Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno brak rozpisanych minut jest zamierzoną manipulacją, bo to uchroniło Tomka przed dokładnym przedstawieniem lineupów podczas absencji kluczowych graczy, takie niuanse jak 35% u Klaya to bee, ale już u Duranta to tylko "co 5 rzut" to tylko takie smaczki, jest tego sporo więcej, ale mi się opis generalnie podobał, poza przed ostatnim akapitem

U Tomka podstawowa piątka i rezerwowa piątka z powodu kontuzji opuszcza ponad 50 meczów, a tak naprawdę zupełnie się do tego nie odniósł. To jest opis składu, którego w tym trymestrze tak naprawdę nie ma. 

 

 

W opisie Tomka nie jest nawet wspomniane, że Draymond Green pauzuje 16 spotkań w tym trymestrze.

 

 

Jest w nagłówku napisane, ile spotkań zagrał, ale rzeczywiście Tomek się właściwie do tego nie odnosi.

 

Do tego nie rozumiem, dlaczego są wyszczególnione mecze z terminarza, gdzie nie grał Curry. Akurat Rada się dość jasno wyrażała do tej pory, że bierzemy pod uwagę uśredniony terminarz z trymestru i uśrednioną siłę zespołu, a tutaj w opisie wypisane jest, w których meczach Curry gra, w których nie gra tak jakbyśmy mieli jednak oceniać inaczej. 

świetne opisy @jasiek i @tomek

 

Jeżeli oceniasz w kontekście: milczymy o wszystkich problemach, używamy do każdego zawodnika statystyki, w której wypada najlepiej, podajemy staty PER 36, żeby ukryć, że nie grają i tego typu sztuczki, to rzeczywiście świetne opisy. Dla nich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pisanie, że te dwa opisy były próbą ukrycia wszystkich wad jest imo krzywdzące, zwłaszcza w odniesieniu do opisu Januarego

 

ja generalnie od początku przyjąłem taktykę nieatakowania rywali w sposób agresywny, to dla mnie żodyn problem, mógłbym tak robić, ale uważam, że więcej można ugrać tutaj pokorą i trzeźwą oceną własnych możliwości niż prowadzeniem kampanii w stylu "paczcie jaki jestem zajebisty"

 

oba opisy miały swoje bardzo dobre strony, były obszerne, treściwe i na pewno zajęły Panom sporo czasu, największe zastrzeżenia mam co do końcowych konkluzji, ale to już świadomy wybór Jaśka i Tomka, nie mam absolutnie za to pretensji, każdy robi to jak uważa

 

trzy opisy w 24h i to od tych jednych z zawsze najbardziej aktywnych GMów, to trochę mało i lekko niepokoi, mam nadzieję, że reszta po prostu stara się dopieścić swoje wpisy na perfect lub tak jak ja dopiero, do nich zasiądzie

 

mniej niż 22-24 opisy będzie chyba jednak trzeba uznać za porażkę (odpukać)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zgoda ze lepiej mniej się odzywać bo widać to na różnicy w postrzeganiu GM o których wspomniano wyżej.

 

W ostatecznym rozrachunku postawa Januarego który w każdym możliwym tu na forum temacie przemyca swoje podprogowe treści może się zemścić.

 

Praktycznie już teraz ma spora „koalicje” która sam sobie uruchomił. Prym w punktowaniu wiedzie Fluber który niczym opozycja rozlicza każdy krok.

Czasem tak za szczegółowo nawet ale skrupulatnie ;)

 

Ja uniosłem się tez niepotrzebnie w sprawie minut Denver myśląc blednie ze spurs i nuggets to jedyne tak pokrzywdzone ekipy a wyszło ze minut mniej maja gdzieś tak 30 procent ligii a próg przyzwoitych 6500-7000 przekroczyło nie tak wiele zespołów

Co lepsze mój wynik minut mnie zaskoczył a ze mam budowę składu bardziej wyrównana niż system 3+2+10 ( co rozwinę w opisie ) to postaram się zwrócić wam uwagę

W wojence o Denver nie miałem złych intencji ale...

Na dwa dni mimo argumentacji może i słusznej straciłem tylko czas i energię.

 

Inna droga poszedł Tomek i tu ten nawet strategiczny ( wiem wiem realne życie musi mieć priorytet) ruch opisze i zostawię bez dyskusji z braku teraz obecności na forum nie zaszkodzi mu za bardzo.

Ba. Pomoże nawet uniknąć niewygodnych pytań.

 

Martwi brak obecności innych GM niż tych 10-15 którzy są aktywni

Nawet nie wiem jak niektórzy maja pomysł bo się nie udzielają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy dam radę, okres przedświąteczny wybitnie mi nie pasuję. A jesli sie uda to pewnie będzie podobny jak w tamtym roku - rotacja, krotki opis kazdego zawodnika i w sumie to wszystko.

szkoda, że nie odezwałeś się z tym wcześniej, dla mnie ten termin jest bardzo nieszczęśliwy praktycznie co roku powtarza się ten sam problem, ale niestety Rada jest mało otwarta na sygestię, bo można było np. w lato przegłosować kwestie czy taki termin wszystkim odpowiada, niestety Jasiek często bierze ludzi swoją miarą, choć nie zauważa, że większość nie ma takiego zapału i tyle czasu, chęci czy jakby to tam nazwać aby opis robić sobie nabieżąco i ze startem terminu mieć już praktycznie wszystko gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lbs.

 

Wiesz ze tu termin nie ma znaczenia?

Ludzie zawsze zrobią to na ostatnia chwile.

Czy to święta czy nowy rok czy ferie czy sesja. Każda data będzie groźna.

Zawodowo to teraz i 27-30 to bardziej martwy okres ale wielu bierze wolne 27-3o wiec technicznie czas przed świetami to dobry okres.

Nie wchodzi w same święta jeżeli ktoś poświęci dziś czy jutro dzień.

 

Dając termin 28 grudnia masz nowe zagrożenie.

 

Wszyscy zrezygnują z opisu przed świetami licząc na to ze 27 będzie spokój.

 

January w jednym ma racje. Dyscyplina.

Tu niestety wiem ze może nie pasować 24 czy 26. Ale mamy 19 ty i nic nie stoi na przeszkodzie zrobić to dziś.

 

Denver dziś nie gra ;)

 

Free xmass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz w takim wypadku nie masz całkowicie czasu na zabawę. Chociaż wpisów masz ostatnio sporo ;)

 

Muszę napisać do Jaczynskuego ze to zamach na niepodległość.

 

Nie może jakaś baryłka Denver decydować o bezpueczenstwie Państwa Polskiego i stanu archiwizacji dużej państwowej firmy.

 

To trzeba zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam 22 wieczorem, tylko do tego terminu pracuje 7 dni w tygodniu, napisanie posta, to nie jest to samo co zabranie się za opis

 

ps. nie martw się, ja tylko w tym pomagam, głową ręczy mój tata

 

dobrze że nie twój Wujek ;-)

 

myślę że opisy to raczej nie spodziewam się braku z twojej strony raczej inni są bardziej zagrożeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ma 16 z 28 spotkan z dwoma najlepszymi tierami ( czyli absolutnymi pewniakami do playoffs) i nazywa to latwym bilansem. Przeciez jako team z pogranicza hca czyli gdzies w polowie stawki playoffowej zrobisz tu jakies 8-8. W porywach.

 

 

Z t3 i t4 gdzie te tiery licza 15 teamow robi 12-0 i wszystko blowoutami. Nie wierze by ktokolwiek sie na to nabral. Kilka takich porazek w trymestrze kazda druzyna zalicza.

 

Ja nawet nie bede sie odnosil do krytykowania rotacji bo jak pisalem uzywasz jej w 6 meczach w tym sezonie a w 22 z roznych wzgledow nie.

 

Myslisz ze jak zaslugujesz na 15 winow to jak napiszesz 21-24 winy to ktos sie nabierze i da ci 18 bo uzna ze bardziej ponizej proponowanego bilansu zejsc nie wypada?:) slodkie:)

 

Tak lubisz trash talk ze miesiac miales mnie na ignorze:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Trudno mi sobie wyobrazic lepiej dopasowany pod katem fitu i charakterow kwartet niz lebron- butler- ingram - russell.

 

Zwlaszcza ze nawet nic sobie nie musze wymyslac bo fit lebrona z ingramem i ingrama z russellem mizna sobie sprawdzic w statach i dobrze wiesz jak ten fit wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A LJ z znaaaaaaaaaaacznieeeee gorszymi RL Lakers robi 17-11, tu ma lepszy support, lepszy fit i przede wszystkim legit superstara jako 2 opcję i nagle ma mieć 15W, weź się fluber ogarnij.

Ingram, czy Russell, zwłaszcza przy Butlerze to jest żaden fit do LeBrona. Ma dwóch strzelców z ławki na 7ppg na 39% za 3 i to jest ten super fit.

 

Przypomnij sobie jaki mi dałeś bilans w 3 trymestrze ubiegłego sezonu przy lepszym LeBronie, przy McCollumie, Love, Korverze i Ellingtonie:) Bo więcej ode mnie na pewno nie dostaniesz:) Karma wraca:)

 

Jakbyś zamienił Mykhailuka i Huertera zespołami, to Mykhailuk byłby legit starterem a Huerter wąchałby koniec ławki w Lakers:) Nie masz supportu, przez pół trymestru masz 3 rezerwowych, z czego dwóch wyleciało z rotacji w trakcie sezonu ( co rozkosznie zaznaczasz w zakładce injuries, jako 0 z gwiazdką - co oznacza, że byli zdrowi, ale za słabi, żeby załapać się na 10 gracza rotacji Pistons i Heat), a trzeci to McDermott:)

No, jakoś DLO, Butler i Ingram potrafią się odsuwać w cień w swoich teamach bez problemów. Jakoś z Butlerem w Sixers i DLO w Nets oraz LJ-Ingramem w Lakers nie ma żadnych problemów. I jakiś problem w jakimkolwiek ficie LJ-Butler-DLO? Przecież to wręcz idealnie skrojona opcja. Co do Ingrama to niżej.

 

No jasne:) Ty myślisz, że my mamy już demencję starczą?:)

 

 

Fit LJ z Ingramem masz w opisie co się dzieje jak dostają w RL(dalej słaby...) jakikolwiek spacing z Hartem i robią 122ortg (+mocny + netrtg). U

Przecież to jest gówno próbka. LeBron, Ingram i Lance ( 39% za 3) robią Net Rating minus 55. Też na gówno próbce.  

 

Ogólnie rzecz biorąc LeBron z Ingramem razem są do dupy, ale u Ciebie na pewno by nie byli, bo bla bla bla...:) Czyli jak coś w RL NBA działa, to u Ciebie też, a jak nie działa, to u Ciebie byłoby zupełnie inaczej:) No przecież, jakie to proste:)

 

DLO z Ingramem jak podawałeś staty 2 młodszych i słabszych to naprawdę jest bardzo głupi argument, zwłaszcza że już wtedy akurat ofensywnie pozytywnie to działało, a problemem była defensywa, w której jeden i drugi zanotował gigantyczny progres (w ataku zresztą też).

Przecież to dalej by nie działało. Patrz na fit Russella z gościem z poziomu Ingrama w zeszłym sezonie ( RHJ).

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612751&Season=2017-18&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1626178,1626156

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Huerter to Bazemore'a z s5 wyrzucił 

 

To pewnie dlatego Bazemore zagrał 25 meczów w pierwszej piątce. Oh, wait...

 

A Jarron Blossongame wyrzucił z piątki Larry'ego Nance'a:)

 

 

 

 
No właśnie tu mamy clue. Mój team jest jakieś 5 półek wyżej od tamtego w defensywie.
 

 

I 3 półki niżej w ofensywie plus 2 półki niżej pod względem rotacji:) Plus mój LeBron był o 2 półki lepszy niż LeBron z 1 trymestru tego sezonu:) Łącznie 7 półek w dół, razem 2 półki w górę. U mnie były kontuzje, ale ja miałem 12 graczy w rotacji, a nie 8,5 , więc w sumie moja rotacja średnio spadła z 12 do 11 graczy. Love opuścił 16 meczów, a ile u Ciebie opuścili Butler, Ingram i Favors, czyli gracze Twojej pierwszej piątki? Na to samo przecież wychodzi. 

 

 

 

 

W  trakcie sezonu zgrywałeś zespół, co zawsze wpływa na obniżenie bilansu.
 
 
I teraz piękna niespodzianka - w mojej opinii mając znacznie gorszy zespół ode mnie... dostałeś ode mnie 20-7

 

A Favors, LeBron, Huerter, Olynyk, Brown i McDermott to od 5 lat u Ciebie grają, co?:) 

 

Dlatego piszę, że zwariowałeś z tymi 24 wygranymi:) Chyba nie wziąłeś 15 winów na poważnie, co?:)

1) i co to ma pokazywać niby? Takich reakcji w NBA masz masę, zresztą tu nie ma nic strasznego? Mam pokazywać jak się przytulają i zbijają piątki setki razy jako kontragrument?

2) Tylko Lance to nie jest shooter w ball movement. A poza tym jest jak zwykle jest po prostu fatalny? Gdy gra Hart (SG) to Ingram gra na swojej naturalnej pozycji także (SF)

3) Nie, nie są do dupy. Do dupy to by byli jakby byli razem na grubym minusie, a nie dalej na plusie mimo fatalnego ich otoczenia pod względem fitu i gry Ingrama out of position. Jak uważasz, iż wymiana Kuzmy, Balla i McGee na Butlera, DLO i Olynyka/Favorsa to nie jest upgrade pod względem fitu i przede wszystkim poziomu, to się mocno nad sobą zastanów ;>

4) Ty se chyba żartujesz z podawaniem tego RHJ pod jakimkolwiek względem jako argumentu?

1) To jest dziwne. Może ktoś jeszcze się włącz do dyskusji i powie, ile takich reakcji jak ta Ingrama widział lub słyszał o nich w tym sezonie? Bo ja nie widziałem masy takich reakcji w tym sezonie:) Skoro jednak była masa takich reakcji to może wrzucisz jakieś video z przynajmniej 20 takich sytuacji z tego sezonu?:)

2) Jak coś działa w RL NBA... :)

3) To jest upgrade względem poziomu, ale wymiana KCP, Stephensona, Tysona Chandlera, Rajona Rondo i Josha Harta na McDermotta, Huertera, Browna, Pattersona i Hutchisona to jest okrutny downgrade:)

4) Twoja ulubiona zabawa:

Gracz A 17,7 punktu, 8,6 zbiórki, 3,1 asysty, 47% FG, 24% za 3

Gracz B 17,8 punktu, 4,7 zbiórki, 2,5 asysty, 47% FG, 32% za 3

 

Nie można ich porównać, bo to mi nie pasuje do tezy:)

Btw., Ty chyba sobie zdajesz sprawę, że Ingramowi jeszcze dużo brakuje do TOP 100, niezależnie od tego, jak bardzo go kochasz, czy może jednak niekoniecznie?

dla mnie to najlepszy w tym trymestrze team u nas.

 

Nawet tak wielki fan LeBrona jak BMF ma Cię na 4 miejscu na Zachodzie, więc nie ma szans, żeby ktoś jeszcze pomyślał tak jak Ty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) yo, lecę. Podobnie wymyślałeś z LJ-Butler. Szukasz jak zwykle dram, tam gdzie ich nie ma.

 

Apropos, napiszesz w końcu jak przekonałeś Butlera po tym, jak zaorałeś skład w 3 trymestrze, dałeś extension Russellowi zamiast jemu i zabrałes mu drużynę, robiąc z niego pomocnika LeBrona, żeby oddał LeBronowi jeszcze swój numer na koszulce?:)

 

Ta drużyna w RL NBA nie miałaby prawa istnieć, to miało być beGM, a Ty zebrałeś drużynę, która by się w rzeczywistości pozabijała. I teraz piszę w 100% serio, nie będę brał tego pod uwagę przy ocenie, ale tutaj żądania wymian i dramy miałbyś jak w banku, nic tu sobie nie wymyślam.

Tak. I jak wjadą opisy ekip z którymi grałem to będzie widać dlaczego.

Ja z założenia nie daję żadnej drużynie więcej niż 24 wygrane, choćby nie wiem jak była dobra. 4 porażki ma na dzień dobry w każdym trymestrze, więc 28-0 Ci nie dam, sorry:) 

 

Im jesteś lepszy tym więcej porażek masz ze słabszymi zespołami, gdyby liczyć tak mecz po meczu w RL NBA, jak Ty byś chciał u siebie to byśmy mieli pewnie z 10 drużyn po 60 wygranych, a to niemożliwe:) Nie zrobisz 7-0, czy 6-1 ze Spurs i Blazers choćbyś nie wiadomo, jak chciał i nie zrobisz 12-0 z 3 i 4 tierem, choćbyś był od nich 5 razy lepszy, takie rzeczy się nie dzieją w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od teraz będę grillował innych.

Dziś/jutro na tapetę wjedzie Cavs

Btw. szkoda, że nie dzisiaj, bo jutro i pojutrze pracuję jak LBS, więc nie będę miał okazji do kontrowania, a w przedświąteczny weekend... Jak założyłeś już rodzinę, to na pewno wiesz jak to wygląda, może być ciężko:)  Będę się starał, ale raczej nie doczekasz się riposty, za to na pewno pozbierasz lajki od GM-a Bulls:)

 

No ale miło, że w pierwszej kolejności zamierzasz się zająć głównymi konkurentami do mistrzostwa:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.