Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz powszechna ocena jest na twoją korzyść.

 

Ale za 5 lat wspomnisz moje słowa :smile:

Masz na myśli Nunna, czy Ekpe ;)

 

Podoba mi się Twoje poczucie humoru ;)

 

Bardziej prawdopodobne od Twojej teorii jest, że Timothe Luwawu - Cabarrot będzie lepszy od Browna. 

 

Mitchell będzie wtedy w trakcie swojego three peatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając dość ostrożnie, że Twoi Cavs to drużyna na około 50% wygranych spotkań to skończysz sezon z tymi 42-43 W. Pacers musieliby zrobić run na poziomie 34-20 czyli 17-10 za każdy trymestr, czyli defacto być drużyną na poziomie HCA.

 

Szkoda dla widowiska.

34-20 to jest mniej więcej wynik który musieliby wykręcić Pacers, czyli 52-30 na przestrzeni całego sezonu bez średnio 1 startera i po rewolucji w składzie w połowie sezonu. Gdyby grali tym składem od początku sezonu i mieli mniej więcej takie problemy z kontuzjami jak ja ( ja po 55 meczach mam 8 opuszczonych meczów przez starterów ), to lekko licząc musieliby być 60W teamem. To jest czysta abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flubcio spójrz lepiej na mój terminarz .. wynik gorszy niż 17:10 jest naprawdę ciężko zrobić. A najważniejsze, czyli bezpośrednie pojedynki z tobą i Chi raczej tez na moja korzyść idą.

Według Januarego Twój terminarz jest trudniejszy niż średni ( trafiłeś do tej trudniejszej połówki bilansów), więc wygląda na to, że według Ciebie zdrowy i zgrany to miałbyś 70 wygranych, a nie 60.

 

A podobno to ja przesadzam przy swojej drużynie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym odwrócić ten tekst, tylko zamiast Mike Conleya i Grizzlies, byłby Myles Turner i Pacers RL NBA. I wtedy wyszedłby absurd twojego argumentu, bo to podobna farsa jakby Jasiek podawał bilans Nets w oparciu o Russella.

 

Dla mnie Pacers mają mocną paczkę. I już po tym trymestrze złapaliby kontakt.

 

Wymiana Tollivera na Mike Scotta to żaden upgrade. Dałeś się wycyganić staremu cwaniakowi, co chodził po forum i sprzedawał Scotta jako wartościowego strech foura. Gość chyba nawet przegrał rotacje z Motleyem w drugim trymestrze. I powiedz mi jeszcze kto jest zmiennikiem DeAndre Jordana :)

 

Nie no, Flubciu. Nie chcę się sprzeczać. Czekam na opisy, ale u mnie jesteś w trudnej sytuacji. Jednak znam Cię. Sprzedałeś Cavs jako zespół na 3-4 z Warriors, więc znając życie samą propagandą swoją twórczością przekonasz głosujących ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie january i jego ranking ? Ty który NIGDY się z nim nie zgadzasz, przytaczasz jego ranking jako argument, zabawne to jest ... ;)

Musisz naprawdę brzytwy się chwytać ?

 

 

PS. z tym randle i jego

7 opuszczonymi meczami to tez trzeba się przyjrzeć, bo nagle cudownie ozdrowiał po trade deadline w realu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warren gra cały sezon w Suns na czwórce. Smutna prawda jest taka, że Suns nikt nie ogląda.

ja oglądam :)

dla Oubre, Bridgesa i Jacksona. 

Dlatego Tecu musi mieć świadomość, że Jackson zawala strasznie procenty i jest bardzo nierówny, a u niego w 76ers raczej by nie mógł liczyć na regularne minuty.

 

A to zachęcam do nadrobienia :smile: Ivan w ofensywie wymiata, Młody Carlos Boozer !

 

Fajny gracz, tez go lubię ale to roles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wymiana Tollivera na Mike Scotta to żaden upgrade. Dałeś się wycyganić staremu cwaniakowi, co chodził po forum i sprzedawał Scotta jako wartościowego strech foura. Gość chyba nawet przegrał rotacje z Motleyem w drugim trymestrze. I powiedz mi jeszcze kto jest zmiennikiem DeAndre Jordana :smile:

 

 

Scott jest fajnym graczem do rotacji na ten kwadrans. Może teraz w 76ers dostawać spore minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scott jest fajnym graczem do rotacji na ten kwadrans. Może teraz w 76ers dostawać spore minuty.

 

Scott nie jest pierwszym który nie dał rady powstrzymać rozpędzonej bestii Motleya, niestety Minnesota musiała oddać go w wymianie, choć długo biła się z ta myślą , ale w imię wyższego dobra uległa naciskom.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym odwrócić ten tekst, tylko zamiast Mike Conleya i Grizzlies, byłby Myles Turner i Pacers RL NBA. I wtedy wyszedłby absurd twojego argumentu, bo to podobna farsa jakby Jasiek podawał bilans Nets w oparciu o Russella.

 

No ale chyba logiczne, że porównuję support najlepszego gracza w obu ekipach, a nie support randomowego startera? Bo ja też mogę sobie porównać Collisona.

 

 

 

Dla mnie Pacers mają mocną paczkę. I już po tym trymestrze złapaliby kontakt.

 

To nie jest żaden konkret, że mają mocną paczkę, skoro ta paczka nawet nie gra, bo ciągle ktoś jest kontuzjowany. A moim zdaniem wcale nie jest mocna.

 

 

 

Wymiana Tollivera na Mike Scotta to żaden upgrade. Dałeś się wycyganić staremu cwaniakowi, co chodził po forum i sprzedawał Scotta jako wartościowego strech foura. Gość chyba nawet przegrał rotacje z Motleyem w drugim trymestrze. I powiedz mi jeszcze kto jest zmiennikiem DeAndre Jordana :smile:

 

 

A kto był zmiennikiem DeAndre Jordana w 1 trymestrze??? Zmiennikiem Jordana jest Taj Gibson. Tak było w 1T i tak jest w 2T. Obaj są zdrowi, więc nie ma problemu z podziałem minut dla nich.

 

Kurde Marcus, Jonathan Motley zagrał w tym sezonie 118 minut. W całym sezonie!!!  Scott grał regularne minuty w Clippers, nie przegrał miejsca w rotacji z Motleyem ( skąd ty bierzesz takie brednie w ogóle?) i rzucał 39% za 3 co jak na gracza z pozycji 4/5 jest chyba świetnym wynikiem i był plusowym graczem na parkiecie. Przecież to jest bezczelne, co teraz piszesz.

 

 

 

 

Nie no, Flubciu. Nie chcę się sprzeczać. Czekam na opisy, ale u mnie jesteś w trudnej sytuacji. Jednak znam Cię. Sprzedałeś Cavs jako zespół na 3-4 z Warriors, więc znając życie samą propagandą swoją twórczością przekonasz głosujących ;)

 

Ale weź mi wytłumacz dlaczego jestem w trudnej sytuacji? Co takiego się wydarzyło w moim zespole od 1T w którym dałeś mi bilans 15-13, że teraz jestem w trudnej sytuacji? Przecież ja zachowałem całą podstawową rotację!!! Jedyna zmiana jaką zrobiłem to dodanie do składu Darrena Collisona, bo Ty i inni GM-owie zarzucali mi, że z Rozierem jako podstawowym PG nie ma kto mi kreować rzutów. Więc do składu który już miałem a który miał Twoim zdaniem problem z PG dodałem Collisona i w efekcie jestem w trudnej sytuacji. WTF? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo ;d

http://www.e-nba.pl/topic/6281-begm-powerrankingi-mój-jest-lepszy-od-twojego/?p=656432

13-14 terminarz w tym trymestrze wg mojego algorytmu.

Fluber podaje TWÓJ ranking jako argument przeciwko mnie.

W którym to rankingu ja mam 13-14 najłatwiejszy terminarz a on najtrudniejszy.

To jest już panika po prostu january ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. z tym randle i jego

7 opuszczonymi meczami to tez trzeba się przyjrzeć, bo nagle cudownie ozdrowiał po trade deadline w realu ...

Nie, nie ozdrowiał po trade deadline, wrócił do składu wcześniej. 

ja oglądam :smile:

dla Oubre, Bridgesa i Jacksona. 

 

No to powiedz kolegom, czy Warren grywa w Suns na czwórce, czy zmyślam?

Fluber podaje TWÓJ ranking jako argument przeciwko mnie.

W którym to rankingu ja mam 13-14 najłatwiejszy terminarz a on najtrudniejszy.

To jest już panika po prostu january ;)

Nie podoba mi się ten ranking, bo jest dla mnie skrajnie niekorzystny. Miałem zdecydowanie najlepszy bilans w 1T ze wszystkich drużyn z 3 tiera Januarego, co oznacza, że mój mecz z 11W teamem jest tak samo trudny, jak mecz 11W teamu ze mną, co jest oczywistym nieporozumieniem.

 

Dlatego też Lakers wychodzi, że mają najłatwiejszy terminarz, bo w 1 trymestrze byli najgorsi w 1 tierze, a w 2 trymestrze byli najgorsi w 2 tierze, a jak się jest najgorszą drużyną tiera, to cały mechanizm działa wtedy na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi jeszcze jaka ja niby rewolucje w składzie zrobiłem?

 

Za batuma matthewsa i Fultza, randolpha którzy nie grali przyszli conley, lamb, chandler i Ilyasova. Jaka to rewolucja niby ? Za 2 graczy rotacji przyszło 4 innych, w tym jeden to 10-11 gracz rotacji. Taka sama to rewolucja jak u Ciebie Collison i Scott, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scott jest fajnym graczem do rotacji na ten kwadrans. Może teraz w 76ers dostawać spore minuty.

 

Ale głównym punktem kontrolnym jest jego gra w Clippers. A tu było bardzo słabo. 38,4 FG% na podkoszowego i w obronie to też już nie ten gość co w Hawks.

 

Tolliver rok temu też wyglądał legit w Pistons. Dobra obrona i rzut dystansowy. Nie mówiąc już o byciu dobrym duchem szatni. Podobno po oddaniu go, szatnia Cavs się posypała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głównym punktem kontrolnym jest jego gra w Clippers. A tu było bardzo słabo. 38,4 FG% na podkoszowego i w obronie to też już nie ten gość co w Hawks.

 

Jak na podkoszowego?????????? Przecież on większość rzutów oddaje z dystansu, to jakie ma mieć FG%?

 

No rzeczywiście w obronie słabo, dlatego z nim na parkiecie Clippers są o ponad 3 punkty lepsi w obronie. A Clippers to playoffowy zespół, a nie jakieś ogórki.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ozdrowiał po trade deadline, wrócił do składu wcześniej.

 

No to powiedz kolegom, czy Warren grywa w Suns na czwórce, czy zmyślam?

 

Nie podoba mi się ten ranking, bo jest dla mnie skrajnie niekorzystny. Miałem zdecydowanie najlepszy bilans w 1T ze wszystkich drużyn z 3 tiera Januarego, co oznacza, że mój mecz z 11W teamem jest tak samo trudny, jak mecz 11W teamu ze mną, co jest oczywistym nieporozumieniem.

 

Dlatego też Lakers wychodzi, że mają najłatwiejszy terminarz, bo w 1 trymestrze byli najgorsi w 1 tierze, a w 2 trymestrze byli najgorsi w 2 tierze, a jak się jest najgorszą drużyną tiera, to cały mechanizm działa wtedy na plus.

Dostałeś 15W bo miałeś łatwy terminarz w I trymestrze.

Ja dostałem 10-11 bo miałem sporo kontuzji i trudny terminarz. Podobnie bulls.

Nie sądzisz chyba ze w II trymestrze powinnismy być w tierze niżej niż Cavs? Sam zreszta to przyznałeś ze pacers to ten sam tier w tym trymestrze, wiec o co ci teraz chodzi? Przecież logiczne ze january zrobił ranking na podstawie aktualnej siły drużyn w jego mniemaniu, a nie siły druzyn z I trymestru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ozdrowiał po trade deadline, wrócił do składu wcześniej. 

No to powiedz kolegom, czy Warren grywa w Suns na czwórce, czy zmyślam?

Nie podoba mi się ten ranking, bo jest dla mnie skrajnie niekorzystny. Miałem zdecydowanie najlepszy bilans w 1T ze wszystkich drużyn z 3 tiera Januarego, co oznacza, że mój mecz z 11W teamem jest tak samo trudny, jak mecz 11W teamu ze mną, co jest oczywistym nieporozumieniem.

 

Dlatego też Lakers wychodzi, że mają najłatwiejszy terminarz, bo w 1 trymestrze byli najgorsi w 1 tierze, a w 2 trymestrze byli najgorsi w 2 tierze, a jak się jest najgorszą drużyną tiera, to cały mechanizm działa wtedy na plus.

99% minut, jakie spędza na boisku. 

Przestawienie go na pf i dodanie 3 to kluczowe wg mnie dla podniesienia poziomu jego gry.

 

Tłumaczyłem Wam, że te matematyczne bilanse są bez sensu. Mi w 1T wyszły wyniki takie same przez to u Was jak drużyn, które tankują albo były kontuzjowane. Przecież to bez sensu, ale dociera to dopiero do Was, jak dotyczy bezpośrednio Waszych drużyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% minut, jakie spędza na boisku. 

Przestawienie go na pf i dodanie 3 to kluczowe wg mnie dla podniesienia poziomu jego gry.

 

Czyli dostaję od Marcusa 3W mniej od Pacers, bo Mike Scott przegrał rywalizację z Motleyem ( co jest nieprawdą) i Warren gra poza pozycją ( co jest nieprawdą). Super. 

 

 

 

Tłumaczyłem Wam, że te matematyczne bilanse są bez sensu. Mi w 1T wyszły wyniki takie same przez to u Was jak drużyn, które tankują albo były kontuzjowane. Przecież to bez sensu, ale dociera to dopiero do Was, jak dotyczy bezpośrednio Waszych drużyn ;)

Ja nie uwzględniam rankingu Jaśka, bo ja mam własny algorytm, ale chyba w kolejnym sezonie zacznę to zlewać, bo robi się mocno niepoważnie.

Wincyj znaków zapytania, wincyj! ;)

 

Flubciu oddychaj. Wrócimy do tematu.

 

No bo jak piszesz o jego FG w kontekście bycia podkoszowym i wyskakujesz z tym Motleyem i z Warrenem grającym poza pozycją to ja nie wiem, czy Ty mnie trollujesz, czy po prostu nie za bardzo wiesz co się teraz dzieje w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.