Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jordan Clarkson w nocy flirtowal z triple double, tak tylko przypominam narzekajacym na brak głębi w składzie, niedostatki w obwodzie i problemy rzutow.

 

CAVS jacy są tacy są, ale Jordan prezentuje się zdecydowanie najlepiej z tej całej gromady.

 

Jeśli komuś potrzeba troszkę słabszego w obronie Klasa Thompson, to zaprasza na priv, oferta skierowana głównie do walczących o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to się tam prezentuje pod każdym względem Zizić jak dotąd.

True story.

 

 

Natomiast Clarkson rzucił 11 pkt z 17 rzutów, a jego średnia asyst z sezonu do tego spotkania to było 0.9 tak? :P

co to za wybiorcze statystyki... Jordan jest chwalony nawet przez fanów CAVS, którzy Zizica wysłali by najchętniej do Stelmach, żeby odbyl kilka treningów z Hrycaniukiem xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą jesteśmy w 100% pewni, że zachód jest zamknięty na PO przy aktualnej dyspozycji Jazz i Rox ;-) ?

 

Ty się lepiej martw o Lakers ;P LeBron z Ingramem jeszcze się nie zgrali, D'Lo nie zachwyca, a ławka nie wygląda na mocną...

 

Prawie wszystkie ekipy zmagają się z jakimiś problemami, większymi czy mniejszymi ;) na oceny przyjdzie jeszcze czas i w sumie śmieszy mnie, jak się niektórzy tu chwalą po jednym mocnym meczu danego gracza - najlepsze jest to, że to inni oceniają Waszą ekipę, a nie Wy sami. Jeśli chcecie oceniać statystykami (wybranymi, które pasują pod mocny/słaby bilans drużyny), to może jakąś formułkę wymyślcie do Excela, co od razu zliczy bilanse :tongue:

 

Nie będę ukrywał, że liczyłem na lepszy start sezonu w wykonaniu moich graczy ;) Tobias gra fajnie, Finney-Smith pokazuje się z dobrej strony i ogólnie wysocy grają fajnie, a na obwodzie CP3 na razie poniżej oczekiwań i Hayward jeszcze nie wrócił do najlepszej formy.

 

Mimo wszystko, z całym szacunkiem dla reszty drużyn Zachodu, nie wiem, czy jakaś ekipa mogłaby (o ile nie pójdą jakieś wzmocnienia po 1. trymestrze) zaskoczyć tak, żeby wejść do ósemki. Chyba, że komuś połamie się 3/5 pierwszej piątki, to wtedy jest szansa ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którzy?

Gdyby Brown był w lepszej formie, to pewnie okc mogliby coś zdziałać. 

 

Ayton i Ed Davis.

 

Bell trochę mało gra w GSW i trochę poniżej moich oczekiwań, ale u mnie też może liczyć na te kilkanaście minut.

 

Nawet Swanigan ostatnio się fajnie pokazał i gra w rl po kilka/kilkanaście minut, w tym raz bardzo pomógł w wygranej z Indianą robiąc 11/10 i walcząc mocno na tablicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton 

 

Przyjdzie czas na dyskusje na ten temat, chyba że ktoś wcześniej wyręczy :tongue:

 

ale ogolnie jak na moje to twoja obrona z aytonem i harrisem pod koszem, to autostrada. nie ma murray'a, wiec obrona jest fatalna 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do tego wszyscy po za Jamesem mają ujemny impact na grę.

a Huerter ? Czekam z wypiekami na elaboraty jak to grający po 12 minut w Hawks Huerter odmieniłby losy walki o mistrzostwo :)

 

imo, w tym momencie LAL w PO z 6-8 miejsca :) Olejnik zgodnie z typowanie przedsezonowym to kasztan, Favors trochę się w końcu poprawił i jest w końcu neutralny także jest jeszcze szansa na te PO, ale bez regularnej gry Butlera to więcej niż 6 seed to będzie cud :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą jesteśmy w 100% pewni, że zachód jest zamknięty na PO przy aktualnej dyspozycji Jazz i Rox ;-) ?

 

Zadałem to pytanie ostatnio dwa razy, sam nawet próbując coś typować i nikt się nie podjął odpowiedzi.

 

Bez złośliwości. Kogo widzicie na zachodzie na 9 i 10 seedzie, zakładając, że znana na ósemka wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do tego wszyscy po za Jamesem mają ujemny impact na grę.

No powiedzmy, chociaż LeBron jest mocno ujemny w on/off, a w zeszłym sezonie do końca lutego też zresztą był na minusie, albo na zerze. I pamiętam, jak wtedy January jechał LeBrona za to, że ma on/off bliski zera ( a teraz LeBron ma on/off -11). Zresztą, skoro w zeszłym roku January ( będąc obiektywnym, bo nie mając w składzie w BeGM LeBrona) pisał to:

 

Teza ely3 - LJ w tym sezonie nie jest w top5 to było proste, a zaczęło się pisanie o tym fatalnym supporcie. Zdradzę sekret - w tym sezonie 1 raz Cavs są tak samo (no nawet gorzej, ale kwestia lineupów) słabi z LJ lub bez.

 

Dyskusja zaczęła się od tego czy w tym RS LJ jest w top5 ligi. Meh i tak delikatnie to ely3 napisał.  Pisałem o tym już dawno - ovr jak na poziom LJ to jest słabiutki zasadniczy sezon, nie wiem czy naprawdę w 3xALLNBAteams zmieścić się w ogóle powinien. On jest w tym sezonie fatalnym obrońcą.

I wisienka na torcie:)

 

Support LJa bez niego jest dodatni. Co kogo obchodzi kto tam jest 2, 4 czy 7 graczem? Oceniamy RS.

to jak koszmarny wpływ na bilans w RS musi mieć w tym roku? :smile:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.