Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

dla Ciebie każdy kto przez ostatnie lata przewinął się przez Knicks to gracz do tanku ;)

 

A Kanter miał przecież fajny okres w Thunder i wciąż jest sporą wartością dodatnią w ataku. Jako, że Poeltl dość niespodziewanie przegrywa miejsce w rotacji nawet z Cunninghamem, to pewnie starterem jest właśnie Turek.

 

Valanciunas dużo lepszy od Enesa jako partner Siakama? :)

 

To co powiem idzie mocno na moją niekorzyść ale człowiek...morza ma rację. Kanter to idealny typ robiący puste staty pod tank no i zerowa obrona

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pls, naprawdę istnieje potrzeba rozpoczynania dyskusji, jak nieefektywny jest Kanter i jak jego statsy nie mają żadnego przełożenia na wynik, a swoją obecnością na parkeicie jedynie ciągnie team w dół?

 

Owszem, jest prawdopodobnie jednym z lepszych graczy w lidze na poscie. Pytanie jakie to ma znaczenie?

 

Chyba tak, bo zerknąłem na jego statsy w Thunder i w każdym był plusowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Camby jakieś uwielbienie dla pewnych gości, którego ni chu... nie da się zrozumieć.

 

 

Beasley, Kanter, Slava Medvedenko.

 

Kto tam jeszcze? 


Chyba tak, bo zerknąłem na jego statsy w Thunder i w każdym był plusowy.

 

a te z knicks co Ci mówią? :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Camby jakieś niewytłumaczalne uwielbienie dla pewnych gości, którego ni chu... nie da się zrozumieć.

 

 

Beasley, Kanter, Slava Medvedenko.

 

Kto tam jeszcze? 

 

Do Kantera nie mam żadnego uwielbienia, ale już robienie z Niego jakiegoś leszcza zakrwawa o paranoję. Po prostu stosujecie zbyt restrykcyjne oceny graczy.

 

Jeszcze ostatnio przeglądałem dyskusje z czasów jak Kanter dostał tą umowę i wiele cenionych userów, w tym January mówiły, że to jest dobra umowa dla Turka. Trzy lata plusowy gracz jako rezerwowy w Thunder, w PO teamie, a tu się okazuje, że w BeGMowych Raptors myślących o tanku będzie ciągnął w dół.

 

Pewnie się dowiem, że Pau Gasol i Ekpe Udoh lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kantera nie mam żadnego uwielbienia, ale już robienie z Niego jakiegoś leszcza zakrwawa o paranoję. Po prostu stosujecie zbyt restrykcyjne oceny graczy.

 

Jeszcze ostatnio przeglądałem dyskusje z czasów jak Kanter dostał tą umowę i wiele cenionych userów, w tym January mówiły, że to jest dobra umowa dla Turka. Trzy lata plusowy gracz jako rezerwowy w Thunder, w PO teamie, a tu się okazuje, że w BeGMowych Raptors myślących o tanku będzie ciągnął w dół.

 

Pewnie się dowiem, że Pau Gasol i Ekpe Udoh lepsi.

 

Jakie ma statsy w Knicks?

 

I czy ktokolwiek z tych cenionych userów myślisz, że podtrzymałby opinię o kontrakcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma statsy w Knicks?

 

I czy ktokolwiek z tych cenionych userów myślisz, że podtrzymałby opinię o kontrakcie? 

 

A kto w Knicks ma dobre staty?

 

To patologiczna organizacja. Przez pięć lat nie daliście lidze nawet wartościowego rolesa. Ostatni przypadek waszych dobrych graczy, którzy nie nazywali się Carmelo Anthony i Kristaps Porzignis to Jr Smith i Tyson Chandler w 2013 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam potem, ale konkluzja ogółu była taka, że to dobra umowa, bo zaraz wskoczy mocno salary do góry i za rok by dostał jeszcze więcej.

 

Zresztą nie jest to najważniejsze teraz, Valanciunas, Drummund, Vucevic też nie bronią, a w swoich zespołach mają jakąś tam wartość. Ogólnie sam z tej trójki cenię tylko Litwina ( tu możesz człowiek morza mówić o jakieś kolejnej niezrozumianej słabości ), ale są jakimiś tam sensownymi opcjami w swoich zespołach. Kanter też ma spore zalety i te trzy lata w Thunder to pokazały, nawet w PO, kiedy odstawiali na boczny tor Spurs, gdzie Kanter był x-factorem. A to, że w Knicks notuje puste staty...tam można albo notować puste staty albo nie robić nawet tego i być po za ligą. Taki to jest klub przez ostatnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A to, że w Knicks notuje puste staty...tam można albo notować puste staty albo nie robić nawet tego i być po za ligą. Taki to jest klub przez ostatnie lata.

 

Akurat tegorocznych Knicks prosze mi tu nie obrażać bo taki Dotson jest o wiele lepszy od cenionego przez ciebie Bullocka

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ty rok temu Blazers broniłeś jak pisałem, że Drummond to nie jest debeściak :> ?

 

Przecież ja na Drummonda już mocno pomstowałem w dyskusjach z BTPH.

 

 

Mit poprawy gry Drummonda chyba znowu pierdolnie jak domek z kort. Defensywa Tłoków z Nim na parkiecie 55,9% i bez Niego 44,8%...

 

To jest kosmiczna przepaść. ON/OFF można było bagatelizować, bo nie uwzględnia pace, ale to już jest dramat.

 

Dla porównania mój Jrue Holiday 48,2% z Nim na parkiecie, a 60,7% bez Niego.

 

Zresztą Tłoki mają bilans 9-3 i 24 defensywę, to daje do myślenia

 

 

Impact na grę Pistons ma dodatni nie przeczę, potwór w zbiórkach, a w dodatku ma największy procent przechwytów wśród wysokich. Można powiedzieć, że taki Westbrook wśród centrów. No i nie kaleczy w ataku.

 

Może jestem za surowy, ale obronę ma tragiczną. Równie kiepsko wygląda w defensywie Towns, a najgorszym obrońcą jest Kevin Love. Ale ogólnie dawanie mu miejsca w TOP10 w rankingu MVP racer wygląda śmiesznie. Tłoki przed wszystkim wygrywają szeroką rotacją, a liderem mającym największy wpływ na grę ma Reggie Jackson. To jemu oddaje ukłony.

 

I nie mam danych zeszłorocznych, tylko inne statystyki są dla mnie bardziej miarodajne niż twojego przyjaciela z twittera ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, każdy tankujący ma kilku dodatnich graczy a jeśli w Pistons ta osoba, ktora ma popsuć rozstawienie przed loteria ma być R.Hood, to Ozzy może spać spokojnie bo jedynie LAC sa w gorszym położeniu :smile:

 

Z drużyn nastawionych na tank w "najgorszej" sytuacji sa chyba Nets z przyzwoitym core Caris Reggie Serge, no i Fox z Siakamem troche winow Raptord nabija zapewne :smile:

 

U mnie Tatum z przeblyskami Noela i wielki Jordan Clarkson tez sobie niezle radzą, a Memphis ma Conleya . Także stawka w dole wyrownana, imo na ten moment przed logeria:

1)LAC

2) Pistons

3)Kings

4)Memphis

5)Minnesota

6)Raptors

 

Choc stawka wyrownana

 

Na ten moment Nets są w PO i to znacznie wyżej niż 8 miejsce. Prócz GSW i NOP nie miałem wymagających rywali. Z resztą nigdzie nie napisałem że idę w tank a kolejna osoba mi to przypisuje. Może moje cele są zupełnie inne niż większości się wydaje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment Nets są w PO i to znacznie wyżej niż 8 miejsce. Prócz GSW i NOP nie miałem wymagających rywali. Z resztą nigdzie nie napisałem że idę w tank a kolejna osoba mi to przypisuje. Może moje cele są zupełnie inne niż większości się wydaje? 

 

masz racje, tank zbyt powszedniał i stracił na pierwotnym znaczeniu, ujmę to inaczej,

 

"z drużyn, które przed sezonem wydawały się za słabe by włączyć się do PO"- to chyba będzie odpowiedniejsze w Twoim i moim przypadku :)

Tatum Cię sprawdzi, właśnie dostał od GMa deklarację o walce o PO tak?, ciekawe jak się będzie czuł za kilka miesięcy :smile:

 

Tatum wie co jest grane i jakie są plany Organizacji, zdaje sobie też sprawę, że będą one trudne do zrealizowania a GM nie będzie oddawał wszystkich assetów, bo zarówno dla niego jak i dla Jaysona najważniejsze jest zbudowanie dynastii ba prime Tatuma, który- zakładają- przypadnie na sezon 2024/25 . Tatum dostał też gwarancje zagrania w PO najpóźniej w 2022 roku, także do tego momentu nie ma zamiaru reagować na tanie zaczepki GM Lakers, któremu doradza skupić się na swoim rudym pupilku mającym problem z przebiciem się do rotacji rl Hawks :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Qcin ostatnio już '21 ustaliłeś po ostrym opier*olu od Tatuma :tongue:

Tak Ci przypomniałem jak mydlisz oczy walką o PO w tym sezonie^

 

ja nic nie ustalałem :D 

 

Naprawdę myślisz, że bym publicznie roztrząsał prywatne rozmowy między mną a Tatumem? :D

 

No nie bądź dzieckiem January, bo LBS Cię dojedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko przy głosowaniu na QO lub bilansów za 2 lata będę pamiętać ;-)

ale co ma piernik do wiatraka? ;)

 

To co sobie piszemy w media roomie ma przełożenie na ocenę naszych zespołów? Czy jak?

 

Ja ogólnie zawsze byłem przeciwnikiem tankowania i zawsze będę chciał żeby mój zespół wygrywał najwięcej ile się da ( na ile mu pozwoli potencjał ludzki) :)

 

Wiec jeśli myślisz, że będę się tu przekrzykiwal o jak najgorszy bilans dla Minnesoty to musze Cię rozczarować, nie będę :)

 

A jeśli dasz mi bilans typu 12-15 to będę przeszczesliwy bo skoro w zeszlym roku walczyłem o PO i dawałem mi w okolicach 14-13 a teraz po całkowitej rozbiórce i zakon traktowaniu samych "kasztanow" mam pace na 2W mniej, to strach pomyśleć jak będę dobry gdy zacznę zbierać owoce długofalowej polityki transferowej :)

 

Piękna sprawa, Tatum na pewno weźmie to pod uwagę przy wyborze, khe khe, QO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro jesteśmy w temacie centrów. Kupił Was trochę Cody Zeller?

Osobiście zawsze go uważałem za solidnego wszechstronnego centra. W poprzednim sezonie miał problemy zdrowotne, ale jak gra jest zdecydowanie plusowym graczem. W przypadku moich Magic, jest idealny do lineupu rezerwowego i w tej 15-20min. jakie jestem w stanie mu dać na boisku, daje dużo energii, co Orlando daje grę pod koszem na wysokim poziomie przez całe 48min. meczu.

 

Qcin teraz jest zajęty promowaniem Jordana Clarksona, więc już nie zwraca uwagi na Codiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.