Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

http://stats.inpredictable.com/nba/ssnPlayerSplit.php?season=2018&pos=ALL&team=ALL&po=0&frdt=2018-10-16&todt=2018-12-16&shot=both&dst=plyr

 

W Sixers 62,5 EFG%

Ale już w Wolves 35,7 EFG%

 

W tym czasie Wall 60 EFG%

 

Ale też jak zerknąć to Wall jest chyba i tak na minusie, bo grają dwie strony parkietu. Ale jako closera mogę go sprzedawać w tym trymestrze, bo obronę to tam Davis trzyma :P

 

Widzę, że dyskusja już się rozszerzyła z clutch na czwarte kwarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to efg nie liczące ft jest dość kiepskie w tym kontekście akurat ;>

 

Ja od lat toczę wojnę z klasycznym podawaniem stats z clutch z stats.nba, bo te narzucane lat 5min i +-5ptsdiff uważam za słabe w patrzeniu na impact graczy w końcówkach i przejmowaniu spotkań.

 

Sporo w tym racji. Jak zerknąłem na sposób liczenia co podałem, to widzę, że liczy nawet od końca trzeciej kwarty, ale tylko jeśli wynik jest bardzo ciasny. Te 5 punków jest dość złudne jako całokształt obrazu, zwłaszcza że często to jest średnia niewiele więcej jak jednego rzutu na mecz, co jest dość małą próbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi trymestr zaczyna się świetnie w wykonaniu moich graczy, większość z nich miała świetne ostatnie mecze:

Taj Gibson solidne double double 12-10-2 na 6/12FG

Tj Warren jest coraz lepszy 26-5 + 3 przechwyty, 2 bloki, 11/18FG, 4/8 za 3 i najlepsze w meczu z Knicks +25

DeAndre Jordan 8 punktów, ale do tego 23 zbiórki i po 3 asysty i bloki

Kent Bazemore 20 punktów, 3 zbiórki, 7 asyst i 3 przechwyty

Cedi Osman w ostatni meczu również ładnie: 18 punktów z 10 rzutów

No i lider, CJ McCollum w dopiero co zakończonym meczu 27-3-3 na 11/19 z gry.

 

Cavs nie zwalniają tempa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było długo ale skasowało się.

 

LMA 20/10/2/3 bl na 8/14 4/4 zatrzymując Embeeda na 13 punktach dając dwie czapy i zmuszając do 4 strat

 

Najlepszy mecz kariery Bertansa w obronie na niższych graczach a w ataku efektywnie

 

16/6/3/1 3/4 za trzy

 

Shake Milton pokazał ultraszybkie w 8 minut

 

10/4/1 2/3 za trzy.

 

Wspominaliscie ze Rose to dziś SG?

 

W nocy s5 PG i 13/2/11 asyst zamyka chyba dyskusje czy może być PG.

 

Lee zgodnie z oczekiwaniami s5.

12/4 5/8 z gry.

 

Stanley Johnson on radar z ławki.

 

20/6/2/1 z 4/7 za trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kent Bazemore ( statystyki w sezonie regularnym: 26,7 MPG, 28 meczów 12,9PPG (career high), 4RPG, 2,5APG, 1,8SPG, 0,9BPG, 2,1TO, 44,3% FG, 30,4% za 3). Bardzo pożyteczny gracz, choć na za wysokim kontrakcie, co do jego pierwszego trymestru mam mieszane uczucia, zalicza aktualnie rekordy kariery w punktach, przechwytach i blokach. Rekordy w punktach jednak wynikają z tego, że w Hawks nie ma kto robić punktów, a biorąc pod uwagę kontuzję Collinsa w 1 trymestrze, to Bazemore miał na sobie zdecydowanie za dużą rolę w ataku, plus Hawks wychodzili 3-4 graczami bez dobrej trójki, co bardzo odbiło się na skuteczności Kenta z dystansu (30,4% za 3, gdzie sezon wcześniej miał 39,4% na próbie ponad 4 rzutów na mecz, liczę że mając w piątce trzech graczy z trójką na skuteczności powyżej średniej ligowej miałby więcej miejsca na trafianie open 3s).

Bazemore rzuca niemal wyłącznie open + wide open 3s i robi to w tym sezonie ze skutecznością 30.8%. Zatem to raczej slump, a nie wina kolegów, którzy nie rzucają za 3 (w ogóle skąd taki pomysł, że to ma znaczenie?). Przykładowo grając z Linem (40% za 3), Baze trafia 19% trójek, a z Youngiem (24% za 3), Baze trafia 37%. Także raczej przyjmij na klatę, że Bazemore po prostu zaliczył rzutowo słaby okres i u Ciebie nie byłoby nic a nic lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazemore rzuca niemal wyłącznie open + wide open 3s i robi to w tym sezonie ze skutecznością 30.8%. Zatem to raczej slump, a nie wina kolegów, którzy nie rzucają za 3 (w ogóle skąd taki pomysł, że to ma znaczenie?). Przykładowo grając z Linem (40% za 3), Baze trafia 19% trójek, a z Youngiem (24% za 3), Baze trafia 37%. Także raczej przyjmij na klatę, że Bazemore po prostu zaliczył rzutowo słaby okres i u Ciebie nie byłoby nic a nic lepiej.

 

Przyjmuję to na klatę, raczej jest to slump, ale chyba powinieneś też przyznać, że biorąc pod uwagę iż Bazemore robił w zeszłym sezonie 39,4% za 3 , to nikt nie będzie go odpuszczał na dystansie, więc spacing i tak zapewnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Świetna skuteczność za 3. W 1 trymestrze, spośród 10 podstawowych graczy rotacji, 7 rzuca na skutecznościach powyżej średniej ligowej (35,1%), z czego aż 5 rzuca 39% i wyżej, to są znakomite rezultaty. Spośród pozostałych 3 graczy Bazemore i Osman również grożą rzutem z dystansu, bo choć w tym sezonie kręcą się w okolicach zaledwie 31%, to w ubiegłym, gdy nie mieli na swoich barkach roli ponad swoje siły obaj rzucali średnio 38% za 3 i na pewno nikt by ich w pierwszym trymestrze wolnych na dystansie nie zostawiał. Zatem wśród 10 podstawowych graczy, 9 grozi ponadprzeciętnym rzutem z dystansu. Jedynym, który tego nie robi jest podstawowy center, czyli DeAndre Jordan

i

W podstawowej piątce ta świetna skuteczność za trzy wygląda tak że

 

Jordan nie rzuca za 3

Gibson mało rzuca za 3

Kent ma najgorszy sezon z dystansu w karierze nie licząc chyba tylko 1 roku w lidze.

 

Czyli ta podstawowa piątka która jest z sobą pewnie jakieś 20 kilka minut na parkiecie w moim odczuciu oczywiście ma problem z tym rzutem za 3:)

 

Żeby nie było nie mówię że ten problem dotyczy ławki ale podstawowej piątki jak najbardziej w moim odczuciu.

 

Bilans dla drużyny 18-10 w obliczu tego ataku, braku 1 opcji i strazniku obręczy w osobie Deandre Jordan'a brzmi dość optymistycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję to na klatę, raczej jest to slump, ale chyba powinieneś też przyznać, że biorąc pod uwagę iż Bazemore robił w zeszłym sezonie 39,4% za 3 , to nikt nie będzie go odpuszczał na dystansie, więc spacing i tak zapewnia.

Mój Young trafia 24%, ale mimo to nikt go nie odpuszcza ;] tak czy siak drużyna raczej z tych pudeł zbytnio nie korzysta. Akurat oglądam z wiadomych powodów Atlantę i Bazemore jest tragiczny :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym zakładać to jakieś 11-1/12-0 z 3/4 tierem (może głupia porażka wpadnie)

Jakby tak liczyć bilanse przed sezonem, to Warriors by robili jakieś 75-7 na projekcjach co sezon ostatnio:) Masz 16/28 meczów z drużynami z dwóch najwyższych tierów, jakby nie patrzeć jest minimum 5 drużyn, które na pewno są w tym trymestrze lepsze od Twojej, a Tobie wychodzi pace na 2 bilans w historii koszykówki:) Nie ma to jak dobre samopoczucie:)

 

Ale to ja wyjeżdżam z fluberyzmami i pojawia się oburzenie, bo napisałem, że uważam iż wygram 16 spotkań, super gra:)

Przykładowo grając z Linem (40% za 3), Baze trafia 19% trójek, a z Youngiem (24% za 3), Baze trafia 37%. 

Będę musiał uwzględnić w głosowaniu, jak Young sprawia, że zawodnicy obok niego stają się lepsi:)

 

 

Akurat oglądam z wiadomych powodów Atlantę

Współczuję :smile:

Czyli ta podstawowa piątka która jest z sobą pewnie jakieś 20 kilka minut na parkiecie w moim odczuciu oczywiście ma problem z tym rzutem za 3:)

 

To jest niemożliwe (przyjrzyj się mojemu depth chart i spróbuj chwilę pomyśleć) , żeby ta piątka grała ze sobą dwadzieścia kilka minut, więc cała reszta Twojej wypowiedzi o moich problemach jest do wyrzucenia. 

Kent ma najgorszy sezon z dystansu w karierze nie licząc chyba tylko 1 roku w lidze.

 

Ten Kent ma lepszą skuteczność z dystansu w tym sezonie niż trzech twoich graczy s5, więc zastanów się może przez chwilę, czy próbując oczerniać moją drużynę, przypadkiem nie kopiesz grobu dla swojej...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króciutkie ogłoszonko/prośba/whatever zresztą jak i w tamtym roku:

 

W ferworze wymiany argumentów pamiętajmy, że oceniamy drużyny, dyskutujemy o drużynach i mierzymy się z argumentami. Nie oceniamy ludzi, nie dyskutujemy o gmach, nie mierzymy się z innymi ludźmi.

Więc proszę, unikajmy wstawek mających dyskredytować czy odnosić się bezpośrednio do użytkowników w negatywny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne opisy @jasiek i @tomek

 

myślałem, że to będzie wysoko postawiona poprzeczka i patrząc globalnie na wszystko - bardzo dobra robota

 

patrząc z perspektywy mimo wszystko cały czas underdoga - pokory to u Was zero niestety, o ile Jasiek mógł spokojnie sprzedać dobry pierwszy trymestr bo omijały go kontuzje kluczowych graczy, te jebnięcie na koniec bilansu (do 24W) to...

 

Tomek z kolei nie mając Greena i Curry przez połowe spotkań też zajebał sobie pace na 60-62W, i najlepsze, że po wszystkim spierdolił do stycznia :D

 

trzeba to mimo wszystko podziwiać i szanować, ja tyle charyzmy chyba jednak w sobie nie mam, a szkoda (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie Tomka nie jest nawet wspomniane, że Draymond Green pauzuje 16 spotkań w tym trymestrze.

 

Do tego powtórzył ten nonsens, że Green ma niewiele niższe EFG% niż to obecne. No tak, tylko początek kariery mu trochę zaniża te statystyki, gdy jeszcze Draymond Green był bliżej nieznanym 2nd rounderem. Do tego mamy ofensywne czasy, szalone pace i delikatnie ujmując nie ma się czym chłopak pochwalić.

 

Chyba odstawienie Tyreke Evansa jest też warte jednego ujemnego wina, bo nie bardzo wiem kto tam ma pełnić rolę drugiego ball handlera lub gracza do prowadzenia drugiego unitu.

 

Nic nie jest wspomniane o tym jak Warriors grają bez Curry i Duranta. Livingston jest wyżej w rotacji od Cooka czyli odwrotnie niż u Kerra. Czym to jest podyktowane? Czyżby GM własnego klubu nie odrobił pracy domowej?

 

Słabiutki opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno brak rozpisanych minut jest zamierzoną manipulacją, bo to uchroniło Tomka przed dokładnym przedstawieniem lineupów podczas absencji kluczowych graczy, takie niuanse jak 35% u Klaya to bee, ale już u Duranta to tylko "co 5 rzut" to tylko takie smaczki, jest tego sporo więcej, ale mi się opis generalnie podobał, poza przed ostatnim akapitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.