Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma bilans w realu do naszego ? Takie gadanie jest bez sensu bo w realu nuggets mogli mieć łatwiejszy terminarz niż tu, zależy jaki tam miales nie chce mi sie już tego sprawdzać i analizować ale przede wszystkim: W realu są 3-4 mocarne drużyny, dalej 10 drużyn to mniej więcej ten sam poziom. U nas jest 8-10 mocarnych drużyn. A później dopiero są średniaki. No Taki mamy klimat... miej pretensje do tankerow i gmow jak kucio czy teraz prawdopodobnie blazers z tego co słuchy krążą...

w pierwszym trymestrze mieliśmy 7 mocarnych ekip i kilka dobrych dopiero potem średniaki, do tego sam piszesz, że nie sprawdziłeś czy rl Nuggets mieli łatwiejszy czy trudniejszy terminarz i mam takie wpisy traktować poważnie?

 

skoro Bledsoe Ingles Grant i reszta nie zrobiła na Tobie wrażenia, to albo się nie znasz albo... sam sobie dopowiedz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym trymestrze mieliśmy 7 mocarnych ekip i kilka dobrych dopiero potem średniaki, do tego sam piszesz, że nie sprawdziłeś czy rl Nuggets mieli łatwiejszy czy trudniejszy terminarz i mam takie wpisy traktować poważnie?

 

skoro Bledsoe Ingles Grant i reszta nie zrobiła na Tobie wrażenia, to albo się nie znasz albo... sam sobie dopowiedz :P

Pierwsze primo. Nie powiedziałem ze nie sprawdziłem i nie analizowałem, tylko ze drugi raz mi się tego nie chce robić, wiec mi nie wkładaj w usta czegos znowu.

 

Drugie primo. Miałeś węższa rotacje niż inne mocarne teamy poprzez drobne urazy i fakt, ze masz druga opcje kontuzjowana cały sezon. To zadecydowało o gorszym bilansie niż Lakers, Pelicans, Warriors. Oraz fakt ze oni mieli lepszych liderów w I trymestrze. Nie uważam żebym cie skrzywdził jakos tym bilansem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo. Nie powiedziałem ze nie sprawdziłem i nie analizowałem, tylko ze drugi raz mi się tego nie chce robić, wiec mi nie wkładaj w usta czegos znowu.

 

Drugie primo. Miałeś węższa rotacje niż inne mocarne teamy poprzez drobne urazy i fakt, ze masz druga opcje kontuzjowana cały sezon. To zadecydowało o gorszym bilansie niż Lakers, Pelicans, Warriors. Oraz fakt ze oni mieli lepszych liderów w I trymestrze. Nie uważam żebym cie skrzywdził jakos tym bilansem. Pozdro.

g prawda

 

moja rotacja była wąska, ale dopieta na ostatni guzik, z s5 tylko Harris nie zagrał w 1/4 meczów więc gdzie tu problem

 

rl Nuggets mieli o wiele większe problemy niż ja a i tak zrobili 19W bodaj

 

zresztą 90% GMów potwierdziło, że jesteś w błedzie, więc ja Ci nic w usta nie wkładam (WTF) tylko sam się miotasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem „zależy jaki tam miałeś, noe chce mi się już tego sprawdzać i analizować „ w domyśle [drugi raz na co wskazuje słowo już]

 

Na co ty odparłes „ sam piszesz ze nie sprawdziłeś”

 

To nie jest wkładanie mi w usta czegos

Czego nie powiedziałem?

 

Dałem ci aż trzy winy mniej niż dostałeś ze średniej ocen. Faktycznie zbrodnia i oszustwo. Przepraszam Cie, nie będę już oceniał na podstawie własnej opinii bo to chyba niemoralne, lepiej wkleić głosy innej osoby.

 

Jak chcesz porównywać do rl nuggets to porównaj sobie czołowe teamy u nas również do tych w realu. Jak uważasz ze miałeś glebie większa od pels, Warriors i liderów lepszych od pels, Warriors, lakers to masz coś nie halo z głową.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem „zależy jaki tam miałeś, noe chce mi się już tego sprawdzać i analizować „ w domyśle [drugi raz na co wskazuje słowo już]

 

Na co ty odparłes „ sam piszesz ze nie sprawdziłeś”

 

To nie jest wkładanie mi w ust czegos

Czego nie powiedziałem?

 

Dałem ci aż trzy winy mniej niż dostałeś ze średniej ocen. Faktycznie zbrodnia i oszustwo. Przepraszam Cie, nie będę już oceniał na podstawie własnej opinii bo to chyba niemoralne, lepiej wkleić głosy innej osoby.

przecież ja Ci nie zabieram prawa do własnego zdania, tak samo Ty nie zabraniaj mi się z takim zdaniem nie zgodzić, zwłaszcza gdy argumenty nasz liche

 

daj mi w II trymku 14-14 nawet - biere na klatę, bo jakie mam wyjście?

 

a jak pisałem bilanse mocno odchylone od średniej (a 3W to sporo) nie mają na szczęście aż takiego wpływu na ostateczne wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytywałem się jakoś specjalnie w te kłótnie pozbawione sensu, ale krótko moje zdanie, odnośnie czegoś co powinno być oczywiste od pierwszego głosowania tej gry.

 

Ilość opuszczanych spotkań zależy dokładnie od tej ilości jakie wypadają graczowi na poszczególny trymestr

 

pierwszy trymestr (mecze 1-28)

drugi trymestr (mecze 29-55)

trzeci trymestr (mecze 56-82)

 

trymestr kończy się dla każdego gracza i klubu w różnych terminach, więc daty są zmienne i umowne.

 

Tak samo z kontuzją w trakcie trymestru. Jeśli przykładowo Lillard wypadł na dwa tygodnie i Blazers grali w tym czasie siedem spotkań, to nawet jeśli u Nas Lillard siedzi w Wolves i oni w tym okresie mają dziewięć spotkań, to Lillard i tak wypada na siedem. To jest uproszczenie dla potrzeb gry.

 

Jeszcze dobrze by było, jakbyście nie liczyli, że wypadł akurat na ten czy tamten mecz i kwiatki typu "mój zawodnik miał hot dzień, akurat przeciwko mojemu rywalowi, a jak gra słabo, to gram z tankerem, więc i tak wygrywam"

 

Uśredniajcie cały trymestr i pamiętajcie. Liczba opuszczonych kontuzji w trymetrze jest stała. Nie liczy się długość kontuzji i jej ramy czasowe, a faktycznie opuszczone mecze w RL NBA.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrue widzę może sobie mówić, że nie chce grać na pozycji PG, a GMowie wciąż żyją przeszłością.

 

Tak, wiem że Jokic będzie głównym ballhogiem, ale jednak wciąż mały niesmak.

 

No chyba, że Monte Morris w piątce.


Ogłoszono składy do ASG, następujące drużyny mają swoich reprezentantów w ASG:

 

Milwaukee Bucks - 3 reprezentantów ( Walker, Middleton, Giannis)

Philadelphia 76ers - 3 reprezentantów ( Simmons, Embiid, Thompson)

 

New York Knicks - 2 reprezentantów ( Irving, Leonard)

Miami Heat - 2 reprezentantów ( Oladipo, Vucević)

Warriors - 2 reprezentantów ( Curry, Durant)

Pelicans - 2 reprezentantów ( Davis, Griffin)

Magic - 2 reprezentantów ( Lowry, Towns)

Celtics - 2 reprezentantów ( Westbrook, George)

 

 

Wizards - 1 reprezentant ( Beal)

Rockets - 1 reprezentant ( Harden)

Nuggets - 1 reprezentant ( Jokić)

Spurs - 1 reprezentant ( Aldridge)

Blazers - 1 reprezentant ( Lillard)

Lakers - 1 reprezentant ( James)

 

15 graczy ze Wschodu i 9 z Zachodu

 

Tylko ja i Warriors mamy dwóch graczy z naszej konferencji w ASG.

 

To już wiecie jak będzie wyglądał finał konferencji na Zachodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camby

 

Jrue Harris Ingles to wszyscy bardzo dobrzy podający, kto będzie przeprowadzał piłke i oddawał do Jokicia naprawdę nie ma znaczenia

 

Jrue byłby szczęśliwy, że jest w takiej druzynie i nie robiłby problemów, że startuje na pg

 

wtf w ogole

 

Ogólnie wiesz, że kocham Jrue i to jest super wzmocnienie, ale jednak to ciągle jest mała rysa. Już nie chodzi nawet o ball handling, ale po prostu sam Jrue woli grać na SG. Z tego co Ginsberg kiedyś wrzucał, to ten plan który zrodził się chyba już z trzy sezony temu to nie jest autorski pomysł Gentry, tylko właśnie Holiday wyszedł z tą inicjatywą. Dlatego zaczęto układać lineupy z Frazierem, Nelsonem, Rondo, Paytonem, potem znów Frazierem czy np. teraz mówi się o Rondo.

 

Jarałbym się jakby było ustawienie Bledsoe ( też mój misio i ty to wiesz ;) ) z Holidayem.

 

Gdzieś tu w kluczowych momentach, gdzie mogą decydować niuanse podczas potyczki z Warriors, Lakers, może nawet Pels, gdzieś to będzie lekko stawiane na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe musiał odejść, stawiam na Monte aby dać mu pokaz 100% zaufania

Monte i Jrue dla mnie wyglądają bardzo fajnie razem na parkiecie w s5. Możliwe, że będziesz musiał sobie jakoś poradzić z kłopotami bogactwa za chwilę, bo są jakieś plotki, że Porzingis jest jednak zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto oprócz mnie uważa, że człowiek morza rezygnuje tylko po to, by za jakieś 3-4 miesiące przejąć jakiś klub w fatalnej sytuacji, odbudować go i potwierdzić sobie samemu sobie i Nam wszystkim, że jest GOATem wśród GMów?

 

Od dawna chciał zmienić klub. Knicks uważał za skończony projekt. Nie zdziwię się jak będzie się czaił na jakieś Hornets czy Thunder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto oprócz mnie uważa, że człowiek morza rezygnuje tylko po to, by za jakieś 3-4 miesiące przejąć jakiś klub w fatalnej sytuacji, odbudować go i potwierdzić sobie samemu sobie i Nam wszystkim, że jest GOATem wśród GMów?

 

Od dawna chciał zmienić klub. Knicks uważał za skończony projekt. Nie zdziwię się jak będzie się czaił na jakieś Hornets czy Thunder.

Mam taki sam typ, że za parę miesięcy zatęskni, wróci i spróbuje coś przebudować from zero to hero:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa GOAT... uciekł jak tylko zacząłem rosnąć w sile , nic mnie to nie dziwi, od zawsze bal sie tego dnia i ucieka jak tchórz w obawie przed przyszłoroczna konfrontacja.

 

Tyle ode mnie w temacie, obiecywał mi ze nie zrezygnuje i ze nie ma szans bym w przyszłym roku zagrał w PO. Wyrocznia jego mac .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.