Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z kolei gdy słabszy dzień ma conley, to turner robi step up ;) wczoraj 17 pkt z 8! Rzutów 3/3 za trzy ( drugi mecz z rzędu ) 2 reb 3 as 4 stl 6 blk.

 

Mam nadzieje ze głosujący pamiętają ze turner jest cichym kandydatem do dpoty w tym roku...

O właśnie, jak już jesteśmy przy Pacers, to też postaram się nie rozdzielać tych 30 meczów nieobecności Twojej pierwszej piątki w tym trymestrze na konkretne terminy i daty, po prostu będę uśredniał:) Żeby nie było kontrowersji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei gdy słabszy dzień ma conley, to turner robi step up ;) wczoraj 17 pkt z 8! Rzutów 3/3 za trzy ( drugi mecz z rzędu ) 2 reb 3 as 4 stl 6 blk.

 

Mam nadzieje ze głosujący pamiętają ze turner jest cichym kandydatem do dpoty w tym roku...

 

 

 

aa no zapomniałem ... lider ataku, Randle już wrócił i 32-7-3 i 4/6 za trzy ;))

O właśnie, jak już jesteśmy przy Pacers, to też postaram się nie rozdzielać tych 30 meczów nieobecności Twojej pierwszej piątki w tym trymestrze na konkretne terminy i daty, po prostu będę uśredniał:) Żeby nie było kontrowersji:)

.

 

To żeby nie bylo kontrowersji ;)

Sobie będziesz wmawiał ze Warren wrócił jak bazemore nie było ;)

A mi policzysz średnia ? ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby nie bylo kontrowersji ;)

Sobie będziesz wmawiał ze Warren wrócił jak bazemore nie było ;)

A mi policzysz średnia ? ;)

Wszystkim będę liczył średnią. Czyli jak np. LeBron zagrał w tym trymestrze 9 meczów, to liczę, że Lakers mieli przez cały trymestr 1/3 LeBrona w składzie.

 

U Ciebie nawet jakbym chciał, to bym się chyba zamotał z tym liczeniem kto kiedy wypadł, bo masz 29 meczów opuszczonych w s5 na ten moment ( a jeszcze nie wszyscy skończyli trymestr) kontuzjowanych w różnych okresach, parami, a nawet trójkami, czasem indywidualnie, a czasem wszyscy byli zdrowi. Gdybym to liczył mecz po meczu to byś chyba musiał w każdym meczu inną piątką wychodzić. Nie do zrobienia.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w kontekście...

Trymestr się niemal jak chodzi o gry zakończył (u niektórych wjeżdżają już mecze na 3T)

 

Chciałbym ponownie wrzucić swój niezawodny (hehe) algorytm ciężkości terminarza.

Ostatnio poszły mocne ataki, tym razem z kilkoma userami się dyskretnie konsultowałem na priv, ale przed liczeniem wrzucę jeszcze publicznie, może coś oczywistego przegapiłem + waham się przy kilku opcjach (NYK, PHI, POR, HOU, TOR, PHX, DAL)

 

Wstępnie tak liczyłbym tiery pod algorytm :

(kolejność w tierach przypadkowa)

 

T1 MIL, BOS, PHI, NYK, GSW, DEN, HOU (awans o 1), POR

T2 MIA, ORL, WAS, LAL (spadek o 1), NOP (spadek o 1), SAS

T3 IND, CLE, CHI, ATL, TOR (awans o 1), OKC, UTA

T4 BKN (spadek o 1), DET, CHA, PHX (spadek o 1), DAL, SAC, MIN, MEM, LAC

 

Pozdrawiam ;) Uwagi?

 

Hmmmm, żadnych co aż dziwne. No może HOU na samy Hardenie to raczej takie 1,5. WAS prz słabiutkim Gasolu i Porterze to takie 2,25. No ale nie rozdrabniamy aż tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Wiesz że gdyby u nas były zasady jak w skokach narciarskich o odrzuceniu skrajnych not to dokładnie połowa Twoich bilansów z pierwszego trymestru w ogóle nie byłaby brana pod uwagę lub byłaby ex aequo z podobnymi Od 1-27 dla Wolves po 23-5 dla Magic Taka mała ciekawostka przed kolejnym głosowaniem

Polecam GMowi Toronto przeczytać moje posty opisujące grę Orlando Magic, żeby miał choć podstawową wiedzę o tej drużynie, bo później wychodzą takie kwiatki.

Marcus jako jeden z nielicznych GMów widzi tą głębie i możliwości Orlando. Ja nigdzie nie piszę, że Magic to contender playoffowy, bo nie maja doświadczenia, ale wg mnie taka drużyna w sezonie regularnym by miażdżyła - to team na okolice 60łinuff. Już w tamtym sezonie Orlando prowadzeni przez Dnc tak naprawdę powinni awansować do playoffs co pokazywała gra Mitchella i Tatuma weryfikując zaniżone bilanse części GMów.

 

Właśnie w kontekście...

Trymestr się niemal jak chodzi o gry zakończył (u niektórych wjeżdżają już mecze na 3T)

 

Chciałbym ponownie wrzucić swój niezawodny (hehe) algorytm ciężkości terminarza.

Ostatnio poszły mocne ataki, tym razem z kilkoma userami się dyskretnie konsultowałem na priv, ale przed liczeniem wrzucę jeszcze publicznie, może coś oczywistego przegapiłem + waham się przy kilku opcjach (NYK, PHI, POR, HOU, TOR, PHX, DAL)

 

Wstępnie tak liczyłbym tiery pod algorytm :

(kolejność w tierach przypadkowa)

 

T1 MIL, BOS, PHI, NYK, GSW, DEN, HOU (awans o 1), POR

T2 MIA, ORL, WAS, LAL (spadek o 1), NOP (spadek o 1), SAS

T3 IND, CLE, CHI, ATL, TOR (awans o 1), OKC, UTA

T4 BKN (spadek o 1), DET, CHA, PHX (spadek o 1), DAL, SAC, MIN, MEM, LAC

 

Pozdrawiam ;) Uwagi?

Orlando  są wg mnie T1 w sezonie regularnym - KAT i Mitchell grają jak prawdziwi All Starzy, Lowryego równiez wybrali do tego meczu, Oubre gra świetnie w Suns i do tego poprawiliśmy sie na obwodzie w obronie dzięki Mathewsowi i McGruderowi. Do tego Gordon, czy Kuzma to w Orlando opcje 4-6. Mitchell pokazał, że spokojnie może prowadzić grę drużyny pod nieobecność Lowrego/Rubio. Przez pół trymestru miałem Bareę i wrócił tez Cody Zeller, który grał w 40% meczy w tym trymestrze. Do tego Orlando ma śmiesznie łatwy terminarz w tym trymestrze.

 

Powtarzam info dla GMów, którym nie chce się wnikliwie czytać długich postów - Orlando ma niepoważnie łatwy terminarz w tym trymestrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus nie uwzglednia terminarza w ocenie wiec wypadles u Niego bardzo dobrze. Stawiam ze w 2t dam Ci lepszy wynik niz Marcus:)

 

Ja generalnie nie dziele na tiery ale mitchell i towns zagrali fantastyczne trymestry i tutaj kilka druzyn z 2t nawet nie ma do magic podjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyznam szczerze dużą frajdę sprawia rozkładanie meczy/grafików na czynniki proste. Pewne rzeczy naturalnie trzeba uśrednić, bo inaczej się nie da, ale wydaje mi się, że jakby KAT miał zamiast Wigginsa takiego Mitchella i do tego takie wsparcie młodych graczy, jakie udało nam się z Dnc zgromadzić + doświadczonego Lowrego na rozegraniu, to byłaby jedna z najfajniejszych do oglądania drużyn przez nas wszystkich. Perspektywa rozwoju - KATa, Mitchella, Gordona, Kuzmy i Oubre (który gra naprawdę bardzo fajnie w Suns) spowodowałaby bardzo dobrą atmosferę w drużynie. Jasne, że przegraliby głupio nie jeden mecz z teamem teoretycznie słabszym, ale mobilizowaliby się własnie na drużyny z czuba naszej ligi. I prędzej przegraliby u siebie z Twoimi Cavs, czy Bulls, niż z Knicks, czy Bucks, którzy są u nas contenderami.

 

Opisy już za tydzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers bez LBJ z dobrze grającym DLO to T2?

Gdzie zawodzą ostatnio opcje 6-8 a i więcej urazów było?

Pytam raczej o dookreślenie tego bo nie widzę tej siły ławki jaka ma chociaż real Broo.

 

Ciekawość a nie chęć kłótni bo to lakers

Serio

Ja też jestem ciekawy, jak to będzie bronione, bo jednak gdyby nie kontuzja Oladipo to Russell nie załapałby się do ASG na Wschodzie, Butler był absolutnym leszczem (w stosunku do oczekiwań oczywiście) w 76ers w 2 trymestrze i nawet nie był w rozważaniach w temacie ASG na Wschodzie ( TOP 10 gracz ligi kampania chyba się w tym momencie mocno złamała), a i tak trochę opuścił, LeBron zagrał 9 meczów w trymestrze. Strzelcy: Shumpert-McDermott-Huerter opuścili kilkanaście spotkań i rzucali za 3 odpowiednio 34,9%, 33,9% i 37% + nierzucający Ingram, nierzucający Favors, nierzucający Brown, Butler z trójkami na poziomie 32% w tym trymestrze i LeBron trafiający za 3 29,8%. Olynyk znowu na chwilę w ogóle wyleciał z rotacji Heat, Russell jest jedynym zawodnikiem, który w RL NBA trafiał trójki w tym trymestrze, ale w Nets miał mu przynajmniej kto rozciągać grę, tutaj gra z bandą nonshooterów, nie widzę tego. 

 

Lakers będą się opierać na mocnej obronie i łatwym terminarzu, ale jak ktoś nie bierze pod uwagę terminarza, to nie widzę opcji, żeby Lakers skończyli ten trymestr na plusie, więc spodziewam się głośnych wrzasków po niektórych głosowaniach...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie bardzo trudny do wyceny okres Lakers.

 

Niczego nie przesadzam bo przecież nawet opisów nie ma tylko było morze krytyki ze kontuzja lbj poprzez tak skonstruowany skład ( pisałem o tym ze Król ma dużo zalet ale wadę ze bez niego każdy zespół nie dawał rady i grał historyczne wtopy) niezależnie od szyldu- to mega kłopot dla każdego. Cavs Heat teraz lakers.

To bardzo destrukcyjnie wpływa na innych przez sama egocentryczną budowę ekipy.

 

Taki urok.

 

To nie jest do końca tak ze w jego buty wejdzie DLO i połączymy to w idealna całość ze lakers nie maja problemów i są w najgorszej z możliwych sytuacji aż T2.

 

January.

Proszę nie zrozum mnie złe.

 

Takie zespoły z cenerpiece LBJ maja ogromne kłopoty przez dekadę przecież a doszły do Ciebie kolejne problemy i jeden mega pozytyw w postaci DLO.

 

Prawdziwi Lakers to wylali cała złość w osobie Rondo ( którego nie masz) na Boston za sytuacje około wymian i handlu.

 

I lbj nawet w tych pozostałych meczach jest zardzewiały.

 

Jeżeli mam czytać ze w okresie gdzie mi LMA zaczął grać dobrze , taki nabytek jak Len czy Ross z ławki robi robotę a młodzi się rozwijają a w lakers kłopot kłopot pogania i nie jestem mimo to lepszy od lakers to po co mam grać w taka grę. ?

 

Chodzi o to ze trafiłem z paroma wymianami a Ty spotkałeś się z katastrofa bo taka jest kontuzja LBJ w każdym zespole w jakim by nie grał gdzie na dokładkę masz inne kłopoty a nie twierdze ze masz jakiś super fit i pod lbj i tym bardziej pod samotnego DLO.

 

Mnie to zastanawia po prostu ten tier 2.

Jeżeli ta gra ma docelowo polegać na tym ze GM rzuci tekstem robię 40 minut lbj i jimmi a gdy oni odpoczywają to epicko gra DLO i wygrywam tak serie to nie jest to o co mi chodzi w zabawie.

 

A tu na dodatek nie możesz nawet napisać ze rzucasz do gry lbj i jimmuego wcale

 

 

Dalej łatwo wygrywasz mecze?

 

Hmmm

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekawy, jak to będzie bronione, bo jednak gdyby nie kontuzja Oladipo Mtchell grał na Wschodzie to Russell nie załapałby się do ASG na Wschodzie,

 

Poprawione :)

 

 Olynyk znowu na chwilę w ogóle wyleciał z rotacji Heat,  

 

Warto obserwować, czy Olynyk zagra te 1700 minut w tym sezonie, bo tyle potrzebuje, żeby dostał około 1mln$ bonus do wypłaty, co zwiększał mały, ale jednak podatek Heat. Moim zdaniem Heat sprytnie obniżają mu minuty, żeby zminimalizować szansę na ten bonus.

Na centrze nie ma dla niego minut za dużo, bo trzeba rozwijać Bama, a Hassan ogólnie ma dobry sezon, natomiast na pf jest JJ, który jest wg mnie ważniejszym dla Heat graczem w rotacji pomimo, ze gra słabiej niz oczekiwałem.  

Bonus też ma w kontrakcie Waiters, ale u niego chodzi o ilość rozegranych meczy, a stracił połowę sezonu, zatem tu nie ma tematu.

Oczywiście nie muszę mieć racji, że Heat to robią celowo ucinając Kellemu minuty, ale wg mnie tak jest. 

Zweryfikujemy po sezonie, ale idę o zakład o symbolicznego browarka na zlocie w nieodległej przyszłości, że Olynyk w regularze zagra 1600coś minut. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warto obserwować, czy Olynyk zagra te 1700 minut w tym sezonie, bo tyle potrzebuje, żeby dostał około 1mln$ bonus do wypłaty, co zwiększał mały, ale jednak podatek Heat. Moim zdaniem Heat sprytnie obniżają mu minuty, żeby zminimalizować szansę na ten bonus.

Na centrze nie ma dla niego minut za dużo, bo trzeba rozwijać Bama, a Hassan ogólnie ma dobry sezon, natomiast na pf jest JJ, który jest wg mnie ważniejszym dla Heat graczem w rotacji pomimo, ze gra słabiej niz oczekiwałem.  

Bonus też ma w kontrakcie Waiters, ale u niego chodzi o ilość rozegranych meczy, a stracił połowę sezonu, zatem tu nie ma tematu.

Oczywiście nie muszę mieć racji, że Heat to robią celowo ucinając Kellemu minuty, ale wg mnie tak jest. 

Zweryfikujemy po sezonie, ale idę o zakład o symbolicznego browarka na zlocie w nieodległej przyszłości, że Olynyk w regularze zagra 1600coś minut.

To żaden zakład, bo Olynyk tylko raz w karierze zagrał 1700 minut w sezonie regularnym i było to zaledwie 1779:) A z tego co wiem, to od początku kariery nie przysługują mu żadne bonusy z tego tytułu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nasza rola jest w beGM dopasowywanie graczy do naszej drużyny ale te inne okoliczności się tez liczą.

 

Taki urok.

 

Nie można z jednej strony kupić taniej gracza bo argumentujemy jego wady podczas negocjacji ze dostanie mało minut a potem ignorować ta sytuacje całkowicie.

 

Tu jest sprawa wyjątkowa ale nie ma obowiązku kupienia tej argumentacji.

 

To samo tyczyło się sprawy Zbója w Denver vs Real Indiana.

 

To takie było trochę wątpliwe ze w Denver gra duże minuty bo ma mniejsza konkurencje.

 

Ktoś to kupuje ktoś nie.

 

Nie można robić argumentu ze Kelly jest dużo lepszy w naszym lakers bo ja mu nie robię kagańca na 1700 minut stad gra lepiej więcej wyżej weselej ;)

 

Kupujemy graczy z wadami i zaletami.

Nie można tylko pisać o zaletach

 

To samo jest z graczami z Real tankera gdzie my wrzucamy go na PO.

 

To jest po prostu kwestia każdego GM swobodnej oceny.

 

Tyle

Na moje GM powinien znac co się dzieje w Real z graczem

I przewidzieć konsekwencje.

 

Z jednej strony info o 1700 m to jest na plus bo kupujesz gracza który będzie się starał aby zrobić normę

 

Gdy jest dobry to przecież zrobi.

 

Z drugiej strony to ryzyko ze Heat zrobi mu Popa po prostu.

 

Tylko czy Miami to taka nieuczciwa organizacja aby bez powodu innego niż ten milion robiła z gracza „ tata wariata” ?

Ten bonus to raczej zachęta do tego aby gracz należycie podchodził do obowiązków i treningów i aby dbał o dostępność dla klubu a nie aby leciał w kulki ze go boli

 

Tu nie ma podwójnego dna bo za bardzo szanuje klub Miami

Jeżeli Kelly daje dobre minuty gry to się je bierze.

Jeżeli z powodu tanku gracz nie będzie grał to już ryzyko GM jak to lud kupi

A ze to jest sprawa dotycząca lakers to się nie wypowiadam jednoznacznie tylko każdy oceni zgodnie ze swoją koncepcja

Tu wiele smaczków jest w naszej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January przepros Hassana :tongue: Bo wszyscy pamiętamy jak jescze niedawno pisałeś Olynyk>Hassan

 

Jeszcze jakby te wolne ogarnął to już prawie nie byłoby się do czego przyczepić :grin:

Przecież przed sezonem January robił ranking rezerwowych we wszystkich drużynach w BeGM i Olynyka umieścił w tym zestawieniu na PIERWSZYM miejscu. Drugi w tym zestawieniu był Vucević.

 

Przecież te rankingi, tiery i siły terminarzy mają tylko jeden cel, nakierować głosujących na to, by dali Lakers lepszy bilans. No bo przecież T2 to nie mogą dostać słabszego bilansu niż Bulls, Cavs, Pacers, czy Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.