Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszono składy do ASG, następujące drużyny mają swoich reprezentantów w ASG:

 

Milwaukee Bucks - 3 reprezentantów ( Walker, Middleton, Giannis)

Philadelphia 76ers - 3 reprezentantów ( Simmons, Embiid, Thompson)

 

New York Knicks - 2 reprezentantów ( Irving, Leonard)

Miami Heat - 2 reprezentantów ( Oladipo, Vucević)

Warriors - 2 reprezentantów ( Curry, Durant)

Pelicans - 2 reprezentantów ( Davis, Griffin)

Magic - 2 reprezentantów ( Lowry, Towns)

Celtics - 2 reprezentantów ( Westbrook, George)

 

 

Wizards - 1 reprezentant ( Beal)

Rockets - 1 reprezentant ( Harden)

Nuggets - 1 reprezentant ( Jokić)

Spurs - 1 reprezentant ( Aldridge)

Blazers - 1 reprezentant ( Lillard)

Lakers - 1 reprezentant ( James)

 

15 graczy ze Wschodu i 9 z Zachodu

Bardzo blisko był też Donovan Mitchell i gdyby faktycznie grał na Wschodzie, to raczej zostałby wybrany.

 

Przypominam, że Lowry został nominowany głównie za swoją grę w 1T, co pokazuje, że real NBA bardziej doceniła grę beGMowych graczy Orlando, niż część naszych szanownych GMów zasłaniając się tzw. ciężkim terminarzem Orlando w 1T. Mam nadzieję, że GMom proponującym Orlando skandalicznie niskie bilanse po 1T da to do myślenia i uzasadnia to moje oburzenie podczas głosowania proponowanych bilansów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni nie sa wrzuceni na lawke aby się nie połamać przed wymiana?

 

To samo Temple i chyba jak widać KP zaraz się okaże.

 

Tak pytam o powody?

http://www.rotoworld.com/teams/injuries/nba/all/

 

na to wygląda, obie ekipy albo coś kombinują albo jakiś dziwny wirus kilkudniowych urazów kolana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley kontuzjowany, Randle kontuzjowany już od 10 dni i zapowiada się, że dłużej. Tyle w kwestii pogoni Pacers za play-offs mam do powiedzenia.
Dodaj do tego Wilsona z ponad dwoma tygodniami out

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie znowu przeanalizować te shut downy pod kątem trade.

 

Rok temu pamiętam, że sprawa z nazwiskami wydawała się jednoznaczna.

 

Teraz często drobne kontuzje trochę zaciemniają obraz. Randle miał kontuzje jeszcze przed całą akcją, ale fakt, że teraz nie gra zapewne pod ewentualny trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie znowu przeanalizować te shut downy pod kątem trade.

 

Rok temu pamiętam, że sprawa z nazwiskami wydawała się jednoznaczna.

 

Teraz często drobne kontuzje trochę zaciemniają obraz. Randle miał kontuzje jeszcze przed całą akcją, ale fakt, że teraz nie gra zapewne pod ewentualny trade.

 

Podobnie Mirotić który lada moment wyląduje w Utah albo Philly a nic mu nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie Mirotić który lada moment wyląduje w Utah albo Philly a nic mu nie jest.

Ale randle serio był kontuzjowany tylko to ponoc nie bylo nic powaznego. Nie wiadomo jak do tego podchodzic.

 

Jesli chodzi o conleya to byl raczej shutdown, jesli chodzi o randla to nie nam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle to grał, grał i nagle wyparował niby przez kolano co na odległość śmierdzi ściemą.

 

Mirotić wszak leczył kolano, wyleczył, wrócił, zagrał 7 meczy średnio po 25 minut każdy i nagle poszło info, że jeszcze nie jest do końca zdrowy. Ściema jak wuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto oprócz mnie uważa, że człowiek morza rezygnuje tylko po to, by za jakieś 3-4 miesiące przejąć jakiś klub w fatalnej sytuacji, odbudować go i potwierdzić sobie samemu sobie i Nam wszystkim, że jest GOATem wśród GMów?

 

Od dawna chciał zmienić klub. Knicks uważał za skończony projekt. Nie zdziwię się jak będzie się czaił na jakieś Hornets czy Thunder.

 

Daj mi Pelicans, to zatrzymam Davisa na lata  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przegapiłem to wydarzenie.

 

Ostatnio NOP nie było jakoś specjalnie atrakcyjne do oglądania.

W kwestii shutdownów jeszcze będziemy z Radą ustalać, kogo i jak liczymy. Ja się oczywiście z głosu w sprawie zawodników Pacers wypiszę, bo jest to mój bezpośredni rywal w walce o play-offs. 

 

Niemniej boję się, że znowu to spowoduje wiele emocji, bo w wielu przypadkach bardzo trudno będzie przyjąć jakieś obiektywne kryteria co tym shutdownem jest, a co nie jest. Zwłaszcza w takich przypadkach jak Randla, gdzie wyskoczyła ponoć lekka kontuzja, a pauzuje już 5 mecz i zupełnie nie wiadomo, w którym momencie to przestało być skręcenie kostki, a zaczęło być sadzanie gracza przed wymianą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.