Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jak covington się nie spierdoli w nowym klubie, a Miami w realu wejdą do playoffs, to Philly jest moim czarnym koniem do mistrzostwa. Maja wszystko co trza, glebie, superstara, druga i trzecia opcje, veta, spacing, defence, co tylko dusza zapragnie. Wszystko co spróbują zagrać knicks, to Philly ma na to kontrę. To jest chore w sumie ze tecu ma klaya jako 3cia opcje i josha richardsona jako czwarta, covingtona jako piąta, a jakby mu zabrać cała s5, to z ławki jak wszyscy sa zdrowi ma skład który chyba by zrobił ze 40W.

I to wszystko mimo skopania rok temu draftu ( Josh Jackson), w którym mógł wyciągnąć jeszcze jednego future allstara...

 

GSW ma problem generalnie - evans który miał

Być klayem spadł w rotacji chyba za joe harrisa? Harrisa? Jak curry znowu wyłączy god-mode w PO to widzę szanse na detronizację, jaram się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak covington się nie spierdoli w nowym klubie, a Miami w realu wejdą do playoffs, to Philly jest moim czarnym koniem do mistrzostwa. Maja wszystko co trza, glebie, superstara, druga i trzecia opcje, veta, spacing, defence, co tylko dusza zapragnie. Wszystko co spróbują zagrać knicks, to Philly ma na to kontrę. To jest chore w sumie ze tecu ma klaya jako 3cia opcje i josha richardsona jako czwarta, covingtona jako piąta, a jakby mu zabrać cała s5, to z ławki jak wszyscy sa zdrowi ma skład który chyba by zrobił ze 40W.

I to wszystko mimo skopania rok temu draftu ( Josh Jackson), w którym mógł wyciągnąć jeszcze jednego future allstara...

 

GSW ma problem generalnie - evans który miał

Być klayem spadł w rotacji chyba za joe harrisa? Harrisa? Jak curry znowu wyłączy god-mode w PO to widzę szanse na detronizację, jaram się.

 

Brakuje closera, ball handlera na czwarte kwarty, który będzie potrafił coś więcej niż podać do Embiida na post, by ten się martwił. Dużo jest wyrobników, może nawet za dużo, a brakuje kogoś z fire power.

 

Teoretycznie Klay jest w stanie zagrać jakąś irracjonalną serie na łuku, ale jednak jest ten mały problem.

 

Oczywiście Tyreke Evans to kiepski fit w Warriors. Mówię to od dawna. Pewnie pójdzie na ławkę tak jak w Pacers, a wskoczy Joe Harris ( najlepszy catch and shooter strzelec w lidze na ten moment ) lub może Crowder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MJ1 największy pechowiec póki co

 

 

Memphis wing Dillon Brooks will miss six to eight weeks with a Grade 2 MCL sprain, team says.

 

Jest, jak jest, ale stabilnie :P w dniu, w którym Dillon złapał kontuzję wrócił Devin Harris, więc jakoś rotacja się sklei ;) nawet dziś Mavs wystawili Finney-Smith jako fałszywego SG, więc coś tam porzeźbię ;) i tak uważam, że mimo kontuzji mam lepszą ławkę niż LAL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35,7% moja rotacja aktualnie rzuca (Favors u mnie nie rzuca jako center)

 

 

Derrick Favors zaczął sezon od 0/6, ale trafił 6 z ostatnich 10 trójek (37,5% right now).

Stretch 5 biczys.

Młody Janie, a później jak ktoś krytykuje Twoje wpisy w tym dziale to nazywasz go hejterem i ze NAGLE zmienia zdanie na temat Twoich graczy, jak sam w przeciągu 24 zmieniles cala taktykę na trymestr bo Favors trafił 6 trojek. Heh.

 

Favors jako center radzi sobie przeciętnie tak jak pisałem, dobrze że @Ely to potwierdził, bo jako ze nie gra z nami to przynajmniej w stosunku do niego nie będziesz wyciągał błędnych wniosków jakoby cały świat chciał Twojej porażki z czystej zawiści :)

 

Niestety, ale ciężko znaleźć (poza tankerami) drugi zespół z tak słabiutka rotacja, także poszukaj głębi, bo Butler z Lebronem wraz z jednorazowym wybryki em DARa to trochę kiepsko jak na Twoje aspiracje...:(

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan Clarkson może być gamechangerem (pozdro Camby) dla tankerów, dlatego jak się tankuje to dobrze go nie mieć.

Jednak równie dobrze go nie mieć, gdy gra się w mocnej ekipie, bo nic nie da w walce o PO.

 

Taki gorący kartofel, który u nas nie ma przeznaczenia i trza się go pozbyć :tongue:

siej propagandę gdzie indziej :tongue: Sam jeden Jordan jest lepszy niż Twoja cała ławka razem wzięta, więc troszkę szacusnku dla Jordana :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zależy czego się szuka. Na pewno byłby lepszy jak chodzi o scoring i grę z piłką od mojej ławki, ale ja celowo tak team budowałem (bo ludzie z ławki i tak będą grać przecież z starterami, czyli LJ lub Butlerem i Ingramem) zdecydowanie nie chcąc takiego typu jak Clarkson graczy.

 

Jak ktoś potrzebuje średniego punchera na paręnaście minut z ławki, który ma być średnim liderem 2nd unitu ... no średnio jak widać :tongue:

za bardzo się opierasz na tym co Clarkson grał do tej pory w LAL i za Lebronem :smile: Sorry, ale jeśli 16 punktów z ławki w 24 minuty to dla Ciebie średni puncher, to jestem ciekawy jakich przymiotników użyjesz w stosunku do Keina Huertera (5p w 17,5 minuty, 46%efg),

czy przede wszystkim Russella, który ma niemal identyczne statystyki jak Clarkson, na niższym efg :smile: Czekam z wypiekami na twarzy jak będziesz bronił Russella, grającego

gorszy sezon w stosunku do wielkiego Jordana Clarksona :smile:

 

 

Oczywiście zgadzam się, że Jordan nie byłby pożądany w każdym zespole u nas, ale jest kilka zespołów z czołówki, którym wcale by on nie zaszkodził, a nawet dodał jakości, ale oczywiście jeśli będziesz się kierował wspomnieniami z ubiegłego sezonu to to pominiesz;)

 

Na ten moment Jordan jest na najlepszej drodze by powtórzyć historię Nikoli Miroticia z poprzedniego sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo się opierasz na tym co Clarkson grał do tej pory w LAL i za Lebronem :smile: Sorry, ale jeśli 16 punktów z ławki w 24 minuty to dla Ciebie średni puncher, to jestem ciekawy jakich przymiotników użyjesz w stosunku do Keina Huertera (5p w 17,5 minuty, 46%efg),

czy przede wszystkim Russella, który ma niemal identyczne statystyki jak Clarkson, na niższym efg :smile: Czekam z wypiekami na twarzy jak będziesz bronił Russella, grającego

gorszy sezon w stosunku do wielkiego Jordana Clarksona :smile:

 

A zrobisz Januarowe:

gracz A

gracz B

Z Clarksonem i Ingramem w rolach głównych? :smile: (punkty, TS, zbiórki, asysty, przechwyty, bloki, straty i trójki)

Proooszę :smile:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty:

Gracz A: 15,0 w 30,5 minuty

Gracz B: 15,8 w 24,0 minuty

Trójki:

Gracz A: 0,7 na 1,8 próby- 35%

Gracz B: 1,3 na 4,1 próby- 30%

eFG%

Gracz A: 47,9%

Gracz B: 52,2 %

Zbiórki:

GRACZ A: 3,3 w 30,5 minuty

Gracz B: 3,2 w 24 minuty

Asysty:

Gracz A: 1,8 w 30,5 minuty

Grac B: 1,8 w 24 minuty

Straty:

Gracz A: 2,7 w 30,5 minuty

Gracz B: 1,7 w 24 minuty

TS%

Gracz A: 51,3%

Gracz B" 54,9 %

Win Shares:

Gracz A: 0,0

Gracz B: 0,6

OBPM:

Gracz A: -(minus)4,3

Gracz B: +(plus)1,8

DBPM:

Gracz A: -(minus) 0,8

Gracz B: -(minus) 3,2

BPM:

Gracz A: -(minus) 5,1

Gracz B: -(minus) 1,4

 

A teraz zagadka wieczoru, który z tych graczy to kasztan, którego Lakersi nie potrzebują, a który to ich 3 opcja ofensywna (a w kilku meczach nawet druga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Qcin co chcesz osiągnąć, skoro Ci już napisałem, iż swój team będę za miesiąc opisywał.

Ale jak udało Ci się gdzieś Clarksona spylić nie dopłacając, to gratulacje ;-)

 

A subtelna różnica jest taka, że Ingram poprawia grę RL Lakers, Clarkson zaś gigantycznie pogarsza grę najsłabszej ekipy w NBA ;>

bo mi iskasz po moim graczu, a GM Minnesoty nie pozwoli na takie bezpardonowe ataki i zaczepki w stosunku do swoich gwiazd ( i rolsów też)- murem za Jordanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A subtelna różnica jest taka, że Ingram poprawia grę RL Lakers, Clarkson zaś gigantycznie pogarsza grę najsłabszej ekipy w NBA ;>

I jest to jedyny gracz Twojego BIG 6, który poprawia grę swojego zespołu i jest +3,2. LeBron jest minus 6, Butler minus 5, Russell -5,9, Olynyk -1,1 i Twój nowy stretch 5 jest -17,1. Łącznie wychodzi minus 32, na 6 podstawowych graczy rotacji, więc tego argumentu powinieneś raczej unikać w dyskusji. I jest to -32 w 5 różnych zespołach, z których chyba żaden nie jest na ten moment w play-offs ( Jazz, Lakers, Wolves i Heat są poza ósemką, Nets mają taki sam bilans jak Magic i nie wiem, który z tych zespołów jest 8 na Wschodzie). 

 

Akurat on/offem January można Twój skład orać na całego ( ja oczywiście zdaję sobie sprawę, że to kwestia lineupów, ale pamiętaj, że jak będziesz używał tego argumentu, to możesz nim oberwać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.