Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiedziałem, że uzupełnię rotację po 1 trymestrze, a w 1 trymestrze chciałem 9os grać z marszu.

 

Nie przewidzialem boksera Ingrama, trochę mi pokomplikował sprawę :P

Jak na to ile opuszczali w ostatnich sezonach russell, favors, ingram i butler to i tak miales sporo szczescia, ja sie spodziewalem wiekszych absencji u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, what? od początku sezonu nie ma żadnych problemów na trójce i piątce, a czwórka już załatana

 

No ale sens twojej wypowiedzi jest taki, że Juancho jest lepszy niż Ingles, a Malik Beasley od Zach Lavine, bo Ci zawodnicy przykładają się do lepszego wyniku swoich zespołów.

 

Przeczytaj wywiad z mną, to wszystko zrozumiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sens twojej wypowiedzi jest taki, że Juancho jest lepszy niż Ingles, a Malik Beasley od Zach Lavine, bo Ci zawodnicy przykładają się do lepszego wyniku swoich zespołów.

 

ale to, że Beasley w pewnych warunkach jest lepszy niż LaVine to nie jest jakieś karkołomne stwierdzenie przecież :P

 

Juancho to w ogóle smutna historia, ale co Wam będę gadać, sami zobaczycie

 

a Ty Marcus módl się aby na koniec choć jedna z tych Twoich gwiazdeczek skończyła z HCA, albo chociaż z dodatnim bilansem, bo ja tej potęgi póki co nie kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedzieć jak Cię nie przekonuje trzech franchise playerów w tym dwóch grających życiówkę i jeden doskonały strzelec.

 

Dla mnie to potencjał na mistrzostwo.

Zgadzam się, dopoki sa wszyscy zdrowi to pelicans szanse na mistrza maja.

 

Z jakim składem węgla i papy ( poza holidayem) davis robi w tym sezonie 15-11 ( 4 mecze bez davisa pelicans byli 0-4 i minus 49 w punktach) to glowa mala. A rl pelicans tez nie maja lawki i maja gorsze opcje 3 i 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On/off Griffina + 0.5

 

No to padłem na pysk jaki to skład węgla i papy tam gra, że Blake tak nad nimi góruje :)

Ja podtrzymuję swoje zdanie z momentu trade'u. Najlepszym ruchem dla Pelicans teraz byłoby wytrejdowanie reszty picków za maszynę czasu i powrót do 2014 roku. Wtedy pewnie mistrzostwo jak w banku by mieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się napinałem, a wychodzi mi, że Pels są szóstym seedem na Zachodzie po pierwszym trymestrze.

 

Kontuzje w połączeniu z słabą ławką trochę mnie zabiły.

 

Aczkolwiek do pierwszego powinienem tracić dwa mecze, więc ścisk jest mocny. Stawka jest cholernie wyrównana.

 

I jak to zwykle u Cambeusa będą niespodzianki, ale zachowam je dla siebie :)

 

P.S. Wall rozpoczyna koncertowo drugi trymestr. Przypomnijcie mi jutro, bym wkleił highlightsy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh jak ładnie można zagrać w 8miu + SwaggyP jako dodatkowa atrakcja dla licznie przybyłych

 

 

Każdy widzi to co chce widziec. Ja widzialem zmeczonych raptors w 4 meczu trasy wyjazdowej w ciagu 6 dni na obiektywnie najtrudniejszym terenie w nba z uwagi na polozenie hali bez lowryego, powella, van fleeta, siakama i valanciunasa gdzie nuggets mieli dopiero 3 mecz w tygodniu, kazdy u siebie. Mozna wyciagnac rozne wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy widzi to co chce widziec. Ja widzialem zmeczonych raptors w 4 meczu trasy wyjazdowej w ciagu 6 dni na obiektywnie najtrudniejszym terenie w nba z uwagi na polozenie hali bez lowryego, powella, van fleeta, siakama i valanciunasa gdzie nuggets mieli dopiero 3 mecz w tygodniu, kazdy u siebie. Mozna wyciagnac rozne wnioski.

trudy położenienia geograficznego od dawna są przez ligę niwelowane, to też mógłbyś chcieć wiedziec

 

jeśli wydaje Ci się, że Nuggets są wypoczęci i, że zagranie drugiej połowy na takiej intesywności, grając w 8miu z nominalnym centrem na czwórce to bułka z masłem, to w sumie możesz dalej udawać, ze widziałeś ten mecz, a nie tylko suchego boxa i jeszcze sobie torie podorabiałeś

 

 

The #Nuggets have now won 10 of their last 12 games with victories over the Lakers, Trail Blazers, Grizzlies, Oklahoma City (twice), and Toronto (twice).

 

Denver is the second team in the West to reach 20 wins, and are the only team with single-digit losses in the conference.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie zamierzam ignorować faktu, że obecnie mam w składzie topowego gracza ligi tylko z tych Nuggets

 

imo to spokojnie wystarczy, bo sytuacja overalowo jest bardzo podobna, tylko, że ja tutaj mam szerszą rotację na przestrzeni ostatniego miesiąca, a moim ostatnim rezerwowym nie jest Swaggy P

 

 

"the #Nuggets went down their starting shooting guard, small forward, and power forward at the same time...

 

And they win three straight against Memphis, Oklahoma City, and Toronto

 

they never gave 100 points in any of those..."

 

Ty akurat Ignazz powinieneś bardziej eksponować Murraya w swojej rotacji

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.