-19 ) minuty na mecz.

 

No i kelly wlasciwie byl przez chwile poza rotacja praktycznie jak mial serie 2 mecze po 15 minut, potem 8 minut, poza gra i 12 minut. Potem na szczescie najpierw hassan lapal faule z raptors co 2 minuty, a w nastepnym to samo zrobil bam i olynyk znowu zlapal szanse, pokazal sie z dobrej strony i wrocil na wieksze minuty ( czyli 24-26 minut na mecz powinien grac teraz)

Doceniam Twoja heroiczną obronę Kellego (nawiasem mówiąc gdzie byleś Jasiu, jak wiosną robiąc temat o top 100 wrzucałem Olynyka na jakieś 70 miejsce i ludzie nieoglądający Heat z forum śmiali się ze mnie, że gdzie ja go do top 100 wrzucam?.).

 

 

Wtedy January nie mial go w skladzie wiec bronil heroicznie innych graczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciezko stwierdzic kto jest 2 a kto 3 bo obaj graja akurat w tym sezonie bardzo podobne ( 18-19 ) minuty na mecz.

 

To już właśnie jest tzw. akademicka dyskusja, ale ja jako kibic Heat widzę to tak, że Olynyk może grać i gra na czwórce obok Hassana i Bama, a Bam wchodzi praktycznie tylko jako center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.