Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls w tym trymestrze 

 

2x Detroit

2x Hornets 

2x Dallas

1x Toronto 

1x Suns

1x Minesota

1x Kings 

 

Sporo drużyn które skończą pewnie w czołówce draftu. Nie taki zły ten kalendarz dla moich byków, co w obliczu kontuzji jest miłym uśmiechem losu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych minuty i nieobecności moich zawodników5f0d795bdbdc5ea27649e686075574ce.jpg

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jak widać zarówno Rodney i Emmanuel są u mnie bez zmienników z regularnymi minutami w lidze no i brak praktycznie zawodnika potrafiącego grać na pozycji centra

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie broni się, jest chuowy w tym sezonie w defensywie (w ofensywie zawsze był), a podawać chcesz 1 mecz i zeszłoroczne staty. 73 min to za mało, ale 15 min już ok :grin: ?

Jak wchodził w innych wypadkach z Niangiem to były dwa najgorsze kasztany. 

 

Zależy co rozumiesz przez "ok". Dla mnie bynajmniej nie jest "ok", ale te 15 minut  to i tak bardziej miarodajny czas od pozostałych minut spędzonych na parkiecie (parominutowe epizody, gra w line-upie typu exum-allen-sefolosha-o'neal, gra w końcówkach przy rozstrzygniętym wyniku), które były skazane na jeszcze większą losowość.

 

A najbardziej miarodajnym są statsy z zeszłego sezonu, gdzie mógł się po prostu wykazać + to, że Jazz wykorzystali jego TO. 

 

Prawdopodobnie 100 % rezerwowych centrów w tej lidze przegrałaby rywalizacje z duo Gobert/Favors (ze śliwką z denver można by debatować ewentualnie, czy nie jest lepszy od favorsa). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych minuty i nieobecności moich zawodników5f0d795bdbdc5ea27649e686075574ce.jpg

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jak widać zarówno Rodney i Emmanuel są u mnie bez zmienników z regularnymi minutami w lidze no i brak praktycznie zawodnika potrafiącego grać na pozycji centra

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

nieźle Ozzy, masz grubą sześcioosobową rotację- możesz zrobić coś takiego dla Lakers? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle Ozzy, masz grubą sześcioosobową rotację- możesz zrobić coś takiego dla Lakers? :D
Jak oddasz mi mój pick 2020 to bardzo chętnie ;)

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Powinieneś odezwać się do Bulls z takim bogactwem na pozycji PF:)
A może już to zrobiłem ;)

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna przesada, bez tego, to by była najnudniejsza gra świata:)

 

Może jestem dziwny, ale wolę "nudną" grę na wysokim merytorycznym poziomie niż ciekawą (związaną też z negatywnymi emocjami, propagandą) zabawę na niższym levelu :tongue:

 

Ja lubię sobie sprawdzić i wypisać co i jak nawet jak Carroll zrobi 10/5.

 

Jeżeli większości to przeszkadza to mogę tez przestać.

 

Tylko zobaczcie ze ja pisze o tym ze się cieszę a nie ze dany zespół jest od mojegoslabsxy.

 

 

Spoko, masz do tego prawo i ja na pewno tego nie zabraniam ;) mnie bardziej chodzi o to, że i tak nie bierzemy pod uwagę poszczególnych spotkań, a takie informacje np. że Rose potrafił odpalić 50 można umieścić w opisie ;)

 

Odnośnie terminarza... przypominam:

 

"Ze względu na obserwowane skrzywienie w stronę zabawy w stylu roto i dla choć trochę ujednoliconego oceniania przypominamy, że przez rozrzucenie graczy po wielu drużynach nie jest możliwa ocena mecz po meczu z przyłożoną linijką, nie jest także możliwe określenie dokładnych dat (z czym chyba mieli największy problem niektórzy próbujący rok temu, nie January? ;) ). Oczywiście terminarza wymazać się nie da i nie da się od niego uciec dlatego przypomnienie, że zarówno gracze jak i terminarz dla 30 drużyn oceniamy na poziomie uogólnionym dla okresów game 1-28, 29-55, 56-82."

 

Nie da się odwzorować dokładnie rl NBA przez daty i choćby rywali danych graczy (to, że ktoś zrobi 40 pkt przeciwko tankerowi nie znaczy, że przeciwko mocnej drużynie też by tak zagrał). Ponadto u nas terminarz byłby inny ze względu na zajęte miejsca w poprzednim sezonie...

 

Jak oceniać? To wciąż pytanie otwarte... każdy pewnie będzie miał jakiś swój system ;) ja np. skłaniam się ku temu, by ze względu na to, że u nas byłoby inaczej, a jednocześnie zachowując system NBA, każdy trymestr ocenić jako 10 spotkań z przeciwną konferencją, odpowiednio 7, 5 i 5 ze swoją dywizją oraz odpowiednio 11, 12 i 12 z tą samą konferencją i inną dywizją. Oczywiście nie przykładając pod to dokładnych drużyn (w zasadzie można pod swoją konferencję 14 spotkań dać co trymestr z każdym). Jeśli komuś się podoba, to może korzystać z tego ;) chyba, że Rada zabroni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółtym byś mógł <15 oznaczać! Nie że marudzę, ale to ogólnie fajny pomysł z takim zestawieniem :smile:

 

pomyślę nad tym ale to już jutro. Myślałem nad czymś w stylu 0-10 niebieski 11-20 pomarańczowy 21-30 zółty i 30+ zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny, ale wolę "nudną" grę na wysokim merytorycznym poziomie niż ciekawą (związaną też z negatywnymi emocjami, propagandą) zabawę na niższym levelu :tongue:

 

Taka gre to masz chociazby w keeperze roto na sznurowce czy drzewku Wilqa. Tutaj ze wzgledu na sposob oceniania nigdy nie bedzie ani nudno ani merytorycznie na wysokim poziomie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gre to masz chociazby w keeperze roto na sznurowce czy drzewku Wilqa. Tutaj ze wzgledu na sposob oceniania nigdy nie bedzie ani nudno ani merytorycznie na wysokim poziomie:)

 

W obu wyżej wymienionych ligach gram ;P

 

nie wiem, jak Ty, ale ja staram się jak najbardziej rzetelnie, nie patrząc na sympatię względem GM-ów i graczy, oceniać :tongue: mam nadzieję, że większość GM-ów też tak robi ;)

 

E: lekki offtop ;) a propos tych dwóch lig, to jakoś właśnie ostatnio mam wrażenie, że przez to, że weta są oceniane przez innych, nie jest to merytorycznie najwyższy poziom :P

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu wyżej wymienionych ligach gram ;P

 

nie wiem, jak Ty, ale ja staram się jak najbardziej rzetelnie, nie patrząc na sympatię względem GM-ów i graczy, oceniać :P mam nadzieję, że większość GM-ów też tak robi ;)

Dlatego o nich wspomnialem:)

 

Ja juz mam opracowany system oceny, zeby zwiekszyc obiektywnosc oceny ale nie wiem czy tak do konca sie da to zrobic. Laf nie wszedl tu do playoffs z jakiegos powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.