Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to bulls nie mają absolutnie żadnego pf. Portis opusci pierwsze 6 tygodni. Love minimum miesiac, moze wiecej, ellenson nie gra. Innych ludzi tam nie ma. Era smallballu i nie ma kto grac.

 

Powinienem sie nie wdawac w potyczki slowne z gmem bulls bo jeszcze ktos serio pomysli ze mamy tu jakis pojedynek o playoffs:) a nie mamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem sie nie wdawac w potyczki slowne z gmem bulls bo jeszcze ktos serio pomysli ze mamy tu jakis pojedynek o playoffs:) a nie mamy:)

No wiadomo że Cavs z tak fatalnie zbudowanym skladem nie ma szans na playoff :smile:

 

Do fazy posezonowej nie wchodzą drużyny z tak słabym primary ball handler'em.

 

Możesz tam codziennie pisać że Tj Warren to najlepszy kontrakt tego lata ale cóż niestety dla ciebie każdy własny rozum ma :smile:

 

Poza tym ze mi 3 opcja odpadła na jakies 14 meczy to jeszcze nie tragedia.

 

Wiggins chcąc niechcąc będzie musiał pograć na tym silnym skrzydle ale dalej mój zespół może wyglądać tak Lonzo-Forbes-Demar-Wiggins-Hassan.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins chcąc niechcąc będzie musiał pograć na tym silnym skrzydle ale dalej mój zespół może wyglądać tak Lonzo-Forbes-Demar-Wiggins-Hassan.

Nie zapominajmy o lawce;)

 

Augustin lance iwundu ellenson felicio:)

 

To jest dla mnie jakis wyzszy poziom abstrakcji w sezonie regularnym:)

 

Z tym lonzo forbesem i wigginsem w s5 to nasz zespol na 30 wygranych, rozwaz tank:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o lawce;)

 

Augustin lance iwundu ellenson felicio:)

 

To jest dla mnie jakis wyzszy poziom abstrakcji w sezonie regularnym:)

 

Z tym lonzo forbesem i wigginsem w s5 to nasz zespol na 30 wygranych, rozwaz tank:)

 

Rozważyłbym to samo bo póki co to moje Nets > twoje Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lonzo forbesem i wigginsem w s5 to nasz zespol na 30 wygranych, rozwaz tank:)

Przecież oni w przeciwieństwie do na przykład twojego Roziera są starterami w swoich zespołach :)

 

Chyba nie masz wątpliwości że chociażby Lonzo jest na ten moment lepszy od Roziera?

 

Generalnie jednak nie dziwię się niektórym czemu ignorują twoje wpisy.

 

Jeśli już jednak bawimy się w takie złośliwości to na twoim miejscu rozwazylbym odejście z gry bo twoich wpisów nikt nie długo nie będzie czytać :)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie próbowałem przypomnieć czy wcześniej też były takie dyskusje, nie było, bo raz, że spora część gmów niezbyt się w grę angażowała, a dwa, że nie było Flubera, o ile w czasie PO taka ostra wymiana zdań ma racjonalne podłoże, to na starcie rs nie ma to żadnego sensu, jedna kontuzja i wszystko można spuścić w klopie

 

przede wszystkim przeraża trochę ta retoryka mieszania z gównem rosteru rywala w momencie gdy sporo graczy jest kontuzjowanych, no i poraz kolejny - to tylko październik

 

ale gratki Fluber, 6 spotkań i już jesteś blisko następnego ignora, wprowadziłeś tą zabawę na zupełnie inny level

 

szkoda, że przez to przesteje to być zabawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie próbowałem przypomnieć czy wcześniej też były takie dyskusje, nie było, bo raz, że spora część gmów niezbyt się w grę angażowała, a dwa, że nie było Flubera, o ile w czasie PO taka ostra wymiana zdań ma racjonalne podłoże, to na starcie rs nie ma to żadnego sensu, jedna kontuzja i wszystko można spuścić w klopie

 

przede wszystkim przeraża trochę ta retoryka mieszania z gównem rosteru rywala w momencie gdy sporo graczy jest kontuzjowanych, no i poraz kolejny - to tylko październik

 

ale gratki Fluber, 6 spotkań i już jesteś blisko następnego ignora, wprowadziłeś tą zabawę na zupełnie inny level

 

szkoda, że przez to przesteje to być zabawą

To musiała być strasznie nudna gra, zanim do niej dołączyłem:)

 

W 2 tygodniu grudnia kończy się 1 trymestr, Portis jest out na 6 tygodni od 25, a Love na ponad miesiąc od 29. To z czego ja się tu śmieję, to jest roster Bulls na 1 trymestr. 

 

Jeżeli psuję ludziom zabawę, to chętnie zrezygnuję:) Jak te wszystkie docinki do składów bierzecie tak strasznie na poważnie i do siebie, to nie wiem, co ja mam Wam na to poradzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba nie bardzo masz się z czego cieszyć. No chyba że priorytety się zmieniły i już nie tank.

 

Pokaż mi gdzie piszę że idę w tank.

 

Spokojnie, nie ścigam się z Tobą po piłeczki, więc w tym wyścigu jesteś nie zagrożony i do końca sezonu Nets > Cavs:) Życzę udanego losowania:)

 

Póki co to więcej piłeczek masz ty niż ja. Życzę twoim powrotu do formy, będzie wtedy większa walka :grin:

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak Nets będą chcieli zaatakować PO, to po 1 trymestrze wymiany po wzmocnienie składu u przynajmniej 2 ekip z wschodu się pojawią ;-) 

 

Bulls mają pecha z INJ i będą musieli gonić wstępnie.

 

A pomyślmy co by było, gdybym nie wymienił Gallo na Howarda, 1 seed jak nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, zje*ałeś jak chcesz walczyć ;d

 

Zjebałem

 

 

Byłbym na 7 miejscu:)

 

Masz dużą wiarę w swój zespół i bardzo dobrze. Bo jak ty w nich nie uwierzysz to kto ma w nich uwierzyć? :) 

 

 

PS Heat bez Gallo i tak byliby przed tobą (dla mnie oczywiście, patrząc na obecną dyspozycję graczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Heat bez Gallo i tak byliby przed tobą (dla mnie oczywiście, patrząc na obecną dyspozycję graczy)

Możliwe bo vucevic zaczal jednak kozacko, doncic choc jest fatalny w obronie to w ataku wyglada spoko no i oladipo to klasa. Mogliby byc przede mna ( chociaz w nocy jordan byl o asyste od triple double na gobercie, wiec niekoniecznie)

 

Tylko nie zartuj z tym swoim bjelicą jako 2 opcją i nets w playoffs, błagam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe bo vucevic zaczal jednak kozacko, doncic choc jest fatalny w obronie to w ataku wyglada spoko no i oladipo to klasa. Mogliby byc przede mna ( chociaz w nocy jordan byl o asyste od triple double na gobercie, wiec niekoniecznie)

 

Tylko nie zartuj z tym swoim bjelicą jako 2 opcją i nets w playoffs, błagam:)

 

Proszę nie sugerować moich 1/2/3 opcji skoro nie wiesz jak zamierzam grać. Jeżeli jesteś niecierpliwy to muszę cię rozczarować, poczekasz do opisów po 1 trymestrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz dużą wiarę w swój zespół i bardzo dobrze. Bo jak ty w nich nie uwierzysz to kto ma w nich uwierzyć? :smile:

 

Na pewno jestem zadowolony ze swoich ruchów, jak patrzę na aktualną formę Irvinga, czy Love. Przejąłem zespół w lutym, z mnóstwem złych kontraktów ( bezużytecznych graczy za duże pieniądze jak Smith, czy Tristan), bez picku 2019.  Wymieniłem te złe umowy na niezłych graczy, mam team który powinien walczyć o playoffs w dużo lepszej sytuacji finansowej niż RL Cavs, przejąłem za bezcen McGrudera, podpisałem za grosze Warrena, przedłużyłem Roziera za dużo mniej niż oczekiwał w RL NBA, odrzuciłem sporo ofert za Osmana w offseason i podpisałem go za minimum. Ludzie, w których uwierzyłem pokazują się z bardzo dobrej strony i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

 

Czy awansuję do ósemki, czy nie, to i tak jestem z siebie dumny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.