Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt się tu Bucksami nie zachwyca? Przecież oni są +++ (zaczał Kemba jak na sterydach) w stosunku do RL Bux, którzy wymiatają. SlaKB pewnie zaciera rączki...

 

Pffff. Widać czyje posty czytasz, a czyje nie. No chyba, że wylądowałem w tym samym gronie userów co Fluber. 

 

 

Po kilku dniach u mnie Bucks mają 4-0.

 

Ktoś będzie płakał chłopaki. Dobry ten wschód u nas. Interesujący. Nie to co zachód  :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko po pierwszych meczach.

 

Top Wschod- 1) Bucks 2) NYK 3) WAS 4) BOS 5) MIA 6) CLE (choć tu akurat zakładam zjazd) 7) ORL (tu zakładam awans) 8) CHI 9) HAWKS 10) BRO 11) IND12) Toronto 13) Charlotte 14) Pistons

 

(kierwa zapomniałem o PHI, oni na 3 miejscu, reszte przestawcie 1 pozycję nizej)

 

zachod:

1) DEN

2) GSW

3) NOP

4) POR

5) HOU

6) LAL

7) SAS

8) SUNS

9) JAZZ

10)OKC

11) DAL

12) SAC

13) MEM

14) MIN

15) LAC

 

zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko po pierwszych meczach.

 

Top Wschod- 1) Bucks 2) NYK 3) WAS 4) BOS 5) MIA 6) CLE (choć tu akurat zakładam zjazd) 7) ORL (tu zakładam awans) 8) CHI 9) HAWKS 10) BRO 11) IND12) Toronto 13) Charlotte 14) Pistons

 

(kierwa zapomniałem o PHI, oni na 3 miejscu, reszte przestawcie 1 pozycję nizej)

 

zachod:

1) DEN

2) GSW

3) NOP

4) POR

5) HOU

6) LAL

7) SAS

8) SUNS

9) JAZZ

10)OKC

11) DAL

12) SAC

13) MEM

14) MIN

15) LAC

 

zapraszam do dyskusji

 

A Ty widziałeś jak M.Gasol gra? I jeszcze kontuzję dziś złapał. 

 

I widziałeś ławkę big-ball ( nie mylić z big baller band :D ).

 

Wizzards to może Jrue i Beal ale nic poza tym. Oddanie przeze mnie Gasola i zamienienie go na Markieff Morris/Bojan Bogdanović świetnie mi się broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty widziałeś jak M.Gasol gra? I jeszcze kontuzję dziś złapał.

 

I widziałeś ławkę big-ball ( nie mylić z big baller band :D ).

 

Wizzards to może Jrue i Beal ale nic poza tym. Oddanie przeze mnie Gasola i zamienienie go na Markieff Morris/Bojan Bogdanović świetnie mi się broni.

Jrue jest wczesnym typem na dpoty, Beal gra najlepszą koszykówkę w życiu i w tym momencie jest najlepszym graczem waszych zespołów, Porter tez się broni. na ten moment mam wyżej WAS niż BOS, może się zmieni ale póki co nie widzę powodu dla których miałbym mieć wyżej Celtics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko po pierwszych meczach.

 

zapraszam do dyskusji

Waszyngton masz za wysoko. Jrue gra słabo mimo bilansu pelicans i gasol podobnie cienko. Spurs jednak przed lakers, jazz w playoffs.

 

Cavs są na swoim miejscu choc pewnie bedzie zamiana z orlando za jakis czas ( choc magic zaczeli slabo).

 

Ogolnie bez wiekszych kontrowersji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrue jest wczesnym typem na dpoty, Beal gra najlepszą koszykówkę w życiu i w tym momencie jest najlepszym graczem waszych zespołów, Porter tez się broni. na ten moment mam wyżej WAS niż BOS, może się zmieni ale póki co nie widzę powodu dla których miałbym mieć wyżej Celtics

 

A jak Jrue i Beal schodzą grając około 3 kwart to kto ich zastępuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Gasolem to chyba zatrzymaliście się na na pierwszym meczu gdzie faktycznie zagrał słabo. Niemniej jednak w dwóch kolejnych między innymi dzięki niemu odnieśli zwycięstwa.

Co do Jrue to gra na ten moment bardzo dobry sezon i ma drugi po Davisie najlepszy +/- w zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Dekker :tongue:

 

Wiadomka, ze WAS troche brakuje ognia, ale mysle, ze Sylwek w końcu uderzy po jakiegoś Clarksona lub I.Thomasa i rozwiąże ten problem :wink::wink:

 

Przyparty do muru Qcin, wszędzie będzie szukał na "promocyjne" opchnięcie swoich kasztanów.

 

Sam Dekker

 

0a019759e2d77e2afaf06f98d99ddab5.jpg

 

Z tym Gasolem to chyba zatrzymaliście się na na pierwszym meczu gdzie faktycznie zagrał słabo. Niemniej jednak w dwóch kolejnych między innymi dzięki niemu odnieśli zwycięstwa.

Co do Jrue to gra na ten moment bardzo dobry sezon i ma drugi po Davisie najlepszy +/- w zespole.

 

Wiesz, ja mu tam źle nie życzę i oby kontuzja nie okazała się poważna, ale to nie jest dawny Marc Gasol. Skuteczność leży ( prócz za 3pt ale próbka mała ), punkty spadły mimo obecności Conleya, z nim ofensywnie Memphis są gorsi na boisku niż bez niego. 

 

Dobrze, że przynajmniej zmienników mu nie brakuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko po pierwszych meczach.

 

Top Wschod- 1) Bucks 2) NYK 3) WAS 4) BOS 5) MIA 6) CLE (choć tu akurat zakładam zjazd) 7) ORL (tu zakładam awans) 8) CHI 9) HAWKS 10) BRO 11) IND12) Toronto 13) Charlotte 14) Pistons

 

(kierwa zapomniałem o PHI, oni na 3 miejscu, reszte przestawcie 1 pozycję nizej)

 

Nie no Wizards za wysoko, obwodowi rezerowowi nie prezentują tam za wysokiego poziomu.

 

No i tych 5 centrów to zdecydowanie za duży tłok ktoś musi ucierpiec bo minut nie da się podzielić.

 

Jeśli chodzi o mój skromny zespół to liczę na szybką poprawę Lova. Mam nadziej ze wkrótce odnajdzie formę.

 

Na plus Forbes, Hassan i Lonzo

 

Mieszane uczucia co do Demara,Wigginsa i Portisa.

 

Mam nadzieję że Cavs czy Heat uda mi się przeskoczyć, na razie jednak nie ma co się martwić bo początki sezonu często bywają zwodnicze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko po pierwszych meczach.

 

Top Wschod- 1) Bucks 2) NYK 3) WAS 4) BOS 5) MIA 6) CLE (choć tu akurat zakładam zjazd) 7) ORL (tu zakładam awans) 8) CHI 9) HAWKS 10) BRO 11) IND12) Toronto 13) Charlotte 14) Pistons

 

(kierwa zapomniałem o PHI, oni na 3 miejscu, reszte przestawcie 1 pozycję nizej)

 

zachod:

1) DEN

2) GSW

3) NOP

4) POR

5) HOU

6) LAL

7) SAS

8) SUNS

9) JAZZ

10)OKC

11) DAL

12) SAC

13) MEM

14) MIN

15) LAC

 

zapraszam do dyskusji

 

Patrząc po terminarzu mam 4:0 więc jakim cudem jestem tak nisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po terminarzu mam 4:0 więc jakim cudem jestem tak nisko?

4;0? z Knicks w plecy, ogolnie między 6-12 na Wschodzie jest niewielka różnica PO PIERWSZYM tygodniu, Orlando pewnie trochę odskocznią, ale reszta drużyn jest bardzo wyrównana i zadecydują detale.

 

Myślę, że jakbyś dołożył Jordana Clarksona do składu to byś mocno podskoczy w power rankingu :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie brales pod uwage terminarza bo po 7 meczach mialbym 7-0:)

a nie 8;0? Ogólnie masz sporo fajnych rolsow ale liderem u Ciebie kto jest? Co CJ? Różne? Warren? czy co? nie masz żadnej pierwszej opcji, a jak ma nią być CJ McCollum to zaraz Cię zamienię z Brook line :wink: :wink:

Siedziały tam taki Jordan Clarkson u Ciebie, na pewno podskoczy byś dzięki temu w rankingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie 8;0? Ogólnie masz sporo fajnych rolsow ale liderem u Ciebie kto jest? Co CJ? Różne? Warren? czy co? nie masz żadnej pierwszej opcji, a jak ma nią być CJ McCollum to zaraz Cię zamienię z Brook line :wink: :wink:

Siedziały tam taki Jordan Clarkson u Ciebie, na pewno podskoczy byś dzięki temu w rankingu :smile:

Mój najtrudniejszy rywal w pierwszych 7 meczach to Atlanta Hawks u siebie, więc chyba nawet bez 1 opcji bym dał radę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.