Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Drtg 107

Może być ;) 

nom, z nim na boisku Nets mają 110 a bez niego 107 :) słabo jak na topową defensywę ligi, raz odświeżył mi się post janurego, który normalnie się nie wyświetlił i ciekawie o nim pisał XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

to nie jest żadne "jeżdzenie" tylko trzeźwa ocena.

W skali ligowej nie masz głębi.

Gracze, którzy według Ciebie o owej głębi stanowią są overrated.

mogliby stanowić, ale są jednowymiarowi, więc ich łączenie stanowi problem i Alonzo tego nie chce zobaczyć

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Overrated to jest moja drużyna w 2T. 

skoro tak mówisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

mogliby stanowić, ale są jednowymiarowi, więc ich łączenie stanowi problem i Alonzo tego nie chce zobaczyć

skoro tak mówisz :D

Prince potrzebuje obok siebie defensywnego centra, zgadza się? Tak jak w Nets ma Allena, czy Jordana, mam rację? Biega po łuku i w ataku rozciąga grę. W obronie z pomcy przy Allenie, czy Jordaie jest przecież ok. On/offy ma dodatnie, zatem problemem jest jego gra obok KATa, tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Prince potrzebuje obok siebie defensywnego centra, zgadza się? Tak jak w Nets ma Allena, czy Jordana, mam rację? Biega po łuku i w ataku rozciąga grę. W obronie z pomcy przy Allenie, czy Jordaie jest przecież ok. On/offy ma dodatnie, zatem problemem jest jego gra obok KATa, tak? 

obok Noela powinien wyglądać względnie okej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, polishllama69 napisał:

obok Noela powinien wyglądać względnie okej ;) 

Obok Noela to każdy kto się nadaje na PF i ma trójkę wyglądał by przezajebiście. Taki Gallo może z Noelem nie robi jakiegoś dobrego drtg ale ortg to jest sztos. Nety też dodatnie. Samo RL OKC jest delikatnie lepsze bez Noela w D niż z nim ale to tylko dlatego, że Adams w tym roku rozgrywa chyba swój najlepszy sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Obok Noela to każdy kto się nadaje na PF i ma trójkę wyglądał by przezajebiście. Taki Gallo może z Noelem nie robi jakiegoś dobrego drtg ale ortg to jest sztos. Nety też dodatnie. Samo RL OKC jest delikatnie lepsze bez Noela w D niż z nim ale to tylko dlatego, że Adams w tym roku rozgrywa chyba swój najlepszy sezon. 

Wreszcie jakiś miód na moje serce :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Obok Noela to każdy kto się nadaje na PF i ma trójkę wyglądał by przezajebiście. Taki Gallo może z Noelem nie robi jakiegoś dobrego drtg ale ortg to jest sztos. Nety też dodatnie. Samo RL OKC jest delikatnie lepsze bez Noela w D niż z nim ale to tylko dlatego, że Adams w tym roku rozgrywa chyba swój najlepszy sezon. 

no bo Noel jest przeciętnym rim protectorem, ale bardzo dobrze switc***e a w ataku umie kończyć i atakować dechę, ot recepta na to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

no bo Noel jest przeciętnym rim protectorem, ale bardzo dobrze switc***e a w ataku umie kończyć i atakować dechę, ot recepta na to wszystko

No przeciętny brzmi jak ~0 a tak nie jest bo i blokiem straszy i ustawić się umie. Nie gubi krycia, cotestuje co się da i generalnie chciał bym aby został. Inny mój ulubieniec spada po tym sezonie ( Roberson ) więc może OKC pokusi się o coś więcej niż minimum dla Noela. 

2 minuty temu, january napisał:

@LeweBiodroSmoka @Regis

Podług mych obliczeń:

West
1. Lakers 41-12
2. Wolves 39-14
3. Nuggets 38-15
4. Rockets 34-19
5. Suns 33-20
6. Kings 29-26
7. Spurs 28-27
8. Jazz 26-29
9. Mavericks 26-29
10. Thunder 21-32
11. Pelicans 21-32
12. Blazers 14-39
13. Warriors 13-40
14. Grizzlies 10-43
15. Clippers 9-44

No to się raczej Zachód już wyjaśnił jeśli chodzi o PO. Starcie pomiędzy Dallas i Jazz o 8 seed i koniec emocji. Nie wiem co by się musiało stać abym w T3 nadgonił 5W na 29 meczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

@LeweBiodroSmoka @Regis

Podług mych obliczeń:

West
1. Lakers 41-12
2. Wolves 39-14
3. Nuggets 38-15
4. Rockets 34-19
5. Suns 33-20
6. Kings 29-24
7. Spurs 28-25
8. Jazz 26-27
9. Mavericks 26-27
10. Thunder 21-32
11. Pelicans 21-32
12. Blazers 14-39
13. Warriors 13-40
14. Grizzlies 10-43
15. Clippers 9-44

no już lama wrzucał, lipa, jeden W straty to przy takiej konkurencji dużo, a kontuzji nikomu nie życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

No przeciętny brzmi jak ~0 a tak nie jest bo i blokiem straszy i ustawić się umie.

to samo napiszesz o np. Bryancie a nikt nie traktuje go jako poważnego obrońcę ...

10 minut temu, Eld napisał:

No to się raczej Zachód już wyjaśnił jeśli chodzi o PO. Starcie pomiędzy Dallas i Jazz o 8 seed i koniec emocji. Nie wiem co by się musiało stać abym w T3 nadgonił 5W na 29 meczów. 

jak przejdzie ta wymiana to SAS też mogą walczyć o wypad :) 

sekwencja dwóch wyjazdów do OKC 2x wyjazd do SLC, Magic, wyjazd do Charlotte, Nuggets, Sota grane jako b2b, wyjazd do Denver, wyjazd do SAC, wyjazd do Rox, u siebie też nieprosty kalendarz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Ale formuły w arkuszu, by się wyświetlał już teraz bilans po 2T mógłby ktoś dać :P 

Zaraz będą. Piszę już je na dole RS Voting. Ktoś przecież się postarał aby przed T1 skutecznie je pokasować, choć nikogo bym o świadome działanie nie podejrzewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

No to się raczej Zachód już wyjaśnił jeśli chodzi o PO. Starcie pomiędzy Dallas i Jazz o 8 seed i koniec emocji. Nie wiem co by się musiało stać abym w T3 nadgonił 5W na 29 meczów. 

Trymestr jest długi, a biorąc pod uwagę jego start i kilka meczów, i to jak fatalny jest póki co Brogdon i Aldridge, a na przeciwległym biegunie są Trae i Zion, to te 2 mecze już mogę mieć do Spurs odrobione. W sumie Kings też bym nie uznawał jeszcze za pewniaka do PO, bo Gobert jest w jakimś dziwnym kryzysie, a rl Jazz zbierają póki co oklep od każdego. To jest wciąż walka 4 drużyn o 3 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.