Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dobro gry jest tu istotniejsze niż jakieś przepychanki w dziale inne. Jeżeli ktoś ma za złe Fluberowi ostatnia twórczość to wolałbym aby GM przejął zespół i przez innego GM był ignorowany. Zapewne są w RL NBA takie sytuacje że jeden miliarder nie poda ręki drugiemu bo go wycyckał w jakimś biznesie.  A sam GM Fluber bardzo sprawnie prowadził kluby. 
 

a ty Flubciu też nie peerdol jak jakaś nuewydymka że łaskawie nie zamierzasz wracać do gry bo może jeszcze tego nie zauważyłeś ( mimo że grasz w szachy) że to jest ostatnia szansa na jako taki powrót na forum bo oskarowym spieprzeniu ostatniej próby powrotu durnym acz mało istotnym kłamstwem o tym kasowaniu tematu. Więc niewybrzydzaj weź klub pograj jak zawsze poczekaj aż kurz opadnie a nie tu znowu foszki stroisz. Gra i normalne zachowanie to jest niezła przepustka do tego forum. 
 

@Tecu ogólnie to mimo tego kłamstwa i wątpliwego konceptu tej składki ( spalił się dom strażakowi który ma w szpitalu żonę w ciąży a sam miał poważne poparzenia i stąd koncept zbiórki której nie oceniam negatywnie i nie nazwałbym tego jako zbiórka na znajomych) nie było tak źle aby nie dać szansy powrotu. Ot taki dziwny koncept. 

10 godzin temu, fluber napisał(a):

I prawdopodobnie nie tylko Ty. Spokojnie, nie planuję wracać do gry i psuć begm.

Niczego nie psułeś. Z boku jedynie co fatalnie wygląda to ta postawa że nie zależy Tobie na powrocie do forum gdzie przecież twoje zachowanie temu przeczy i jest właśnie odwrotnie. Gdybyś nie chciał wracać to po prostu byś nie wrócił. To tak jakbym otworzył puszkę piwa i mówił wokół że nie zależy mi aby się napić. 

Otworzyłeś piwko to już napij się. Zapraszam. 

@Braveheart22 czy taki ignor z twojej strony GM by wchodził w grę? Dałbyś mimo wszystko szanse w imię dobra gry? 

Bardzo ładnie proszę

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

z ciekawości- postawiłeś warunki powrotu- zostały one spełnione w niecałych 2% i niespenieniu dodatkowego warunku (wpłaty 3 userow) dlaczego więc wciąż tu jesteś? 

(nie że mam coś przeciwko, ale pisząc taki post jakbyś był wyblagiwany o powrót a spotkawszy się z eufemistycznie mówiąc:nieprzychylnym : odbiorem - wróciłeś w pełnym wydaniu - stąd moje pytanie- po c*** był ten pierwszy post?)

1.Fluber założył temat - powrót Flubera - pisząc że Reikai go prosił o powrót, a o. może się na to zgodzić jeśli co najmniej 3 userow wyśle łącznie 1000zl na zbiórkę dla jego znajomych 

2.Wyslal 1 (wyglądało to jakby to był troll)-18,99

3.Znaczna większość userow napisała żeby Fluber wypierdalal i chętniej by wpłaciło hajs jakby to było za to że Fluber zniknie

4.Temat założony przez Flubera znikl a on sam zadał pytanie czemu ten temat został usunięty 

5.Zdaje się @matek go wyśmiał screenem potwierdzającym, że to sam Fluber usunął ten temat

6.Mimo wpłaty 18,99 przez użytkownika „Flubciu wróć”- Fluber wrócił na całej kurwie 

7. Jeśli coś pominąłem, to przepraszam, śledzę z doskoku

Tak, uzależniłem powrót na forum od wpłaty, deadline mija dzisiaj, widać wyraźnie, że nie zostanie spełniony, więc jestem ostatni dzień na forum. Temat usunąłem, bo były tam wpisy z poziomu szamba, zresztą dokładnie z tego samego powodu usunął kolejny temat PM. Podsumowując, nie wracam do gry, bo nie wracam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

https://x.com/StepbackAch1/status/1794922238329999777

Tak było mordy. Brak dwóch winów dla Pelicans, gdzie Derrick Jones to piąty najlepszy gracz serii to kryminał na miarę mistrzostwa Nuggets. 

@january też się skurwiłeś. 

Camby Przyjscielu, u mnie było 3:4, a może i byłby na Twoją korzyść jakbyś w opisie rozjechał Nuggetsow! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

https://x.com/StepbackAch1/status/1794922238329999777

Tak było mordy. Brak dwóch winów dla Pelicans, gdzie Derrick Jones to piąty najlepszy gracz serii to kryminał na miarę mistrzostwa Nuggets. 

@january też się skurwiłeś. 

ja Tobie Camby rodzinę po pijaku zwyzywałem czy o co chodzi?

zresztą jak chcesz, jeśli to ma Tobie wynagrodzić te wszystkie lata płakania o Hardena, który co roku chowa się w kokon gdy przychodzi czas wypłaty, to w sumie Twoja sprawa, tylko pamiętaj, że droga jest długa i kręta, a kończy się 63 bańkami w sezonie 27-28 

zainwestuj w aviomarin, najlepiej w paletę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

VAN FUJARA LEPSZY

 

Jaylen Brown Named Larry Bird Eastern Conference Finals MVP

Jaylen Brown was awarded the Larry Bird Eastern Conference finals MVP after the Boston Celtics completed a sweep of the Indiana Pacers on Monday.

Brown averaged 29.8 points, five rebounds, three assists, and two steals for the series.

Brown received five out of nine votes, with Jayson Tatum getting the other four votes.

“He was unreal this whole series, a complete player on both sides of the ball that you don’t really see much these days,” said Derrick White of Brown. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

 

VAN FUJARA LEPSZY

 

Jaylen Brown Named Larry Bird Eastern Conference Finals MVP

Jaylen Brown was awarded the Larry Bird Eastern Conference finals MVP after the Boston Celtics completed a sweep of the Indiana Pacers on Monday.

Brown averaged 29.8 points, five rebounds, three assists, and two steals for the series.

Brown received five out of nine votes, with Jayson Tatum getting the other four votes.

“He was unreal this whole series, a complete player on both sides of the ball that you don’t really see much these days,” said Derrick White of Brown. 

A Jak tam Pritchard ? -28 w serii z Pacers a cały Boston +27. 
mcbride tez się chyba nie popisał jak musiał grac więcej minut. 
ty tymi kasztanami orałeś po 40min i chciałeś z kimś wygrać, śmiechu warte. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

A Jak tam Pritchard ? -28 w serii z Pacers a cały Boston +27. 
mcbride tez się chyba nie popisał jak musiał grac więcej minut. 
ty tymi kasztanami orałeś po 40min i chciałeś z kimś wygrać, śmiechu warte. 
 

Payton Pritchard since Game 1 of the Cavs series: 10.9 PPG on 56.3 FG% 🔥 He's also 10-for-13 from downtown over his last four games. Finished with efficient 12 points (2-2 3PT) in 19 minutes off the bench last night:

za bramie chamie ogolnie, bo Ty nic nie ogarniasz i nikt nie został przeorany w serii jak Ty w historii tej gry

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

za bramie chamie ogolnie, bo Ty nic nie ogarniasz i nikt nie został przeorany w serii jak Ty w historii tej gry

Aha. Ale to ciebie po meczu boli dupsko a nie mnie. Już prawie miesiąc nie doszedłeś po siebie, jak odbyt piecze to se posmaruj rumiankiem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.