Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, ze wszystkie staty adv idealne nie są, ale pierwszy lepszy PIPM, bo łatwo sprawdzić

Paul Millsap - 32 miejsce w lidze, +2.97
Jamal Murray - 66 miejsce w lidze, +1.43

John Collins - 83 miejsce w lidze, +1.07 (w tym aż -1.52 w D, gorzej od Murraya)
Jeff Teague - 101 miejsce w lidze, +0.53

Naprawdę nie próbuj sportowo tego ruchu bronić, a Butler ma wybrać najlepszą dla siebie opcję. Rozumiem troskę o organizacje, ale Butlera księgowość nie obchodzi co pokazał w rzeczywistości.

5 minut temu, ignazz napisał:

Ocena graczy przesuwa się dla Jummuego właśnie o rok bo ocenia 19/20 

 

Uważasz, że łatwiejsze jest wróżenie z fusów niż ocena graczy na podstawie dopiero co zakończonego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powtórzę. 

Nie spodziewałem się ze gracz 20/10 młodego pokolenia będzie dostępny z Hawks i tu szybko naszkicowalismy wymianę. 

Nie musisz przytaczać adv stats bo cały rok walczyłem statystykami ( bez miłości innych i bez skutku) z Millsapem na pokładzie a rlDenver oglądałem najwiecej z tych nie hardfanow Denver. 

Zalety znam. Wady tez. 

Ta wymiana ma nie tylko kwestie finansowe bo takiej już robić po zejściu w sałary nie MUSIAŁEM robić. 

Funanse opanowałem wcześniej wiec mi proszę nie przechodzić do zgrabnej narracji Jimmy się wkurwil bo spurs wzięli kontrakt Andersona aby zejść z podatku 

i dalej uważam ze rozliczany muszę być lacznue z pozyskaniem BROGDONA 

inni GM czyścili się w lutym a ja w lipcu 

 

Dla JB i Brogdona ale z jakością sportowa 

A nie gola inżynieria finansowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard wkurzył się na spurs na zła dystrybucje środków kontraktowych 

tu mam podobnie 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Żeby nie było, ze wybrałem pod tezę jakiś jeden stat to jeszcze ESPN RPM

Paul Millsap 19 miejsce w lidze, 4.31
Jamal Murray 93 miejsce w lidze, 1.18

John Collins 150 miejsce w lidze, 0.07
Jeff Teague 206 miejsce w lidze, -0.74

Siła zespołów tez ma tu wiele do powiedzenia 

daj Collinsa do Mocnego zespołu to sam przytoczę plusy minusy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ze Millsap gral w tym sezonie 27 min/mecz i ma byc jeszcze bardziej ograniczany nie ma nic wspolnego z pozyskaniem Granta? Przeciez facet moze zdziadziec w kazdej chwili i zostawic Spurs z reka w nocniku. Collins ma realna szanse byc upgradem nad millsapem juz w tym sezonie. Juz teraz rzuca 35% za 3, elitarnie zbiera, w ogole szczerze jestem zdania, ze dramatyczna poprawa younga w zeszlym sezonie ma duzo wspolnego z tym, ze Collins wrocil z kontuzji. Wiadomo, ze w obronie sie gubi, ale tu mozna sie spodziewac poprawy, w koncu to trzeci sezon, a on bedzie kluczowa postacia w Hawks (35 min na mecz ma grac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler po prostu idzie po jakość sportową na tu i teraz. Do wyboru ma między innymi Lakers (z rokiem gwarantowanym więcej), gdzie jest już od jakiegoś czasu i dopiero nieźle powalczył w Playoffs. 

Ty sportowo zespół osłabiłeś, więc nic dziwnego że jako osoba chcąca pozyskać gwiazdę masz na nią mniejsze szanse niż przed tymi zmianami.

Lakers to od Spurs lepsza oferta finansowo, sportowo i względem prospektów, więc naprawdę nie wiem czemu Butler miałby iść do San Antonio, gdy ci sportowo zrobili jeszcze downgrade.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Butler po prostu idzie po jakość sportową na tu i teraz. Do wyboru ma między innymi Lakers (z rokiem gwarantowanym więcej), gdzie jest już od jakiegoś czasu i dopiero nieźle powalczył w Playoffs. 

Ty sportowo zespół osłabiłeś, więc nic dziwnego że jako osoba chcąca pozyskać gwiazdę masz na nią mniejsze szanse niż przed tymi zmianami.

Tylko ja w rozrachunku czteroletnim a także przyszłorocznym wątpię abym osłabił zespół 

dodatkowo dalej bronisz zespołu i jego siły którego poprzez nasze zapisy finansowe nie ma prawa co wykazałem być przez dwa lata 

kładąc cztery lata Butlera w klubie bez perspektyw finansowych vs pokazując mu koncepcje całkiem realna mocna i przede wszystkim PERSOEKTYWICZNA nie wciskaj mi kolejny raz ze Jimmy nie patrzy na jakość kontraktów. 

 

Nie ma twórow naszej ligii ponad przepisy finansowe wiec może nie dyskutujmy o alternatywie dla JB. 

Tam jest albo Millsap albo Brogdon i Jimmy z decyzja który Murray 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W minimalnie innej konfiguracji bym się wkurwil na miejscu Butlera z tym osłabieniem o którym piszesz 

ale zamierzenia spurs są inaczej przedstawione Butlerowi i tam właśnie jest budowanie bardzo mocnych fundamentów  na przyszłość. 

Bardzo bliska przyszłość wraz z przyjściem Butlera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam prace Januarego jako GM ale jeżeli z jakiś powodów Jimmy uciekł z philly to myśle ze środowisko lakers ( pisze ogólnie) tez do łatwych nie należy. 

Wysoce prawdopodobne jest ze tam mimo starań GM tez by zaiskrzyło 

W realu Jimmy wybrał Heat bo Miami to tak trochę zalety jak w ŁA ale dużo mniej wad. A granie z Królem do łatwych nie należy 

w spurs Jimmy dostał młodych pod skrzydła i kiedy trzeba może ich opieprzyć 

ciezko by mu było z Milksapem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

W realu miał dramę w jednym zespole w tym sezonie, a w zespole z którego odszedł rozegrał niepełny sezon.  

Tu jest 1.5 roku chyba i dramy u nas nie było z tego co wiem 

A jak mogła by być? Wpis jakiegoś GMa czy insidera? Możemy tworzyć dramy? Nie wiem, może losowanie?

Odszedł, bo chciał mieć zespół dla siebie? Dużo pytań - wiem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

A jak mogła by być? Wpis jakiegoś GMa czy insidera? Możemy tworzyć dramy? Nie wiem, może losowanie?

Odszedł, bo chciał mieć zespół dla siebie? Dużo pytań - wiem 😀

Tym brakiem dramy, której u nas nie było (bo być nie mogło) i dłuższym stażem w zespole sugerowałem, że wybór z irl w przypadku Butlera może być ciężko przełożyć na naszą grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Tym brakiem dramy, której u nas nie było (bo być nie mogło) i dłuższym stażem w zespole sugerowałem, że wybór z irl w przypadku Butlera może być ciężko przełożyć na naszą grę. 

Być nie mogło, bo nie mamy w regulaminie czy być nie mogło, bo wyniki były świetne?

Tak naprawdę to grał rok w LA z Lebronem (wcześniej był wodzem drużyny), więc ten rok można porównywać z tym prawie rokiem w 76ers. Jak miał wybór to wybrał drużynę dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Być nie mogło, bo nie mamy w regulaminie czy być nie mogło, bo wyniki były świetne?

Tak naprawdę to grał rok w LA z Lebronem (wcześniej był wodzem drużyny), więc ten rok można porównywać z tym prawie rokiem w 76ers. Jak miał wybór to wybrał drużynę dla siebie.

Wyniki mial tu nawet gorsze w lakers niz tam gdzie robil dramy w rl nba. I z pewnoscia duzo wiecej mlodziezy:)

1) brak playoffs tu, 1 runda w rl nba

2) porazka w 2 rundzie z wicemistrzem tu vs porazka w 2 rundzie z mistrzem nba w rl nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lucas napisał:

Przecież to, że Butler tak wybrał mimo takiej sytuacji finansowej Heat jest wręcz odwrotnym argumentem do ruchów Ignasia :P 

Dlaczego sądzisz, że odwrotnym? Ja właśnie widzę bardzo dużo podobieństw. :) 

Organizacja z charakterem, ceniąca kulturę wygrywania, z grupą bardzo solidnych graczy bez wyraźnego lidera (u Ignasia jest Aldridge, ale on Butlerowi nie będzie kolidował). 

Heat poświęcili tu Richardsona (swojego najlepszego młodego prospekta - co można porównać do Jamala Murrata) i oddali najwyższy kontrakt Whitesidea (tu można porównać Millsapa, choć chętnie widziałbym Millsapa w Heat), przejęli niepotrzebny spadający kontrakt Myersa Leonarda (kłania się Teague), tylko do Johna Collinsa tu nie znajdę analogii :P ale młody ofensywny gracz z upsidem. Jeden gracz ze słabszą obroną w systemie Spurs jest do wybronienia ;) Podoba mi się obwodowy duet Dejounte Murray/Malcolm Brogdon, do tego Butler na sf, Aldridge jako center i Johna Collinsa tam się wkomponuje - nie ma low basketball IQ , bardzo przydatny w ataku, a w obronie wystarczy, że będzie solidny. 

Spurs nie mogą sobie pozwolić na pakowanie się znów w wysoki podatek, to bardzo dobrze, że są fair z graczem, którego chcą jako lidera. Przecież mamy tu jasny przekaz Spurs do Jimmiego - robimy dla Ciebie miejsce i szykujemy Tobie taką drużynę. Do mnie to bardziej trafia niz jedna z innych narracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie bardziej przekonuje inna narracja, ale rozumiem Twój punkt widzenia. Generalnie to może gdybyś prowadził narrację po Butlera w Spurs Ty, a nie Ignazz, który kilkoma wypowiedziami raczej odstraszał do Spurs niż zachęcał (co nie tylko ja tak odebrałem) to pewnie byłyby większe szanse na Butlera w San Antonio ;] 

Bo to narracyjnie brzmi dużo ciekawiej niż te wszystkie wypowiedzi Ignazza z milionem enterów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.