Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No ja przyznaje, dziś prawdopodobnie porażka z Bucks  :smile:

 

Ale wcześniej z uwagi na terminarz, 3:0 myślę spokojnie. 

 

 

Raczej spokojnie, bo Westbrooka jeszcze nie było w meczu z Celtics. Jeśli natomiast chodzi o Cavs to:

1. Raptors - wygrana

2. Minnesota - wygrana

3. Atlanta - wygrana

Kolejny mecz z Brooklynem ( myślę, że wygrana)

Następnie Pistons, Pacers (tu może być trudno, ale jednak gram u siebie) i Hawks.

 

Mam nadzieję, że nie będzie kontrowersyjnie jeśli powiem, że Cavaliers startują od 7-0:)

 

Możecie sobie dodawać wirtualne wygrane, ale po co, skoro zostało jasno wyjaśnione:

 

Interpretacja terminarza:

 

Ze względu na obserwowane skrzywienie w stronę zabawy w stylu roto i dla choć trochę ujednoliconego oceniania przypominamy, że przez rozrzucenie graczy po wielu drużynach nie jest możliwa ocena mecz po meczu z przyłożoną linijką, nie jest także możliwe określenie dokładnych dat (z czym chyba mieli największy problem niektórzy próbujący rok temu, nie January? ;) ). Oczywiście terminarza wymazać się nie da i nie da się od niego uciec dlatego przypomnienie, że zarówno gracze jak i terminarz dla 30 drużyn oceniamy na poziomie uogólnionym dla okresów game 1-28, 29-55, 56-82.

 

 

A co do Jazz, to na spokojnie przedstawię wszystko w opisie i chyba gorzej niż jest teraz, już nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie intepretuję zero-jedynkowo. 

 

Po prostu sprawdzam, kto mniej więcej w jakiej dyspozycji, kto ma kontuzję, jacy rywale. 

 

Dokonuje subsumpcji i gotowy bilans 

 

Tyle  :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie intepretuję zero-jedynkowo. 

 

Po prostu sprawdzam, kto mniej więcej w jakiej dyspozycji, kto ma kontuzję, jacy rywale. 

 

Dokonuje subsumpcji i gotowy bilans 

 

Tyle  :smile:

 

Tylko, że to terminarz nie byłby u nas taki sam jak w rl NBA, choćby dlatego, że mieliśmy inne wyniki w zeszłym sezonie i oprócz faktu, że ustawiliby inne hity, itd., to liczba spotkań z drużynami z konferencji, ale nie dywizji jest od tego zależna, więc to wpłynęłoby na terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to terminarz nie byłby u nas taki sam jak w rl NBA, choćby dlatego, że mieliśmy inne wyniki w zeszłym sezonie i oprócz faktu, że ustawiliby inne hity, itd., to liczba spotkań z drużynami z konferencji, ale nie dywizji jest od tego zależna, więc to wpłynęłoby na terminarz.

 

Ale na to nic nie poradzimy, więc logiczne, że bierzemy terminarz z reala, więc po co ta wstawka?

 

 

No i na marginesie napiszę, że przynajmniej temat żyje. 

 

 

Lakers niewątpliwie bardzo przeciętny początek.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie dodawać wirtualne wygrane, ale po co, skoro zostało jasno wyjaśnione:

 

Interpretacja terminarza:

 

Ze względu na obserwowane skrzywienie w stronę zabawy w stylu roto i dla choć trochę ujednoliconego oceniania przypominamy, że przez rozrzucenie graczy po wielu drużynach nie jest możliwa ocena mecz po meczu z przyłożoną linijką, nie jest także możliwe określenie dokładnych dat (z czym chyba mieli największy problem niektórzy próbujący rok temu, nie January? ;) ). Oczywiście terminarza wymazać się nie da i nie da się od niego uciec dlatego przypomnienie, że zarówno gracze jak i terminarz dla 30 drużyn oceniamy na poziomie uogólnionym dla okresów game 1-28, 29-55, 56-82.

 

Nie do końca rozumiem pogrubiony zapis. Czy mogę prosić o jakiś przykład praktyczny?

 

I czy mogę prosić linka, gdzie to zostało zamieszczone, bo przegapiłem jak było wrzucane chyba, albo wyleciało mi z głowy???

 

No i jak to po co dodajemy wygrane i przegrane? For fun:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie interpretuje po swojemu ale tylko dlatego aby nie musieć się cofać pamięcią dwa miesiące wstecz przy pierwszym podsumowaniu. Będzie mi łatwiej wracając do postów. 

 

In my opinion:

 

pierwsza trójka zachód ( kolejność losowa ): GSW, DEN, NOP

pierwsza dwójka wschód ( kolejność losowa ): MIL, NYK. Dwóch bo z trzecim mam problem ( PHI/CAVS/ja? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pierwsza dwójka wschód ( kolejność losowa ): MIL, NYK. Dwóch bo z trzecim mam problem ( PHI/CAVS/ja? )

Bez żartów z tym Cavs w trójce:) Wielu graczy się pokazało z bardzo fajnej strony i mam fajny szeroki skład, który i rzuca za 3 i potrafi bronić, ale nie mam takiej 1 opcji jak Giannis, Leonard, Westbrook, czy Embiid, a to jednak robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów z tym Cavs w trójce:) Wielu graczy się pokazało z bardzo fajnej strony i mam fajny szeroki skład, który i rzuca za 3 i potrafi bronić, ale nie mam takiej 1 opcji jak Giannis, Leonard, Westbrook, czy Embiid, a to jednak robi różnicę.

bierz Clarksona i będziesz w tym samym tierze co wymienieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów z tym Cavs w trójce:) Wielu graczy się pokazało z bardzo fajnej strony i mam fajny szeroki skład, który i rzuca za 3 i potrafi bronić, ale nie mam takiej 1 opcji jak Giannis, Leonard, Westbrook, czy Embiid, a to jednak robi różnicę.

 

Giannis, Leonard wiadomo. Nie masz podejścia. Westbrook zagrał dopiero jeden mecz. Embiid to kosmita ale otwórz sobie rooster Philly i tak: Klay baaardzo słabo jak na Klaya, Simmons zagrał ostatnio 4 minuty i go plecy dopadły a poa tym w pierwszym meczu dojechały go demony przeszłości. Głównie z powodu marazmu drugiej opcji mam pewne wątpliwości co do Philly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie zarys rotacji dzięki temu mam w głowie już ustawiony

 

To bardzo budujące January, ale żadna rotacja Ci nie pomoże jeśli rozpisujesz ją dla ludzi jak Baldwin, Hutchison, Zizić, Dlo. 

 

Możesz zaprojektować 8 cud świata tutaj, ale nie zmieni to faktu, że wykonawcą będzie Zbigniew Łęcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów z tym Cavs w trójce:) Wielu graczy się pokazało z bardzo fajnej strony i mam fajny szeroki skład, który i rzuca za 3 i potrafi bronić, ale nie mam takiej 1 opcji jak Giannis, Leonard, Westbrook, czy Embiid, a to jednak robi różnicę.

Nie masz też kogoś kto umie podać do kolegi albo uruchomić Jordana :)

 

Skład pełen dobrych graczy jednak bez playmakera a to jednak duży minus.

 

Też warto nadmienić że Wizards u nas mają bardzo słaba ławkę pełna wysokich za to żadnego sensownego rezerwowego obwodowego.

 

Żeby nie było że tylko krytykuje innych ja z kolei mam problem z rotacja wysokich.

 

Generalnie na koniec sezonu ktoś zostanie skrzywdzony szkoda ze nie mamy systemu gdzie wchodzi 16 drużyn z najlepszym bilansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron się skończy, Butler odejdzie i January będzie drugim Billy Kingiem...

 

Albo nawet nie, bo tamten przynajmniej miał trzy letni streak w PO i drugą rundę. Nie wszyscy wróżą Lakers równie "wielkie" sukcesy.

 

Ejejejej to mnie nazywano drugim Kingiem przez GMa Lakers.

 

Jak już Marcus ma wątpliwości co do Lakers, to wiedz że coś się dzieje :D.

 

Kurde, muszę sobie odszukać post Januarego że na zachodzie jest dwóch contenderów. GSW i Lakers. GSW to wiadomix a co do Lakers. Well...

 

W temacie Lakers było, że minimum 4-6 po pierwszych 10 meczach i nie ma innej opcji, ale takie 5-5 to się często pojawiało. Będzie mi łyso jak to wyciągną ale jak k**** niby?! :D. Oznaczało by to, że muszą zrobić 4-3 przeciwko m.in DEN, znów Spurs, Sota, Blazers i Toronto. Sunsów pewnie jakoś wymęczą, mimo że nie będzie patyczaka i Rondo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid to kosmita ale otwórz sobie rooster Philly i tak: Klay baaardzo słabo jak na Klaya, Simmons zagrał ostatnio 4 minuty i go plecy dopadły a poa tym w pierwszym meczu dojechały go demony przeszłości. Głównie z powodu marazmu drugiej opcji mam pewne wątpliwości co do Philly.

Mam na tyle szeroki skład, że jak Klay gra słabiej to J Rich go z powodzeniem zastępuje a pierwsze dwa mecze miał super, rozwój stabilny i zwiększona rola w ataku.

A cały zespół to mega obroną i tym powinienem niszczyć a patrzycie tylko na jedną stronę parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na tyle szeroki skład, że jak Klay gra słabiej to J Rich go z powodzeniem zastępuje a pierwsze dwa mecze miał super, rozwój stabilny i zwiększona rola w ataku.

A cały zespół to mega obroną i tym powinienem niszczyć a patrzycie tylko na jedną stronę parkietu.

 

Kurła bo Ty masz jeszcze J Richa  :numbness: .

 

I Beverly który ślicznie podgryzał Hardena. No to w takim razie NYK, MIL, PHI pierwsza trójka u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.