Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dasz Bojana na startera to właściwie cały star power z ławki stracisz. Kto będzie grał na piłce w rezerwowych lineupach? Pół gracza do tego nie będzie. Ja uważam, że Bogdanovic musi zostać na ławce i grać właściwie od dwójki do czwórki.

 

Boston Celtics jest mocny, nikt tego nie kwestionuje przecież. Spokojnie, Eld :smile:

 

Dlatego chyba jednak bardziej widzę Larrego startującego w s5 pod nieobecność Miro.

 

Z ławki mam jeszcze bestię Beverleya i jego 47,4% za trzy punkty przy 3,6 próbach za 3 :)

 

Ale że lubię się czepiać - co niby tracę wg. Ciebie przy kontuzji Miroticą, czego ktoś z ławki nie był by mi wstanie zapewnić na raptem jednej pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chyba jednak bardziej widzę Larrego startującego w s5 pod nieobecność Miro.

 

Z ławki mam jeszcze bestię Beverleya i jego 47,4% za trzy punkty przy 3,6 próbach za 3 :smile:

 

Ale że lubię się czepiać - co niby tracę wg. Ciebie przy kontuzji Miroticą, czego ktoś z ławki nie był by mi wstanie zapewnić na raptem jednej pozycji?

 

Beverley to nie jest ball handler, a wprost przeciwnie. Ktoś mu musi podać, by rzucał te trójki na tej skuteczności.

 

Mirotic dałby to, że Bogdanovic dalej pełniłby rolę elitarnego sixth mana zamiast łatać dziury. No i Mirotic lepiej do Adamsa.

 

 

Co ja poradzę, że wartość Winslowa została dostrzeżona przez Was po czasie!

 

Przypomnę tylko, że człowiek morza nie dał nawet opisu do pojedynku z Raptors, bo nie wierzył, że jest w stanie cokolwiek ugrać. Hańba na wieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Pacers powodują, że Fluber może zacząć się martwić o PO. Trochę nadrobią i ten trzeci trymestr będzie ostrą walką.

 

Szczerze watpie. 29 meczow opuszczonych przez starteriw to tyle co w lakers. Jak teraz maja odrobic nade mna to znaczy ze zdrowi sa druzyna na 60 wygranych.

 

A przeciez pacers oddali w okienku 3 starterow i w ich miejsce weszlo 3 nowych i ogolnie wymienili pol skladu w polowie sezonu. Myslalem ze takie rzeczy jednak dzialaja na minus.

 

Ja mam mocniejszy sklad niz w 1t bo z 8 graczy robiacych najwieksze minuty nie odszedl nikt i dolozylem collisona ( na minus polowa trymestru opuszczona przez kenta ale netgo i tak jestsm na plus bo s5 dalej zdrowa i w formie nie gorszej niz w 1t).

 

Skoro bez terminarza dales mi 15 wygranych w 1t czyli bilans 45-39 za caly sezon to jak mocni musieliby byc pacers zeby nadrobic 5 winow straty na trymestr? Czyli 15 na caly sezon? To jest matematycznie nie do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS,MIL,BOS

 

straci NYK

 

:tongue:

 

 

January wykazał się nosem (do alkoholu bądź NBA, dopowiedzcie sobie sami) i wygrał (jebany) :D 

 

Trzy drużyny, które wstępnie u mnie kończą semestr z najwyższym bilansem to Warriors, Cs i Bucks, o których początkowo nie wspomniał.

Jeśli chodzi o zawód wśród contenderów to Knicks i kontuzje ich liderów.

Myśląc o drugiej niespodziance miałem na myśli Nets, którzy po oddaniu Ibaki, Bjelicy i Monte oraz pod nieobecność LeVerta nie mają właściwie nikogo, kto mógłby cokolwiek z tego rosteru skleić. I choć najniższego bilansu z tego oczywiście nie będzie w naszych realiach, to na pewno kolader może być zadowolony z mizerii prezentowanej przez jego roster :) 

 

No Portland mam bardzo wysoko. Tak z HCA na zachodzie w tej częsci sezonu (niewiele nad Pelicans but still)... hmmmm... chyba szykują się już tam do playoffs skoro tak dobrze idzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverley to nie jest ball handler, a wprost przeciwnie. Ktoś mu musi podać, by rzucał te trójki na tej skuteczności.

 

Mirotic dałby to, że Bogdanovic dalej pełniłby rolę elitarnego sixth mana zamiast łatać dziury. No i Mirotic lepiej do Adamsa.

 

 

Dzięki. Czyli wiadomo o co chodzi.

 

Larry Nance Jr. Ci dziękuje za rozpoczynanie meczów w s5. Bojan nadal z ławki.

 

A za tydzień pocieszymy oczy moim energizerem z motorkiem w dupce w slamdunk contest:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba wczoraj o tym myślałem i niestety, ale w normalnych warunkach do tego nie dojdzie chyba. Bez mega skumulowanej eksplozji formy w Indianie albo katastrofy w Ohio zabraknie sezonu. Zakładając dość ostrożnie, że Twoi Cavs to drużyna na około 50% wygranych spotkań to skończysz sezon z tymi 42-43 W. Pacers musieliby zrobić run na poziomie 34-20 czyli 17-10 za każdy trymestr, czyli defacto być drużyną na poziomie HCA.

 

Szkoda dla widowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January wykazał się nosem (do alkoholu bądź NBA, dopowiedzcie sobie sami) i wygrał (jebany) :D

 

Trzy drużyny, które wstępnie u mnie kończą semestr z najwyższym bilansem to Warriors, Cs i Bucks, o których początkowo nie wspomniał.

Jeśli chodzi o zawód wśród contenderów to Knicks i kontuzje ich liderów.

Myśląc o drugiej niespodziance miałem na myśli Nets, którzy po oddaniu Ibaki, Bjelicy i Monte oraz pod nieobecność LeVerta nie mają właściwie nikogo, kto mógłby cokolwiek z tego rosteru skleić. I choć najniższego bilansu z tego oczywiście nie będzie w naszych realiach, to na pewno kolader może być zadowolony z mizerii prezentowanej przez jego roster :)

 

No Portland mam bardzo wysoko. Tak z HCA na zachodzie w tej częsci sezonu (niewiele nad Pelicans but still)... hmmmm... chyba szykują się już tam do playoffs skoro tak dobrze idzie :D

A większa niespodzianką nie jest Minnesota z wielkim Ivanem Rabbem i jego wiernym giermkiem Tatumem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi na ten moment, że Pacers odrobią trzy zwycięstwa do Ciebie.

 

Wypadnięcie Bartona na 13 spotkań, a wypadnięcie LeBrona na 18 to jest kolosalna różnica, więc takie sumowanie absencji starterów jest bezzasadne.

 

Po za tym Pacers mają sporo sensownych klocków, by sobie poradzić z kontuzjami. O Tobie tego powiedzieć nie można. Rotacja 4/5 już wcześniej nie istniała, a przy kontuzjach Bazemore i Warrena ciężko będzie czarować z pomysłami o Warrenie na czwórce, by jakoś to łatać.

 

Upgrade Conleya nad Fultzem jest ogromny. Są też inne pomniejsze plusy.

 

Może dostałeś 15 zwycięstw, bo np. Pacers byli słabsi? Nie wystarczy sama narracja, że jestem mocniejszy to będę miał ten sam bilans albo lepszy. Pacers są bezsprzecznie lepszym teamem obecnie. Na 60 winów nie, ale jakieś 50-52 już tak.


Chyba wczoraj o tym myślałem i niestety, ale w normalnych warunkach do tego nie dojdzie chyba. Bez mega skumulowanej eksplozji formy w Indianie albo katastrofy w Ohio zabraknie sezonu. Zakładając dość ostrożnie, że Twoi Cavs to drużyna na około 50% wygranych spotkań to skończysz sezon z tymi 42-43 W. Pacers musieliby zrobić run na poziomie 34-20 czyli 17-10 za każdy trymestr, czyli defacto być drużyną na poziomie HCA.

 

Szkoda dla widowiska.

 

17-10 to nie jest poziom HCA, tylko jakiś Wizards.

 

I to jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś swoją drogą jak ładnie zrobić tabelkę tu z statami (bez wklejania grafik przez serwery, gdzie to potem nagle odpada - widziałem to u nas w kilku przypadkach)?

 

Robisz w excelu->printscreen->imgur.com

 

Z imgura to mi jeszcze grafiki sprzed 4 lat nie znikły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi na ten moment, że Pacers odrobią trzy zwycięstwa do Ciebie.

 

 

Powtorzę. 3 wygrane wiecej ode mnie w 1t ( od Ciebie) dostali bucks z giannisem, kemba i middletonem a teraz o 3 wygrane wiecej ode mnie mają dostać pacers ktorzy zrobili rewolucje w skladzie i maja 29 opuszczonych meczow przez starterów? Gdzie tu logika? Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic u mnie słabo wypadają jednak. Ciut wyżej niż Cavs czy Bulls. Alonzo teraz będzie na mnie psioczyć, ale nie. Tu pół szansy na 20 winów nie ma. 20 winów to ja miałem ze zdrowym Davisem, Hieldem, Griffinem i Wallem. On ma jednego superstara, jednego all-stara i nie licząc Kuzmy reszta poniżej oczekiwań lub tego co grali w pierwszym trymestrze.

Jak ciut wyżej niż Cavs, czy Bulls (załóżmy14- 15), czyli np: 17. To mam wielką prośbę Marcus - rzuć okiem na schedule (choć wiem, że do terminarza nie przykładasz wagi) i napisz mi proszę z kim te 10 meczy przegrali Magic? Z Charlotte, Minnesotą, czy Atlantą lub Detroit? Wiem, że akurat Ty dałeś Magic niezły bilans w 1T i teoretycznie masz z czego schodzić, ale:

- liderzy Magic KAT i Mitchell grają w 2T lepiej niż w 1T (Lowrego nie ma co liczyć, ponieważ spora grupa GMów i tak go nie szanuje ;)  )

- problem rozgrywającego udało się rozwiązać dając minuty na pg Mitchellowi gdy brakowało jednego z dwójki Lowry/Barea, co w real NBA w Jazz wyszło Mitchellowi rewelacyjne, zatem tu mi nikt tego nie zakwestionuje;

- poprawiłem obronę na obwodzie gdzie zamiast Lamba i Justina Holidaya grają Matthews i McGruder;

- u mnie nieobecności Matthewsa, McGrudera i przez chwilę Oubre nie było, bo żaden z nich nie zmieniał klubu, ani nie wypadał z rotacji;

- Zeller grał w 11 meczach na swoim normalnym poziomie. Już wrócił i zagrał w 3 ostatnich. W pozostałych 16 meczach zwiększam minuty KATowi - nawet do 40 w kilku jak trzeba, a resztę minut na centrze gram Koufosem (nie był kontuzjowany, a jak ktoś ma jakieś info o tym, to poproszę) i wrzucam Koście Kuzme i Gordona lub Oubre. Koufos pobroni i cos tam zbierze, postawi zasłonę, a Kuzma sobie punktuje po swojemu (dziś chyba znów 39pkt.)

- mam łatwy grafik. 2 z przodu przy łinach przy bilansie, wg mnie to formalność, kwestia otwarta, jak będzie druga liczba za nią.

 

ale to tylko moje zdanie, żeby nie było, że żebrzę o zwycięstwa. Każdy ma swój barometr bilansów i jak Tobie tak Marcus wychodzi, to nic nie poradzę :)  ale przeczytaj chociaż opis ;)

 

Może kontrowersyjnie, ale wskazałem jednak na Townsa. Poprawił się w obronie, dobrze się sprawdza w większej roli w ataku. Wolves są strasznie wyniszczeni przez kontuzje i ten kiepski trymestr trochę przykrył jak dobrze gra KAT.

 

Też mi jakoś słowo superstar nie pasowało do Townsa, ale jednak jego fani może znowu uwierzą w jego wielki talent.

 

Fajnie, że ktoś poza mną i Dnc to dostrzega :) i pomyśl sobie teraz Marcus, jak KAT miałby tak ogarniętą drużynę, jak w naszych beGM z Mitchellem zamiast Wigginsa i Lowrym zamiast Baylessa ;)

 

Co ja poradzę, że wartość Winslowa została dostrzeżona przez Was po czasie!

Mnie do tego grona nie licz Panie Prezydencie Thunder, ja znałem wartość Winslowa od samego początku (choć przyznam bo tych jego cegłach miałem chwile zwątpienia w jego atak, ale nigdy obronę i umiejętność rozgrywania).

OKC wbija do PO w tym sezonie. 

Jaylen Brown>Donovan Mitchell

Tak, tak :)

 

Tak samo, jak Kendrick Nunn i Matt Farrell :D

 

a czy lepszy też od DJ Wilsona?  ;)

 

 a czy Ekpe Udoh jest lepszym centrem, czy Jusuf Nuric?

 

Pomyśl dwa razy zanim wejdziesz ze mną w januarową narrację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A większa niespodzianką nie jest Minnesota z wielkim Ivanem Rabbem i jego wiernym giermkiem Tatumem?

 

Ivan Rabb ma już na rozkładzie KATa i A. Davisa , ale oczywiście forumek jest za bardzo zainteresowana Olynykami tej ligi by dostrzec wielki impact Pięknego Ivana

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan Rabb ma już na rozkładzie KATa i A. Davisa , ale oczywiście forumek jest za bardzo zainteresowana Olynykami tej ligi by dostrzec wielki impact Pięknego Ivana

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A to na playstation czy cóź, bo żem oglądał i nic takiego nie dostrzegłem :grin:

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak :smile:

 

Tak samo, jak Kendrick Nunn i Matt Farrell :grin:

 

a czy lepszy też od DJ Wilsona?  ;)

 

 a czy Ekpe Udoh jest lepszym centrem, czy Jusuf Nuric?

 

Pomyśl dwa razy zanim wejdziesz ze mną w januarową narrację ;)

 

Teraz powszechna ocena jest na twoją korzyść.

 

Ale za 5 lat wspomnisz moje słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorzę. 3 wygrane wiecej ode mnie w 1t ( od Ciebie) dostali bucks z giannisem, kemba i middletonem a teraz o 3 wygrane wiecej ode mnie mają dostać pacers ktorzy zrobili rewolucje w skladzie i maja 29 opuszczonych meczow przez starterów? Gdzie tu logika?

 

Bucks powinni mieć więcej, ale to jest założenie normowania ligi na jakieś ludzkie bilanse. I tak tankerom dałem mało, a by oddać różnicę klas to trzeba by pewnie dawać minusowe bilanse, a dla najlepszych 28-0 by nie starczało.

 

Wiadomo, że to tak nie działa. Normuje bilanse, ale staram się przed wszystkim nie wypaczyć rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wypadnięcie Bartona na 13 spotkań, a wypadnięcie LeBrona na 18 to jest kolosalna różnica, więc takie sumowanie absencji starterów jest bezzasadne.

 

 

Conley opuścił 2 mecze, Lamb 3, Barton 13, Randle 7 i Myles Turner 4 łącznie 29 meczów w 27-meczowym trymestrze. Daje to średnio w trymestrze 3,92 zdrowego startera na mecz. Rezerwowa piątka Pacers to Joseph - Ferrell - Gerald Green - Wilson Chandler - Daniel Theis. teraz odejmij 1,08 zawodnika z tej ławki ( bo przecież ktoś musi wejść do piątki na stałe) i zostaje Ci Ferrell, Gerald Green, Wilson Chandler i Daniel Theis - 4 najlepszych rezerwowych tego teamu. Naprawdę Rozier jest gorszy niż Ferrell? Bazemore niż Gerald Green? Osman niż Wilson Chandler? Mike Scott niż Daniel Theis? Serio?

 

 

 

Może dostałeś 15 zwycięstw, bo np. Pacers byli słabsi? 

Z całym szacunkiem Marcus, Pacers się wzmocnili, ale nie wzmocnili się zawodnikami z kosmosu tylko z innych drużyn NBA. Suma talentu w lidze jest taka sama. Jeżeli Pacers są lepsi to inne drużyny są gorsze. Jaki ti ma mieć wpływ na bilans Cavs, to nie mam zielonego pojęcia. Zwłaszcza jak bierzesz średni wynik w trymestrze więc wypada średnio 0,9 meczu na ekipę średnio.

 

 

 ale jakieś 50-52 już tak.

 

17-10 to nie jest poziom HCA

Czyli podsumowując Pacers prowadzeni w 2T przez Conleya to 52 W team, Wizards prowadzenie w 2T przez Gasola to 52 W team, ale Grizzlies w RL NBA robią w 2T bilans ( po przeliczeniu) 18-64. Gdzie tu logika?

 

Conley miał w RL NBA do pomocy Marca Gasola ( Myles Turner), Jarrena Jacksona ( Randle), Kyle'a Andersona ( Lamb) i Garretha Temple ( Barton) + z ławki Justin Holiday ( Joseph), Shelvin Mack ( Ferrel  i Jamychael Green ( Wilson Chandler).

 

Jeżeli ci gracze w nawiasie jako support są w stanie dołożyć ponad stan posiadania Grizzlies 35 wygranych w sezonie no to ja się nie znam na NBA wcale.

Bucks powinni mieć więcej, ale to jest założenie normowania ligi na jakieś ludzkie bilanse. I tak tankerom dałem mało, a by oddać różnicę klas to trzeba by pewnie dawać minusowe bilanse, a dla najlepszych 28-0 by nie starczało.

 

Wiadomo, że to tak nie działa. Normuje bilanse, ale staram się przed wszystkim nie wypaczyć rywalizacji.

 

Jakbyś normował bilanse to Pacers po rewolucji w składzie i z taką liczbą kontuzji nie mieliby prawa być na poziomie Bucks z 1 trymestru. 

 

Rotacja 4/5 już wcześniej nie istniała, a przy kontuzjach Bazemore i Warrena ciężko będzie czarować z pomysłami o Warrenie na czwórce, by jakoś to łatać.

 

Warren gra cały sezon w Suns na czwórce. Smutna prawda jest taka, że Suns nikt nie ogląda. Na czwórce mam Taja Gibsona, Cedi Osmana i Mike'a Scotta. Ja naprawdę nie muszę grać Warrenem na czwórce, nie rozumiem skąd ten zarzut. Warren opuścił 6 meczów i w 1T opuścił też 6 meczów, więc dlaczego to nie było problemem w 1T, a w 2T już jest? Przecież ja na pozycjach 4/5 wymieniłem Monroe na Mike'a Scotta, więc nie uważam bym był pod tym względem słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.