Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam na Twoim miejscu grałbym Ellensonem, jak nie jest kontuzjowany ;)

 

Ellenson nie jest kontuzjowany i w obliczu kontuzji, braku możłiwości podpisania jakiegoś agenta w zastępstwo pewnie dostanie ode mnie kilku minut :> 

 

Ja generalnie tylko chciałbym zauważyć że na przykład taki Dj Augustin gra bardzo dobry sezon, pewnie najlepszy od kilu dobrych lat. 

Wiggins za trzy też się poprawił dzięki czemu lepiej pasuję do Demara niż zakładałem. Sporo straciłem przez kontuzję to jasne, ale ta moja podstawowa piątka wygląda całkiem spoko. Wszystkie elementy koszykarskiego rzemiosła mogą być w jakimś stopniu realizowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alojz

 

Menadżer piłkarski gdzie o wynikach drużyny często decydował określony plan treningów ;)

 

@MM2121

 

Wiggins to ma najniższe ppg w karierze chyba, jego minuty są sukcesywnie zmniejszane (u Thibsa) i generalnie powoływanie się na liderów Soty jako coś ok średnio mi się widzi

 

to samo zresztą co do joty tyczy się Townsa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem że poprawił trójkę a nie że gra najlepszy sezon w karierze, to różnica. Muszę przyznać jednak że się cieszę że poprawił tą trójkę bo rzuca i więcej za trzy i na lepszej skuteczności, to coś czego się nie spodziewałem przed sezonem, zobaczymy jak długo to utrzyma bo to też różnię może z tym być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Qcina Harris, Hart, Evans, Crowder, Dedmond > Klay, Igoudala, Jerebko, Bell, McKinnie

 

Takze nie wiem czy jego opinie bralbym na powaznie pod uwagę. Raczej duże odchylenie od średniej.

 

Oczywiście Klay jak i reszta nie mieli bardzo dobrego trymestru, natomiast sęk w tym, że gracze którymi Tomek ich zastąpił również.

 

Green opuścił połowę trymestru, Curry 11 spotkań.

 

Nawet Tomek pośrednio przyznaje, że są problemy.

LOL, proponowalem Ci Jerebke za friko w wymianie i pisales ze to kasztan a tu nagle wymieniasz go jako waznego czlonka rotacji.

 

Bell LOL #2 nawet nie ma co komentowac, przy takiej biedzid z kontuzjami w GSW ma problemy do zalapania siendonrotacji.

 

Klay- pora sie chyba obudzic, bo akurat Klay ma bardzo sredni trymestr, a jak na siebie to nawet slaby.

 

Iggy? wiem, ze Jazz ssa w tym roku, ale akurat Crowder gra naklepszy sezon w karoerze poki co.

 

Wiec skoncz z ta hipokryzja przyjacielu, bo wszystkim widze jest mocno na reke dyskryminowac GSW.

 

Nie ma Klaya Nie ma Klaya, Tomek c***, jak mozna bylo oddac Klaya. Nie ma Klaya, nie ma Klaya, Tomek amator, LOL ck aa debil, LOL, nie ma Klaya nie ma Klaya, lolololo oddal picki za Dedmona Balamute i Harta. Nie ma Klaya nie ma Klaya lolololo. c*** AMATOR.

 

Wszyscy WIELCY tej gry widzicie zdzblo w palcu GSW ale // wielkiego słonia w swoim gabinecie :P //  zdajecie sie nie zauwazac. SMIECHU WARTE jest te trzepanie sie pod swoje sklady i jebanie po GSW bo Curry wypadl na 11 spotkan. O zesz !

 

Inni liderzy tez powypadali, roznica jest taka (nie luczac Lakers) ze jak u Tomka wypadl Curry to zostal Durant, a jak w Knicks wypada Leonard to jest Irving. W Pelicans jak wypada Davies to jest Blake Griffin.

 

Wisze ze ten beGM co niektorym mocno najebal w glowach, ze nie widza miedzy tym roznicy. Smieszna sprawa, bo jak sie czyta co niektorych to odnosze wrazenie ze top10 ligi sllada sie z minimum 27 graczy.

 

W sumie mnie to yepie, bo zauwazylem ze sie tu tworzy powoli grupka TRANDSETTEROW ktorzy chca wmowic reszcie jak ma wygladac tabela i jak sie zaglosuje inaczej to jest sie debilem i sie nie zna bo tylko oni posiedli tajemna wiedze MISTYCZNEGO FITU , i oni jako jedyni atworzyli takie fantastyczne FITOWE superzespoly.

 

YEBEM NA TO, zaglosuje tak jak uwazam i nie mam zamiaru sie nikomu tlumaczyc dlaczego tak a nie inaczej. Na mnie propaganda sukcesu w ogole nie dziala i te wszystkie przekazy podprogowe czy to tu czy w tematach druzyn na enba bawia i mnie i Jordana Clarksona.

 

No i tyle ode mnie, ja sie nikomu tlumaczyc z bilansu nie bede, system GSW tworzyl koszykarzy z Ianow Clarkow tej ligi, wiec jesli myslicie ze gra obok Curryego i Duranta nie aprawilby ze taki Hart, Harris czy Dedmon nie wskoczyli poziom/dwa wyzen niz obecnie to sobie myslcie, macie tako prawo, ale mi nie odbierajcie prawa myslec inaczej . Mialo byc fantasy a nie roto, prpsze bardzo.

 

U mnie eot, nie bede juz trgo watku poruszal, wiec fapujcie sie dalej do swoich superfitzespolow, ja sie wylaczam z dyskusji.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bell LOL #2 nawet nie ma co komentowac, przy takiej biedzid z kontuzjami w GSW ma problemy do zalapania siendonrotacji.

 

Łapie się do rotacji na kilkanaście minut (średnio 12), ale wiadomo, że oczekiwania były większe ;)

 

co do GSW to mają szeroki skład i dla mnie są na pewno w top3 Zachodu ;)

 

ja się odniosłem do Twojego postu, w którym GSW ma mieć #1 również ze względu na 4. najłatwiejszy terminarz, natomiast jakoś przy innych ekipach raczej na to nie patrzyłeś, bo Jazz mieli 2.najłatwiejszy, a stawiasz ich na krańcu PO na równi z PHX i OKC, a Spurs mieli trudny terminarz, sporo kontuzji, a plasujesz ich na miejscach 3-5... dla mnie tu coś jest nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellenson nie jest kontuzjowany i w obliczu kontuzji, braku możłiwości podpisania jakiegoś agenta w zastępstwo pewnie dostanie ode mnie kilku minut :> 

 

Kilka minut?:) Czy Ty przegapiłeś nieobecności Wigginsa i Hassana w tym trymestrze? Przecież oni opuścili 10 spotkań w 1 trymestrze!!! Hassan zagrał 45% minut w RL NBA, kto gra u Ciebie przez pozostałe 55% minut? Wiggins zagrał przez 59% minut w RL NBA. Kto gra u Ciebie przez pozostałe 41% minut?

 

Nie da się grać piątką Augustin - Ball- Arcidiacono - Forbes - DeRozan. Masz fajny skład, ale dużego pecha do kontuzji graczy z tych samych pozycji, co sprawia, że na czwórce i piątce masz dziury absolutnie nie do załatania. Do Spurs nie ma tu żadnego podjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie podobają mi się fluberze te hiperbolę jakie tu uskuteczniasz. Pisanie o Olynyku, który wypadł z rotacji w kontekście jego gry jest naprawdę śmieszne, o Huerterze INJ, gdy mu ta INJ nie zabrała nawet meczu. pisanie o jakichś słabszych seriach gier, gdy oceniamy uśrednionych graczy jest bardzo nie fair, a łączne absencje mojej rotacji to 10-13 spotkań (Butler case), z czego ponad połowa to Ingram, którego tu kilka osób mocno atakuje, więc w porównaniu do większości rywali to ja mam tu plażę.

 

Chodzi o to, że wrzuciłeś 8-osobową rotację, którą grasz i twierdzisz, że to tylko na zacięte spotkania. 

 

Ingram opuścił 9 meczów (ze Spurs wypadł po 5 minutach, więc liczę to jako absencję, tak jak Ty liczyłeś mi Love'a w finałach konfy w play-offs)

Butler opuścił 5 meczów ( 3 w Minny, 1 w 76ers + drugi, gdzie wyleciał w 1 kwarcie z kontuzją. Dlaczego tak to liczę, wyjaśniłem wyżej)

Favors opuścił 1 mecz

co daje łącznie 15 absencji na 28 meczów, zostaje 13 spotkań, z czego sam piszesz, że połowa to blowouty, więc innymi słowy wrzuciłeś piątkę, która zagra u Ciebie w 6 meczach na podobnym rozkładzie minut i chcesz, żebyśmy na podstawie najkorzystniejszego możliwego wariantu w najwyższych możliwych minutach oceniali 28 spotkań. 

 

Ławka rezerwowych u Ciebie to Brown, Olynyk, Huerter i McDermott i oczywiście liczę ich średnią grę za cały trymestr, a nie pojedyncze mecze. A zatem średnio na mecz ta czwórka zdobywa... 28.5 PPG. Nie ma w RL NBA gorszej ławki pod tym względem niż Twoja. A to i tak jest założony najbardziej korzystny przypadek, gdzie wszyscy Twoi gracze są zdrowi, a już wiemy, że nie są, bo masz 15 opuszczonych spotkań w s5, więc ci beznadziejni rezerwowi wchodzą do piątki, a ławka staje się jeszcze gorsza niż była, chociaż nawet przed tym była gorsza niż jakakolwiek ławka w NBA. To jest na przestrzeni trymestru dramat. W ostatnich dniach McDermott miał dwa dobre mecze, Olynyk pod nieobecność Hassana wyglądał spoko, Huerter miał 2 mecze na 19 punktów z rzędu, ale patrzymy na cały trymestr i może dla wielu z Was być to szokiem, ale...

 

Kevin Huerter rzucał w pierwszym trymestrze siedem punktów na mecz

Doug McDermott rzucał w pierwszym trymestrze siedem punktów na mecz

Bruce Brown przez pół trymestru nie łapał się do rotacji Detroit Pistons.

 

Więc jeśli mamy mówić o całym trymestrze to wygląda to tak jak powyżej. Jakbym miał oceniać ostatni tydzień, a Butler byłby zdrowy to pewnie byłbyś pierwszy w całej NBA, ale nie oceniam ostatniego tygodnia, tylko cały trymestr, a początek sezonu był beznadziejny w wykonaniu wielu Twoich graczy, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mówiłem? Że z Tomkiem nie da się normalnie rozmawiać i Qcin może coś rozjaśni?

 

No to napisał widzę totalnego gniota bez jakichkolwiek argumentów, tylko teksty typu wypada Curry, więc jest Durant. Cała reszta widzę nie ma znaczenie.

 

Jeszcze bagatelizowanie, że Curry wypadł na 11 spotkań.

 

Cook - Hart - Durant - Crowder - Dedmon

 

Nie no, potęga jak się masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Ale o czym Ty piszesz? Co to w ogóle za post, milion zagadnień, zero konkretów. Hieprbolizacja, manipulowanie, mijanie sie z prawda itd. Jeszcze gdzieś standardowy argument z odbiciem do Knicks, czyli nie na temat.

 

Zero odniesienia do najważniejszego, czyli czy forma graczy Tomka, którymi zastąpił tych z reala, predysponuje go do lepszego bilansu.

 

Żenujące.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zero odniesienia do najważniejszego, czyli czy forma graczy Tomka, którymi zastąpił tych z reala, predysponuje go do lepszego bilansu. 

 

Na pewno ma większe pole manewru, bo ma więcej sensownych graczy do rotacji, choć RL Warriors mają lepszą opcję numer 2 pod nieobecność Curry'ego. Mimo wszystko RL Warriors zrobili 19-9, a do tego tutaj terminarz Warriors jest wybitnie łatwy, więc nawet gdyby ktoś ich nie uznawał za lepszych niż w RL NBA, to może im dać tylko z tego powodu lepszy bilans niż w RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma większe pole manewru, bo ma więcej sensownych graczy do rotacji, choć RL Warriors mają lepszą opcję numer 2 pod nieobecność Curry'ego. Mimo wszystko RL Warriors zrobili 19-9, a do tego tutaj terminarz Warriors jest wybitnie łatwy, więc nawet gdyby ktoś ich nie uznawał za lepszych niż w RL NBA, to może im dać tylko z tego powodu lepszy bilans niż w RL NBA.

 

Tak, terminarz to coś co działa na korzyść GSW. 

 

Tylko to jest inna kwestia, której Qcin nie poruszał i której z tego co pisał nie ma zamiaru uwzględniać. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, terminarz to coś co działa na korzyść GSW. 

 

Tylko to jest inna kwestia, której Qcin nie poruszał i której z tego co pisał nie ma zamiaru uwzględniać. 

 

właśnie napisał o tym ;)

 

dlatego od jakiegoś czasu pytam, dlaczego w takim razie Jazz z 2.najłatwiejszym są na skraju PO, a Spurs z 25. na miejscach 3-5, ale bez odpowiedzi póki co :tongue:

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma większe pole manewru, bo ma więcej sensownych graczy do rotacji, choć RL Warriors mają lepszą opcję numer 2 pod nieobecność Curry'ego. Mimo wszystko RL Warriors zrobili 19-9, a do tego tutaj terminarz Warriors jest wybitnie łatwy, więc nawet gdyby ktoś ich nie uznawał za lepszych niż w RL NBA, to może im dać tylko z tego powodu lepszy bilans niż w RL NBA.

 

nie nie mogę dać lepszego bilansu bo RADA FITU I IMPACTU już zadecydowała, że Wschód wygrywają Knicks, a Warriors są c***owii bo nie mają Klaya Thompsona, który rzuca w tym trymestrze elitarne 35% za 3 na legendarnej eFG 52%.

 

@Rybaku, sam wywołałeś mnie do tablicy, więc nie rozumiem czemu się zdziwisz, że nawiązałem do Knicks. Tak btw. mam zagadkę!

 

Co to za zespół, który w ostatnich 5 meczach ma bilans 2-3 z czego 2:0 robi bez swojej największej gwiazdy?

 

@Marcus, GSW bez Curryego w 11 meczach (w kóych i tak byli plusowi) zrobiło bilans 20-10.

 

Liderzy Twojej drużynny zrobili odpowiednio:

14:13, 15:15, 11-18

 

W mojje opinii GSW ma szerszy i lepszy skład na RS niż rlGSW, tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-10 w 11 meczach. To juz chyba zagadka rozwiązana siły gsw . Dalej piszesz nie na temat i imputujesz innym cos, co jest nieprawda

ok, czyli problem tkwi w czytaniu ze zrozumieniem.

 

GSW, grajacce w 11 meczach bez Curryego, i tak zrobiło bilans 20-10. Prosze bardzo Ksiaże, ułatwię.

 

@MJ ja ten post wrzuciłem tylko dla beki, nawet ni przeglądałem dokładnie tych tabel- jak dojdzie do głosowania to zrobię to na spokojnie i nie bedziesz pokrzywdzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.