Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpowiedziałeś mi gdzie jest tak napisane w zasadach, wiec przestań sobie dopisywać zasady których nie ma.

 

 

Tłumaczyłem Ci ze nie ja liczyłem i wklepywałem w arkusz. I będę ten absurd bojkotował i tyle.

 

Masz obydwóch niedostępnych od 23 do 30 stycznia - i w zależności od tego ile meczy Cavs grali w tym okresie tyle masz meczy bez nich obu. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazemore zagrał w drugim trymestrze 8 meczy na 22 możliwych. Nie grał od 31 Grudnia aż do 30 Stycznia, co daje praktycznie cały miesiąc.

 

TJ Warren zagrał w w 21 na 25 meczy możliwych i nie było go na 4 ostatnich.

 

Reasumując - TJa i Kenta Cavs nie mieli naraz w okienku od 23 Stycznia do 30 Stycznia co w przełożeniu na grafik Cavaliers daje ich wspólną nieobecność w czterech meczach:

 

- vs Boston 23 Stycznia

- vs Heat 25 Stycznia

- vs Bulls 27 Stycznia

- vs Wizzards 29 Stycznia

 

Tak to powinno być liczone. Co w tym trudnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazemore zagrał w drugim trymestrze 8 meczy na 22 możliwych. Nie grał od 31 Grudnia aż do 30 Stycznia, co daje praktycznie cały miesiąc.

 

TJ Warren zagrał w w 21 na 25 meczy możliwych i nie było go na 4 ostatnich.

 

Reasumując - TJa i Kenta Cavs nie mieli naraz w okienku od 23 Stycznia do 30 Stycznia co w przełożeniu na grafik Cavaliers daje ich wspólną nieobecność w czterech meczach:

 

- vs Boston 23 Stycznia

- vs Heat 25 Stycznia

- vs Bulls 27 Stycznia

- vs Wizzards 29 Stycznia

 

Tak to powinno być liczone. Co w tym trudnego?

Nie, nie powinno, zasady byly ustalone i wszyscy liczylusmy wg numerow meczow. Koniec tenatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg numerow liczyles. w opisie napisales ze rw opuscil 8 meczow choc wg dat opuscil 9.

 

Jezeli moj zespol ma byc traktowany inaczej niz pozostale 29 to nic tu po mnie.

 

Już nie płacz tyle bo wiadomo że nigdzie nie odejdziesz :) 

 

Ale ogólnie chłopaki w tej sprawie to Fluber ma rację. Zasady to zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

Zawsze ktoś będzie poszkodowany, ale liczenie wg meczu, który gra zawodnik jest wg mnie jedynym logicznym rozwiązaniem, bo inaczej wyjdą nam absurdy, że ktoś w sezonie grał 90 meczy (po trade z drużyny, która zagrała więcej do drużyny, która zagrała do tego czasu mniej i musi nadrobić), albo opuszczając 10 policzymy mu, że opuścił 15 - bo tak będzie wynikało z dat.

Zawodnik grał tyle meczy ile grał i basta. Nie komplikujmy prostych rzeczy.

 

Wyjątki, to wyjątki np: Oubre czy Butler podczas tradeu (którego u nas nie było) lub Davis to trade deadline, który być może chce przez to wymusić wymianę. Później, gdyby ściemniał jakąś kontuzję, to możemy mu liczyć, że gra ale np słabiej. Bo w naszych Pels tego tradeu nie wymusza.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg numerow liczyles. w opisie napisales ze rw opuscil 8 meczow choc wg dat opuscil 9.

 

Jezeli moj zespol ma byc traktowany inaczej niz pozostale 29 to nic tu po mnie.

 

Dobrze. To inaczej ale wcześniej napiszę, że nie atakuję Cie ale próbuję zrozumieć Twój tok.

 

Cavs zagrali 24 mecze w drugim trymestrze.

 

Bazemore był od 1 meczu do 7 i wrócił dopiero na 24.

TJ Warren był od 1 meczu II trymestru aż do 21 meczu.

 

Czyli liczysz, że opuścił ostatnie trzy Cavs, mimo że w RL opuścił ostatnie 4.

 

Tak licząc nie ma ich wspólnie u Ciebie w dwa mecze. 22 i 23 czyli m.in vs jeden z głównych rywali do play-offs czyli vs. Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik grał tyle meczy ile grał i basta. Nie komplikujmy prostych rzeczy - Alonzo

 

 

Dokładnie tak jak mówisz. Natomiast nie rozumiesz jednej prostej rzeczy. Fluber próbuje w bezczelny sposób zmanipulować terminarzem twierdząc ze skoro Hawks zagrali dopiero 50ty mecz wczoraj a Suns grali 50ty mecz tydzień temu dlatego on ma zawsze jednego z nich na boisku, co nie jest prawdą, bo 50ty mecz Cavs był26 stycznia.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych którzy piszą ze zasady to

Zasady proszę o wskazanie tej zasady w refulaminie. Bo nie jest moja wina ze ktoś sobie liczy jak chce i wrzuca to do

Arkusza i później są takie afery i dramy. Najsprawiedliwiej by było patrząc na daty - uśredniając bo wiadomo ze czasem ktoś w realu gra dzień wcześniej/później niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik grał tyle meczy ile grał i basta. Nie komplikujmy prostych rzeczy - Alonzo

 

 

Dokładnie tak jak mówisz. Natomiast nie rozumiesz jednej prostej rzeczy. Fluber próbuje w bezczelny sposób zmanipulować terminarzem twierdząc ze skoro Hawks zagrali dopiero 50ty mecz wczoraj a Suns grali 50ty mecz tydzień temu dlatego on ma zawsze jednego z nich na boisku, co nie jest prawdą, bo 50ty mecz Cavs był26 stycznia.

To najlepiej by było, gdybyście to spróbowali uśrednić, żeby wilk był syty i owca cała, bo inaczej możemy się Ronnie zakotłować w różnych kruczkach. Uznajcie może, że w tym kluczowym meczu biegał po prostu więcej przykładowo Osman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak każdy będzie głosował jak będzie chciał? Bez zasad, bo i jak to sprawdzić?

no przecież tak jest od zawsze, ja np patrzę na siłe ekip i jak jakiś gracz opuścił sporo spotkań to odejmuje tyle W ile uznam za stosowne

 

nie mówiąc już o tym, że po połowie głosów bilanse są mocno uśrednione i ciężko dać komuś znacznie gorszy czy lepszy bilans, no chyba, że ktoś się uprze (Ronnie, Camby, Kucio) lub nie do końca rozumie założenia (Bogut)

 

ale generalnie te odchyły mają mały wpływ na końcowe wyniki i to jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież tak jest od zawsze, ja np patrzę na siłe ekip i jak jakiś gracz opuścił sporo spotkań to odejmuje tyle W ile uznam za stosowne

 

nie mówiąc już o tym, że po połowie głosów bilanse są mocno uśrednione i ciężko dać komuś znacznie gorszy czy lepszy bilans, no chyba, że ktoś się uprze (Ronnie, Camby, Kucio) lub nie do końca rozumie założenia (Bogut)

 

ale generalnie te odchyły mają mały wpływ na końcowe wyniki i to jest spoko

Ale zes się mnie uczepił za to głosowanie ;]

 

Dałem ci o 1W mniej niż Warriors i Lakers, o 3 mniej niż Pelicans. Bo te drużyny uznałem za mocniejsze w I trymestrze. Albo jesteś zbyt wrażliwy albo po prostu jak zwykle masz coś do mnie i swoje osobiste porachunki załatwiasz głupimi bezsensownymi komentarzami w moja stronę. A fakty są takie ze biorąc pod uwagę problemy lakers i pelicans w drugim trymestrze, idziesz u mnie po drugi seed na zachodzie. Nie moja wina ze czołówka wschodu wygladala tak mocarnie w I trymestrze i dałem im więcej niż czołówce zachodu. Bilans ogólny musi się zgadzać i jakos te porażki trzeba było rozłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażliwy?

 

dałeś mi Ronnie gorszy bilans niż wykręcili real Nuggets, to co mam o tym myśleć? uprzedzony czy nie nie traktuj tych wpisów tak dosadnie, zwykłe szpileczki, dałeś mnie zarobić na Antku - masz mój dozgonny szacuneczek :)

 

a bonanze na wschodzie powinieneś rozliczać wśród drużyn... na wschodzie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dyskretnie dobry sezon gra Paul Millsap.

 

http://www.espn.com/nba/statistics/rpm/_/position/6

 

Już jest trzeci wśród PF ligii.

 

Nie zabiera gry innym i dobrze switc***e na niskich graczach.

Dokłada atak nie zabierając gry.

 

Kto lepszy?

 

Davis i ABC.

 

Kto już gorszy?

 

Siakam

Green

Blake

Sabonis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.