Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

To tak z dzisiaj a propo czy Kyrie chciałby dzielić parkiet z Rubio:

 

Kyrie Irving said the meeting was to address "inconsistencies" in their play, while adding that "it comes down to cohesion, being able to trust the pass, trust what we have going on out there. Obviously some selfish play out there where ... we have some really talented guys, but we're better as a team sharing the basketball".

"To be honest I'm not playing the minutes I would want, the role I would want, that I selfishly would want for myself. That all goes on the back burner to being patient with what I have to do to grow as a leader of this team and help these other young guys to be more prepared for what they'll encounter as they get older in this league and are going through right now. That's part of the deal that I have, as opposed to how many shots I get or how successful I am. It's how successful we are as a team".

 

 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavericks

- przede wszystkim pod koszem to tu w tym trymestrze akurat jest bardzo mocny power (Allen+TT mający świetny okres), W porównaniu do RL Hawks jest to bardzo znaczący upgrade i lekka obniżka na obwodzie tego nie równoważy pod względem tanku.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Uważasz Tristana Thompsona za bardzo mocny power? Nie wiem naprawdę czy piszesz to na poważnie. Mam nadzieję, że jednak nie, zwłaszcza, że on jest u mnie trzecim centrem i czasem w ogóle nie gra, także ten jego bardzo mocny power pod koszem widocznie nie wykorzystuję jak należy.

W porównaniu do RL Hawks zaproponowałem sobie również więcej zwycięstw, także tym bardziej nie mam pojęcia o co Ci chodzi.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wolves

- w sumie bez uwag, Tatum w pojedynkę psuje tank, a jeszcze ma wsparcie Noela, Meltona, Meyersa i Clarksona. Totalnie zaorani, ale jednak walczą u uniknięcie Ziona! Szanuję, a limeryki o Jaysonie jeszcze się pojawią... :tongue:

 

 

Jest mi niezmiernie miło, że doceniasz mój zespół :)

 

Jeśli Noel, Melton, Meyers i Clarkson to wg Ciebie dobre wsparcie dla Tatuma i jestem ciekaw jak będę dobry gdy wymienię Parsonsa na gracza z top 10 ligi i dodam 2-3 dodatnich gości na ławkę :) A już się bałem, że obejdzie się bez PO w Minnesocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że to gdzie te kilka minut będzie grał O'Quinn ma tak naprawdę żadne znaczenie, to akurat ja rozumiem CM-a. O'Quinn w zeszłym sezonie grał w RL NBA na PF, a w tym nie gra jako PF w ogóle. To jest jednak różnica, bo oceniamy na podstawie tego sezonu, a nie poprzedniego.

jakbyście nie zrozumieli - fluber dyskretnie sugeruje żeby mu odjąć kilka W za granie Tajem na centrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę jeszcze jedną kwestie a propos swojej drużyny (dodam w opisie), która nikt inny nie może się popisać:

 

Secondary assist, hokejowe asyst:

 

Irving - 2 pozycja w lidze

Leonard - 4 pozycja w lidze

Rubio i Bogdanovic - 5 pozycja w lidze (ex aequo z paroma graczami) w lidze. 

 

Czterech graczy w top5 co z pewnością powinno odcisnąć piętno na flow drużyny i tworzeniu otwartych pozycji. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus gobert jest 2 w lidze w screen assists

 

pierwszy w trymestrze.

 

Ale o tym pisałem w opisie już wcześniej.

 

No ale Januaremu nie podoba się ofensywa s5. Mam nadzieje, ze chociaz line'upy b ) i c) z opisu mu odpowiadają  :panda:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę jeszcze jedną kwestie a propos swojej drużyny (dodam w opisie), która nikt inny nie może się popisać:

 

Secondary assist, hokejowe asyst:

 

Irving - 2 pozycja w lidze

Leonard - 4 pozycja w lidze

Rubio i Bogdanovic - 5 pozycja w lidze (ex aequo z paroma graczami) w lidze.

 

Czterech graczy w top5 co z pewnością powinno odcisnąć piętno na flow drużyny i tworzeniu otwartych pozycji.

Bogdanovic nie jest piąty bo ma 0.8, fajna manipulacja ale rozumiem, że ładniej wygląda wyboldowane top5

 

 

https://stats.nba.com/players/passing/?sort=SECONDARY_AST&dir=1

 

tam Murray jest pierwszy, Jasiek, helloooo ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę jeszcze jedną kwestie a propos swojej drużyny (dodam w opisie), która nikt inny nie może się popisać:

 

Secondary assist, hokejowe asyst:

 

Irving - 2 pozycja w lidze

Leonard - 4 pozycja w lidze

Rubio i Bogdanovic - 5 pozycja w lidze (ex aequo z paroma graczami) w lidze.

 

Czterech graczy w top5 co z pewnością powinno odcisnąć piętno na flow drużyny i tworzeniu otwartych pozycji.

Widocznie wraz z Leonardem odziedziczyłes od spurs bjutifulgejm ver 2019

 

Byłem sceptyczny co do pary Rubio Irving ale rzeczywiście dodając tu jeszcze ballhandling Leonarda ballmovement masz najlepszy w lidze

I jeszcze jeden element. Boiskowe IQ.

 

Można się śmiać z teorii ziemskim Kyrie czy śmiechu Leonarda ale na boisku to jest inteligentna twarda ekipa

Tam lekka korekta składu robi robotę.

Choć oczywiście dodam ze kibicuje jeszcze jednej ekipie ze wschodu. Oby finał konferencji był taki jak myśle ;)

 

Edit: Jamał i Goran

O moi:)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem tą statystykę raczej jako ciekawostkę i potwierdzenie tworzenia pozycji przez mój zespół.

 

Czy na podstawie pozycji Lavine'a w tej kategorii ktoś zmieni zdanie na temat jego stylu gry/IQ to nie byłbym przekonany.

 

Ale żeby nie było źle, dla mnie Denver to drużyna o najlepszym ball movement w lidze.  


I jeszcze jeden element. Boiskowe IQ.

Można się śmiać z teorii ziemskim Kyrie czy śmiechu Leonarda ale na boisku to jest inteligentna twarda ekipa
Tam lekka korekta składu robi robotę.

 

Cieszę się, że ktoś to zauważa. Moim zamysłem było stworzenie systemowej gry, przeradzającej się w końcówkach w basket skuteczny. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs

January: cytat

- i statów Bertransa na dziś, kiedy w ostatnim tyg (już 2 trymestr) szaleje po prostu

Ignazz: odpowiedz

Gra porównywalnie przez cały sezon bo najlepsze mecze miał w opisywanym terminie ( w tym z lakers)

January:

- z tymi strzelcami pisałem - spacing w RL Spurs był nawet lepszy dla LMA (

 

Ignazz:

zdecydowanie nie. Pomijasz doskonały sezon Rose”a oraz mimo wszystko Millsapa

W Real nba Mills Belli White Forbes czy Poeltl grają na razie straszny sezon a statystyki ratuje Dante ;)

Ogólnie nie pamietam tylu krytyki spurs jak w tym sezonie a przecież jest jeszcze efekt Różana który statystycznie zabija spurs ( zobacz tabelki które pojawiły się w temacie spurs)

January:

- trio liderów w okolicach 50ts%, nie widzę jak LMa się tu ma poprawić vs RL (lepszy spacing nie, lepsze zgranie nie, lepszy playmaker nie =>

 

Ignazz

spurs mimo kontuzji Dragica mieli go do dyspozycji na początku a dodatkowo gra Murray. On skutecznością nie grzeszy ale jak to przytoczył CM jest liderem nba w hokejowych asystach.

Real spurs nie ma gracza takiej klasy na rozegraniu jak ha mam 3 ( dochodzi totalnie pomijany Rose)

Mi wychodzi ze przez całe 48 minut mam lepszego rozgrywajacego niż Real spurs a ze kaxdy z nich ma zasięg rzutu to LMA dużo łatwiej

W realu LMA gra z para White Forbes plus Rozan który dodatkowo zabiera grę

U mnie to przepaść in plus

Choć szkoda kontuzji Dragica

 

- january:

Metu kilkanaście minut? Trochę kiepsko.

Ignazz

Na początku był Henson oraz Millsap. Metu dostał minuty na 3 ostatnie gry przy kontuzji obu choć dalej za Bertansem oraz tym razem Carrolla

 

Duże minuty w tym najgorszym momencie ma trio

 

LMA Murray Green. ( co idealnie pokrywa się z realiami)

Nic tu nawet nie przekłamuje.

Zobacz w realu

 

Green lata te nieobecności Leonarda

LMA musi grać bez Gasola

Murray bez Burtona i Thomssa oraz Harrisa

 

Dodatkowo Carroll najlepszy mecz zagrał gdy dostał 39 minut ( 21/6/6) Rose praktycznie lata także i tylko kłopot teraz jest z Millsapem.

 

Mam szczęście w nieszczęściu bo niespodziewanie dobre występy Rose i Bertansa są z pozycji kontuzjowanych.

Musza zrobić step up co robią w realnych grach.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze kontuzje są częścią gry ale i tak w każdym momencie sezonu mam na ławce dwóch bardzo dobrych zmienników

 

Rose

Bertans

 

W początkach sezonu było na ławce jeszcze lepiej bo z kawki grał także

 

Murray

Oraz Henson który do czasu kontuzji bił rekordy rzutów za trzy.

 

Grając duże minuty trio było na ławce bogato.

Patrząc na opisy konkurencji było to ponad średnia ligowa.

Mając z ławy 18,6 2,8 4,6 Rosa z 47% za trzy nie mam tego co Real spurs. Niesamowitych dołków ofensywnych

 

Dodatkowo w rozterach widziałem u innych sporo nazwisk wykreślonych a ja jednak mam tych Metu Milton czy Musa

Oni na razie dostają 8-10 minut co trzeci mecz ale grają i są w dalekiej rotacji. U innych są sloty albo puste albo graczy poza nba

Taki Jerian Grant w Orlando to pierwszy rezerwowy Pg grający co noc 20 minut i dający co noc 4,4/ 3,4 asysty będąc u mnie głęboko zakopany.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRILLLL zachodu (PO teams).

 

(...)

 

Pels

- Derrick Jones w 1 trymestrze grał słabo bodajże do ostatnich 2-3 spotkań, więc podawanie opinii z 2 trymestru Alonzo/Wyparło jest sprytne, ale się nie nabierzemy, za dużo tu minut dla niego i jeszcze pogarsza słaby spacing.

 

Ale bądź Jasiu konsekwentny, jak bronisz Olynyka.

Forma DJJa nie wzięła się ot tak, ona była od początku sezonu - inna sprawa, że przydarzyła się kontuzja, która zahamowała jego wejście w sezon, a dochodzi jeszcze  głęboka rotacja w Heat na skrzydłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam większość Waszej wyobraźni czy kupicie moją wizję tego zespołu i czy odpowiedni są gracze by to wszystko zatrybiło :smile:

Miłego wyobrażania sobie - Trust The Process - Hans pozdrawia :smile:

 

 

Grillem bym tego nie nazwał, ale raczej próbą doprecyzowania.

 

Tecu,

 

zastanawia mnie przede wszystkim kwestia spacingu i line'upow.

 

No bo co tu duży kryć, rzutowo wygląda to słabo - de facto tylko dwóch graczy robi to na dobrych % (j-rich i covington 38 %).

 

Poza nimi Klay 35 % (i to takze z otwartych pozycji), Bev 33 %, Nikita-Jackson-Emblid poniżej 30 %, Simmons-Wcs-Robinson nie grożą rzutem w ogóle. 

 

Jakkolwiek s5 rzutowo wygląda summa summarum dobrze (skut. około 36 %, co dałoby 6 pozycję w lidze) i robi to na bardzo dużej dawce, tak przecież nie będziesz chyba rozdzielał totalnie graczy s5 i rezerwy.

 

Stąd nawiązanie do line'upow, jak masz zamiar to ustawiać, bo jak czytam, że pomysłem na to ma być WCS na pf, to trochę mną trzęsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Orlando Magic

 

 

Drużyna stworzona do szybkiego grania, bo z Oubre czy Mitchellem w HCO to średnio to widzę, także opis na plus.

 

Ale,

 

no gdzieniegddzie widać mocno koloryzowanie:

 

- cała wstawka na temat obrony Gordona. Sorry, nie kupuję  :smile: trio towns, gordon, kuzma to jest spory problem w interior D, a tu jeszcze sporo biega Oubre, ktory bardzo lubi sie gubic w obronie;

- IQ Mitchella, really? :smile:

- na temat oubre sie juz wypowiadalem, ja bym go z rotacji wykosil. gosc lamie zagrywki, gubi sie w teamD, ani z niego finisher ani dobry rzucajacy. naprawde nie potrafie znalezc powodow by nim grac. Altenratywy moze wiele lepsze nie sa, ale trochę tak. Na pewno wolalbym dac wiecej minut Collinsonowi. 

- rzutowo też to wyglada chyba bardzo przecietnie. 

Lubię agresywną obronę Lowrego i Mitchella.

 

Trzeba też zapłacić frycowe za spore zmiany. Wprowadzenie Townsa i Lowrego, którzy nadają ton Magic, to sporo. Dodatkowo Collinson, Zeller, Gortat, Miller. Ktos jeszcze? Bo nie pamietam kiedy przyszli holiday i lamb? 

 

Teraz widzę, że 12 minut tylko dla Zellera, który mógłby ratować dupę. Słabo. Powinien grać więcej od Kuzmy (ktory gra 28 minut). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.