Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Alonzo napisał:

Oczywiście wystarczyło oddać McGrudera i Haslema, ale właśnie ta wyśmiewana chociażby powyżej przez Lucasa kultura organizacji nie pozwala mi czegoś takiego zrobić

Ja tego nie wyśmiewam. Stwierdzam, za to był ruch, który zaprzecza Twoim słowom. 

I pisze to GM, który w tym sezonie wymiany nie zrobił 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja tego nie wyśmiewam. Stwierdzam, za to był ruch, który zaprzecza Twoim słowom. 

I pisze to GM, który w tym sezonie wymiany nie zrobił 😇

Ale Lucas co zaprzecza? 

Oddałem jednego gracza rotacji, ci wszyscy pozostali to są z całym szacunkiem dla nich moi garbage time playerzy, którzy nie mają żadnego wpływu na grę drużyny w tym sezonie.

Oddałem tylko i aż Cody Zellera za Nerlensa Noela, który mi wzmacnia grę pod koszem. czasami trzeba mieć odwagę podjąć trudną decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Ale Lucas co zaprzecza? 

Oddałem jednego gracza rotacji, ci wszyscy pozostali to są z całym szacunkiem dla nich moi garbage time playerzy, którzy nie mają żadnego wpływu na grę drużyny w tym sezonie.

Oddałem tylko i aż Cody Zellera za Nerlensa Noela, który mi wzmacnia grę pod koszem. czasami trzeba mieć odwagę podjąć trudną decyzję. 

No po jednym gorszym trymestrze rezygnujesz łatwo z gracza, więc nie kojarzy mi się to z wysoką kulturą organizacyjna. 

To tak jakbym teraz Malika Monka na szybko oddał, bo ma problemy z używkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Panowie, czy możecie dyskusje na temat Zellera, Noela i kultur Organizacji przenieść do odpowiedniego działu? Bo nam się śmietnik tutaj robi :P a po to założyłem osobny temat żeby były wypowiedzi tylko na temat poprawdności tego dealu

Nic na to nie poradzę, że wymiana dwóch najlepszych graczy w tym multidealu wzbudza tyle emocji :) 

9 minut temu, kolader napisał:

Ja w tym dealu nr 7 widzę 3x Biyombo, 2x Zeller i 1x Noel 😜

Skróciłem do deali, które dotyczą bezpośrednio moich Orlando :) 

8 minut temu, Lucas napisał:

No po jednym gorszym trymestrze rezygnujesz łatwo z gracza, więc nie kojarzy mi się to z wysoką kulturą organizacyjna. 

To tak jakbym teraz Malika Monka na szybko oddał, bo ma problemy z używkami. 

To nie tak Lucas. Ograniczenia związane z podatkiem zmusiłyby mnie do wymiany Codiego najpóźniej w przyszłym sezonie. Po tym, jak salary cap ma być nizsze w przyszłym sezonie - inaczej by się nie dało. 

8 minut temu, kucio napisał:

Generalnie kultura organizacji wszędzie wygląda tak, że trzyma się zawodników u siebie, dopóki nie przeszkadzają w dalszym rozwoju. Tutaj oddanie jakiś wafi nie ma nic do rzeczy. OKC w RL NBA ma naprawdę fajną kulturę organizacji, ale nie przeszkadzało im to w podjęciu decyzji w odpaleniu RW. Tak czasem trzeba działać, bo na koniec dnia, to liczą się sukcesy, a nie sentymenty.

Przykre, ale prawdziwe, jednak ja to staram się ograniczyć do minimum - na tyle, na ile jestem w stanie.Oczywiście mógłbym tych wszystkich graczy utrzymać 3 sezony, a później oddać hurtem, ale mi nie o to chodzi. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Marcus chyba robi tak by się trymestry zgadzały co do bilansów i w 1T miałeś 19-9 wpisane przy 18,41W, to teraz przy zaokrągleniach inaczej wyszło, bo tam jak się chce dać by cała liga się co do bilansów zgadzała, to zaokrąglenia są niematematyczne. 

Odrobiłeś 0,37W z straty do Wolves.

mozecie ustalić jakas jedna wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

To po co poganiałeś, że chcesz bilanse szybko:) ? I jeszcze teraz pretensje? Przecież w arkuszu masz co i jak jak chodzi o setne części W, tutaj to bardziej forfun te bilanse są podawane.

Jasiek, ja od 14 30 jestem w pracy, a jak mam 15 minut przerwy to chciałbym sie dowiedzieć ile dostałem

co to znaczy for fun? to jakieś jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem, że będzie problem z LBS.

Tak wyszło. To skutek naszego grania na połówkowe bilanse. Jesteś na krawędzi 37/38W.

Serio, wyliczenie by bilans za pierwszy trymestr miał ilość równą 420-420 W/L i 375 W/L nie jest prosty.

Brakowało trzech W względem łącznego bilansu I + II trymestr i te dodatkowe W wpadło Raptors (0,48) i Bulls (0,45). Nuggets mają (0,44). Pierwsi w kolejności są jeszcze Nets również z (0,45)

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

co to znaczy for fun? to jakieś jaja

Podstawa bilansu to jest twoje 37,44W. To co podaje to forma zwyczajowego zapisu.

Serio, nie siej fermentu, bo w pierwszym trymestrze miałeś końcówkę (0,41) i wtedy załapałeś się na dodatkowy win :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Od początku wiedziałem, że będzie problem z LBS.

Tak wyszło. To skutek naszego grania na połówkowe bilanse. Jesteś na krawędzi 37/38W.

Serio, wyliczenie by bilans za pierwszy trymestr miał ilość równą 420-420 W/L i 375 W/L nie jest prosty.

Brakowało trzech W względem łącznego bilansu I + II trymestr i te dodatkowe W wpadło Raptors (0,48) i Bulls (0,45). Nuggets mają (0,44). Pierwsi w kolejności są jeszcze Nets również z (0,45)

Podstawa bilansu to jest twoje 37,44W. To co podaje to forma zwyczajowego zapisu.

Serio, nie siej fermentu, bo w pierwszym trymestrze miałeś końcówkę (0,41) i wtedy załapałeś się na dodatkowy win :)

nie, nie ma fermentu, w pierwszym T brakowało mi 0.9 by mieć 19 na legalu, a teraz mam 18 mając średnia 19+

3h opisu, dziesiatki dodatkowych postów, a wychodzi, że nie musiałem robić nic to bym i tak miał te 18

jestem rozczarowany, trzeba było wyjebać pół rosteru siedem razy, przynajmniej bym sie nie musiał ludzić, że wcześniejsza taktyka się na coś przyda

gratuluje Socie 2 seedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie, nie ma fermentu, w pierwszym T brakowało mi 0.9 by mieć 19 na legalu, a teraz mam 18 mając średnia 19+

3h opisu, dziesiatki dodatkowych postów, a wychodzi, że nie musiałem robić nic to bym i tak miał te 18

jestem rozczarowany, trzeba było wyjebać pół rosteru siedem razy, przynajmniej bym sie nie musiał ludzić, że wcześniejsza taktyka się na coś przyda

gratuluje Socie 2 seedu

Nie płacz. Sota na ten moment ma krater pod koszem a trymestr będzie wyjątkowo długi bo aż 29 meczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

gratuluje Socie 2 seedu

Dziękujemy przyjaciołom z Denver, ale 2 seed to nasza porażka, niestety manipulacje Januarego i sprowadzanie tej gry do roto wzięły górę w tym trymestrze, oby w 3 cześć GMow się obudziła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie płacze, czuje rozczarowanie, przesiadziałem 2 dni na dyskusjach i opisie, wolałbym ten czas wykorzystać na coś bardziej efektywnego

I to było efektywne bo część straty do Wolves odrobiłeś. 

Po T1 mieli 1,83W przewagi nad Tobą, teraz 1,46W, czyli w zasadzie 1W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.