Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Np Knicks, mieliby w końcu backupC ;>

A 22/2 dla Meyersa to oczywiście dalej zła umowa

 

Udoh to dobry back-up.

 

Po prostu w Jazz ma za konkurencje Goberta i Favorsa, czyli chyba najmocniejszą konkurencję spośród wszystkich drużyn w nba.

 

Jak dostawał szanse rok temu, to prezentowal sie ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pels drugą siłą Zachodu po pierwszym trymestrze?

 

RL NBA:

 

Pistons 13-7

Warriors 15-9

 

I teraz Pistons z mocnym upgrade, gdzie Anthony Davis zamiast Drummonda, John Wall zamiast Reggie Jacksona.

 

W tym czasie Warriors zamiast Klay Thompsona mają Joe Harrisa...Jest tam jakaś pozornie dłuższa rotacja, ale ja też już nie wspominam o Hieldzie czy bardzo dobrym MKG.

 

Kto mówi nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że drugi rok z rzędu nie będzie myślenia "hurr durr, coś za mało zwycięstw dałem. A trudno, dopiszę Warriors"

 

Curry nie gra, Draymond Green nie gra, Klay Thompson sprzedany.

 

Zostaje Durant i grupka rolesów, gdzie najlepszy to rezerwowy gracz Indiany Pacers. Jak znowu będą szły bilanse 24-4 to będzie kiepski żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym sezonie misiu ;-)

Jak gra to jest fatalny i ciężko to inaczej ocenić?

 

Próbka niemiarodajna (75 min) + zobacz w jakich line-upach grał i w jakich momentach.

 

Udoh to dalej dobry obrońca i tym jego obecność przez 15 min na parkiecie się broni. 

 

Przypomnij mi jak rok temu wypadał w statsach gdy tych szans miał więcej?

 

W najbardziej miarodajnym momencie tego sezonu tj. w jedynym meczu (vs dallas 28.10), kiedy nie zagrał Favors (Gobert zagrał we wszystkich) Jazz z Udohem na parkiecie (przez 15 min czyli tyle ile u mnie) byli znaaaaacznie na +

 

Mam też dla Ciebie misiu zagadkę :smile:

 

Jak nazywa się zawodnik, który:

- określany jest przez Ciebie jako kasztan;

- kryje w ostatniej akcji meczu na remisie Giannisa;

- 6 z 7 najczęściej krytych przez niego zawodników to: Doncic, Lavine, Durant, Middelton, Wade, Bogdanovic;

- notuje poniższe statystyki:

a832627e8f95c.png

?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że drugi rok z rzędu nie będzie myślenia "hurr durr, coś za mało zwycięstw dałem. A trudno, dopiszę Warriors"

 

Curry nie gra, Draymond Green nie gra, Klay Thompson sprzedany.

 

Zostaje Durant i grupka rolesów, gdzie najlepszy to rezerwowy gracz Indiany Pacers. Jak znowu będą szły bilanse 24-4 to będzie kiepski żart.

 

Najłatwiej krytykować te drużyny, których GM-a czasowo nie ma, a wychwalać swoją Wielką ekipę...

 

Co do Warriors, to jeśli w rl mają już 8 porażek, to wątpię, żeby ktoś dał im bilans typu 24-4.

 

Nie rozumiem, czemu już sobie oceniacie trymestr, skoro nie wiecie, jak dana drużyna będzie grała? Od tego jest opis :P jeśli oceniacie już bez tego, to po co przedstawiać opisy?

 

Co do Pels, to dziwi mnie, że porównałeś ich z Pistons w rl, skoro Twoim liderem jest Davis (chyba, że Griffin ma być 1.opcją?) :P bilans Detroit w rl jest faktem, jak najbardziej, ale mieli jeden z łatwiejszych terminarzy w rl NBA (i grają na Wschodzie!) i dopiero grudzień ich zweryfikuje.

 

Bardziej do mnie przemawia porównanie Twoich Pels do rl. Jeśli patrzysz indywidualnie: Wall>Jrue (ja nie wiem, czy się z tym zgadzam :P), Griffin > Miro i jeszcze masz Hielda, itd. - w ogóle lepszy zespół, to chyba zaburza to trochę obraz. Wydaje mi się, że warto spojrzeć na fit oraz na to, że pierwsze opcje w rl grające w jednej drużynie nie miałyby tak dobrych statsów w tej ekipie. Oczywiście nie wiem, jakie rotacje zaproponujesz, ocenię Twoją ekipę dopiero, jak to zobaczę - na pewno uzasadnię bilanse, które dam ;)

 

Jednak nawet jeśli okaże się po głosowaniu, że masz na ten moment ekipę na #2 na Zachodzie, to reszta drużyn z Zachodu czai się tuż za Twoimi plecami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisałem sobie basic statsy tankathonu (i PIPM) i spośród graczy którzy grają co najmniej 75% meczów i 10mpg:

 

- Hornets mają 8 aktywnych graczy w rosterze: jednego lekko gracza na + w PIPM (Fournier), jednego lekko na minus (Schroder) i resztę grubo na minusie; trzech typków w ogóle nie gra, Kennard dopiero wraca;

- Raptors mają dwóch graczy w (szerokiej) czołówce (Fox, Siakam - +1.66 PIPM i +4.47 PIPM odpowiednio) i 10 graczy z pewnymi minutami

- Pistons mają dwóch rolesów grubo na plusie (Vonleh, Kleber), jednego na plusie (Williams), dwóch w okolicach zera (Mudiay, Hood) i dwóch mocno na minusie (Knox, Jackson)

- Mavericks mają mocno na plusie Allena, potem Thompsona, Lina, potem Di Vincenzo w okolicach zera i 11 graczy grających pewne minuty

- Memphis mają jednego allstara (Conley) a poza tym trzech graczy grających jakiekolwiek minuty, z których Snell jest na plusie, a Shumpert ma -0.50

- Wolves mają Tatuma mocno na plusie (+2.01 PIPM), Noela na plusie (+0.38 PIPM), Leonarda blisko zera, Clarksona mocno na minusie i resztę grającą śladowe mecze

- Clippers mają na dużym plusie Bareę, Dieng w okolicach zera, reszta na minusie, siedmiu graczy gra regularne minuty

- Kings mają czterech graczy na plusie (Temple, Bridges, Bridges, Mills) i 11 graczy ze składu grających regularne minuty

 

Clippers, Pistons, Hornets

Memphis, Wolves

Kings, Dallas, Raptors

 

Wrzucam na bazie statsów i tego, kto ma ilu grających pewne minuty, żeby nie było, że jestem nieobiektywny.

 

ps

 

w sumie Wolves powinni być tier niżej, bo Tatum coś tam powygrywa.

Z całym szacunkiem, ale posiadając pick Hornets, z automatu jesteś nieobiektywny.

W porównaniu niestety zapomniałeś o tym, że Hornets nie tankują, bo nie mają picku. A to jest dosyć ważne i wg mnie w roku doda im to parę ładnych zwycięstw. W pojedynkach z innymi tankerami będą grać o zwycięstwo a tankerzy już niekoniecznie. Zawszę o jakąś niespodziankę także mogą się postarać.

To stawia ich o tier lub nawet dwa wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej krytykować te drużyny, których GM-a czasowo nie ma, a wychwalać swoją Wielką ekipę...

 

Co do Warriors, to jeśli w rl mają już 8 porażek, to wątpię, żeby ktoś dał im bilans typu 24-4.

 

Nie rozumiem, czemu już sobie oceniacie trymestr, skoro nie wiecie, jak dana drużyna będzie grała? Od tego jest opis :tongue: jeśli oceniacie już bez tego, to po co przedstawiać opisy?

 

Co do Pels, to dziwi mnie, że porównałeś ich z Pistons w rl, skoro Twoim liderem jest Davis (chyba, że Griffin ma być 1.opcją?) :tongue: bilans Detroit w rl jest faktem, jak najbardziej, ale mieli jeden z łatwiejszych terminarzy w rl NBA (i grają na Wschodzie!) i dopiero grudzień ich zweryfikuje.

 

Bardziej do mnie przemawia porównanie Twoich Pels do rl. Jeśli patrzysz indywidualnie: Wall>Jrue (ja nie wiem, czy się z tym zgadzam :tongue:), Griffin > Miro i jeszcze masz Hielda, itd. - w ogóle lepszy zespół, to chyba zaburza to trochę obraz. Wydaje mi się, że warto spojrzeć na fit oraz na to, że pierwsze opcje w rl grające w jednej drużynie nie miałyby tak dobrych statsów w tej ekipie. Oczywiście nie wiem, jakie rotacje zaproponujesz, ocenię Twoją ekipę dopiero, jak to zobaczę - na pewno uzasadnię bilanse, które dam ;)

 

Jednak nawet jeśli okaże się po głosowaniu, że masz na ten moment ekipę na #2 na Zachodzie, to reszta drużyn z Zachodu czai się tuż za Twoimi plecami :tongue:

 

Jaki sens porównywać się do Pels z RL NBA, gdy po za Davisem nic mnie z tym zespołem nie łączy? Ani jeden zawodnik.

 

To Pistons mają więcej sensu, bo mam Griffina, Bullocka i Glen Robinsona III. Zresztą to nie jest moje porównanie, tylko koladera.

 

Tomka nie ma, ale czy to wynika, że nie jest moim ligowym rywalem? Nie rób z siebie Matki Teresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gsw potrzebują wzmocnień

W lidze są lepsi ale z powodów finansowych u nas gdy nie ma jak podlać pod stołem trzeba było ich zrobić tańszymi.

 

Inaczej jest gdy w dolinie krzemowej da się ekwiwalent a inaczej jak tu głosują „zawistni” koledzy.

 

Wiecie ze tu jest przed latem wyłudzanie wysokich kontraktów konkurencji i obniżanie ocen swoich fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens porównywać się do Pels z RL NBA, gdy po za Davisem nic mnie z tym zespołem nie łączy? Ani jeden zawodnik.

 

To Pistons mają więcej sensu, bo mam Griffina, Bullocka i Glen Robinsona III. Zresztą to nie jest moje porównanie, tylko koladera.

 

Tomka nie ma, ale czy to wynika, że nie jest moim ligowym rywalem? Nie rób z siebie Matki Teresy.

Ktoś mi sie na konto wpierdolil albo najebany pisałem (co jest niemożliwe) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens porównywać się do Pels z RL NBA, gdy po za Davisem nic mnie z tym zespołem nie łączy? Ani jeden zawodnik.

 

To Pistons mają więcej sensu, bo mam Griffina, Bullocka i Glen Robinsona III. Zresztą to nie jest moje porównanie, tylko koladera.

 

Tomka nie ma, ale czy to wynika, że nie jest moim ligowym rywalem? Nie rób z siebie Matki Teresy.

 

Davis to ani jeden zawodnik? :D mam go tak liczyć? ;P może i tylko jeden gracz, ale zdecydowanie lider drużyny (chyba Twojej też?) i patrzę na to, jak jest obudowany ;)

 

W Detroit faktycznie masz 3 graczy, tylko, że oni w rl grają na słabym Wschodzie i mieli naprawdę łatwy terminarz. Poza tym bądźmy szczerzy Bullock i Robinson III to tylko rolesi.

 

A jak Ty jesteś moim ligowym rywalem, to od razu mam krytykować Twój skład i pisać, że nie jesteś taki mocny, jak Ci się wydaje i 2.miejsce to nieporozumienie, bo #1 jest zarezerwowany od zawsze dla Jazz? Chyba nie o to chodzi :P

 

Nie mam tyle czasu i chęci, by co chwilę chwalić świetne występy swoich graczy i głęboko patrzeć w składy innych ekip, by od razu  oceniać wszystko i przekładać to od razu na beGM mecz w mecz jak co niektórzy ;P

 

Będę szczery - nie podoba mi się ciągłe sianie propagandy i wychwalania swoich drużyn przy krytyce największych rywali. Wydaje mi się, że nie to jest esencją gry, a kulturalne merytoryczne dyskusje, gdy wszyscy przedstawią swoje opisy, plany, jak drużyna miałaby grać. Wtedy będę mógł porozmawiać o innych ekipach i przede wszystkim rzetelnie ocenić każdą drużynę.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis to ani jeden zawodnik? :grin: mam go tak liczyć? ;P może i tylko jeden gracz, ale zdecydowanie lider drużyny (chyba Twojej też?) i patrzę na to, jak jest obudowany ;)

 

W Detroit faktycznie masz 3 graczy, tylko, że oni w rl grają na słabym Wschodzie i mieli naprawdę łatwy terminarz. Poza tym bądźmy szczerzy Bullock i Robinson III to tylko rolesi.

 

A jak Ty jesteś moim ligowym rywalem, to od razu mam krytykować Twój skład i pisać, że nie jesteś taki mocny, jak Ci się wydaje i 2.miejsce to nieporozumienie, bo #1 jest zarezerwowany od zawsze dla Jazz? Chyba nie o to chodzi :tongue:

 

Nie mam tyle czasu i chęci, by co chwilę chwalić świetne występy swoich graczy i głęboko patrzeć w składy innych ekip, by od razu  oceniać wszystko i przekładać to od razu na beGM mecz w mecz jak co niektórzy ;P

 

Będę szczery - nie podoba mi się ciągłe sianie propagandy i wychwalania swoich drużyn przy krytyce największych rywali. Wydaje mi się, że nie to jest esencją gry, a kulturalne merytoryczne dyskusje, gdy wszyscy przedstawią swoje opisy, plany, jak drużyna miałaby grać. Wtedy będę mógł porozmawiać o innych ekipach i przede wszystkim rzetelnie ocenić każdą drużynę.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

 

No tak Ignazz codziennie przedstawia raport swoich graczy z rekomendacją ( i nie ma w tym nic złego, fajnie że jest aktywny ), a ty czepiasz się mnie za jeden wpis.

 

Właśnie esencją gry jest prowokowanie dyskusji, zwłaszcza gdy subiektywne oceny wpływają na wyniki gry. Może w takim razie zamknąć temat z dyskusją, skoro Cię drażnią?

 

Bez pozdrowień.

Ktoś mi sie na konto wpierdolil albo najebany pisałem (co jest niemożliwe) ?

 

Hurr durr. To nie ty pisałeś, że mam takie lepsze Pistons teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Ignazz codziennie przedstawia raport swoich graczy z rekomendacją ( i nie ma w tym nic złego, fajnie że jest aktywny ), a ty czepiasz się mnie za jeden wpis.

 

Właśnie esencją gry jest prowokowanie dyskusji, zwłaszcza gdy subiektywne oceny wpływają na wyniki gry. Może w takim razie zamknąć temat z dyskusją, skoro Cię drażnią?

 

Bez pozdrowień.

 

Hurr durr. To nie ty pisałeś, że mam takie lepsze Pistons teraz?

Nie, ja prawie wcale nie pisze. W piątek ogarnąłem 20str tego tematu wiec jestem daleko od dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.