Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

January ma najlepszy duet w lidze w tym trymestrze, więc mógłby nic nie pisać, a i tak by zamiótł.

 

 

Czemu w takim razie LeBron i Butler nie dostali nagrody Player of the Month? :P Bo dostał ją Tobias Harris, skrzydłowy beGM-owych Jazz :) nie piszę, że jest to najlepszy gracz na świecie, bo (jeszcze ;P) nie jest, ale zagrał naprawdę świetny miesiąc, w którym poprowadził Clippers do dobrego bilansu i trudno przejść obok tego obojętnie ;)

 

No i skoro mógłbyś nic nie pisać, a i tak byś zamiótł, to ja sprawdzam ;) napisz tylko opis, a oprócz tego już nic i zobaczymy, jak LAL zostaną ocenieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w takim razie LeBron i Butler nie dostali nagrody Player of the Month? :tongue:

Ba, czemu na razie LeBron i Butler nie dostali nagrody Player of the Week? 

 

Laureatów tej nagrody mają jak dotąd w BeGM: Bucks (3), Heat (2), Jazz, Pelicans, Nuggets, Cavaliers, Warriors, Raptors, Celtics, Knicks oraz Spurs

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy wydarzyło się to na co liczyłem:

 

Powrót do żywych Lee

 

Powolutku wprowadzony na 15 minut po kontuzji był bardzo fajnym wzmocnieniem i najlepsze w zespole +13 w przegranym meczu z wizz sprawia ze GM spurs patrzy w przyszłość z optymizmem

Lee w debiucie

7/5/2 w debiucie z 1/2 za trzy w kwadrans

 

Przyszłość klubu Murray 21/7/8

Danny Green jako jedyny nie zawiódł zza linii 3 3/7 z linijka 9/3/2 st i plus 5 vs Denver

Dragic opuścił 8 spotkanie.

 

Istotny element spurs goran który zagrał w pierwszych 16 spotkaniach pozostawia niedosyt 16.2/3,7/4,7 dając 2 trójki na mecz ale już wznowił treningi.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy wydarzyło się to na co liczyłem:

 

Powrót do żywych Lee

 

Powolutku wprowadzony na 15 minut po kontuzji był bardzo fajnym wzmocnieniem i najlepsze w zespole +13 w przegranym meczu z wizz sprawia ze GM spurs patrzy w przyszłość z optymizmem

Lee w debiucie

7/5/2 w debiucie z 1/2 za trzy w kwadrans

 

Przyszłość klubu Murray 21/7/8

Danny Green jako jedyny nie zawiódł zza linii 3 3/7 z linijka 9/3/2 st i plus 5 vs Denver

Dragic opuścił 8 spotkanie.

 

Istotny element spurs goran który zagrał w pierwszych 16 spotkaniach pozostawia niedosyt 16.2/3,7/4,7 dając 2 trójki na mecz ale już wznowił treningi.

 

a caroll i rose jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świętowali gracza tygodnia z Millsapem.

Maja teraz rozmowę z Zjozkowiakiem i Kowalczykiem.

Trenerami od rozwoju kultury fit.

Dariusz był plus 13 w wygranym meczu i pokazał dojrzałość jak mu nie wpadali to zatrzymał się na 4 rzutach

 

0/4/5 asyst na 4 pudłach

 

Carroll

 

4/3 i to jego punktów zabrakło z ławki.

W obronie Rose bardzo dobrze.

 

Cp3

Green

Gordon

 

Nie pierdneli i nie wyszli z 10 każdy.

 

Rewelacyjny Stoper

Mcw był tak zesłany ze nie wyszedł

Alterego Carrolla tez z dychy nie wyszedł.

a caroll i rose jak?

Jak tam Leonard za 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Leonard za 3?

 

Łapie flow, spokojnie. 

 

"I'm trying to get better," Leonard said. "It's easy to shoot a good 3-point percentage if you catch-and-shoot. I'm taking more shots off the dribble, more off the pick-and-roll, in transition. ... I'm going to keep shooting. That's how you get better."

 

That's why some executives around the league already see the player Leonard was before -- the one nearly universally considered to be among the league's top five talents overall, and its best two-way player.

 

"When he actually plays, the only player in the Eastern Conference worthy of debate with him is Giannis [Antetokounmpo]," one executive said. "The guy completely controls the game at both ends -- scores at all three levels, gets wherever he wants off the dribble, plays to contact, smothers people defensively.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard to fenomen ale on od lat korzysta z obecności Dannego Greena i jego rozciągania gry oraz latania obrony.

 

Nikt nie wie jakby Leonard grał gdyby nie miał obok swojego przyjaciela który w nocy jako jedyny nie zawiódł o robił swoje 3/7 zza linii.

 

W twoim zespole mu kogoś takiego bardzo brakuje.

Słyszałem ze bez przyjaciela to nie ten sam Leonard.

 

Ciężko mu w szatni jak słyszy język francuski bo mu się Parker przypomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard to fenomen ale on od lat korzysta z obecności Dannego Greena i jego rozciągania gry oraz latania obrony.

 

Nikt nie wie jakby Leonard grał gdyby nie miał obok swojego przyjaciela który w nocy jako jedyny nie zawiódł o robił swoje 3/7 zza linii.

 

W twoim zespole mu kogoś takiego bardzo brakuje.

Słyszałem ze bez przyjaciela to nie ten sam Leonard.

 

Ciężko mu w szatni jak słyszy język francuski bo mu się Parker przypomina.

 

moge dac Ci wilsona chandlera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie zarzut ze handlujesz jak niewolnikami.

 

Dać możesz mi jabłko lub zupę bezdomnemu.

Tu mówisz o żywym człowieku.

 

Ja o przyjaźni a Ty o workach ziemniaków.

USA jest bardzo wyczulone.

 

Tam w USA to jest „ give it”?

 

Tam w Usa to jest business :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.