Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

why?

 

Drużyn jest 30ci, chętnych na mistrzostwo z 10, wiele może się wydarzyć, ale skoro już jesteś pewien mistrzostwa to gratuluję pewności siebie. Pytanie czy to pewność siebie czy już coś innego.

Może będziesz machał takim zdjęciem a może nie, bo nie zdobędziesz. Zobaczymy, nie skreślam nikogo, no może oprócz tankerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyn jest 30ci, chętnych na mistrzostwo z 10, wiele może się wydarzyć, ale skoro już jesteś pewien mistrzostwa to gratuluję pewności siebie. Pytanie czy to pewność siebie czy już coś innego.

Może będziesz machał takim zdjęciem a może nie, bo nie zdobędziesz. Zobaczymy, nie skreślam nikogo, no może oprócz tankerów :smile:

 

 

Ahhh ta twoja dyplomacja. Tak obrazić dwadzieścia drużyn...

 

Są cztery drużyny realnie walczące o misia: Warriors, Knicks, 76ers, Lakers.

 

Mooooooooooooże Bucks, ale to już za dużo musiałoby się zdarzyć. 

 

Sr Eld, ale nikt nie wierzy w sukces westbrooka i pg13, a od nich pomimo lepszego supportu, jesteś uzależniony. 

 

A ja oczywiście stosuję grę słów i żadnego mistrzostwa na ten moment sobie nie przypisuje. Tylko po co mam pisać o takich oczywistościach.... ?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kpię z zawodnika, tylko z tego, że Bjelica jest w TOP 3 graczy ( obok LeVerta i Ibaki) Koladera i mówi o play-offs, nie kpię z zawodnika, tylko z tego, jaką rolę musi mieć w Nets:)

 

Cały czas o kimś zapominasz. A jak bardzo różni się jego rola w Kings od tej, którą ma u mnie? Chętnie się dowiem :)

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh ta twoja dyplomacja. Tak obrazić dwadzieścia drużyn...

 

Są cztery drużyny realnie walczące o misia: Warriors, Knicks, 76ers, Lakers.

 

Mooooooooooooże Bucks, ale to już za dużo musiałoby się zdarzyć. 

 

Sr Eld, ale nikt nie wierzy w sukces westbrooka i pg13, a od nich pomimo lepszego supportu, jesteś uzależniony. 

 

A ja oczywiście stosuję grę słów i żadnego mistrzostwa na ten moment sobie nie przypisuje. Tylko po co mam pisać o takich oczywistościach.... ?

 

Oczywiście wielkie Pels pominięte, chociaż w niczym nie ustępuje takim Bucks, Sixers czy Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Biedo 1 opcja

 

Jeszcze tak odnośnie tego McColluma, to w Blazers jest 2 opcją, więc przekładanie statystyk 1 do 1 mija się z celem. Inna jest u mnie rola McColluma. Przez ostatnie 3 sezony McCollum zagrał w 20 meczach Blazers, w których nieobecny był Lillard i jego średnia punktowa za te 20 spotkań to jest 28PPG i to jest już jakaś próba, pokazująca, że jako 1 opcja potrafi zdobywać sporo punktów i nie powinno być to problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymista ;>

Przypominam że są Warriors :D

A na wschodzie Bux i Sixers swoją drogą^

Już nudne jest to pomijanie Celtics przez Ciebie ale spoko. Też załącze drugi bieg i zobaczymy czyje argumenty zostaną wzięte na serio a które jako czysta złośliwość.

 

W kółko piszesz LBJ, Butler i Ingram. We trzech tam gracie? To może się przenieście do ligii BIG3? Jak tam DLO? A ławka? Trójka chyba też Ci pięknie siedzi, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Są cztery drużyny realnie walczące o misia: Warriors, Knicks, 76ers, Lakers

Lakers...

Lakers?

Lakers :D

 

U nas? :D zdrowe NOP robi im 4:1.

 

Kiedy Wy wreszczie niektórzy zaczniecie patrzeć nie na dwóch topowych grajków z teamu a na overall? Wkurwia mnie to dyskredytowanie Celtics tak jak by obok PG13 i RW0 grali ludzie z G-League.

 

A Smart, Mirotic, Nurkic, Bogdnaovic, Lou, Rondo, Nance coś Wam mówią te nazwiska?

 

Bo chyba niektórym nie.

 

Bo czytając te pierdoły i wymienianie w kółko TYLKO dwóch nazwisk u mnie jest po prostu...infantylne? Dyskredytujace? k****. Gra się 5 na 5 + 4 dobrych ziutków z ławki musi być a ja tu czytam że LBJ i Butler to contender...a reszta gdzie i co i jak u nich? Salamandry i padalce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak odnośnie tego McColluma, to w Blazers jest 2 opcją, więc przekładanie statystyk 1 do 1 mija się z celem. Inna jest u mnie rola McColluma. Przez ostatnie 3 sezony McCollum zagrał w 20 meczach Blazers, w których nieobecny był Lillard i jego średnia punktowa za te 20 spotkań to jest 28PPG i to jest już jakaś próba, pokazująca, że jako 1 opcja potrafi zdobywać sporo punktów i nie powinno być to problemem.

1. Żałośnie mała próbka.

 

2. Podaj bilans i przeciwników jakie miało Portland. Skoro już chwytasz się brzytwy i stosujesz to jako argument.

 

3. Skoro na ten moment jako 2 opcja w real nba jest niezbyt efektywny to jako 1 powinien być gorzej oceniany bo ciężej być efketywniejszym jak się wchodzi w większą rolę.

 

4. To dalej nie rozwiązuje problemu z primary ball handler'em

 

Cavs muszą mieć rewelacyjna defensywe żeby być drużyna na playoff, na razie na to się nie zapowiada ;)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.