Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby to on był takim anchorem w D to miałby adv staty w def na poziomie przynamniej draymonda a póki co wychodzi że jest dobry ale nie tak elitarny jak myślisz 

 

w tym sezonie spoko backup ale nie róbmy z niego kogoś niezastąpionego na tym kontrakcie 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to on był takim anchorem w D to miałby adv staty w def na poziomie przynamniej draymonda a póki co wychodzi że jest dobry ale nie tak elitarny jak myślisz 

 

w tym sezonie spoko backup ale nie róbmy z niego kogoś niezastąpionego na tym kontrakcie 

 

patrząc na te adv stats to jest zdecydowanie jeden z najlepszych backapów, ezy

 

a jego lepsza gra wynika z tego po prostu, że cała gra została przemeblowana i Ślwka nie musi już łatać wszystkiego jak leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykły on/off który po różnego rodzaju adjustment mówi Ci że śliwka broni w tym sezonie dobrze ale nie tak zajebiście jak myślisz że broni  :nevreness:

 

ee; w sumie sprawdzilem bo myslalem ze on ma jakies on/off plus 20 i faktycznie z nim maja def rtg 90 a tutaj 

plumlee on ; def rtg 100.0

plumlee off ; def rtg 109.1

 

do tego rzecz jasna pogarsza off o ponad 6 pts/per 100 wiec nawet ten zwykly on/off tak zajebisty tez nie jest 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykły on/off który po różnego rodzaju adjustment mówi Ci że śliwka broni w tym sezonie dobrze ale nie tak zajebiście jak myślisz że broni  :nevreness:

 

nigdzie nie napisałem, że broni zajebiście, bo ten cały drtg jest zawyżony,choć wychodzi, że nie aż tak bardzo

 

bardziej cieszy mnie ten netrtg, który potwierdza moje zdanie, że odpowiednio wkomponowany to jest to bardzo dobry gracz, a pod Nuggets to już w ogóle, choćby nie trafił już żadnego ft w karierze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy przecież oni grają jak kasztany, żodyn by się u mnie na minuty nie załapał :tongue:

Ale poczekam na opis, wtedy jak coś się poznęcam^

 

Olynyk stracił mpg na C w Heat i na tym cierpi, zresztą wiadomo co myślę o rosterze Heat. [Hassana wyje*ać, Butlera sprowadzić]

 

No i Winslow wysłał na ławkę tego kaszalota olynyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 10 players by Player Impact Plus-Minus so far this season —>

Anthony Davis: +5.6

Kyle Lowry: +4.0

Blake Griffin: +3.9

Stephen Curry: +3.4

Gary Harris: +2.9

Khris Middleton: +2.9

Nikola Jokic: +2.9

Giannis Antetokounmpo: +2.8

Joel Embiid: +2.7

Danny Green: +2.6

Bottom 10 players by Player Impact Plus-Minus so far this season —>

Shelvin Mack: -2.9

Dennis Schroder: -2.3

Patty Mills: -1.9

Avery Bradley: -1.8

Carmelo Anthony: -1.8

Justin Holiday: -1.6

Paul George: -1.6

Terrance Ferguson: -1.6

Collin Sexton: -1.5

Jaren Jackson: -1.5

Ah żeby tak spurs w realu zrobili co ja czyli oddali Millsa a zatrzymali Greena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 10 players by Player Impact Plus-Minus so far this season —>

Anthony Davis: +5.6

Kyle Lowry: +4.0

Blake Griffin: +3.9

Stephen Curry: +3.4

Gary Harris: +2.9

Khris Middleton: +2.9

Nikola Jokic: +2.9

Giannis Antetokounmpo: +2.8

Joel Embiid: +2.7

Danny Green: +2.6

Bottom 10 players by Player Impact Plus-Minus so far this season —>

Shelvin Mack: -2.9

Dennis Schroder: -2.3

Patty Mills: -1.9

Avery Bradley: -1.8

Carmelo Anthony: -1.8

Justin Holiday: -1.6

Paul George: -1.6

Terrance Ferguson: -1.6

Collin Sexton: -1.5

Jaren Jackson: -1.5

Ah żeby tak spurs w realu zrobili co ja czyli oddali Millsa a zatrzymali Greena.

 

Podajesz dane z 25 października i trochę się pozmieniało.

 

Ale skoro Goldstein na tapecie to podaje aktualną tabelkę -> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1l6PWeds4w99_z1aQ5sxrwwjyTST_-esvRbQxAQHbsyE/edit#gid=0

 

Davis 16, Griffin 24, John Wall 38 ( mimo fatalnego bilansu Wizards, on jest najlepszym graczem i ma dobre miejsce ), MKG 55.

 

Wszyscy powyżej plus 1,0 PIPM

 

Jeśli dodać do tego solidnego Buddy Hielda, to piątka Pels wygląda mocno na początku sezonu. Kluczowa będzie rotacja i zdrowie graczy, ale na ten moment widzę się na trzecim miejscu na Zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla, bla, bla John Wall jest wielki bla, bla, bla

 

A tymczasem Butler po za 100. Nie dość, że kontuzje, dramy to jeszcze sportowo w advanced stats ostro daje dupy

 

https://stats.nba.com/players/advanced/?sort=NET_RATING&dir=-1&CF=TEAM_ABBREVIATION*E*MIN:MIN*GE*15&Season=2018-19&SeasonType=Regular%20Season

 

Cytując klasyka "Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty coraz gorsze statsy podajesz, tym razem eeee.. wystarczy sprawdzić top20 tego co wrzuciłeś :grin: ?

 

Wrzuć swoje, skoro staty z oficjalnej strony NBA Ci nie pasują :)

 

Kto w TOP20 razi Ci w oczy?

 

Genialny Lowry? Siakam? Marc Gasol, który dwa razy wypluł i przeżuł Utah Jazz?

 

Metodologia Goldsteina nie jest w pełni miarodajna, ale jakiś zarys daje. U Engelmanna podobna lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.