Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, BMF napisał:

Wyciekły nagrania z treningów Orlando Magic. 

no wychodzi frustracja po mega c***owym poczatku. choc watpie, zeby byli az ta wkurwieni po 0.400. bez przesady. to jednak rozumne istoty.

takze pewnie jest 0.300

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2017 o 21:33, MarcusCamby napisał:

Ely broni Davisa. Wypatrujcie jeźdźców apokalipsy...

Tak mi się przypomniało, że Ely przez cztery sezony ostro pomstował na Anthony Davisa i mówił jak bardzo to overrated obrońca.

Dopiero w piątym sezonie zaczął go doceniać, co uczciłem pamiętnym komentarzem :)

Oby Bagley napisał podobną historie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tak mi się przypomniało, że Ely przez cztery sezony ostro pomstował na Anthony Davisa i mówił jak bardzo to overrated obrońca.

Dopiero w piątym sezonie zaczął go doceniać, co uczciłem pamiętnym komentarzem :)

Oby Bagley napisał podobną historie :)

Tyle ,że Davis był dobrym obrońcą ale nie aż takim jak go przedstawiano bo praktycznie cały czas prowadził słabe obrony a robiono z niego kogoś ala Gobert czy Myles Turner. ( a Davis przez lata usuwał się jak guard wjeżdżał by nie trafić na plakat) Nawet dziś w Lakers widać ,że obrona jest topowa ale to nie Davis jest najlepszy choć zasadniczo już więcej bierze odpowiedzialności niż kiedyś . Z Bagleyem to inna historia. Kings jak ograniczyli jego minuty tak wrócili na ścieżkę zwycięstw. I ich obrona skokowo z najgorszej historycznie 10 pkt poniżej 29 obrony w NBA wskoczyła na 25 tylko dlatego że mniej gra Bagley. On nie ma instynktu w obronie. 

Naprawdę nie zastanawia Ciebie fakt ,że znowu Kings notują kosmiczną 4 kwartę z szalejącym Foxem i dobrą obroną i znowu Bagley nie gra ani sekundy?

 Marcus ciągniesz zdechłego konia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Naprawdę nie zastanawia Ciebie fakt ,że znowu Kings notują kosmiczną 4 kwartę z szalejącym Foxem i dobrą obroną i znowu Bagley nie gra ani sekundy?

Marcus ciągniesz zdechłego konia

Daj spokój Chłopakowi. Dość sporo zapłacił za ściągnięcie Bagleya. Rok się do mnie o niego dobijał. Niech się cieszy póki co małymi rzeczami, a w przyszłości niech zostanie tym jego wymarzonym franchise playerem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.