Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę wybielania ciąg dalszy :P

 

Ja wiem jedno, z tej dyskusji nikt nie wyjdzie zwycięsko, ewentualnie inni gm'owie np. Tecu

 

dlatego robię out.  a mcdermottowi mowie out z nba, bo to kasztan straszny i z pewnością ławka nie jest beneficjentem z tytułu jego obecności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juancho nie ma konkurencji w Denver? przecież jakbyś ty miał u siebie Craiga to byś miesiąc highlightsy vs Thunder pałował, a ten Craig był poza rotacja, Lyles też mógłby grać ciut dłużej, ale brakuje minut

 

w ogóle porównywanie wpływu typka z krańca ławki na wpływ swieżo upieczonego startera i młokosa w dodatku, rzuconego z miejsca na głeboką wodę by kryć PG13 i innych wafli, jest smutnym nadużyciem nawet jak na Cb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- fluber co ty z minutami? Porównaj sobie konkurencje McD w IND i Juancho choćby w DEN. I to jak chodzi o poziom jest grajek np jakieś 3 levele nad Rozierem ;]

 

McDermott jest dziewiątym graczem w rotacji Pacers. Dziesiątym jest Aaron Holiday. Jedenastym TJ Leaf... Niesamowite jak wielkim osiągnięciem jest granie o 5 minut więcej od nich:) McDermott jest graczem o 3 levele wyżej niż Rozier?:) No tak, przecież to McDermott prowadził swój zespół do finału konferencji i Game 7 z LeBronem:) Zapomniałem:)

 

Ja rozumiem, że ci ciężko bo twój szósty gracz wyleciał praktycznie z rotacji w NBA, a siódmy najlepszy gracz gra najmniejsze minuty w karierze. Fajnie, że w ostatnim meczu w końcu zagrał lepiej, ale przez cały trymestr to wygląda mniej więcej tak w wykonaniu McDermotta ( wrzucam staty z kolejnych meczów, a nie wybiórczo jak coś)

27.10 6-0-2

29.10 0-0-0

31.10 3-0-0

2.11 6-0-2

3.11 0-2-0

5.11 4-2-0

7.11 0-2-0

9.11 3-2-0

11.11 4-0-0

16.11 3-0-1

17.11 4-1-1

 

Prime Korver jak się patrzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w akcie desperacji w 3 trymestrze wyciągałem Rudyego Gaya jako gościa, który ma mi dać 8 seed, ale żeby zachwalać McDermotta to bym nie wpadł! 

 

Jasiek grasz 5 osobową rotacją, reszta to kupa złomu. Nawet ja mam lepszą ławkę od Ciebie (a przynajmniej nie gorszą) z Clarksonem i Meyersem Leonardem- to strasznie smutne bo spodziewałem się więcej.

 

Niestety, miłość do kasztanów u Ciebie wygrała, więc prędzej LAC awansują do PO u nas, niż Ty zdobędziesz HCA.. w PO będziesz silny zapewne, ale zbyt szybko trafisz na GSW by myśleć o czymś więcej.

 

Każdy orze jak morze, ale jak widzę jak bardzo nie wykorzystałeś dostania za friko Lebrona.... no nic, może jeszcze się ogarniesz, póki co masz bottom 5 ławkę w lidze, gorszą od wielu tankerów, nie wiem czy tego nie widzisz, czy chcesz robić dobrą minę do złej gry, tak czy inaczej, ciężko będzie Ci zamydlić ogólny obraz. Nawet jak przesuniesz Ingrama na ławkę, a Douga wrzucicsz do s5 to wciąż będziesz miał bottom 5 ławkę w lidzę. LIPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baryły są 13-7 ale nie przegrali żadnego meczu blowoutem walcząc do samego końca w każdym meczu, ja wiem, ze to może dziwnie wyglądać, ale Malone przepracował lato na 5 i tylko nie wziął pod uwagę, ze mu atak może tak siąść, zwłaszcza % trójek

 

i źle mnie oceniasz, bo ja nie uważam, żeby trio Jok Harrisek Murray grało dobry sezon, no może inaczej - po prostu w ataku często zawodzą zwłaszcza w crunch o czym pisałem nieraz, a tu w beGM nie muszę zbytnio raczej się produkować, bo mam dobrych rolsow i nie będę pisać, że ide po top3 skoro to wszyscy raczej wiedzą

 

a co do Craiga, on nie powinien rzucać, bo nie umie ale otoczony strzelcami może dawać świetną zmianę offreb hustle elite D

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy orze jak morze, ale jak widzę jak bardzo nie wykorzystałeś dostania za friko Lebrona.... no nic, może jeszcze się ogarniesz, póki co masz bottom 5 ławkę w lidze, gorszą od wielu tankerów, nie wiem czy tego nie widzisz, czy chcesz robić dobrą minę do złej gry, tak czy inaczej, ciężko będzie Ci zamydlić ogólny obraz. Nawet jak przesuniesz Ingrama na ławkę, a Douga wrzucicsz do s5 to wciąż będziesz miał bottom 5 ławkę w lidzę. LIPA

Tu jest jeszcze większy problem niż się wydaje, bo Jasiek gra 36 minut LeBronem na PF. Ma Favorsa, ma Olynyka ( który wyleciał z rotacji Heat) i ma McDermotta, który najczęściej w Pacers wychodzi z Josephem, Evansem, Bojanem i Sabonisem jako silny skrzydłowy. Tutaj na pozycjach 1-3 jest Russell, Ingram i Butler i może pół McDermotta. A Butler z Russellem opuścili przecież 7 meczów z 21. Huertera czy Browna to na ten moment nie da się brać na poważnie w rotacji playoffowego zespołu , a tu będą grać po 20 minut. Tutaj jest zdecydowanie najgorszy obwód z ławki w lidze i nikt nie jest nawet blisko

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ fluber : Rozier per36 mój misiu robi mniej pts niż McDermott tylko na 20ts% niżej, więc raczej bym się na Twoim miejscu niepokoił :tongue:

 

Skoro skuteczność ma być miarą wartości gracza, to powinieneś się martwić, że McDermott jest Twoim najlepszym graczem:) Facet gra 15 minut na mecz, porównuj go z innymi graczmi, któzy grają po 15 minut na mecz, Seldenem, Snellem, Clarkiem czy Troyem Williamsem, bo to jest odpowiednia półka:)

 

Jeszcze odnośnie Roziera. Gdy jest na parkiecie Celtics mają obronę na poziomie obrony numer 1 w lidze, kiedy jest na ławce, obrona Celtics spada do poziomu 16 obrony w lidze. Mam McColluma i nie potrzebuję popisów Roziera w ataku, on ma bronić.

 

 

 

Russell i Butler nie opuścili nawet 1 spotkania.

 

 

Potrafimy sobie sprawdzić terminarz i wiemy, ile razy Butler miał rest z powodu późnego powrotu po kontuzji, więc nie naginaj rzeczywistości. 

 

 

 

Olynyk opuścił słownie 1 mecz i Spo się kapnął, że go powaliło ;-)

 

Olynyk zagrał 15 minut w Toronto, bo Whiteside faulował co 2 minuty. Bam zagrał w tym meczu 37 minut i więcej już nie mógł, więc Olynyk załapał się na ten kwadrans. Jest 11 w MPG w Miami praktycznie na krawędzi wstawania z ławki lub nie w zależności od problemów Hassana lub Bama.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I Olynyk wciąga Hassana ( o JJ nie wspominając) poziomem gry jak dotąd. Nie wiem czy Spo odleciał czy ma nakaz futrowania tradevalue Whiteside'a, ale to ograniczenie mpg Olynyka w Heat delikatnie mówiąc nie działa.

 Musisz się chyba jednak pogodzić z tym, że Spoelstra chyba lepiej potrafi ocenić wartość tego kasztana niż Ty:)

 

Rozier nie jest problemem, McCollum potrzebuje piłki i broniącego guarda obok siebie. Takim jest Rozier. Wzmocnienie pozycji PG by się przydało, nie powiem, może się coś od 2 trymestru trafi. Zresztą ja i tak powinienem być oceniany w innych kategoriach, bo walczę o 8 miejsce w konferencji, a nie o mistrzostwo jak podobno Ty i Olynyk z McDermottem jako dwaj kluczowi gracze z ławki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I Olynyk wciąga Hassana ( o JJ nie wspominając) poziomem gry jak dotąd. Nie wiem czy Spo odleciał czy ma nakaz futrowania tradevalue Whiteside'a, ale to ograniczenie mpg Olynyka w Heat delikatnie mówiąc nie działa.

No takie wpisy można skomentować tylko w jeden sposób XD.

 

Czy nie lepiej czasami powiedzieć mniej ale zachować w oczach niektórych jakoś tam wiarygodność niż dokonywać takich wpisów?

 

 

Swoją drogą to że Rozier ma teraz gorsza formę rzutowa to jest jednak problem dla Cavs bo

Jordan nie rzuca za 3

Gibson mało rzuca za 3

Bazemore rzuca za 3 na poziomie 0,329

Czyli w podstawowej piątce nie wygląda to kolorowo.

 

Kolejny problem na głowie Flubera :/

 

Te wszystkie wpisy też dobrze byłoby przenieść do innego tematu.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dzisiaj pojedynek Spurs-Wolves w RL NBA, bo była okazja podejrzeć aż trzech starterów Bulls w akcji. Szczerze powiem, że jak GM nie zrobi tam jakiejś rewolucji w okienku transferowym, to szanse na play-offs mają zerowe.

Jak ja za to oglądam startera Cavs wielkiego Bazemor'a to sądzę że szansę na top 5 draftu dla Cavs są całkiem spore.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja za to oglądam startera Cavs wielkiego Bazemor'a to sądzę że szansę na top 5 draftu dla Cavs są całkiem spore.

Nie ukrywam, Bazemore zaliczył najgorszy mecz w ataku w tym sezonie.

 

Natomiast w momencie, w którym mój najsłabszy starter w najgorszym meczu w sezonie rzuca o 2 punkty mniej niż Twoje dwie pierwsze opcje w ataku, to raczej trudno mówić o rywalizacji między naszymi zespołami.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, Bazemore zaliczył najgorszy mecz w ataku w tym sezonie.

 

Natomiast w momencie, w którym mój najsłabszy starter w najgorszym meczu w sezonie rzuca o 2 punkty mniej niż Twoje dwie pierwsze opcje w ataku, to raczej trudno mówić o rywalizacji między naszymi zespołami.

Czyli teraz próbujesz tworzyć narrację na podstawie jednego meczu? Nowy poziom zenady jednak został osiągnięty.

 

Zamiast atakować Bulls polecam skupić się na własnym zespole bo twoja podstawowa 5 ma problem z rzutem za 3.

 

Ale jasne dalej próbuj wmówić że drużyna bez kreatora, słabym rzutem za 3, słaba obrona zasługuje na play-offs.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.