Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Trzeba było punktować słabości tej cygańskiej łajzy co w 6 typa w tym Drummond, czyli w sumie w 4v6 lineupy Frankami Jacksonami robi bilans ponad miarę, a nie to wszystko na moje barki zrzucać.

dałem mu 20W, to jakie słabości miałem punktować? to, że trio Lillard Booker Tatum nie jest tak zgrane jak mój skład? nie wiedziałem, ze to trzeba tłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Nie wiem, ja nie czułem wsparcia od nikogo

ja po prostu naiwnie liczyłem, ze sam Jokić zapewni przynajmniej równy Wam bilans, a tak to... lepiej nic nie napisze, bo potem mi Camby znowu coś na FA będzie odejmować

@Qcin_69 łajzo, fb

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

2. Orlando Magic 36-17 

3. Toronto Raptors 36-17 

4. Charlotte Hornets 35-18 

5. Miami Heat 35-18

To jest chore. Nie dziwie się, że Alonzo do bandy już dojeżdża, Tangiers odnalazł klawiaturę, a Fluber się jakiś grzeczniejszy zrobił. Tylko Longer trzyma "swój styl".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie wiem, ja nie czułem wsparcia od nikogo, kiedy punkt po punkcie przez całe 2 trymestry obnażałem beznadziejność Drummonda i innych fatalnych pizdeczek z tej śmiesznej pseudorotacji Soty, ich bilans za 1T to absolutny skandal. W drugim został zmuszony do podania depth chartu, to przynajmniej znośnie to wyszło.

A moim zdaniem zamieniliście się narracją w zależności od trymestru. U Ciebie w pierwszym trymestrze była fatalna rotacja i grałeś kartą big-trio. A w drugim trymestrze nastąpiła zmiana ról.

Ja byłem konsekwentny. W pierwszym trymestrze wyżej ceniłem Wolves, a w drugim Lakers.

Wy też byliście konsekwentni. W roli czołowych hipokrytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha @MarcusCamby

prosiłbym abyś mi wiecej nie dodawał W by potem zabierać przy idealnej średniej, 18W w 1T bym wziął z pocałowaniem, a teraz to tylko się wkurwiłem niepotrzebnie

będę zobowiązany

muszę dodawać w lub odejmować, jeśli jest taka potrzeba, by ilość W/L się zgadzała.

Trzy razy wyjaśniłem Ci już tą wcale nie skomplikowaną matematykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha @MarcusCamby

prosiłbym abyś mi wiecej nie dodawał W by potem zabierać przy idealnej średniej, 18W w 1T bym wziął z pocałowaniem, a teraz to tylko się wkurwiłem niepotrzebnie

będę zobowiązany

Przy trymestrze który miał 28 meczów dostałeś 18W ( .642 )

Przy trymestrze który miał 25 meczów dostałeś 19W ( .760 )

 

Naprawdę tego nie widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Przy trymestrze który miał 28 meczów dostałeś 18W ( .642 )

Przy trymestrze który miał 25 meczów dostałeś 19W ( .760 )

 

Naprawdę tego nie widzisz?

a Ty nie widzisz, ze 18W to tylko o jeden więcej niż real Nuggs mieli z totalnym szpitalem

ja sobie dałem 21W realnie liczac na 19-20 nie moja wina, ze oceniam swój zespół z własnej perspektywy

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

muszę dodawać w lub odejmować, jeśli jest taka potrzeba, by ilość W/L się zgadzała.

Trzy razy wyjaśniłem Ci już tą wcale nie skomplikowaną matematykę.

to  to mi o tym nie napisałeś daj sobie te W, nie będę zly

no i szkoda, ze skoro przeczuwałeś jak zareaguję, to mi o tym nie napisałeś tylko jeszcze łajzo zamuliłeś i się striggerowałem w czasie pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

a Ty nie widzisz, ze 18W to tylko o jeden więcej niż real Nuggs mieli z totalnym szpitalem

ja sobie dałem 21W realnie liczac na 19-20 nie moja wina, ze oceniam swój zespół z własnej perspektywy

to  to mi o tym nie napisałeś daj sobie te W, nie będę zly

no i szkoda, ze skoro przeczuwałeś jak zareaguję, to mi o tym nie napisałeś tylko jeszcze łajzo zamuliłeś i się striggerowałem w czasie pracy

Ok ale ten 1W ma większą wartość w trymestrze z mniejszą liczbą meczów. Pokazuje Ci tylko, że procentowo dostałeś sporo więcej ( 64% vs 76% ) zwycięstw ugrałeś na przestrzeni krótszego czasu. Nakładając na to fakt, że Qcin ma krater pod koszem, zmieni mu się rotacja i że T3 ma 29 meczów ja bym tam postawił na Nuggets na 2 seedzie, ale na siłę Cię przekonywał nie będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ok ale ten 1W ma większą wartość w trymestrze z mniejszą liczbą meczów. Pokazuje Ci tylko, że procentowo dostałeś sporo więcej ( 64% vs 76% ) zwycięstw ugrałeś na przestrzeni krótszego czasu. Nakładając na to fakt, że Qcin ma krater pod koszem, zmieni mu się rotacja i że T3 ma 29 meczów ja bym tam postawił na Nuggets na 2 seedzie, ale na siłę Cię przekonywał nie będę. 

spoko, ja po prostu nie wierzę w możliwosć odrobienia strat skoro ten trymestr nie poszedł po mojej myśli

już mi przechodzi, jakoś to przeżyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

spoko, ja po prostu nie wierzę w możliwosć odrobienia strat skoro ten trymestr nie poszedł po mojej myśli

już mi przechodzi, jakoś to przeżyję

Jeśli Cię to pocieszy mam tak samo, bo tylko w T2 mogłem odrobić i liczyć na jakieś emocje w T3, a tak to sezon mi się w sumie skończył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

spoko, ja po prostu nie wierzę w możliwosć odrobienia strat skoro ten trymestr nie poszedł po mojej myśli

już mi przechodzi, jakoś to przeżyję

Ja wierzę w 3W więcej od dwóch teamów, a Ty nie wierzysz w 1W więcej od Wolves? 

Damn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie płacze, czuje rozczarowanie, przesiadziałem 2 dni na dyskusjach i opisie, wolałbym ten czas wykorzystać na coś bardziej efektywnego

To teraz widzisz jak to jest, jak argumentujesz coś elaboratami, napracujesz sie naanalizujesz, a na końcu dostajesz bilans z d.. (14-11) i proszę nie rozwijaj tego, jaki miałem ch%#$wy skład, bo mój jedyny wniosek jest podobny do Twojego z powyższego cytatu. Tylko, że ja po 14-11 czuję się tak jak Ty bys dostał w 2T maxymalnie 16-9 żeby to Tobie jeczcze lepiej zobrazować. 

Kelly Oubre (jeden z moich 4 graczy w tym trymestrze na 20 i więcej pkt.) chyba właśnie mi wypadł do końca sezonu.. Jego najlepszy trymestr w karierze i to jako mojej 3/4 opcji został u nas kompletnie zmarginalizowany, podczas, gdy Twoja 3 opcja Lou Williams grał bardzo słabo jak na siebie - tu może przejść nawet narracja o zmianie klubu, nowym środowisku itp. ale u Ciebie takie detale nie wpływają przecież na bilans. :) 

Szkoda, że nie potrafiłeś docenić głębi mojej drużyny, a olewasz słabe strony swojej.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo

skończ już srać do buta

błagam

dostałeś -2W ode mnie do swojego bilansu, jak chcesz to wyślij po mnie Szakala, Dżihad czy inny SWAT, ale przestań juz płakać o ten jeden głos bo wylądujesz na ignorze razem z Shadowym na amen

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.