Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś na liście priorytetowej do zmiany bilansu choć nie widzę tu przewagi nad wszystkimi innymi ekipami.

Nie chodzi mi o zmianę bilansu, ale skąd Ci to wyszło, że Klay to swiezak w mojej drużynie to naprawdę nie wiem :)

Czas niestety szybko płynie :(

Jeżeli to główny zarzut to nie jest w takim razie źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Butler opuszczał sobie mecze, które wybrał. I jest jeszcze lepiej niż u Ciebie, bo nawet jak ktoś chce liczyć te wymuszanie wymiany jako absencje, to vs bottom10 ligi i jest ok.

Fajnie. 

 

Tak ad meritum. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam bardzo wysoko Denver ale nie mogę nie zauważyć tego żonglowania składem"

 

możesz przybliżyć o jakie konkretnie żonglowanie się rozchodzi?

Nasze dyskusje o absencjach i granie na PF zestawem zbój iggy.

 

Na 80 procent ligi przy grze twojego lidera wystarczy ale pisze tu o tak drobnym niuansie czy być nr1 czy nr2 czy nr3 konferencji.

 

To są już detale. Ktoś Doda za budynia jeden Win ktoś odejmie za coś tam. To jest minimalna korekta.

W sumie się złamałem i tak bo jak czytałem o tych urazach to co chwile coś tam było na rzeczy.

Na żywo to myślałem ze spadniesz z top4 lekko.

Przekonałeś mnie ze jednak nie

Ale danie na tacy wygranej Konfy w takiej okolicznościach czuje ze byłoby nieuczciwe względem innych GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze dyskusje o absencjach i granie na PF zestawem zbój iggy.

 

Na 80 procent ligi przy grze twojego lidera wystarczy ale pisze tu o tak drobnym niuansie czy być nr1 czy nr2 czy nr3 konferencji.

 

To są już detale. Ktoś Doda za budynia jeden Win ktoś odejmie za coś tam. To jest minimalna korekta.

W sumie się złamałem i tak bo jak czytałem o tych urazach to co chwile coś tam było na rzeczy.

Na żywo to myślałem ze spadniesz z top4 lekko.

Przekonałeś mnie ze jednak nie

Ale danie na tacy wygranej Konfy w takiej okolicznościach czuje ze byłoby nieuczciwe względem innych GM

 

 

minuty Iggy'go zmniejszyłem do niezbędnego minimum, choć dalej nie kumam co złego w tym, że ma tam grać, minuty Zbója już w ogóle są ukrócone jeśli tylko Nene jest zdrowy

 

wydawało mi się, że w opisie zamieściłem korekty na każdą Waszą sugestię, ale widzę, że chyba się nie dogodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Iggy

 

dalej nie rozumiesz podstawowych założeń, nie ma znaczenia czy ktoś robi 5/3 czy 8/6 i ile minut gra w realu, trzeba mieć pojęcie o umiejętnościach danego gracza i ocenić jego dopasowanie do konkretnego zespołu, u mnie Zbój pod nieobecność Nene będzie grał maksymalnie parenaście minut, to nie jest żaden powód by robić z tego większy zarzut, na boxscory powinno się patrzęć w ostatniej kolejności, no chyba, że są jednoznacznie złe, to wtedy można konkluzje przesunąć w inna mańke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to dwuznaczne w efekcie końcowym.

A chodzi Tobie o to aby jednoznacznie panować w lidze.

 

Dla zespołów 5-8 to nie jest tak istotne. Dla top topu jednak tak.

 

Ale masz świetny zespół a słyszałem ze jeszcze lepszy zaraz.

 

Wiec tu spokojnie świetna przyszłość przed Tobą.

 

Przy super powrocie KP problem przecież znika.

 

Najlepszego. !!! Oby był zdrowy a Budyń dostał nerwosol pod choinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem takich aspiracji aby gdzieś panować, sezon Nuggets otworzył mi pewną furtkę, ale ciężko na teraz myślęć o czymś więcej niż rs. Uważam jednak, że mam najmniej problemów niż moi konkurenci, co chyba raczej widać ;)

 

Wesołych Wszystkim, zdrowych i radosnych w rodzinnym gronie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujace głosy Boguta. Widać że bardziej docenia szeroką rotację w składzie w sezonie regularnym ode mnie i jest w tym bardzo konsekwentny.

 

Wyglada na to ze bedzie sporo roznic w naszych glosowaniach i zarowno na wschodzie jak i na zachodzie bedzie bardzo ciasno w czolowce. Zapowiadaja sie bardzo interesujace glosowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM spurs jest zaskoczony.

 

To w realu bez obrony spurs robią dużo lepszy bilans?

Dużo lepszy.

Ty zdobyłeś mój pierwszorunfoeiec 2019 i marzy się loteria?

Mocno ujemny bilans przy zdrowych LMA i Murray oraz braku w T1 3 gier Millsapa to żart.

Kontuzja 8 grudnia 2018.

I życiowym sezonie Dannego Greena który według wielu z was zostając zamiast Ddr tylko by poprawił Real spurs

 

Spurs suns??????

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stracili na terminarzu: New York (z 5 na 9-10)

 

To jest w sumie ciekawe, jak znaczenie terminarza u nas stało się overrated. Gdzieś tam przedostało się do powszechnej opinii, jak to istotny jest przy ocenie.

 

Przy czym, przy tak mocnej drużynie jak moja, Bucks, czy 76ers (przykłady) niejako jego znaczenie powinno maleć, bo tak czy siak w zdecydowanej większości spotkań jesteśmy faworytami. 

 

Tym bardziej w moim przypadku, albowiem przywołane przeze mnie statystyki clutch (Irving i Leonard w top3 średniej punktów na skut. 51 % na sporej dawce spotkań) mają tu bardzo istotne znaczenie, bo można spokojnie domniemywać, że większość tych wyrównanych spotkań zdarzy się z tymi mocnymi ekipami. Z ciekawości Bogut, wziąłeś ten aspekt, pod uwagę, czy ma on dla Ciebie marginalne znaczenie?

 

No i abstrahując od powyższego, widzę tu daleko idącą niekonsekwencję, bo w czym terminarz Orlando czy Bostonu jest łatwiejszy od mojego, a dałeś ich w ścisłym czubie? :smile: Już z grzeczności nie wspomnę o innych ekipach. Mój terminarz nie odbiega jakoś dalece od norm (jest ileś drużyn z trudniejszym m.in orlando), a tylko w przypadku mojej drużyny jest przywołany - to mnie dziwi. 

 

 

Give me some credit!

 

Konkluzja jest taka, że akurat mój team ma wszelkie argumenty, by temat trudnego terminarza schodził na dalszy plan. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM opierasz i próbujesz przemycić do opinii publicznej jedną statystykę - clutch. Tyle, że jednocześnie sprytnie miksujesz się od porządnego uzasadnienia duo Irving/Rubio czy to jak rotujesz wysokimi z którymi powiedzmy szczerze, masz problem. Gobert i jego gra w rl Jazz, oraz ich bilans + Saric który nie jest starterem to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM opierasz i próbujesz przemycić do opinii publicznej jedną statystykę - clutch. Tyle, że jednocześnie sprytnie miksujesz się od porządnego uzasadnienia duo Irving/Rubio czy to jak rotujesz wysokimi z którymi powiedzmy szczerze, masz problem. Gobert i jego gra w rl Jazz, oraz ich bilans + Saric który nie jest starterem to trochę mało.

 

Naprawdę nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo nazywając Goberta "średniej klasy" podkoszowym (i tak ma większy impact od wszystkich twoich podkoszowych razem wziętych), nie zauważając, że Hernangomez również gra na pf (a gra lepiej od twoich rezerwowych podkoszowych) nie jesteś po prostu partnerem do dyskusji (a wdając się w dyskusję z Tobą, mijanie się z prawdą, które uskuteczniasz będzie promowane).

I na marginesie Morris gra gorszy sezon od Saricia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że taka jest najlepsza odpowiedź CM to ją uszanuje.

 

Morris miał dobry start trymestru, później regularny zjazd ale nie można zapominać jeszcze że ma wskrzeszonego Dante.

 

I gdzie ja niby użyłem kombinacji słów Gobert i że jest średni?

 

Cieszy mnie, że dla kogoś szersza rotacja na RS jest doceniana. Skracać rotację i ją obcinać to my będziemy w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I gdzie ja niby użyłem kombinacji słów Gobert i że jest średni? 

 

O albo NYK i ich rotacja wysokich. Ja mam 4 regularnie grających w RL, tam ile: 2? I to średniej klasy?

 

Morris miał dobry start trymestru, później regularny zjazd ale nie można zapominać jeszcze że ma wskrzeszonego Dante.

 

 

A Saric z kolei źle zaczął, po czym drugą część trymestru miał już bardzo dobrą na poziomie zeszłego sezonu w 76ers. 

 

Scott z kolei dobrą pierwszą część trymestru i złą drugą.

 

Do Hernangomeza się nie odniosłeś, bo to niewygodne dla Ciebie. 

 

I taka z Tobą dyskusja. Rzucasz tezami bez pokrycia, a jak ktoś się do tego odniesie i zweryfikuje, to uciekasz (via Fluber wczoraj). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.