Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Nie no, nie głosujcie sobie na złość...

na szczeście mam kwity na to, że nie miałem Magic z tym KATem za wysoko dużo wcześniej

a Tobie też wczoraj o tym pisałem, więc możesz jak coś potwierdzić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Odechciewa sie BeGM traktować na poważnie.. 

Może jeszcze zmienię Nuggets na 0-25 i dorzucę te łiny Golden St. Brooklynowi i Memphis.. 🤔

Właśnie tak odbieram 14-11. Kpina.. 

Alonzo

Apeluję do Twojego zdrowego rozsądku, popierając się liczbami.

GMowie mają na Ciebie oddać 725 głosów. ( 29 GMów x 25 meczów ). Jak myślisz? Ile z tego to jest 1W/1L? W procentach? Policz sobie, pomnóż przez liczbę ludzi przez których czujesz się pokrzywdzony i zobacz czy warto. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Alonzo

Apeluję do Twojego zdrowego rozsądku, popierając się liczbami.

GMowie mają na Ciebie oddać 725 głosów. ( 29 GMów x 25 meczów ). Jak myślisz? Ile z tego to jest 1W/1L? W procentach? Policz sobie, pomnóż przez liczbę ludzi przez których czujesz się pokrzywdzony i zobacz czy warto. 

Nie chce mi się nawet Eld komentowac tych głosów :) 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Cieszmy się z małych rzeczy.

Jak dobrze pójdzie to masz 3W przewagi nad Knicks :)

Takiego strzała nie dostałem nawet przy serii z Celtics, czy głosach na Oubre w Pacers :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMM2121 planuje zagłosować czy dalej się boi? Już w Bulls był z tym problem :)

A sobie chłopie spokojnie negocjujesz już którąś godzinę :)

2 minuty temu, Alonzo napisał:

czy głosach na Oubre w Pacers

Facepalm.

Przeraża mnie czasem twoje zaczerstwienie :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ja nie będę czekał przed kompem do północy. W sumie to już go wyłączam a tylko z kompa mogę otworzyć temat, więc @MMM2121 streszczaj poślady bo 27 minut zostało.

Ashi już przez fb też wie.

Jak dobrze widzę to głos @Qcin_69 też jest ciągle nieregulaminowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ogólnie chodzi mi o niezdrowe teksty jakie tu rzucacie teraz.

wiesz, nie mówiłem tego wcześniej, bo nie chciiałem naprawde na nikogo wpływać, ale Alonzo na samym początku napisał mi, ze docenia moje zgranie... a dał mi 18W, gdyby tego zgrania heh nie docenił to miał bym może i gorszy bilans o rl Nuggets

i tyle, nic do Alojza nie mam, od zawsze go lubiłem jeszcze nawet gdy tutaj nie pisałem nic, a podcast o Heat na Airballu, to był jeden z większych sztosów jakie słyszałem w pl, a słuchałem już wszystkiego chyba

ale skoro oczekujemy aby inni nas sprawiedliwie oceniali, to pomyślmy też czasem o tych innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie gownoburzylem o głosy, choć jak widzę 3W mniej (!) od Rockets to zaczynam rozumieć niektórych 😜

No ale takie głosowania pomogły mi z podjęciem decyzji o braku wzmocnień, bo jeśli mającego problemy zdrowotne rywala nie mogę wyprzedzić w trymestrze gdzie jestem dużo bardziej zdrowy to i wejście w podatek w Playoffs nie pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wiesz, nie mówiłem tego wcześniej, bo nie chciiałem naprawde na nikogo wpływać, ale Alonzo na samym początku napisał mi, ze docenia moje zgranie... a dał mi 18W, gdyby tego zgrania heh nie docenił to miał bym może i gorszy bilans o rl Nuggets

i tyle, nic do Alojza nie mam, od zawsze go lubiłem jeszcze nawet gdy tutaj nie pisałem nic, a podcast o Heat na Airballu, to był jeden z większych sztosów jakie słyszałem w pl, a słuchałem już wszystkiego chyba

ale skoro oczekujemy aby inni nas sprawiedliwie oceniali, to pomyślmy też czasem o tych innych

Dzięki za docenienie podcastu :) Miło słyszeć :) 

ja naprawdę doceniam Twoich Nuggets. Pisałem Tobie skąd ten bilans dzis rano. Dodam jeszcze, że czasami się waham o 1W/L - w poprzednim sezonie przy takim wahaniu sie dałem Tobie in+, zatem teraz jak sie wahałem - to in-. Sprawdzałem tez Twój grafik do końca sezonu. ja w ch$^%$j nad tym naszym BeGM siedzę i bardzo dużo analizuję. ale 14-11 zwyczajnie jest niepoważne.. dziwi mnie az tak duza liczba tak negatywnych głosów. Lowry i Mitchell w ASG, KAT w połowie trymestru (tak możliwe, że bym miał 3 All Starów) .. zgrany zdrowy skład nie licząc KATa i.. taki beznadziejny bilans.. i indywidualnie i w porównaniu z innymi teamami ze Wschodu. Ale tak zagłosowaliście.. Nie rozumiem tego za ch^^%ja, ale trza zacisnąć zęby i robic swoje.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Dzięki za docenienie podcastu :) Miło słyszeć :) 

ja naprawdę doceniam Twoich Nuggets. Pisałem Tobie skąd ten bilans dzis rano. Dodam jeszcze, że czasami się waham o 1W/L - w poprzednim sezonie przy takim wahaniu sie dałem Tobie in+, zatem teraz jak sie wahałem - to in-. Sprawdzałem tez Twój grafik do końca sezonu. ja w ch$^%$j nad tym naszym BeGM siedzę i bardzo dużo analizuję. ale 14-11 zwyczajnie jest niepoważne.. dziwi mnie az tak duza liczba tak negatywnych głosów. Lowry i Mitchell w ASG, KAT w połowie trymestru (tak możliwe, że bym miał 3 All Starów) .. zgrany zdrowy skład nie licząc KATa i.. taki beznadziejny bilans.. i indywidualnie i w porównaniu z innymi teamami ze Wschodu. Ale tak zagłosowaliście.. Nie rozumiem tego za ch^^%ja, ale trza zacisnąć zęby i robic swoje.. :) 

ja Ci już pisałem, że dla mnie 18W to też jest dziwna sprawa, ale nie wyjeżdżam z kpinami czy innymi skandalami, próbowałem Ci wytłumaczyć dlaczego terminarz działa na moją korzyść nawet, ale Ty byłeś już zaślepiony tym 14-11

za stary już jestem by wchodzić w takie wojenki, a jak Ty chcesz się o takie coś wykłucać, to już Twoja sprawa, dla mnie to wciaż tylko i aż gra, goatowa, ale wciaż tylko gra/zabawa

mam dużo poważniejsze rzeczy w realu, sądze, ze Ty też, radziłbym przewartościować priorytety

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.