Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja zagłosuje jutro do południa

ps. przedział bilansów jaki dostają Wizards jest totalnie bez sensu, 10-15? no kiddin

No moim zdaniem nie byli na top8 w tym trymestrze, a tylko top8 mam over .500 😛

Imo za dużo strat + Harden to świetny trymestr jak na "zwykłego gracza", ale trochę za słaby jak na niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Imo za dużo strat + Harden to świetny trymestr jak na "zwykłego gracza", ale trochę za słaby jak na niego 

 

jo, bo 30ppg supestarów mamy w każdej drużynie po trzech

czekam na powrót Duranta i gdy na bazie podobnej głębi bedzie trzeba dawać pace na 60W, słabe to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież tam były też kontuzje i straszna bieda pod koszem. Moim zdaniem już 0.500 dla Wizards to zawyżenie bilansu w tym trymestrze, mimo sympatii do Craiga

W T1 dałem im 16-12, czyli lepszy bilans niż średnia, więc jakimś hejterem tej drużyny nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No ale przecież tam były też kontuzje i straszna bieda pod koszem. Moim zdaniem już 0.500 dla Wizards to zawyżenie bilansu w tym trymestrze, mimo sympatii do Craiga

W T1 dałem im 16-12, czyli lepszy bilans niż średnia, więc jakimś hejterem tej drużyny nie jestem. 

ja nikogo nie chcę na nic namawiać, ale skoro pojawiły się bilanse rzędu 14-11 i kilka over .500 to chyba jednak coś tu się nie zgadza, 10-15, to mogą wykręcić nawet rl Knicks przy dobrych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Niby nie ale z drugiej strony 30ppg superstar nie pomaga specjalnie rl wizards zrobic playoffs

nie, przeszkadza wręcz, eot

ps. macie szczęście, że Sylwek jest dobrze wychowany, ja bym Wam nie popuścił ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja nikogo nie chcę na nic namawiać, ale skoro pojawiły się bilanse rzędu 14-11 i kilka over .500 to chyba jednak coś tu się nie zgadza, 10-15, to mogą wykręcić nawet rl Knicks przy dobrych warunkach

ja się bardzo długo wahałem, ale w 1T dałem Wizards ujemny 13-15, bo tam z poprzedniego sezonu ostał się tylko.. Sylwek :P zatem tu w 2T doceniłem zgranie po ponad połowie sezonu jednak - pomimo słabszej formy Hardena i urazów i dałem 13-12. Aktualnie po dwóch trymestrach Wizards wychodzą mi 26-27. Czekam na wzmocnienia Wizards i wtedy w 3T pewnie skończą u mnie na 50/50 lub na plusie jak wszystko pójdzie po ich myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty Alonzo nie ściemniaj, że jakieś zgranie doceniasz :)

Doceniam, dlatego dostałeś ode mnie tak dobry bilans. :) 

Zakładam, że wiesz, że masz w tym trymestrze 15 meczy na wyjeździe? ;) a zaczynasz b2b z Suns po wizycie w LA Lakers :) Twoje szczęście, że sporo GMów kalendarza Denver nie widziało :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Doceniam, dlatego dostałeś ode mnie tak dobry bilans. :) 

Zajebisty, postaram się odpowiednio odwdzięczyć.

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Twoje szczęście, że sporo GMów kalendarza Denver nie widziało :P

rl Nuggets leją kazdego w b2b, Twoje szczęście, ze nie wymagam od Ciebie dokładnego czytania opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Masz m.in. wyjazdy do: Wizards z Hardenem, Milwaukee, Minnesoty, 2x Phoenix, 2x Houston. - niech będzie, że 5 z tych meczy przegrałeś + jakies 2 inne losowe czyli 7 porażek wg mnie to najniższy możliwy wymiar kary. ..

a więc 18-7 :) 

taaaa, robię tam 2-5, rzeczywiście chojny jesteś :D*

*powiedzmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

No to jak Alonzo dał Ci o 1W mniej niż ja to nie wiem skąd pretensje ;)

A tekst o rewanżu słaby, powiało właśnie Alonzo na FA i mszczeniu się za Oubre. 

LBSie i Jokiciu nie idźcie tą droga. 

Ehhh.. Tłumaczyłem to już Tobie jakiś czas temu, ale masz tendencje do wybiorczej interpretacji faktów. 

Nie z żadnej zemsty tylko wg logiki GMa, który zarzucał mi coś, co sam robił. Dostosowałem się po prostu do podejścia innego GMa. :) - jak chcesz to sobie nazywać zemstą to proszę bardzo - podwójne standardy są mi dość odległe i wqrwia mnie oskarżanie o cos takiego. Zatem zakończ ten temat. 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

taaaa, robię tam 2-5, rzeczywiście chojny jesteś :D*

*powiedzmy

do tego te mecze masz często podczas serii wyjazdowych ;) 

Dochodzi jeszcze arę meczy, które moga pójśc w obie strony.. Reasumując - masz cholernie trudny grafik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.