Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@MJ ja ten post wrzuciłem tylko dla beki, nawet ni przeglądałem dokładnie tych tabel- jak dojdzie do głosowania to zrobię to na spokojnie i nie bedziesz pokrzywdzony :smile:

 

Dla beki, to mogłeś dać Lakers na 14. miejscu i Wolves na 2. ;P

 

tylko potem odniosłeś się do GSW, że mają łatwy terminarz, dlatego podważyłem Twój ranking ;) liczę, że do głosowania podejdziesz poważniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

GSW, grajacce w 11 meczach bez Curryego, i tak zrobiło bilans 20-10. Prosze bardzo Ksiaże, ułatwię.

 

Bez Curry'ego zrobili 5-6, co przekłada się na jakieś 38 wygranych w całym sezonie. Z Currym zrobili 15-4 co przekłada się na jakieś 65 wygranych w całym sezonie. Czyli Curry poprawia RL Warriors o jakieś 27 wygranych w skali całego sezonu, czyli o 9 wygranych w skali trymestru, co przekłada się na 4 wygrane na przestrzeni 11 meczów nieobecności. Pytanie jakie będzie wpływ nieobecności Curry'ego na naszych Warriors, czyli czy więcej niż 4 wygranej mniej, czy też więcej.

Dla beki, to mogłeś dać Lakers na 14. miejscu i Wolves na 2. ;P

 

A o czym mowa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Curry'ego zrobili 5-6, co przekłada się na jakieś 38 wygranych w całym sezonie. Z Currym zrobili 15-4 co przekłada się na jakieś 65 wygranych w całym sezonie. Czyli Curry poprawia RL Warriors o jakieś 27 wygranych w skali całego sezonu, czyli o 9 wygranych w skali trymestru, co przekłada się na 4 wygrane na przestrzeni 11 meczów nieobecności. Pytanie jakie będzie wpływ nieobecności Curry'ego na naszych Warriors, czyli czy więcej niż 4 wygranej mniej, czy też więcej.

A o czym mowa???

 

Qcin zrobił swój ranking, w którym dał między innymi GSW na 1.miejscu (wszyscy o tym piszą teraz prawie), ale także Jazz na miejscach 8-10 z Suns i Thunder, przy czym GSW tłumaczył łatwym terminarzem, a ja mam jeszcze łatwiejszy podczas gdy Spurs ocenieni przez Qcina na 3-5 mają 25. :P teraz tłumaczy, że ten ranking był dla beki :P więc jak był dla beki, to mógł dać LAL nisko, a Wolves wysoko na przykład ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin zrobił swój ranking, w którym dał między innymi GSW na 1.miejscu (wszyscy o tym piszą teraz prawie), ale także Jazz na miejscach 8-10 z Suns i Thunder, przy czym GSW tłumaczył łatwym terminarzem, a ja mam jeszcze łatwiejszy podczas gdy Spurs ocenieni przez Qcina na 3-5 mają 25. :tongue: teraz tłumaczy, że ten ranking był dla beki :tongue: więc jak był dla beki, to mógł dać LAL nisko, a Wolves wysoko na przykład ;P

Ale usunął?

 

Ten tier 1 jest dość szeroki, więc jak ktoś będzie miał Warriors na pierwszym to się nie zdziwię, u mnie raczej tak wysoko nie będą.

 

Akurat niewykluczone, że Jazz, Thunder i Suns będą na miejscach 8-10, to nie byłoby nic dziwnego. Różnica między TOP 8 na Zachodzie, a Thunder i Suns jest jednak spora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin zrobił swój ranking, w którym dał między innymi GSW na 1.miejscu (wszyscy o tym piszą teraz prawie), ale także Jazz na miejscach 8-10 z Suns i Thunder, przy czym GSW tłumaczył łatwym terminarzem, a ja mam jeszcze łatwiejszy podczas gdy Spurs ocenieni przez Qcina na 3-5 mają 25. :P teraz tłumaczy, że ten ranking był dla beki :P więc jak był dla beki, to mógł dać LAL nisko, a Wolves wysoko na przykład ;P

I właśnie o tym pisałem.

 

January zrobił propozycje tierow jak mu było na rękę.

Już wszyscy teraz patrzą na sile kalendarzu i tam spurs poprzez takie przerzucenie w tierze niżej od razu stracili sporo punktów w sile kalendarza i ich REALNIE lżejszy kalendarz stał się trudniejszym CYTOWANYM przez innych GM teraz jako podstawa dyskusji.

 

Przewidziałem to w nocy i o tym pisałem.

 

Teraz jak domino wszystko schodzi niżej i niżej.

 

Jeżeli chodzi o spurs akurat.

 

A powód?

 

Tabelka Januarego.

Spurs nie maja 25 kalendarza bo dane które służyły do jej wyliczenia są tylko błędna propozycja lakers.

A ze tabelka ładna kolorowa i zrobiona szybko to staje się MANUALEM innych?

A co gorsze zespołu w czubie maja dzięki temu trochę lepsze liczby wiec każdy zadowolony.

Taki prostu zabieg zrobił większa różnice od tego realnego drugiego tieru niż rzeczywistość

Powtórzę.

 

Nie walczę o to aby być TOP

Tylko o fair zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o tym pisałem.

 

January zrobił propozycje tierow jak mu było na rękę.

Już wszyscy teraz patrzą na sile kalendarzu i tam spurs poprzez takie przerzucenie w tierze niżej od razu stracili sporo punktów w sile kalendarza i ich REALNIE lżejszy kalendarz stał się trudniejszym CYTOWANYM przez innych GM teraz jako podstawa dyskusji.

 

No ale akurat to w którym jesteś tierze, nie ma żadnego wpływu na to, ile punktów dostaniesz w trudności terminarza u Januarego, bo tam się liczy to, w których tierach są pozostałe drużyny.

 

Natomiast wrzucenie Spurs do tiera 1 zamiast tiera 2 sprawiłoby, że Lakers dostaliby 8 dodatkowych punktów do trudności kalendarza bo grają ze Spurs aż 4 razy w 1 trymestrze i zamiast 11 pod względem trudności terminarza mieliby 19 pod względem trudności terminarz, a to już spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs sa obecnie najbardziej niedocenianym zespolem u nas przez wzglad na rl NBA, co za ironia zwazywszy na to, ze w zeszlym toku byli bajbardziej przecenianym :smile:

 

Imo Spurs na pewno nie skoncza z gorszym bilansem niz Lakers ( przynajmniej u mnie).

 

Dla mnie po 1 trymestrze Zachod:

1)GSW

2)DEN

3-4-5(w zaleznosci od opisow) Pelicans, Spurs, Blazers

6)Lakers

7)Houston

8-9-10 Suns OKC Jazz

 

nie chce przewidywac przyszlosci ale poki co Ignazz odwalil kawal dobrej roboty robiac zespol NA TERAZ, takze jestem #teamapurs w tej nagonce

 

Ale usunął?

 

Ten tier 1 jest dość szeroki, więc jak ktoś będzie miał Warriors na pierwszym to się nie zdziwię, u mnie raczej tak wysoko nie będą.

 

Akurat niewykluczone, że Jazz, Thunder i Suns będą na miejscach 8-10, to nie byłoby nic dziwnego. Różnica między TOP 8 na Zachodzie, a Thunder i Suns jest jednak spora:)

Patrz wyżej ;) no też uważam, że różnica między 8 a 9 będzie spora, więc klasyfikacja mnie na równi z Suns i OKC trochę mnie zdenerwowała ;) ale jak się okazuje to nic nieznaczący ranking "dla beki" :tongue:

 

I właśnie o tym pisałem.

 

January zrobił propozycje tierow jak mu było na rękę.

Już wszyscy teraz patrzą na sile kalendarzu i tam spurs poprzez takie przerzucenie w tierze niżej od razu stracili sporo punktów w sile kalendarza i ich REALNIE lżejszy kalendarz stał się trudniejszym CYTOWANYM przez innych GM teraz jako podstawa dyskusji.

 

Przewidziałem to w nocy i o tym pisałem.

 

Teraz jak domino wszystko schodzi niżej i niżej.

 

Jeżeli chodzi o spurs akurat.

 

A powód?

 

Tabelka Januarego.

Spurs nie maja 25 kalendarza bo dane które służyły do jej wyliczenia są tylko błędna propozycja lakers.

A ze tabelka ładna kolorowa i zrobiona szybko to staje się MANUALEM innych?

 

january przecież grał 3 razy z Blazers i jakby dał ich niżej, to miałby łatwiejszy terminarz, więc raczej nie o to chodzi ;P zgadzam się, że nie jest idealny, ale nieźle odzwierciedla ten trymestr ;)

 

A jeśli chodzi o Spurs, to come on - rozumiem, że każdy chwali swoją drużynę, ale bez przesady - masz sporo problemów, które kilkukrotnie wymieniłem z kontuzjami, no i mało kto uważa Cię za ekipę na pierwszy tier. Trochę więcej pokory - jeśli z takimi kontuzjami miałbyś miejsce w 1.tierze, to zdrowy byś miał chyba pewnego misia :tongue: ja np. nic nie mam do swojej pozycji w 2.tierze, bo wiem, że aktualnie jednak dyspozycja moich graczy nie pozwala walczyć o top3, ale terminarz może pomóc wbić się w top5 ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracić punkty mam na myśli sumę moich punktów i innych zespołów.

Inne ekipy co pokazały minuty miały podobne problemy z kontuzjami.

 

A poprzez fakt ze ja mam inaczej ustawione akcenty i liderów „ słabszych” to brak Dragica czy Lee to nie to samo co brak Jummiego

Tabela minut mnie zaszokowała ze kontuzje są poza tankerami tak równo obsadzone

Myślałem ze jestem na szarym końcu a jednak dużo bliżej mi do góry niż dołu. A statystyki zaniżył Lee

Wiec nie piszcie jakby tylko spurs mieli kontuzje gdzie mam 10 równych nazwisk zamiast rotacji 7 osobowej gdzie wypad gracza to dużo większy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poprzez fakt ze ja mam inaczej ustawione akcenty i liderów „ słabszych” to brak Dragica czy Lee to nie to samo co brak Jummiego

 

Tak, ale Jimmiego nie ma przez 5 spotkań ( a pewnie będą tacy co uznaję, że przez mniej), a Dragića przez 12... Ingrama nie ma przez 9 meczów, a Lee przez 24... No i pozostali Lakers nie opuścili więcej niż 1 meczu w trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o tym pisałem.

 

January zrobił propozycje tierow jak mu było na rękę.

Już wszyscy teraz patrzą na sile kalendarzu i tam spurs poprzez takie przerzucenie w tierze niżej od razu stracili sporo punktów w sile kalendarza i ich REALNIE lżejszy kalendarz stał się trudniejszym CYTOWANYM przez innych GM teraz jako podstawa dyskusji.

 

Przewidziałem to w nocy i o tym pisałem.

 

Teraz jak domino wszystko schodzi niżej i niżej.

 

Jeżeli chodzi o spurs akurat.

 

A powód?

 

Tabelka Januarego.

Spurs nie maja 25 kalendarza bo dane które służyły do jej wyliczenia są tylko błędna propozycja lakers.

A ze tabelka ładna kolorowa i zrobiona szybko to staje się MANUALEM innych?

A co gorsze zespołu w czubie maja dzięki temu trochę lepsze liczby wiec każdy zadowolony.

Taki prostu zabieg zrobił większa różnice od tego realnego drugiego tieru niż rzeczywistość

spokojnie Ignazz, ja wzialem pod uwage ze 3x grasz z Lakersami i mam Ciebie tier wyzej, wierze ze wiekszosc mysli tu jednak samodzielnie i sami sobie dostosuja tabelke ;)

 

//

dwa, ten dzial zawsze traktowalem jako zabawe, bo tym tez mialo byc, a wiekszosc wypowiedzi (Jordan Clarkson pozdrawia) traktowalem jako zart i poki bylo tu wiecej smiechu niz chorej ambicji co niektorych, to gralo sie o wiele przyjemniej. Od jakiegos niestety czasu troche sie pozmienialo i niektorzy traktuja te gre tak powaznie jakby to byl cel w ich zyciu.

 

Ta rywalizacja zrobila sie chora i to, ze nie mozna wyrazic swojej opinii jeali jeat ona nie pomysli innych graczy stala sie irytujaca i meczaca dla mnie osobiscie.

 

Zastanawialem sie tylko skad to wynika. Ja chyba jestem troche zacofany, bo pochodze z czasow gsy jak kogos zapytales o droge to on odpowiadal a nie sie wymadrzal.

 

Jak to kurwiu nie znasz drogi? Ona byla tutaj od zawsze! Jak to nie znasz drogi, co ty, nie wiesz gdzie kupic mape? Jak to nie znasz drogi, nie masz internetu? itd.itp.

 

Mnie to meczy.

 

Meczy mnie, ze niektorzy uzurpuruja sobie prawo do krytykowania innych, do przemadrzalych postow i patrzenia z wyzszoscia na reszte, bo ja sie znam a ty c***ku nie.

 

Meczy mnie, ze kazda opinia odmienna od pogladow najglosniejszych jest od razu wyszydzana nazywana Sciekiem, Bzdura itd.

 

Meczy mnie ta ciagla nagonka, hejt, pi****lenie, ktore musze tutaj czytac na codzien. Brak samokrytyki i brak dystansu.

 

Wszysch najmadrzejsi, ale jak sie zwroci na cokolwiek uwage to od razu taaaaacy wrazliwi sie robia i c***, zrywam kontakty, spadaj na drzewo blablablabla.

 

Jestem zmeczony ta gra, brakiem dystansu niektorych do siebie, brakiem autokrytyki i szacunku do odmiennych opinii.

 

Dobra, to tyle,

 

ogolnie z braku ochoty uczestniczenia w tym cyrku, wylaczam sie z tej czesci forum na najblizsze miesiace, oczywiscie bede uczestniczyl w samej grze, ale ogranicze sie do opisow, glosowan i wymian, na te gownoburze juz jestem i jednak wole zabrac dziewczynki na spacer niz uczestniczyc w kolejnych.

 

Moze to ten pierwszy snieg tej zimy, a moze to juz starosc. Nie wiem, poki co AFK.

/ a, na koniec Jasiek propsik dla Ciebie za wytrwalosc w moich zaczepkach, zawsze byly pisane z sympatia, zeby nie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam. Skończyłem już prawie opis.

 

Masz moją rotację

 

PG Russell 32, Butler 8, B.Brown 8

SG Butler 26, Huerter 18 

SF Ingram 32, McDermott 16

PF LeBron 34, Olynyk 8, McDermott 6

C Favors 30, Olynyk 18

Minuty Browna, Huertera, McDermotta i Olynyka PER GAME w Twojej rotacji wynoszą 74 minuty (8+18+22+26). W RL NBA ta czwórka robi 17,3+20,4+22,4+18,5, czyli 78,6 minuty.Zatem:

4) Nom tylko u mnie po pierwsze grają większe minuty

nie grają większych minut, grają mniejsze, a w RL NBA grając większe minuty i tak robią tyle punktów razem, że byliby najgorszą ławką w NBA.

 

A pisanie, że Huerter u Ciebie rzucałby więcej punktów... Jakiś przypadek, gdzie gracz pierwszej piątki najgorszego teamu w NBA przechodzi do kontendera na ławkę i nagle zaczyna zdobywać więcej punktów niż w pierwszej piątce poprzedniego klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm i do końca sezonu zamiast 54 możliwych będzie miał 53 ;> ?

Jego INJ była w ostatnim  (28ym) meczu Sixers w tym trymestrze.

Tu masz rację, Butler opuszcza 4 mecze, czy tam 3 i 2/3.

 

Ingram opuszcza 9, a nie 8,8, bo z meczu z Rockets też wyleciał, więc te 5 minut, które zagrał gdy złapał kontuzję, stracił tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest, że na zmianę odnosisz się do rotacji A (z Ingramem

Cały czas w ocenie rezerwowych odnoszę się do sytuacji, w której wszyscy są zdrowi. I kiedy wszyscy są zdrowi, Twoja ławka jest gorsza niż najgorsza ławka w RL NBA pod względem liczby zdobywanych punktów. Kiedy zaczynają się absencje, to oczywiście Twoja ławka jest jeszcze gorsza, ale tego nie analizuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co mi według Ciebie w przeciwieństwie do wielu teamów scoring z ławki?

 

To samo pytanie można by zadać Rockets, którzy mają w tym sezonie najgorszą ławkę w NBA, w zeszłym sezonie zrobili bilans 65-17, zachowali najlepszych graczy ( Harden, Paul, Capela, Gordon, Tucker), tylko skrócili rotację i grają podobnie do Ciebie ( nawet schemat z dwoma superstarami James/Butler i Harden/Paul jest tu niemal identyczny) i robią w 1 trymestrze bilans 14-14. Powtórzę, jedyna zmiana w Rockets to skrócenie rotacji, najważniejsi gracze pozostali, w bilansie jest przepaść. Nie da się w 8-9 osób robić sezonu regularnego, nie było takich drużyn w historii NBA, ja tego nie kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Rox, a nie Sixers?

 

Bo Sixers dodali Butlera, a chciałem porównać świetnych starterów z szeroką ławką do świetnych starterów bez szerokiej ławki, a nie czy dodanie Butlera poprawia bilans. Nie masz ławki i masz małe problemy z kontuzjami, przecież jak Twoja ławka zacznie w całości grać jak w ostatnim tygodniu, a Butler z Ingramem będą zdrowi, to nie będzie z czego Ci potem wygranych dodawać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.