Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonały wieczór dla Ciebie. Widziałem i doceniam.

 

Wall bardzo nakręcony.

 

In tam dodał 3 przechwyty i dwa bloki jeszcze

On chyba chce do San Antonio jak czyta ESPN

Moje występy tez solidne:

 

Murray 19/5/4 współtwórca zwycięstwa 3/8 za trzy

Lee odrdzawialy już trzyma fason 3/6 1/2 za trzy

Moore 11/2/2 3/6 za trzy z ławki

Millsapa brak.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudy położenienia geograficznego od dawna są przez ligę niwelowane, to też mógłbyś chcieć wiedziec

 

jeśli wydaje Ci się, że Nuggets są wypoczęci i, że zagranie drugiej połowy na takiej intesywności, grając w 8miu z nominalnym centrem na czwórce to bułka z masłem, to w sumie możesz dalej udawać, ze widziałeś ten mecz, a nie tylko suchego boxa i jeszcze sobie torie podorabiałeś

 

Wydaje mi się, że patrzyłeś w tym meczu tylko na jedną drużynę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym nad poziomem, który gra lepiej, wg mnie Butler.

 

Przede wszystkim jednak to Butler przechyla close games fenomenalnie w przeciwieństwie do Blake'a ;-)

I w Sixers gdzie jako sidekick jest dość schowany, a nagle przejmuje całe 4Q, gdy Philly mają problem - idealna 2 opcja, czego o Griffinie powiedzieć nie można.

Ja w ostatnim meczu odnosilem wrazenie ze butler jest przez simmonsa i embiida wrecz ignorowany. Dziwne ze wykorzystuja go w tak niewielkim stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym nad poziomem, który gra lepiej, wg mnie Butler.

 

Przede wszystkim jednak to Butler przechyla close games fenomenalnie w przeciwieństwie do Blake'a ;-)

I w Sixers gdzie jako sidekick jest dość schowany, a nagle przejmuje całe 4Q, gdy Philly mają problem - idealna 2 opcja, czego o Griffinie powiedzieć nie można.

Pamiętam mecze, gdzie Griffin wygrywał Pistons końcówki. Chociażby mecz z Rockets.

 

Mam wrażenie, że bazujesz na jednym meczu i próbujesz na tym zbudować narrację.

 

Thunder przed Jazz to możliwy scenariusz po pierwszym trymestrze. Nawiązuje do dyskusji z media room.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbardziej respektowanych opiniotwórców w lidze wspominał ostatnio, że CP3 gra najgorszy sezon w karierze, a Rockets bez niego są lepsi aniżeli z nim.

 

Jeśli to jest najgorszy sezon CP3, to strach się bać, jak będzie wyglądał, gdy będzie miał lepszy czas w tym sezonie ;) oczywiście nie jest idealnie, gra poniżej oczekiwań i skuteczność ma słabą jak na niego, ale wciąż jest wartościowym graczem, a Houston bez niego zanotowało bilans 0-5, a przy rl Rockets i ich krótkiej ławce hipoteza, że bez niego są lepsi wydaje się śmieszna ;)

 

Nie wiem, jak inni mnie ocenią, ale mając w składzie Tobiasa Harrisa, wielu solidnych graczy i dość łatwy terminarz widzę swoją ekipę wyżej niż #8, więc Qcin raczej będzie atakował inne ekipy ;)

 

Thunder przed Jazz to możliwy scenariusz po pierwszym trymestrze. Nawiązuje do dyskusji z media room.

 

Serio? :P jakoś przy podziale na tiery nikt nie protestował dawać Thunder wyżej, a Jazz niżej ;P

 

Mam nadzieję, że zapoznacie się z opisem i na poważnie podejdziecie do głosowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę bardzo poważnie. Opis może coś zmienić o jeden win w jedną lub drugą stronę, ale mniej więcej widać w którym miejscu jest Jazz. Moim zdaniem dość kiepskim.

 

Po głosowaniach zobaczymy, na jakim miejscu są Jazz po 1.trymestrze ;)

 

Ja bym widział w Jazz Tima Hardaway'a Jr. 

Curry Sefolosha osłodzić to jakimiś młodymi.

 

Ty tak na poważnie? :P jeśli THJ Ci się podoba, to go ściągnij, ale mi go nie wciskaj za wartościowych rezerwowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głosowaniach zobaczymy, na jakim miejscu są Jazz po 1.trymestrze ;)

 

 

Ty tak na poważnie? :tongue: jeśli THJ Ci się podoba, to go ściągnij, ale mi go nie wciskaj za wartościowych rezerwowych :smile:

 

na poważnie. Cena strzelam, że niewielka. Kontrakt ok. Przy CP3 byłby dużo bardziej ogarnięty, aniżeli w Knicks (w hawks systemowo wyglądał ok). 

Ogólnie nie odbierz tego osobiście jak co poniektórzy proszę. Ale pamiętam jak wspominałem, że nie wykorzystałeś potencjału swojego położenia czy coś w ten design. No i nie chcę być złym prorokiem, bo czas zweryfikuje (grzecznościowa formułka), ale póki co raczej utwierdziłem się w przekonaniu. 

Qcin niech patrzy uważanie. Jedna kwestia zaorać, druga się odbić. I ta druga jest zdecydowanie trudniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poważnie. Cena strzelam, że niewielka. Kontrakt ok. Przy CP3 byłby dużo bardziej ogarnięty, aniżeli w Knicks (w hawks systemowo wyglądał ok). 

 

Pytanie, czy wszyscy by tak na niego patrzyli ;P szczerze wątpię, a nawet mnie Hardaway swoją grą nie przekonuje, by oferować za niego 2 rezerwowych i jeszcze to osłodzić ;P no i kontrakt... lepszy niż w rl. ale i tak nie aż taki fajny ;)

 

Do piątku powinienem wrzucić dłuższy tekst o walce na Zachodzie - mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę moje obserwacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy wszyscy by tak na niego patrzyli ;P szczerze wątpię, a nawet mnie Hardaway swoją grą nie przekonuje, by oferować za niego 2 rezerwowych i jeszcze to osłodzić ;P no i kontrakt... lepszy niż w rl. ale i tak nie aż taki fajny ;)

 

Do piątku powinienem wrzucić dłuższy tekst o walce na Zachodzie - mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę moje obserwacje :smile:

 

u mnie miałbyś poplecznika :)

 

clue było też takie, że w tej cenie nic lepszego byś nie znalazł. 

 

Do piątku powinienem wrzucić dłuższy tekst o walce na Zachodzie - mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę moje obserwacje :smile:

 

Ja w tym roku sporą uwagę przywiąże do opisów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak oglądałem Griffina to końcówki im spartolił 2 razy, dodatkowo od pewnego czasu czytam te recapy spotkań Pistons (z kilku źródeł) ze względu na Browna i tam pomyje ostatnio po jakimś spotkaniu na niego leciały za końcówkę (kiedy go chwaliłeś za boxscore, chyba nawet coś napisałem w związku z tym)  :tongue:

 

Więc przytocz jak coś Griffina pozytywy w końcówkach jak chcesz tu choć neutralnie dostać moje spojrzenie (tak uprzedzam by nie było), wiadomo że wszystkich spotkań w lidze zaciętych nie widziałem :smile:

.

Ja Butlera raczej nie muszę przytaczać, bo po prostu zamiata w Sixers w crunch i kilka ładnych spotkań im już (5 czy 6) zdążył w końcówkach wygrać (wliczając 2x gamewinnery) i to jest bardzo imponujące. Raz to notabene właśnie vs Pistons Blake'a niesamowicie przejął 2nd half,, gdy Sixers ssali.

 

Wystarczy wejść nawet na główną stronę forum.realgm.com i non stop są jakieś zachwyty nad Blake Griffinem.

 

Ot chociażby z ostatnich dni...

 

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=1779953

 

https://www.si.com/nba/2018/12/06/blake-griffin-pistons-clippers-lob-city-chris-paul-andre-drummond

 

Facet gra absolutną życiówkę.

 

Ok, Butler miał jakieś wielkie momenty w meczach Sixers, ale też pamiętam tragiczne końcówki w Wolves. Przydałyby się staty na potwierdzenie całości. Normalnie wstrzymałbym się do opisu, ale ty wbijasz szpilę zawczasu, by już teraz trafić do świadomości oceniających. Sto razy powtórzysz, że Butler jest świetny w clutch, a Huerter doskonale broni, nikt tego nie sprawdzi, nie zweryfikuje i ta być może być kłamliwa teza okażę się dla kogoś faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wrzuciłem na NBA Stats.

 

Założenia, że przynajmniej 20% usage i 3 minuty. Butlera tam w ogóle nie było, bo gra 2.8 minuty, gdzie mój Griffin 4.3, a Wall 4.5 minuty.

 

Ok. Specjalnie dla Butlera obniżyłem poprzeczkę.

 

No to nasza czołówka.

 

Butler 61,3TS%

LeBron 59,2 TS%

 

Wall 57,5 TS%

Griffin 56,3 TS%

 

Wielkiej przepaści nie ma. Notabene żaden z Naszych graczy nie jest nawet w pierwszej dziesiątce, a piszesz jakby Butler w clutch wyglądał na nowego Dirka w tym elemencie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj misiu, ja o clutch, a Ty mi overall o Griffinie... Po co?

 

Ja napisałem Griffin > Butler, a ty podważyłeś to tekstem, że przecież Butler lepszy w końcówkach.

 

No to Ci dałem overrall, bo clutch to tylko jeden z elementów składowych :)

 

Ja nie umniejszam, tylko spytałem o dane. Fajnie, że je przedstawiłeś, chociaż głównie opisowo, bo już było blisko płaczu na poziomie Qcina :P

 

I fajnie, że sprawdziłeś jednego Butlera, ale coś mi mówi, że równie wnikliwej analizy nie zrobiłeś na innych graczy, a z Blake pamiętasz tylko położoną końcówkę z Hornets ( A może MKG go tak dobrze bronił? :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.