Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie - nie gra, to nie gra - widocznie kontuzjowany.

Chyba, że wiemy z pewnością, że jest inaczej.

 

Nie kombinujmy. Bo będą konflikty, czemu mój jest niby kontuzjowany, a Twój nie?

Niedługo zaczną też pewnie sadzać graczy tankerów na dobre. I co wtedy zrobimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - nie gra, to nie gra - widocznie kontuzjowany.

Chyba, że wiemy z pewnością, że jest inaczej.

 

Nie kombinujmy. Bo będą konflikty, czemu mój jest niby kontuzjowany, a Twój nie?

Niedługo zaczną też pewnie sadzać graczy tankerów na dobre. I co wtedy zrobimy?

Dotad rozpatrywalismy kazdy przypadek indywidualnie. Np tyreke evans gral u nas dla warriors caly 3 trymestr i playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak oczywiste jest, że gracz powinien grać, jak chociażby Davis z Pels po trade deadline, gdyby nie było w realu wymiany, to sprawa jasna. Jednak jak mamy wątpliwości jak w przypadku Randlea, to może jednak nie ma co kombinować.

Rada cos musi zdecydowac i jakos uzupelnic liczbe kluczowych absencji w arkuszu. Jak wspominalem trudno bedzie zadowolic wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy w opisie się tłumaczy z absencji i albo przekona albo nie.

 

Ja z 10 meczy nieobecności Mirotića się tłumaczył nie będę, bo raz że rzeczywiście miał kontuzje, a dwa, mam przynajmniej 3 jak nie 4 zastępców którzy pobiegają na PF za niego.

 

Inaczej ma się sprawa z ostatnimi czterema gdzie jest to ewidentny shut down tłumaczony tym, że Niko nie jest jeszcze gotów po kontuzji. Tylko szkoda, że rozegrał 175 minut i 7 meczy i ni jak nie było widać aby mu coś było. Po prostu jest już jedną nogą w Philly lub Utah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z 10 meczy nieobecności Mirotića się tłumaczył nie będę, bo raz że rzeczywiście miał kontuzje, a dwa, mam przynajmniej 3 jak nie 4 zastępców którzy pobiegają na PF za niego.

 

Inaczej ma się sprawa z ostatnimi czterema gdzie jest to ewidentny shut down tłumaczony tym, że Niko nie jest jeszcze gotów po kontuzji. Tylko szkoda, że rozegrał 175 minut i 7 meczy i ni jak nie było widać aby mu coś było. Po prostu jest już jedną nogą w Philly lub Utah.

U nas w Orlando Rodney McGruder, który połowę sezonu gra w pierwszej piątce Heat nagle wypada z rotacji. Oczywiście nie jest kontuzjowany i będę nim grał, bo mi w Magic jest potrzebny. Zaczekamy do czwartkowego trade deadline zanim wyciągnę z tego jakieś głębsze wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej ma się sprawa z ostatnimi czterema gdzie jest to ewidentny shut down tłumaczony tym, że Niko nie jest jeszcze gotów po kontuzji. Tylko szkoda, że rozegrał 175 minut i 7 meczy i ni jak nie było widać aby mu coś było. Po prostu jest już jedną nogą w Philly lub Utah.

 

Przecież tego nie trzeba będzie nawet weryfikować.

Jak po TD dalej będzie w Pelicans i nie wybiegnie to znaczy, że uraz.

Jak pójdzie do Philly/Utah i zacznie grać znaczy, że siedział :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Orlando Rodney McGruder, który połowę sezonu gra w pierwszej piątce Heat nagle wypada z rotacji. Oczywiście nie jest kontuzjowany i będę nim grał, bo mi w Magic jest potrzebny. Zaczekamy do czwartkowego trade deadline zanim wyciągnę z tego jakieś głębsze wnioski.

Jak ktos wypada z rotacji z powodow innych niz kontuzja to u nas oczywiscie gra. Tak jak brown i olynyk byli w rl nba w 1t poza rotacja ale nie liczylismy tego jako absencje

Przecież tego nie trzeba będzie nawet weryfikować.

Jak po TD dalej będzie w Pelicans i nie wybiegnie to znaczy, że uraz.

Jak pójdzie do Philly/Utah i zacznie grać znaczy, że siedział :)

Prawdopodobnie tak to w wiekszosci przypadkow rozstrzygniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego nie trzeba będzie nawet weryfikować.

Jak po TD dalej będzie w Pelicans i nie wybiegnie to znaczy, że uraz.

Jak pójdzie do Philly/Utah i zacznie grać znaczy, że siedział :smile:

 

No i elegancko. Tak być powinno.

 

Tylko co jeśli nie dostaną tyle ile chcą za niego i go jednak zatrzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego nie trzeba będzie nawet weryfikować.

Jak po TD dalej będzie w Pelicans i nie wybiegnie to znaczy, że uraz.

Jak pójdzie do Philly/Utah i zacznie grać znaczy, że siedział :smile:

 

I jak to się ma do przykładowego Tyreke Evansa?

 

Przecież Davis może nie zagrać do końca sezonu w barwach Pels i nie ma to żadnego związku z kontuzją.

 

Postaram się zrobić listę potencjalnych shut down. Resztę zostawiam waszym opisom i ocenom. Myślę, że w razie czego Jasiek będzie chciał dać komentarz od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

Raczej chęcią braku negatywnych dla siebie podwójnych standardów, które próbują być tu przemycane ;) ?

 

Ocena shutdownów zawsze jest prywatną sprawą każdego głosującego. Ja mogę tylko przybliżyć sytuacje i swoje zdanie. Reszta i tak oceni po swojemu. Przecież już rok temu były opinie zbliżone do tych Alonzo, że absencja to absencja i żadne Bledsoe-case nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromna ta lista się wydaje na pierwszy rzut oka:

 

Garrett Temple, Anthony Davis, Julius Randle, Mike Conley, Nikola Mirotic

 

Z drugiej strony zerknąłem na listę shut downów z przed roku i widzę, że zaznaczyłem aż 19 nazwisk. Tak na prawdę lawina ruszyła już po TD, kiedy okno wystawowe się skończyło i kluby zaczęły iść w perfidne tanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James?

 

Przeciwko Clippers najlepiej nie wyglądał, chociaż oczywiście domyślam się, że będziesz próbował ugrać kilka spotkań dla Niego pod przykrywką LeBrona agenta :)

 

 

Kyle anderson?

 

Leczył kontuzje, kiedy Grizzlies mieli jeszcze apetyty. Handlować Nim nie zamierzają, więc raczej nie ma tu szans na shutdown. Zobaczymy co przyniosą następne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.