Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

cos czuje, ze @Qcin_69 sie obrazi i zrobi out z gry

Raczej nie, chociaż trochę śmieszne wyszło, bo sezon temu mocno przyczynił się do mistrzostwa Nuggets, a teraz z Nimi odpadł mając podobnie jak Jasiek lepszy zespół. I w obu przypadkach kosztowało to zapewne mistrzostwo.

"Karma to suka" - definicją tej 2 rundy, bo mimo kiepskiego poziomu mamy tu sporo historii z nawiązaniem do lat ubiegłych, gdzie niektóre wyniki trudno nazwać mi po dziś dzień inaczej niż kompletnie niezrozumiałymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Raczej nie, chociaż trochę śmieszne wyszło, bo sezon temu mocno przyczynił się do mistrzostwa Nuggets, a teraz z Nimi odpadł mając podobnie jak Jasiek lepszy zespół. I w obu przypadkach kosztowało to zapewne mistrzostwo.

"Karma to suka" - definicją tej 2 rundy, bo mimo kiepskiego poziomu mamy tu sporo historii z nawiązaniem do lat ubiegłych, gdzie niektóre wyniki trudno nazwać mi po dziś dzień inaczej niż kompletnie niezrozumiałymi.

Nie pomogla seria Bookera, gdzie wygladal fatalnie poza elimination game przy 0:3, brak PG, okropny Alvarado.

I przede wszystkim podejscie GMa ktory kompletnie arogancko podszedl do serii. Ostatni raz tak zawiedziony bylem, gdy dowiedzialem sie ze mikolaj nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Nie pomogla seria Bookera, gdzie wygladal fatalnie poza elimination game przy 0:3, brak PG, okropny Alvarado.

I przede wszystkim podejscie GMa ktory kompletnie arogancko podszedl do serii. Ostatni raz tak zawiedziony bylem, gdy dowiedzialem sie ze mikolaj nie istnieje.

W pewnym momencie Wolves prowadzili w serii chyba 9-2 po pierwszych głosowaniach i szczerze powiedziawszy to ja bardziej sądziłem, że seria Wolves - Lakers rozstrzygnie o mistrzostwie, ale jednak to team Qcina będzie mocnym faworytem i co oczywiste faworytem do mistrzostwa. Dopiero po poście @człowiek...morza sprawdziłem, że ludzie zaczęli głosować na Nuggets. Nie mam nawet pojęcia co Nimi kierowało, zwłaszcza że sam Jokic niejako zszedł z Olimpu i przegrał z Wolves w RL NBA będąc zatrzymanym przez KATa. Rok temu jego aura była tak potężna, że rozjechał trio Curry- Butler - LeBron, ale wydawało się że przyszło otrzeźwienie. Nuggets mieli tyle problemów kadrowych, tyle "jeśli" że nie sądziłem, że mogą to przegrać. Wolves mieli Booker - George - Tatum - Adebayo. Brakowało głębi, żaden z Nich nie napisał wielkiej historii w Playoffs, chociaż Tatum za chwilę może zgarnąć pierścień i statuetkę MVP, co jest najbardziej realnym scenariuszem, a tu wypada w kompletnie kuriozalnych okolicznościach.

BeGM, Where amazing is happens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ostre te wyniki xd

cos czuje, ze @Qcin_69 sie obrazi i zrobi out z gry

czy @Tecu z godnoscia przyjmie porazke czy bedzie placz?

meh xd nie obraze sie xD 

Planowanie opuszczenia gry była dużo wcześniej, wrzucę jeszcze deal z Paulem Georgem i powodzenia następcom, tym razem odejście jest definitywne i bez żadnych słupów : d

Szkoda, że nie udało się tytułu na koniec zrobić, no ale cóż, życie :D 

Udanej kampanii za rok życzę wszystkim wyczutym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory cud

dwa dni chodziłem podkurwiony, nie zaglądałem tu prawie wcale, a w pierwszych głosach przegrywałem 1:6

współczuję Wolves, bo wiem jakie były ich możliwości, bez względu na wszystko dziękuję ślicznie za pojedynek i oby do zobaczenia na żywo w mniej napiętej atmosferze 

a teraz możecie kontynuować wpędzanie mnie w poczucie winy (ja nie chcioł)

@Braveheart22

masz rację, na WCF może by teraz siadł ;)

 

 

 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Dopiero po poście @człowiek...morza sprawdziłem, że ludzie zaczęli głosować na Nuggets.

tyle, że to nie jest prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie pomogla seria Bookera, gdzie wygladal fatalnie poza elimination game przy 0:3, brak PG, okropny Alvarado.

I przede wszystkim podejscie GMa ktory kompletnie arogancko podszedl do serii. Ostatni raz tak zawiedziony bylem, gdy dowiedzialem sie ze mikolaj nie istnieje.

w tej grze powinniście mimo wszystko oceniać zespoły a nie userow :) Taka rada na przyszłość:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

w tej grze powinniście mimo wszystko oceniać zespoły a nie userow :) Taka rada na przyszłość:) 

Chcialbym ocenic zespol, ale dostalem zero wiedzy o nim od GMa, ktory w dziwny sposob atakowal Nuggets, a drugi ratowal sytuacje na kolanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

tyle, że to nie jest prawda

Co nie jest prawdą?

Wolves mieli zdecydowaną przewagę, kiedy śledziłem wyniki serii, a potem przestałem w ogóle śledzić co się dzieje. Dlatego jak @człowiek...morza wywołał mnie do tablicy z pytaniem, kto jest GOAT dałem odpowiedź, że może być zmiana panowania jak Wolves zrobią drugiego mistrza, a byłem przekonany że są na najlepszej drodze. Rybak tymczasem dał odpowiedź, że zaraz odpadną z Tobą i dopiero, wtedy zacząłem sprawdzać głosy :)

Gratulacje. Nikt tak jak Nuggets nie zmienił mojej wizji historii z ostatnich dwóch sezonów. Nowy Tecu na Zachodzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Co nie jest prawdą?

Wolves mieli zdecydowaną przewagę, kiedy śledziłem wyniki serii, a potem przestałem w ogóle śledzić co się dzieje. Dlatego jak @człowiek...morza wywołał mnie do tablicy z pytaniem, kto jest GOAT dałem odpowiedź, że może być zmiana panowania jak Wolves zrobią drugiego mistrza, a byłem przekonany że są na najlepszej drodze. Rybak tymczasem dał odpowiedź, że zaraz odpadną z Tobą i dopiero, wtedy zacząłem sprawdzać głosy :)

Gratulacje. Nikt tak jak Nuggets nie zmienił mojej wizji historii z ostatnich dwóch sezonów. Nowy Tecu na Zachodzie? ;)

czyli goat jest dalej jeden 

a @Qcin_69 odejdzie zapomniany....

zabawnie bedzie jak lakers w tym roku zdobeda misia xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Chcialbym ocenic zespol, ale dostalem zero wiedzy o nim od GMa, ktory w dziwny sposob atakowal Nuggets, a drugi ratowal sytuacje na kolanie.

mysle, ze masz wystarczająco dużo wiedzy i inteligencji by móc sobie samemu wyobrażać pewne rozwiązania, a nie prosić by Ci je wypisywano :) 

GM buduje skład, a nie rozpisuje taktykę :) 

No nic, szkoda że bez tytułu bo ja nie zasłużyliśmy, ale fajnie że bez jadu:) 

Jak wspomniałem, po wymianie Paula Georga i uporządkowaniu finansów - by nie było jakiś sugestii że w ciężkiej sytuacji zostali Wolves- nasza przygoda z Wolves się kończy, wierzę że trio Booker-Tatum-Adebayo wspomagani Braunem, Ja ari Smithem i assetami z wymiany wystarcza by Wolves za rok zdobyli tytuł:) 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

czyli goat jest dalej jeden 

a @Qcin_69 odejdzie zapomniany....

zabawnie bedzie jak lakers w tym roku zdobeda misia xd

Właśnie zacząłem się zastanawiać czy Jasiek nie zgłosi akcesu do miana przy zdobyciu tytułu. Oddał Butlera w najlepszym momencie, trafił z rolesami i rookasami. Wiadomo, że ten LeBron odmienił bieg zabawy w dziwnych okolicznościach i nie było w tym wielkiej krzty geniuszu, co bardziej wykorzystanie swojej pozycji w grze, by pisać dla siebie najlepszy scenariusz. Ciężki temat. 

Także murem za Tobą, przyjacielu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

cm zmienił głos długo po tym jak było już 6:7 dla Wolves 

coś słabo to śledziłeś, albo...

kompletna bzdura, a że jest oznaczany user to wypada sprostować

Chyba zmęczenie się wkradło u Ciebie albo ja tak niejasno piszę, bo zupełnie nie chodzi o to jak głosował i co zmieniał Rybak :)

A jedynie to, że wyprowadził mnie z myśli, że Wolves idą na mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

Prosba o komentarz



Evan Mobley most guarded players in the Playoffs:
1. Paolo Banchero: 16-50 (32% FG)
2. Franz Wagner: 13-26 (50% FG)
3, Jayson Tatum: 9-24 (38% FG)
4. Wendell Carter: 8-23 (35% FG)
5. Al Horford: 8-21 (38% FG)
6. Jaylen Brown: 8-19 (42% FG)

He forced 21 turnovers to 24 assists with 12 total blocks

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

@Reikai

Prosba o komentarz



Evan Mobley most guarded players in the Playoffs:
1. Paolo Banchero: 16-50 (32% FG)
2. Franz Wagner: 13-26 (50% FG)
3, Jayson Tatum: 9-24 (38% FG)
4. Wendell Carter: 8-23 (35% FG)
5. Al Horford: 8-21 (38% FG)
6. Jaylen Brown: 8-19 (42% FG)

He forced 21 turnovers to 24 assists with 12 total blocks

 

 

Fajnie gosc broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.