Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Wróćmy do Hassana. Będę tu tematu bronił jak niepodległości. @BMF nie musisz odpowiadać jak nie chcesz, cytuje tylko twoją wypowiedź dla lepszego zrozumienia tekstu przez odbiorcę.

4 godziny temu, BMF napisał:

Kiedyś ktoś to wrzucił na realgm:

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=1932906

Z tego tematu. Warty przeczytania, bo jest dość spore spectrum opinii i sporo wartościowych opinii. Ogólnie i tutaj i na podforum Blazers przeważają opinie, że Hassan jest drugim najbardziej wartościowym graczem Blazers. Lepszym od McColluma i potwierdza to też sporo statystyk.

Oczywiście sam filmik to już straszna propaganda, gdzie prosi się o powiedzenie "jak chce się psa uderzać, to kij się zawsze znajdzie". Swego czasu Łukasz Woźny przedstawiał filmy i ciekawy tekst na temat tego jak "łatwo" oszukać w obronie Goberta. Gdyby zmontować z tego filmik, można by było uznać, że Rudy to kompletna niemota po bronionej stronie parkietu, a nie TOP5 obrońców ostatniego dwudziestolecia.

4 godziny temu, BMF napisał:

Ktoś powie, że to wybrane akcje, ale tak naprawdę tak to wygląda z Whitesidem regularnie - i dlatego rim protection jest przereklamowane, jeżeli ktoś (HW) wszystkie inne rzeczy robi na słabym poziomie. 

To są wybrane akcje, a rim protection i obrona pomalowanego nie są przereklamowane. To wciąż najważniejszy czynnik wymagany od centra.

4 godziny temu, BMF napisał:

Ostatnio oglądałem sobie powtórkę (tzn. drugi raz) mecz Pelicans-Blazers - i tam Marc Jackson powiedział, że Whiteside to jest kandydat do DPOTY (XD)

To jest zdanie sporej części ekspertów. Zamiast to wyśmiewać, zacząłbym to analizować. Oczywiście ten poziom DPOY to przesada, ale wciąż bardzo dobry obrońca.

4 godziny temu, BMF napisał:

A skoro za cały sezon Whiteside nie poprawia tej defensywy Blazers za bardzo, to jakoś średnio wierzę, że problemem jest tylko granie obok słabych partnerów.  

Idąc tym tokiem rozumowania, to Hassan wcale nie jest czarną dziurą w ataku, bo znacząco poprawia atak Blazers. Statystyki jedno, a na chłopski rozum drugie. Zresztą taki "dobry obrońca" Vucevic znacząco pogarsza defensywę Magic, więc albo nie jest dobry albo mój Bamba to już poziom Goberta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Czy Spurs oficjalnie wypisali sie z wyscigu o Playoffs czy Ignazz cos tam kombinuje jeszcze w innych wymianach?

dobrze by było aby wypadł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Fajne te opisy co teraz nadrabiam, dobrze się to w większości czyta. Sixers wstępnie przekonali mnie do zmiany o plus1 głosu, siądę przy tym jeszcze.

Natomiast Camby lol, ten tekst o Valanciunasie że mobliny i switche w D toś popłynął mocno xd

mój opis Ci się nie podobał?

Jonas nie jest mobilny wg Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Czy Spurs oficjalnie wypisali sie z wyscigu o Playoffs czy Ignazz cos tam kombinuje jeszcze w innych wymianach?

😁

Dalsze ruchy będą ale...

Nie siejemy po pierwsze dezinformacji bo najpierw czytałem jakie to spurs beznadziejne w obronie a teraz po oddaniu gracza z ławki  który rzeczywiście w D nie grzeszył talentem( uwertura wymian) będę czytał jaki byłem w sumie przed wymiana świetny i jak się osłabilem. 😅

Strata samego Romeo zaraz urośnie do rangi kontuzji Duranta )))) A tak na serio przecież core spurs został bez zmian a uzyskane picki pragnę poświecić na wzmocnienia  gdzie cześć ofert już czeka na to aby została zaakceptowana ta mega wymiana która co oczywiste wstrzymała decyzyjność całej ligi  i gm 

@Lucas doceniam ze w momencie otwarcia okienka transferowego tak dbasz o moje interesy ale nie pisz proszę „ oficjalnie się wypisali z PO”  gdy okienko ruszyło dopiero  godzinę temu czy dwie a widzisz przecież jaka krucha posiadam osobowość jak zaatakujcie mnie z kolega gm Jazz a swoje dołoży Pels i OKC czyli zespoły konferencji zachodniej z przedziału 7-12.

jesteś lepszy niż ten wpis :))))))

odpisując wprost: pragnę zysk 4 pickow przeznaczyć na wzmocnienia oczywiście wymieniając z istotnych graczy rotacyjnych wspomnianego Bertansa aby zachować ciągłość liderów  i walczę o PO jak w każdym roku naszej gry bo nie tankowałem nigdy  

Innym GM pragnę wytłumaczyć powody oddania Bertansa:

dwa lata temu w lato złożyłem Bertansowi ofertę 4 letniego kontraktu ale z jakiś powodów została preferowana głosowaniem oferta 2 letnia minimalnie lepsza co mi ograniczyło pole manewru niestety wprowadzając niestety krótki termin gracza pod kontraktem. Czemu nie zaakceptowaliscie 4 letniej oferty nie wiem.  

w rozmowach przez te lata ogólnie o dostępności graczy sami wiecie jak ceniłem Bertansa ( wręcz przeceniałem chorobliwie) i tak na prawdę on był na stole jedynie przy rozmowach o graczach kalibru Beal gdzie kwotowalem pickami a w pomniejszych dyskusjach wpadł teraz  gdy kończy się kontrakt a gdzie spurs maja na 2021 130.000.000 i nie będą po podpisaniu Brogdona i Murraya graczem finansowym  na rynku  a czary goryczy przelały prawdziwe PO gdzie z Denver Bertāns został wywalony z rotacji gdy go Nuggets przeszkolili w obronie  

zamiast liczyć na cud ze w lato za grosze bez praw RFA go obronie postanowiłem sprzedać najdrożej jak się da w pickach których mam mało  

to zrobiłem a teraz picki chce wykorzystać w celu bardziej trwałego wzmocnienia  

doszly aż 4 ciekawe wybory i może któryś z GM podejmie tematy przeze mnie wysłane  / wspomniana wyżej wymiana wstrzymała rozmowy do których zaraz siadam  

spurs maja swoje wady oczywiście ale oddanie Bertansa ich akurat nie pogłębia a zastępstwo szykuje zacne  

 

 

15 minut temu, polishllama69 napisał:

dobrze by było aby wypadł :D 

Drugi wspomniany wujek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

😁

dwa lata temu w lato złożyłem Bertansowi ofertę 4 letniego kontraktu ale z jakiś powodów została preferowana głosowaniem oferta 2 letnia minimalnie lepsza co mi ograniczyło pole manewru niestety wprowadzając niestety krótki termin gracza pod kontraktem. Czemu nie zaakceptowaliscie 4 letniej oferty nie wiem.  

moze dlatego, ze dzieki temu teraz zarobi duzo wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapytałem, bo tak to wygląda. Jesteś na styku awansu, wymieniasz lepszego gracza na gorszego. Zamiast napisać, że będą ruchy to znów nrozpisujesz się tak i emocjonalnie, że nawet mi się tego czytać całego nie chce. 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

moze dlatego, ze dzieki temu teraz zarobi duzo wiecej?

O dobrze że ten fragment wyciales, czyli znaczy coś ciekawego. To dobrze świadczy o agentach zawodnika. 

Russell chciałby takich :)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

dwa lata temu w lato złożyłem Bertansowi ofertę 4 letniego kontraktu ale z jakiś powodów została preferowana głosowaniem oferta 2 letnia minimalnie lepsza co mi ograniczyło pole manewru niestety wprowadzając niestety krótki termin gracza pod kontraktem. Czemu nie zaakceptowaliscie 4 letniej oferty nie wiem. 

Pewnie dlatego, że jako agenci dbamy o dobro Bertansa, a nie Spurs.

Nie bądź Alonzo :)

Ale oczywiście picki dobrze wykorzystaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Pewnie dlatego, że jako agenci dbamy o dobro Bertansa, a nie Spurs.

Nie bądź Alonzo :)

Ale oczywiście picki dobrze wykorzystaj ;)

Obie oferty były dobre i uważam ze 4 letnia dla takiego rolesa nawet lepsza. Biorąc pod uwagę jego zdrowie tym bardziej 

No ale konsekwencja tego wyboru jest po prostu zmiana otoczenia bo mając 4 letnia miałby inny status w wymianach na luty 2020. 

Pretensji większych nie mam tylko wskazuje powody oddania. A najważniejsze to jest to ze negocjacje były z Kuciem i w rl NBA nie podrzucono by go dalej do OKC po prostu. Te kaskadowe wymiany to u nas tylko. 

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

moze dlatego, ze dzieki temu teraz zarobi duzo wiecej?

Ja w niego wierzyłem ale dwa lata temu mało miałem wspolwierzacych. Nawet uruchomiłem audycje „Bertans bawi się świetnie” 

Trzeba ocenić z perspektywy wszystkich lat oraz ryzyka kontuzji a nie lipiec 2020 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Ja w niego wierzyłem ale dwa lata temu mało miałem wspolwierzacych. Nawet uruchomiłem audycje „Bertans bawi się świetnie” 

Trzeba ocenić z perspektywy wszystkich lat oraz ryzyka kontuzji a nie lipiec 2020 

czas jedynie potwierdzil, ze to byla znakomita decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Obie oferty były dobre i uważam ze 4 letnia dla takiego rolesa nawet lepsza. Biorąc pod uwagę jego zdrowie tym bardziej 

No ale konsekwencja tego wyboru jest po prostu zmiana otoczenia bo mając 4 letnia miałby inny status w wymianach na luty 2020. 

Znaczy ja ogólnie Bertansa nie cenię. Chyba nie było bardziej irracjonalnego trade value podczas negocjacji niż te z udziałem Bertansa. Pamiętam jak wycofałeś nasz deal, to zbierałem szczękę z podłogi. Co i raz przewijało się to nazwisko i wiedziałem, że kto kupi, ten dla mnie przegra, bo cena była kosmiczna.

Ale faktem jest, że jakby wziął tamtą ofertę to byłby stratny koło 15mln przez 4 lata ( szacuje, że MLE ktoś mu rzuci )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamb sobie u nas bardzo ceni 4 letni deal. 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy ja ogólnie Bertansa nie cenię. Chyba nie było bardziej irracjonalnego trade value podczas negocjacji niż te z udziałem Bertansa. Pamiętam jak wycofałeś nasz deal, to zbierałem szczękę z podłogi. Co i raz przewijało się to nazwisko i wiedziałem, że kto kupi, ten dla mnie przegra, bo cena była kosmiczna.

Ale faktem jest, że jakby wziął tamtą ofertę to byłby stratny koło 15mln przez 4 lata ( szacuje, że MLE ktoś mu rzuci )

Sporo osób nie ceni co mnie zaskakuje. 

Wyszło to w rozmowach o Bealu rok temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.