Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za wiele razy, bo Suns nie budzą mojego zainteresowania.

 

ogólnie nie wiem czy pamiętasz, broniłem tu Warrena na forum. Rok temu przytaczałem, że jako skrzydłowy w akcjach drive miał trzecią skuteczność w lidze po Giannis i Lebron. Teraz dołożył rzut i wygląda legit, ale mam mocne wątpliwości co do jego defensywy jako Power Forward.

5 najczęściej krytych przez warrena graczy w tym sezonie:

Harrison barnes

Thaddeus young

Dario sarić

Jabari parkers

Pascal siakam

 

On gra w tym sezonie regularnie jako pf. Juz w preseason gral. byly o tym artykuly zreszta na blogach zwiazanych z suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 najczęściej krytych przez warrena graczy w tym sezonie:

Harrison barnes

Thaddeus young

Dario sarić

Jabari parkers

Pascal siakam

 

On gra w tym sezonie regularnie jako pf. Juz w preseason gral. byly o tym artykuly zreszta na blogach zwiazanych z suns.

 

Nie licząc Tadzia Younga to nie przekonały mnie te nazwiska do tego, by uznać go za dobrego obrońcę jako PF.

 

No ok, Grał w preseason, były artykuły, być może życzeniowe związane z bogactwem na pozycji.

 

Ignazz pyta, ja ponawiam, ty jeśli chcesz zaplusować musisz odbić piłkę :)

 

 

Pelicans

 

Kolejny raz widzę ze Davis ma takie urazy ze znika z boiska na dwie prawie kwarty do szatni jak ma uraz.

 

Opisz proszę jak wtedy ustawiasz zespół bo pare tych nieobecności było.

 

Wydaje mi się, że akurat o tym napisałem sporo. Wystarczy wejść w hierarchię pozycje czy opis, gdy jest kontuzjowany. Nie wiem co mogę tu więcej dodać. Jest masa rzeczy o których nie napisałem, ale chyba tutaj ciężko mi coś dodać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- New Orleans - fajnie to wygląda z Griffinem i Davisem, ale jeśli Wall ma być 4.opcją w ataku, to nie wiem, czy to psychicznie wytrzyma ;)

 

Nigdzie nie jest powiedziane, że Wall jest czwartą opcją w ataku. W Wizards jest drugą po Bealu, tu pewnie też nie miałby nic przeciwko być nawet tym potencjalnie trzecim. Zwłaszcza, że jest głównym dyrygentem gry :)

 

Kto jak kto, ale on to nie powinien narzekać na rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/5989-miami-heat-201819-w-poszukiwaniu-gwiazdy/page-19?do=findComment&comment=641387

 

Czytają?

 

Trochę więcej o Derrick Jones od kolejnych forumowiczów :)

 

Nie ma to jak darmowa reklama od zacnych kolegów, a nie tak jak niektórzy muszą jechać z propagandą po każdym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/5989-miami-heat-201819-w-poszukiwaniu-gwiazdy/page-19?do=findComment&comment=641387

 

Czytają?

 

Trochę więcej o Derrick Jones od kolejnych forumowiczów :smile:

 

Nie ma to jak darmowa reklama od zacnych kolegów, a nie tak jak niektórzy muszą jechać z propagandą po każdym temacie :smile:

 

Byłeś szybszy i bardziej perspektywiczną opcją dla niego niż moje Nets. Ciesz się z posiadania takiego grajka, na pewno nie jeden raz da ci radość i polepszy niespecjalnie mocną ławkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/5989-miami-heat-201819-w-poszukiwaniu-gwiazdy/page-19?do=findComment&comment=641387

 

Czytają?

 

Trochę więcej o Derrick Jones od kolejnych forumowiczów :)

 

Nie ma to jak darmowa reklama od zacnych kolegów, a nie tak jak niektórzy muszą jechać z propagandą po każdym temacie :)

Wracam do żywych. Jak żeś Wujek mój dobry tak szpila musi być.

 

Jak się Yabusele sprawdza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis koladera mnie zmroził

W tankowaniu poszukiwanie line upów które nie grają wprowadzono na wyższy level.

 

Ale mnie to trochę zmartwiło.

 

Bo kibice cierpią jak graczy w rotacji jest 6-7 którzy grają

Już nie ważne jak. Ważne ze w ogóle.

 

Rada powinna się nad tym wyścigiem zastanowić ;)

 

Myślałem ze widziałem wszystko łącznie ze złe wybitym autem, celowa połowa lub koszem samobójczym.

 

Ale szukać składu który nie jest regulaminowy?

 

Ciekawe. ;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do żywych. Jak żeś Wujek mój dobry tak szpila musi być.

 

Jak się Yabusele sprawdza? ;)

 

A nie wiem. Niby oglądam Boston dość często, ale Yabu to tam garbage player jest.

 

Chyba schudł i był jakimś filmik jak wracał do obrony na sprincie.

 

Teraz ma szanse dostać trochę minut, bo ostro rotacja podkoszowych Cs się posypała.

 

A o Cunninghama to możesz Ignazza spytać, ale chyba pod koszem daję radę. W Nets już miał przebłyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis koladera mnie zmroził

W tankowaniu poszukiwanie line upów które nie grają wprowadzono na wyższy level.

 

Ale mnie to trochę zmartwiło.

 

Bo kibice cierpią jak graczy w rotacji jest 6-7 którzy grają

Już nie ważne jak. Ważne ze w ogóle.

 

Rada powinna się nad tym wyścigiem zastanowić ;)

 

Myślałem ze widziałem wszystko łącznie ze złe wybitym autem, celowa połowa lub koszem samobójczym.

 

Ale szukać składu który nie jest regulaminowy?

 

Ciekawe. ;)))))

 

Wyjaśnij mi tu albo na pw bo ja chyba nie ogarniam o co ci chodzi. Nie wiem, może czegoś nie dostrzegam ale co jest nieregulaminowe? I nie uważam siebie za bycie w czołówce wyścigu o top pick, tym bardziej, że słabo oceniam nadchodzący draft (może z większą próbką meczy coś mnie przekona do zmiany zdania, jak każdy mam swoje typy ale tyle). Sprzedaję sytuację taką jaka jest. Nie mam zamiaru tworzyć historii na nowo, więc napisałem to com napisał. Może zbytnio skupiłem się na minusach i opis nacechowany jest negatywnie ale dalej mam doła po tym, co ujrzałem (LeVert  :neglected: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też zbyt negatywnie podszedłeś, zwłaszcza że przecież jeszcze niedawno sprzedawałeś narracje o PO i to w pełni uzasadnioną.

 

Szacun dla Shevcu dla opis, bo oceniał swoich graczy nawet nad wyraz pozytywnie, a pewnie na PO nie liczy. Chociaż tutaj też widzę więcej W niż on sam sobie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy fan Spurs Dante by wysłał bardzo daleko od Teksasu.

 

W statystykach zaawansowanych wypada z dnia na dzień coraz lepiej.

 

Doskonale bronił LBJ w sumie „ nie broniąc go”

 

Z moja ocena jeszcze się powstrzymam co do Dante.

 

Nets? Po prostu powiało chłodem a jak sobie pomyślałem o tej ekipie jako potencjalny kibic to sam sobie odpowiedz.

Kupiłbyś karnet? Tak za 12 tysi ?

 

Edit: kolega poniżej gra w jeszcze mocniejszej lidze tanku a jest weselej.

 

Nie będę ściemniał. Za samego Tatuma dam mu 18:10

Gość jest dobry ;)))))).

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze szczerze, ze myslalem ze jestem troche silniejszy, w sensie liczylem ze bede mial tak 5-7 mieksce przed loteria, ale kierwa ten trymestr wyglada fatalnie. Troche wstyd z rotacja na PG i PF, no i ze moj najlepszy asysten to Melton z 2 asystami na mecz, heh, mlze faktycznie za mocno to zaooralem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc Tadzia Younga to nie przekonały mnie te nazwiska do tego, by uznać go za dobrego obrońcę jako PF.

 

No ok, Grał w preseason, były artykuły,

 

Przecież on nie jezt dobrym obrońcą na pf:) ale wypada lepoej niż na sf sezon temu przynajmniej. Ja neguje stwierdzenie że warren nie może grać na pf ( ze gra u mnie poza pozycja). Nie twierdze ze dobrze broni. On i mccollum to w mojej druzynie slabi obroncy. Tylko ze nadrabiaja z nawiazka w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankhaton

 

1. Clippers

2. Wolves

3. Grizzlies ( Ci po sprzedaży Conleya mogą się jeszcze włączyć nawet o jedynkę )

4. Pistons ( drugi trymestr teoretycznie powinni mieć dużo lepszy )

5. Hornets

6. Mavs

7. Hawks

 

Tak to widzę.

Ojej, dlaczego hawks masz w tankathonie? Ja mam ich dość wysoko po 1 trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na fakt ze stawka w tanku jest bardzo wyrównana wprowadzam sobie dodatkowe kryterium

 

W sumie liga od dekad udaje ze nie ma czegoś takiego jak celowy tank.

 

U mnie dodatkowe punkty uzyska drużyna dająca mimo wszystko radość kibiców i GM który tankuje „ inteligentnie”

 

Ale z ocenami i rozwinięciem myśli wstrzymam się do publikacji wszystkich opisów.

Realnie nastroje w clippers musza być podle po karnej finansowej interwencji Rady.

Tu powód jest nawet urealniony.

Obecnie mam już opisy które zrobiły na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee

 

na PF spokojnie przecież może grać AI, dziwne, że w ogółe o nim zapomniałeś, podobnie O'Quinn, który generalnie zaczynał karierę na tej pozycji, na SF mogą śmigać w różnych lineupach zarówno Beasley, LaVine jak i Iggy

 

czy taki solidny, to mam wątpliwości akurat, zwłaszcza przy ocenianiu największych rywali dominuje stwierdzenie "nie wiem czy" trochę to brzydko pachnie, ale nic nie sugeruję :tongue:

 

oquinn na pf jest tragiczny. Knicks ostro przegrywali fragmenty forsujac taki pomysl. Przy Joku tym bardziej. Wiec nie wal sciemy :tongue:

 

Ale iggiego na luzie jestem w stanie sobie wyobrazic. Tym bardziej, ze wlasnie z grantem powinni grac wymiennie - dla spacingu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też zbyt negatywnie podszedłeś, zwłaszcza że przecież jeszcze niedawno sprzedawałeś narracje o PO i to w pełni uzasadnioną.

 

Szacun dla Shevcu dla opis, bo oceniał swoich graczy nawet nad wyraz pozytywnie, a pewnie na PO nie liczy. Chociaż tutaj też widzę więcej W niż on sam sobie daje.

Na takim Zachodzie nie licze. Ba licze ze nawet ten pick strace raczej choc drugi i trzeci trymestr beda pewnie gorsze. Moi gracze mimo wszystko nie sa tak beznadziejni jak mogloby sie wydawać ale to sie zobaczy po tym sezonie czy perspektywa gry w Kings skusibpowaznych graczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oquinn na pf jest tragiczny. Knicks ostro przegrywali fragmenty forsujac taki pomysl. Przy Joku tym bardziej. Wiec nie wal sciemy :tongue:

 

Ale iggiego na luzie jestem w stanie sobie wyobrazic. Tym bardziej, ze wlasnie z grantem powinni grac wymiennie - dla spacingu.

Ty nie wal ściemy, pulubiłeś opis w którym Zbój gra przed Iggym na PF to teraz się nie wychylaj, na szczęście przy lekkim zwiększeniu minut Granta obaj nie będą tam spędzać zbyt dużo czasu więc się nie martwie specjalnie

 

a Zbój w Knix na pf to praktycznie zerowa próbka, typ jest jednym z bardziej mobilnych wysokich na niektórych pfów będzie całkiem spoko

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.