Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Bertans dalej buduje swoje cyfry. 15/5/1/2 w nocy.

 

Lider w lidze skuteczności za 3?

Dziś 5/7 za trzy w wygranym meczu z Minny.

Co cieszy już totalnie przebił się do rotacji Popa /23 minuty/

Obserwuje go cały sezon i rzadko się myli.

Strat tez nie produkuje /1/

Huerter tez niezłe zagrał oraz Maker (5/6 za trzy).

Idzie młodość.

 

Spurs idą w realu moja droga ;)

19/33 za trzy w tym moje 6/8 ze składu beGM.

Dajcie tam Dannego i Millsapa i oni by miażdżyli.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry opis.

 

Na początek minusy.

 

Martwią mnie zestawienia obronne choć tu posiadanie pary Leonard -Gobert lata sito w D ale te rezerwy z wolnym Gasolem i słabiej broniącymi niskim może być problemem.

 

Zastanawiam się nad funkcjonowaniem pary Kyrie Rubio bo to może budzić pewne wątpliwości. Chodzi mi o to ze mogą sobie zabierać wzajemnie grę bo cześć umiejętności jest podobnych i tu nie możesz sumować i dzielić przez dwa ...

Jak rozumiem z Kyrie robisz strzelca.

 

Mimo wszystko brak trochę klasycznej dwójki a była okazja ;)))).

 

 

Primo - pamiętajmy, że Ricky z Irvingiem dzielą parkiet od 8 do maksymalnie, ale to maksymalnie 20 minut (crunch); 

 

Secundo - tak Kyrie scorer, ale clue jest takie, że gra lekko więcej off-ball po zaslonach;

 

Terzo - a propo klasycznej dwójki. Cóż, miałem okazję by Rubio zamienić na bardziej klasyczne dwójki. Ale nie zdecydowałem się.

 

Dlaczego?

 

1) Tak jak już wspominałem, posiadając Kyrie i Leo istnieje ryzyko zatrzymania ball-movementu;

2) Rubio to już nie jest już typowy ball-dominant gracz jakim był w Wolves. W HCO jazz często rozpoczyna i przedłuża ruch piłki, co mi bardziej pasuje od obecności shootera biegającego po zasłonach, ktorego leonard i irving mogliby nie w pełni wykorzystać. Polecam Jasona Kidda z Knicks, który grał przy Feltonie i pełnił właśnie rolę "hokejowej asysty", gdzie rubio dorzuca jeszcze penetrację i rozrzucenie. 

 

W nawiązaniu do apelu Tecu, że jesteśmy gm'ami, a nie trenerami, nie chciałbym wchodzić jakoś w szczegóły zagrywek (ewentualnie w PO), dlatego w opisie rzuciłem nawiązanie do Jazz i Mavs z którymi widzę pewne koneksje. Wędka zamiast ryby. 

 

Ale tytułem przykładów z wykorzystaniem Irvinga:

 

handoff- częsta u mnie akcja, z której bardzo często korzystają jazz (stąd gobert jako lider w screen assist):

 

 

pierwszy set z tego filmiku. Gobert w roli Horforda. Lepszą opcją dla Kyriego byłoby natychmiastowe pójście w lewo i wymuszenie switcha albo lekkie wstrzymanie i wzięcie na plecy mitchella. Gobert w takiej sytuacji może rollować do konca (zamiast horforda uciekajacego na poldystans). powwnny uruchomic sie dwie opcje - albo mid-range, gdzie kyrie jest bardzo dobry albo lob do goberta. Zamiast Ojeley'a Saric, ktory czeka dalej na dystansie. 

 

akcja od 1:14   30-Rubio, 21-Irving, 33-Gobert, 31-saric, 45-Leonard

 

horns

 

 

rubio - rubio

saric - sefolosha

irving - ingles

favors - gobert

leonard - mitchell - wyłączony z akcji, ale absorbuje obronce. 

 

No i oczywiście wspomniane early offense, gdzie Irving oddaje średnio 8 takich rzutów na 50 %, w tym 3.5 trójki na 43 %. 

 

To early-offense z Rubio i Irvingiem (który razem z Leonardem świetnie finishuja i rozciagaja gre) to jest straszna broń. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wal ściemy, pulubiłeś opis w którym Zbój gra przed Iggym na PF to teraz się nie wychylaj, na szczęście przy lekkim zwiększeniu minut Granta obaj nie będą tam spędzać zbyt dużo czasu więc się nie martwie specjalnie

 

a Zbój w Knix na pf to praktycznie zerowa próbka, typ jest jednym z bardziej mobilnych wysokich na niektórych pfów będzie całkiem spoko

 

zawsze gdy była probka, to zawsze byla tragedia.

 

klnalem taki line-up od pierwszej sekundy gdy pojawial sie na parkiecie.

 

Ode mnie bedzie "-" jeśli masz zamiar z tego korzystac. 

 

inna tez mamy chyba definicje mobilnosci.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze gdy była probka, to zawsze byla tragedia.

 

klnalem taki line-up od pierwszej sekundy gdy pojawial sie na parkiecie.

 

Ode mnie bedzie "-" jeśli masz zamiar z tego korzystac.

 

inna tez mamy chyba definicje mobilnosci.

skoro pół roku temu zupełnie zignorowałeś podobny lineup, to dzisiejszą przypierdolkę jak mam traktować? czy po prostu ma przysiąść i też popisać o Sariciu czy ficie Rubio-Irving?

 

żenadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie umknelo mi, ze grales nim na pf. 

 

a pisać a propo mojego teamu oczywiscie mozesz. Nie wiem w ogole co to za argumentacja i nic mnie tak nie denerwuje w dyskusji (powtarza się to x razy. Jak widać niektórzy nie chcą rozmawiać na temat swoich drużyn). 

 

Napisz coś złego na czyjś temat, to zaraz z dupy pstryczek w twoim kierunku. Tylko co to ma do rzeczy w temacie o którym rozmawiamy?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lbs.

 

Co w tym złego ze się dopytamy.

Jesteś topowym zespołem i takie drobne niuanse są dla nas ważne.

 

W moim przypadku jeżeli czuje gdzieś niedosyt po przeczytaniu opisu zawsze coś podrzucę i tu jest oczywiste ze raczej dopytam gdy jest nieścisłość.

Widocznie te nazwiska na PF czy to zbój czy to iggy wymagają wytłumaczenia

Jedni przyjmą argumentacje a inni nie.

A ze rozliczamy ten rok to nawet te odnośniki co było rok temu nie maja przełożenia.

 

Z mojej strony postrzegam Denver jako świetny skład który wymaga sklejenia bo masz dziś lepszy zestaw nazwisk niż realna drużynę

Doszły kontuzje plus pewne nazwiska na które postawiłeś złe weszły w sezon

Kontuzje sprawiły ze rotujesz nimi poza pozycjami i wystarczy się do tego przyznać

 

Powtórzę. Skład masz przepotężny ale w natłoku obecnych problemów zdrowotnych plus przecież celowego brania KP który leczy kontuzje musisz się liczyć z pytaniami o rotacje

 

Jeżeli na takim etapie sezonu z takimi kłopotami widzisz siebie jako top topów to ja czuje rozczarowanie

 

Jeżeli teraz nie można z tobą wygrać to kiedy?

 

 

Jak słusznie zauważono to beGM a nie beCOACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic złego, ale skoro grałem tak O'Quinnem cały zeszły sezon gdzie zrobiłem 57W to wytykanie mi tego teraz pomimo, że niby on te opisy czytał jest no... nie chcę się już denerwować, wracam do domu

 

a Iggygo na PF nie zamierzam w żadnen sposób więcej tłumaczyć poza tym co już napisałem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic złego, ale skoro grałem tak O'Quinnem cały zeszły sezon gdzie zrobiłem 57W to wytykanie mi tego teraz pomimo, że niby on te opisy czytał jest no... nie chcę się już denerwować, wracam do domu

 

Pomijając fakt, że to gdzie te kilka minut będzie grał O'Quinn ma tak naprawdę żadne znaczenie, to akurat ja rozumiem CM-a. O'Quinn w zeszłym sezonie grał w RL NBA na PF, a w tym nie gra jako PF w ogóle. To jest jednak różnica, bo oceniamy na podstawie tego sezonu, a nie poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że to gdzie te kilka minut będzie grał O'Quinn ma tak naprawdę żadne znaczenie, to akurat ja rozumiem CM-a. O'Quinn w zeszłym sezonie grał w RL NBA na PF, a w tym nie gra jako PF w ogóle. To jest jednak różnica, bo oceniamy na podstawie tego sezonu, a nie poprzedniego.

 

znaczy sie dla mnie to akurat nie ma znaczenia, bo tu stawiam na swoja wyobraznie.

 

jakby oquinn gral ok w zeszlych seoznach na pf, to bym kupił koncepcje i w tym sezonie.

 

nie da sie wszystkiego, jesli cokolwiek w naszej grze, przelozyc 1:1

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Jego akcje obecnie niesamowicie spadły i nie da się tego teraz tak gładko wcisnąć.

Za dużo się robi tego „jeżeli” „ ale” „przecież”

 

Kyle od 3 lat gra nominalnie na C ale w tym sezonie masz go w 15 meczach na 6,9 minuty z produkcja 2,8 /2,4 najgorsza w karierze.

Najpierw forsujesz ze u Ciebie jest dostępny mimo ze w realu nie gra. Ok

Potem ze w rotacji gra więcej minut. Ok.

Teraz dajesz go out of position jeszcze.

Po czym wrzucasz na PF Iggiego.

 

Tu nie ma spójności koncepcji i o to walczymy.

 

Dwóch totalnie innych graczy ma wymiennie grać z budyniem bo Jok robi mvp season i da radę

 

Proszę nie denerwuj się tylko podejdź do tego z naszej strony.

 

Zobacz „ atak” nastąpił od strony GM wschodu oraz mojego zespołu który owszem walczy ale nie jest w pełnych składach bezpośrednim konkurentem.

Wiec tu nawet nie ma jak nas połączyć z długofalowym celem w PO.

 

A o czysta złośliwość i czepialstwo to chyba się zgodzisz ze nie ma co nas podejrzewać.

Powtórzę. Zbudowałeś monstrum które obecnie można pokonać.

A za samo lato należą się ukłony co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wypadł mi dłużej żaden z kluczowych graczy. PG13 zagrał wszystkie. Mam bardzo silną ławkę rezerwowych + dość prosty terminarz. Nie napiszę cyfry bo nie ja tu jestem od ocenia. Top3 konfy.

 

 

 

brak westbrooka przez 8 spotkań to nie jest nic. Tym bardziej, ze rondo wypadl. Co sie wtedy dzieje?

 

ogolnie niewiele sie od Ciebie dowiedzialem o zespole. na dyspozycje z trymestru chyba samemu sobie trzeba spojrzec w takim razie.

 

zatem sprawdzam. 

 

Primo na czym polega skok jakosciowy smarta? gosc rzuca na 30, a nie 37 % z dystansu w tym trymestrze. 

 

brak konkretow i faktow. 

a nawet ponizej 30 % smart

Westbrook 24.5 %, najgorzej w karierze. Lou 34 %,

 

Także back-court bardzo słabo na dystansie.

 

Problemy ze spacingiem?

 

Mirotic i Morris 35 % też raczej średnio pomagają. George 37.7.

 

Szkoda, że pominąłeś, bo to poddaje pod wątpliwość te top3 w konfie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak westbrooka przez 8 spotkań to nie jest nic. Tym bardziej, ze rondo wypadl. Co sie wtedy dzieje?

 

ogolnie niewiele sie od Ciebie dowiedzialem o zespole. na dyspozycje z trymestru chyba samemu sobie trzeba spojrzec w takim razie.

 

no i pytanie na czym polega skok jakosciowy smarta. gosc rzuca na 30, a nie 37 % z dystansu w tym trymestrze. 

 

brak konkretow i faktow. 

 

1. 8 spotkań bez RW ale odpowiedź masz tutaj:

 

Padały zarzuty w moją stronę przed startem sezonu, że jest on przeładowany. 

 

Lou od biedy też może rozgrywać. Russ wypada 1, 2 i 10-16. 1 i 2 i 10 oraz 11 zastępuje go Rondo który wychodzi w s5, jak się łamie Rondo to na mecze 12-16 @Jazz, @Blazers, i powrót do siebie Bulls i Toronto gałę klepać umie przecież Lou. 

 

Dyspozycje ogólnie chyba widać = bardzo dobra. 

 

Jakościowa gra Smarta mam nadzieję, że się utrzyma. Smart gra u mnie duże minuty więc skoro straszy trójką, to z piłką na obwodzie nie będzie odpuszczany z czego od razu Russ się cieszy.

Będę zobowiązany jak będziesz dodawał post pod postem a nie edytował. Odpowiem jak się tego więcej uzbiera.

 

Ciebie CM akurat o obiektywizm nie podejrzewam :).

 

Wolę Russ/Smart ( I proszę Cię tylko po podawanie statów za trymestr a nie to co TERAZ jest ), od Irving/Rubio które zdają się rozumieć tylko w Nowym Jorku i to jeszcze w niecałym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim dostaniesz porządnego kopniaka edytuj opis i wykreśl proszę największa głupotę w beGM ;)

 

Dante Cunningham

 

Chyba spurs nie oglądasz.

 

Gość bardzo regularny, solidny z dobra obrona i przede wszystkim z tak brakującym Tobie 3.

 

Całkowite zaufanie od Popa zamieniło się na zaskakujące:

 

32 meczów 21 w S5 gdy potrzeba kryć lbj np.

Dostaje szokujące 20,7 minuty i odwdzięcza się rekordami kariery: 51,3 za trzy i 83,3 FT z najlepszym w karierz efg59,2

 

Niby niewiele rzuca bo oddaje 3,5 rzutu ale 0,8 na 1,5 za trzy ale dużo zbiera 4,5 zbiórki 1,1 asysta a dba o piłkę bo ma 0,5 straty tylko.

 

Wiec wykresl to niezrozumiałe zdanie o jego niegraniu bo przeoczyłeś 663 minuty w tym jeden mecz gdzie zatrzymał samego lbj.

Pop ustawia go na PF ale może kryć tez SF

 

Zobacz z NOP

 

Jeden mecz to 15/7/2 a na wyjeździe 19/7/3

Z lakers jeszcze bez Tysona 12 zbiórek

Bucks 5/10

Suns 14/3

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie CM akurat o obiektywizm nie podejrzewam :smile:.

 

Wolę Russ/Smart ( I proszę Cię tylko po podawanie statów za trymestr a nie to co TERAZ jest ), od Irving/Rubio które zdają się rozumieć tylko w Nowym Jorku i to jeszcze w niecałym.

 

przeciez podalem Ci dokladne staty za trymestr. 

 

Ta gadka o obiektywizmie to taki męczący standard. 

 

Pytanie dlaczego nie podejrzewałeś/nie podejrzewasz?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży optymizm, bo w formie swych jazzmanów (i Saricia...) i bez absencji 8-9 absencji tria liderów to ile byś chciał, 28-0 ;> ? Przy tym terminarzu niestety będziesz nadrabiał po 1T mocno^

 

No tu dochodzimy do granic absurdu.

 

Bo założenie, że wszyscy grają idealnie i są zdrowi jest wadliwe i nie do spełnienia. Także w kolejnych trymestrach. A jeśli nie, to owszem 28-0. Ogólna dyspozycja zespołu w tym trymestrze raczej nie była problemem. Wspomniane clutch i Irving+Leonard w top3 punktów na 51 % też bilans nabija. 

 

Saricia po zeszłych PO i trymestrze nie ma opcji, żebym wyrzucił z s5. Podchodzę do sprawy realnie. Dodatkowo charakterystyką fitowo jest prima sort.  Natomiast zmniejszyłem mu liczbę minut (co jest podejściem realistycznym zważywszy, że mam alternatywę w postaci Hernangomeza) i zauważ, że gra mniej więcej tyle samo co Juancho czy Bogdanovic.

 

Na temat oceny Rubio i Gobeta wszystko jest w opisie. Przesadzasz albo dorzucasz przesadzoną  dramaturgie swym słowom ( kontekst "w formie swych jazzmanów")

Brak Leonarda w łatwiejszych spotkaniach także wyjaśniony w opisie i raczej na moją korzysć. Zatem argument z 8-9 spotkaniami absencji BIG3 bez znajomości dna jest mylący. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.